Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Apka do przechowywania cyfrowej postaci dowodu osobistego, prawa jazdy itp. Wymaga wrzucenie ww. dokumentów przez profil zaufany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b65a24343b784e7e414ae2d750dab473.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oneplus 7 pro. Lubię porządek.28fcb9fe5d6b67ec122cfe6d9501907d.jpg

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kwiatek napisał:

Co to za apka mObybwatel?! B) Widzę, że kilku to ma... 

 

Nawet recepty tam się pojawiają ;) No i punkty karne. Wkrótce także te z naszego forum :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar
1 godzinę temu, tarant napisał:

 

Nawet recepty tam się pojawiają ;) No i punkty karne. Wkrótce także te z naszego forum :D

Karac tylko się nauczyliście albo Oni was nauczyli, dziś czytam ze będzie spis powszechny ale już internetowo, oczywiście na końcu notka, kto nie wypełni - KARA,  istnieje inne rozwiazanie problemów niż tylko kara, np. Nagroda, zachęta ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Nowy Exynos podobno już nie jest kulawy. 


Wyglada jednak na to, ze nowy Exynos w porównaniu z nowym SD888 jest nadal lekko kulawy.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Nowy Exynos podobno już nie jest kulawy. 


Wyglada jednak na to, ze nowy Exynos w porównaniu z nowym SD888 jest nadal lekko kulawy.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kiedyś byłbym w stanie uwierzyć ze Pirzowi płaci Xiaomi ale teraz już wszystko obiektywnie obrywa wiec jakoś tam zaryzykuje ze on jest prawdziwy w tum co mówi ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karac tylko się nauczyliście albo Oni was nauczyli, dziś czytam ze będzie spis powszechny ale już internetowo, oczywiście na końcu notka, kto nie wypełni - KARA,  istnieje inne rozwiazanie problemów niż tylko kara, np. Nagroda, zachęta ..

Ustawodawca nie przewidział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, darekmp3 napisał:

Napisz ile ci pokazało bo Tapatalk nie odtwarza wideo.

Nie wiem czy to dobry wynik, moj pierwszy dzień.

 

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 400 Mbps download to świetny wynik, chociaż na prawdziwe 5G to nie tak dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zazwyczaj upload to 1/8 dowloadu, więc w miarę ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
W dniu 7.02.2021 o 14:30, 70soul napisał:

Nie wiem czy to dobry wynik, moj pierwszy dzień.

 


U mnie na wsi jeszcze nie ma 5G więc nie mogę porównać. 
Ale 400 Mb/s robi wrażenie…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak oceniacie dokładność krokomierza w Huawei P30 Pro?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to w telefonach ale w zasadzie to chodzi mi o telefon.

 

Czy ktoś się orientuje, czy można w telefonie oglądać na zasadzie streamingu z własnego PC'ta filmy, które ma się na twardym dysku?

Na hdd mam jakieś filmy i czasami, mam ochotę coś obejrzeć na telefonie. Cholera mnie bierze jak muszę podpiąć iphone'a, odpalić itunes'a i po kablu (zrobić obiad w tym czasie bo tyle to trwa!!!) zgrać jakiś film, set seriali na komórkę na VLC.

Zastanawiam się jak (pewnie się da) zrobić aby będąc w jednej sieci domowej, uruchamiam np. takiego VLC player'a i przez niego sięgać do folderu na HDD pct'a (stacjonarka z Windą 10) z filmami. Uruchomić na telefonie i oglądać.

Ktoś? coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, disaster3 napisał(-a):

Nie wiem czy to w telefonach ale w zasadzie to chodzi mi o telefon.

 

Czy ktoś się orientuje, czy można w telefonie oglądać na zasadzie streamingu z własnego PC'ta filmy, które ma się na twardym dysku?

Na hdd mam jakieś filmy i czasami, mam ochotę coś obejrzeć na telefonie. Cholera mnie bierze jak muszę podpiąć iphone'a, odpalić itunes'a i po kablu (zrobić obiad w tym czasie bo tyle to trwa!!!) zgrać jakiś film, set seriali na komórkę na VLC.

Zastanawiam się jak (pewnie się da) zrobić aby będąc w jednej sieci domowej, uruchamiam np. takiego VLC player'a i przez niego sięgać do folderu na HDD pct'a (stacjonarka z Windą 10) z filmami. Uruchomić na telefonie i oglądać.

Ktoś? coś?

Hmm, a dysk Google? Możesz tam ładować filmy i odtwarzać w telefonie bez ściągania na dysk telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.