Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Żyję w przekonaniu że to oryginalne akcesoria. Jakościowo są identyczne jak pozostałe moje akcesoria samsunga. Działają perfekcyjnie i pakowane były jak oryginały.

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000537937423.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1ec65c0feAsBSe

 

Od tego samego sprzedawcy brałem zasilacz 25w i kabel c-c ale teraz jest niedostępny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób używających iphone 11 pro:

 

czy w trybie video jest tryb "profesjonalny?

 

można zmieniać iso i przysłonę?


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention]CIESLUT [/mention] Nie. Wszystko automat
Inna sprawa, że automat w większości przypadków radzi sobie świetnie. W moim - radzi sobie zawsze. A od kiedy dodali wideo w HDR (iPhone 12) to w ogóle spokój.
Dawno nie było:
8bd9b734a8ee2524e535c60a251bb300.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w 12 pro jest video w trybie profesjonalnym no ale za te pieniadze to mozna kupic lustrzanke z obiektywem makro


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, xavras_s napisał(-a):

[mention]CIESLUT [/mention] Nie. Wszystko automat
Inna sprawa, że automat w większości przypadków radzi sobie świetnie. W moim - radzi sobie zawsze. A od kiedy dodali wideo w HDR (iPhone 12) to w ogóle spokój.
 


Jak zobaczyłem widget aplikacji WaterMinder to myślałem że ona pokazuje ile masz wody w piwnicy 😉


Gdyby aplikacja wczytywała ilość wody na podstawie zdjęcia kubka/szklanki + pomiar ze skanera Lidar, to ok, ale wpisywać na piechotę to tak średnio.

 

I pomyśleć że dopiero w ostatnim iOS,

Apple wprowadziło widgety, które są w Androidzie bodaj od pierwszych Samsungów Galaxy S...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie motywują te cyferki, kołeczka i inne okręgi. Na zegarku to dwa kliki więc dramatu nie ma.
Albo nawet jeden klik na innym widgecie
006ce8283dd2cce3fc0256037b580760.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego 91 lat - świetnie funkcjonuje, podobnie jego żona.

Oni o takich rzeczach jak nawodnienie nie myśleli.

Obecnie nam wmawiają jakie to ważne każą pić wodę mineralną z butelek plastioowych 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, 1947 napisał(-a):

W 12 Pro Max nie widzę niczego takiego :)

 

jednak jest tylko coś takiego

ios14.JPG


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, CIESLUT napisał(-a):

mam pytanie do osób używających iphone 11 pro:

 

czy w trybie video jest tryb "profesjonalny?

 

można zmieniać iso i przysłonę?

Wbudowana apka do kamery faktycznie nie daje „pro” opcji do kontroli.

natomiast dużo ludzi poleca apke „Filmic Pro”, poniżej ustawienia jakie oferuje (z innych to ciekawe jest synchronizowanie kilku urządzeń)👇

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam 7plus i używam procam

ale byłem ciekaw czy w nowszych modelach wprowadzili to co samsung zdążył wprowadzić usunąć i znowu wprowadzić do swoich telefonów

robię powoli przymiarkę do 11 pro tylko cały czas mam dylemat czy 11 pro czy zwykły 12


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z aspektów samej kamery to lepiej pooglądaj porównania na YT tych modeli. Trudno w ciemno określić ile lepszy procesor zmienia w zwykłej 12. Ciekawe jak tryb nocny tu wypadnie.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obecnie mam 7plus i używam procam
ale byłem ciekaw czy w nowszych modelach wprowadzili to co samsung zdążył wprowadzić usunąć i znowu wprowadzić do swoich telefonów
robię powoli przymiarkę do 11 pro tylko cały czas mam dylemat czy 11 pro czy zwykły 12

Podbijam temat wideo w HDR. 12 ma, 11 pro nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, xavras_s napisał(-a):


Podbijam temat wideo w HDR. 12 ma, 11 pro nie ma

Ja to głównie myślałem o przetwarzaniu obrazu, na co procesor ma ogromny wpływ. Jest dużo youtuberow/fotografów którzy rzeczowo omawiają ten temat przy każdym nowym modelu i prezentują filmy i foty w różnych warunkach. 

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie planuje zakup pod kątem zdjęć ale również filmów

pytanie czy warto rezygnować z tele na korzyść video hdr?


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, CIESLUT napisał(-a):

no właśnie planuje zakup pod kątem zdjęć ale również filmów

pytanie czy warto rezygnować z tele na korzyść video hdr?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilka godzin odbieram Jabłko 12 mini, nie licząc iPada, to powrót do iOS po 13 latach, kiedyś, kiedyś miałem iPhone-a 3G :D Wybór był między S21 i właśnie 12 mini, ciekawość spróbowania życia na co dzień z iOS zwyciężyła, ciekawe jak długo zajmie przestawienie się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaki sposób  użytkujesz telefon ale możesz się rozczarować pojemnością baterii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie telefon to jednak dalej telefon + dodatki, a nie domowe centrum rozrywki :) w domu do przeglądania czegokolwiek w necie zdecydowanie wolę usiąść do komputera albo wziąć iPada. Grać nie gram w ogóle mobilnie, więc raczej jestem tutaj spokojny :) Żaden ze mnie heavy user. Obecnie mam 2 letniego Huawei Mate 20 pro i czasem ładuję go co półtora-dwa dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, 70soul napisał(-a):

 

 

dzięki za filmiki

pierwszy gościu śmieszny ale rzeczywiście pokazuje co i jak

drugi film to jak reklama ip12 :)

jedenastka bardziej uniwersalna ale za to w 12 podoba mi się tryb nocny i filmy 

poza tym zależy mi na jak najlepszych zdjęciach i nie wiem czy przyda się tak mocno tele (do tego mam lustrzankę)

 

co raz bardziej zaczynam myśleć o wersji 12 mini bo na lato do kieszeni w sam raz a bebechy jak w normalnym 12


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pytania o mini mogę odpowiedzieć z własnego doświadczenia. Kilkumiesięcznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Rebrov napisał(-a):

Nie wiem w jaki sposób  użytkujesz telefon ale możesz się rozczarować pojemnością baterii

Przy moim sposobie użytkowania bateria trzyma 2 dni.

5 godzin temu, Ceteth napisał(-a):

Za kilka godzin odbieram Jabłko 12 mini, nie licząc iPada, to powrót do iOS po 13 latach, kiedyś, kiedyś miałem iPhone-a 3G :D Wybór był między S21 i właśnie 12 mini, ciekawość spróbowania życia na co dzień z iOS zwyciężyła, ciekawe jak długo zajmie przestawienie się :D

Ja przestawiłem się błyskawicznie a nigdy wcześniej nie użytkowałem IOS, a z samej 12 mini jestem b. zadowolony.  Swoją drogą to bardzo ciekawy wybór między S 21 a 12 mini, to telefony z zupełnie innej bajki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.