Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Ze swojej strony na pewno Nomad, Caudabe, Moshi. Kwestia tego jakiego typu etui szukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jacku, póki co wygrywa to:

https://nomadgoods.com/products/rugged-case-magsafe-horween-leather-rustic-brown-iphone-12-pro-max

Fajnie się starzeje 🙂 

 

Co do typu to plecki ze skóry lub materiału. Bez logo producenta (lub jak najmniej widoczne) i bez dziury, przez którą widać logo Apple.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nomada możesz kupić w PL w sklepie iMacs. Co do starzenia....jak nie kupisz w sklepie Nomada ich płynu do skóry to nie zestarzeje się jak na zdjęciach na ich stronie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam pomóżcie mi, bo już nie wiem co mam robić. Mam Huaweia P20 pro i podczas połączeń rozmówcy bardzo słabo mnie słyszą. Myślałem, że to wina mikrofonu, ale dyktafon i nagrywanie dźwięku w filmach działają dobrze. Co więcej jeśli połączenie przełączę ze słuchawki na głośnik, to problem znika... Nie mam pojęcia jak to naprawić
77cabb7ff07aa15d43a9630c5c726806.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Lestaf napisał(-a):

Błagam pomóżcie mi, bo już nie wiem co mam robić. Mam Huaweia P20 pro i podczas połączeń rozmówcy bardzo słabo mnie słyszą. Myślałem, że to wina mikrofonu, ale dyktafon i nagrywanie dźwięku w filmach działają dobrze. Co więcej jeśli połączenie przełączę ze słuchawki na głośnik, to problem znika... Nie mam pojęcia jak to naprawić
 

miałem podobny problem w samsungu- problem z aktywowaniem mikrofonu do rozmów i działał tylko górny

niestety wymieniono całą płytę główną


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używam S20FE 5G od ok 3 miesięcy. Przesiadłem się z szajsunga S10E i jestem mega zadowolony. Ekran, foto, muzyka flagowy poziom. Do tego bateria jest rewelacyjna, przynajmniej na snapie, na exynosie jest trochę słabiej. Ludzie mówią że wadą są plastikowe plecki. Nie wiem, nie zauważyłem, etui zawsze używam.

Polecam fajny sprzęt za rozsądne pieniądze.

S20FE 5G


Dzięki, dzisiaj przyszedł s20 fe 4g 2021 (snapdragon) i pierwsze wrażenie bardzo dobre.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stierlitz napisał(-a):

Dzięki, dzisiaj przyszedł s20 fe 4g 2021 (snapdragon) i pierwsze wrażenie bardzo dobre.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
 

5G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, mariaczi napisał(-a):

5G

Jest wersja 4G i 5G, różnica w cenie to ok. 700 zł.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, tommly napisał(-a):

Jest wersja 4G i 5G, różnica w cenie to ok. 700 zł.

No właśnie. Kolega pisze że snapdragon, który jest tylko z wersją 5G, 4G jest na exynosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.05.2021 o 20:48, Jash napisał(-a):

Nomada możesz kupić w PL w sklepie iMacs. Co do starzenia....jak nie kupisz w sklepie Nomada ich płynu do skóry to nie zestarzeje się jak na zdjęciach na ich stronie ;) 

 

Dziękuję za rady i namiary. Kupiłem tego Nomada (co prawda w Apple King) i w rzeczywistości wygląda na lepiej chroniące niż na zdjęciach (co może też być dla kogoś wadą, bo tym samym jest nieco mniej eleganckie). Wygląd i jakość wykonania świetna! Dokładnie tego oczekiwałem. Ponadto trafiłem jakąś świeżynkę i ten Horween pachnie skórą z 1 metra 😛 Co do specjalnego płynu to nie wiem o co chodzi, ale podejrzewam, że wystarczające będzie po prostu natłuszczenie tej skóry (niekoniecznie płynem Nomad). Podobnie miałem z pierwszym skórzanym etui Apple (jasny brąz). Bez takiej impregnacji/natłuszczenia, etui patynuje/ciemnieje bardzo nierównomiernie (pewnie kwestia potu na palcach, które go dotykają zawsze w tym samym miejscu).

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Kolega pisze że snapdragon, który jest tylko z wersją 5G, 4G jest na exynosie.
Samsung wycofał się z pakowaniaExynosa 990 do S20 FE i teraz też jest na Snapdragonie 865, w zeszłym tygodniu była polska premiera. Cena w kilku sklepach spadła przez ten tydzień z 3000 do 2300 za wersję 6/128. Ogólnie jest nieco chaotycznie, bo wersja na Exynosie jest w niektórych miejscach ciągle w sprzedaży w tej samej cenie.

Ja kupiłem w oficjalnym sklepie Samsunga wersję 4G na 865 za 2300.

Wyszło śmiesznie, bo 865 ma zaimplementowany modem 5g, ale tu wyłączony przez oprogramowanie. Podobno cenę udało się obniżyć unikając certyfikacji rzeczonego modemu. Prawdopodobnie to w kontekście takiej różnicy w cenie to ściema a Samsung nie chce się przyznać, że Exynos 990 jest wadliwy.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Stierlitz napisał(-a):

Samsung wycofał się z pakowaniaExynosa 990 do S20 FE i teraz też jest na Snapdragonie 865, w zeszłym tygodniu była polska premiera. Cena w kilku sklepach spadła przez ten tydzień z 3000 do 2300 za wersję 6/128. Ogólnie jest nieco chaotycznie, bo wersja na Exynosie jest w niektórych miejscach ciągle w sprzedaży w tej samej cenie.

Ja kupiłem w oficjalnym sklepie Samsunga wersję 4G na 865 za 2300.

Wyszło śmiesznie, bo 865 ma zaimplementowany modem 5g, ale tu wyłączony przez oprogramowanie. Podobno cenę udało się obniżyć unikając certyfikacji rzeczonego modemu. Prawdopodobnie to w kontekście takiej różnicy w cenie to ściema a Samsung nie chce się przyznać, że Exynos 990 jest wadliwy.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
 

 Nie miałem pojęcia że zrobili taki myk. Super posunięcie i mega telefon szczególnie za 2300.

Edytowane przez mariaczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mega. W tej cenie tylko 6GB RAM, a to raczej mało jeśli ktoś chce używać tego telefonu przykładowo 3 lata. W androidzie zawsze RAM był wąskim gardłem. Osobiście szukałbym czegoś z co najmniej 8GB RAM, aby zachować dobry komfort używania. Taki samsung z 8GB RAM to już chyba ok. 2700. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, XoneX napisał(-a):

Nie wiem czy mega. W tej cenie tylko 6GB RAM, a to raczej mało jeśli ktoś chce używać tego telefonu przykładowo 3 lata. W androidzie zawsze RAM był wąskim gardłem. Osobiście szukałbym czegoś z co najmniej 8GB RAM, aby zachować dobry komfort używania. Taki samsung z 8GB RAM to już chyba ok. 2700. 

Telefon na 3 lata? Może ja dziwny jestem, ale co rok zmieniam. Na dzień dzisiejszy 6GB ramu jest bardzo ok. Nie spotkałem się jeszcze w swoim FE aby zabrakło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem sobie iphona 12 mini. To mój pierwszy iPhone w życiu i jestem póki co trochę zagubiony... To co mnie urzekło to wielkość tego telefonu! W końcu smartfon nie wystaje mi z kieszeni default_biggrin.png Co do systemu to.... Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kupiłem sobie iphona 12 mini. To mój pierwszy iPhone w życiu i jestem póki co trochę zagubiony... To co mnie urzekło to wielkość tego telefonu! W końcu smartfon smartfon nie wystaje mi z kieszeni default_biggrin.png Co do systemu to.... Pomocy!

System jest mega intuicyjny - za parę godzin będziesz się zastanawiał, jak do tej pory żyłeś bez iOS ;)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w iPhonie mogę zobaczyć sot od ostatniego odłączenia od ładowarki? Widzę tylko użycie baterii w ciągu ostatniej doby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System jest mega intuicyjny - za parę godzin będziesz się zastanawiał, jak do tej pory żyłeś bez iOS default_wink.png
Prywatnie mam telefon z androidem. Służbowo uszczęśliwiono mnie iPhonem. Ja nie wiem jak można żyć z iOS default_wink.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prywatnie mam telefon z androidem. Służbowo uszczęśliwiono mnie iPhonem. Ja nie wiem jak można żyć z iOS default_wink.png

Ja mam odwrotnie, prywatnie używam jabłka (także iPada i Maca), a służbowy mam Samsung. No ale jeden woli jabłka, a drugi gruszki :)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odwrotnie, prywatnie używam jabłka (także iPada i Maca), a służbowy mam Samsung. No ale jeden woli jabłka, a drugi gruszki default_smile.png
Tak jest. Nadgryzione jabłko jest nie dla mnie. 4 lata temu w firmie pojawił się trend na wymianę wszystkiego na Apple. Dostałem wtedy MacBooka Pro. Po miesiącu połowa ludzi zamawiała vmware fusion bo się okazało że nie możemy prostych rzeczy robić które na Windowsie działają. Tak więc teraz jeśli chodzi o komputery to znów mamy wybór. A ja czekam niecierpliwie na Lenovo T14 :) niestety telefony tylko Apple :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem jabłka i gruszki. Jabłko szybkie, z przegrzewającą się baterią, która po roku trzymała może ze 3 godziny. Gruszka wolniejsza, bateria po trzech latach trzyma cały dzień, wszystkie apki wgrywa bezproblemowo. Wolę gruszki.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w podobnej sytuacji. Prywatnie android, służbowo iPhone 12 właśnie w wersji mini. Jestem zachwycony poręcznością tego malucha, a i system mi odpowiada. Niedługo prywatny telefon to tez prawdopodobnie będzie iPhone tym bardziej ze używam tez iPada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w podobnej sytuacji….


A jak oceniasz baterię? Ja odłączyłem ładowarkę o 8 i obecnie (15:17) mam 50%, a bawiłem się nim długo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym ze używam dwóch telefonów jednocześnie moje doświadczenia mogą być mało miarodajne. Na pewno jednak mogę napisać ze bateria wcale nie jest zła, wręcz biorąc pod uwagę jej wielkość uważam ze jest bardzo dobrze. U mnie telefon wytrzymuje dwa dni robocze. Czyli np. od poniedziałku rano ok 7 do ok 16 - 17 we wtorek (zostaje ok 15-20 %).  Użytkowanie wyglada tak ze dużo rozmawiam. Korzystam praktycznie tylko z wifi.  Czasem obejrzę z jeden odcinek serialu (pobrany wcześniej na telefon) np gdy na kogoś czekam bo zazwyczaj oglądam na prywatnym. W gry nie gram. Bluetooth jest włączony cały czas gdyż mam sparowana  opaskę. W stanie spoczynku w nocy bateria praktycznie  nie traci %. Zauważyłem ze bateria szybko traci przy korzystaniu z LTE a bardzo dużo przy korzystaniu z nawigacji.   Tak polubiłem ten telefon ze nosze go ze sobą cały czas  także po pracy a prywatny zostaje w domu (Mi 10 ma 6,7 cala, teraz jawi mi się jako koszmar do noszenia). To chyba tyle, generalnie jestem na tyle zadowolony ze stopniowo będę przechodził na produkty Apple, niedawno kupiłem iPada Air 4 a następny będzie Apple Watch. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.