Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

No ale wtedy wystarczyłoby Ci 64 GB i nie musiałbyś płacić za dodatkową pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie wystarczy mi 64GB. Przeczytaj wyżej ile zajmują mi same zdjęcia. Poza tym taniej jednak zapłacić w Jabłku na 256GB niż bulic co miesiąc za Tidala HiFi….ile teraz 39zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęć to ja wyłączam funkcję Live, dzięki czemu zdjęcie zajmują o wiele mniej miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łe! Mi się Tapatalk wysypał …
Drugi!
22aea3dae62fe130661663cb180ec226.jpg&key=44b100550c3b497e6e9f5990eb880a323ee1f395384471e7197b79abfe5b8ff0


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dużo ten błękit jaśniejszy od tego ładnego koloru 12 Pro?
Bo się zastanawiam, czy jednak nie wrócę do grafitu przy 13 Pro.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że śmiało można nazwać ten kolor niebiesko szarym. Bardzo ładny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem właśnie nie, jakiś jasny tem niebieski. Do mnie przyszedł szary dziś, bardzo fajny kolor ale wolałem zielony mojego 11 pro. W porównaniu tez większy i cięższy, i ta wyspa z aparatami jakaś wielka. Ale ładniejszy ten design kanciasty niż te obłe kształty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Jakaś podróbe ci sprzedali, bez logo

Bo to custom edition for the real fanboys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po debiucie ip13, parę dni temu kupiłem niebieskiego ip 12 Pro Max.

Duże bydle, prawie jak iPad Mini. 

 

Dobrze że w iOS 15 pasek adresu można ustawić na dole (bodaj tak jest domyślnie), łatwiej będzie wpisywać url. 

Oczywiście z instalacją iOS 15 wolę poczekać na jakąś stabilną wersję 15.1 czy 15.2.

spacer.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pasek na dole to pierwsza rzecz jaka przestawiłem, dla mnie nie do przejścia ;)

iOS 15 działa stabilnie, bardzo. Nawet bety były jak nie bety. Jak dla mnie można instalować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatecznie IP 13 Pro w kolorze grafit - ten nowy błękit nie dla mnie, w szczególności w porównaniu do świetnego niebieskiego koloru 12 Pro.

Co ciekawe, tych telefonów obecnie nigdzie nie ma, a ja wszedłem do pierwszego z brzegu EuroAGD, zapytałem, czy mają - „tak, jasne, mamy, wszystkie kolory”…i kupiłem od ręki default_wink.png

Edit: u Was też opcja odświeżania ekranu (przy włączonej opcji redukcji ruchu) działa w niektórych aplikacjach dosyć „średnio” (widoczne drgania przy przechodzeniu, zwłaszcza na jasnym ekranie)? Podobno to wina niedostosowanych w większości aplikacji do 120 Hz, ale imo to słabe tłumaczenie.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak, u mnie to widać w kilku aplikacjach. Na FB przesuwa tak szybko ze aplikacja nie nadąża z ładowaniem treści a w innych czasem klatkuje. Z kolei na Insta czasem zacina a jak przeżuwam palcem treść to nie ma reakcji. Ruch mam włączony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, u mnie to widać w kilku aplikacjach. Na FB przesuwa tak szybko ze aplikacja nie nadąża z ładowaniem treści a w innych czasem klatkuje. Z kolei na Insta czasem zacina a jak przeżuwam palcem treść to nie ma reakcji. Ruch mam włączony

Wyłącz ruch - u mnie wtedy wszystko wraca do normy (oprócz efektu który ruch zapewnia ;) ).

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Można tez na stałe włączyć 60 klatek i jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I tak tez zarobiłem
Mnie to 120 HZ potrzebne jak świni siodło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tak czytam, jak Wam działa nowy telefon za, jakby nie patrzeć, ponad 5k, to widać "magię" Apple z ostatnich lat. Kiedyś synonim stabilności, dzisiaj bug za bugiem. Nie działa dobrze funkcja, która w praktyce jest najbardziej reklamowana i w praktyce tylko ona pozwala odróżnić serię 13 od 12. IOS 15 - lepiej poczekać na stabilną wersję. Kosmos.

 

Dobrze, że jakoś czas temu zostawiłem sprzęty Apple, bo praktycznie z każdym miałem problemy, albo sprzętowe albo softwareowe. Widzę, że nic się nie zmieniło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na mnie magia Apple nie działa i każdy starszy stażem z tego forum czy Appleowskich o tym wie. Natomiast mając służbowo androida prywatnie dla urozmaicenia używam iOS i teraz po kilku latach nie widzę już sensu powrotu tym bardziej ze póki co żadnej telefon z Androidem nie ma dla mnie nic ciekawego do zaoferowania.
A bugi były są i będą i tu i tu.

PS

Tak iP13 Pro to drogi telefon ale jakbym chciał porywnywalnego Andoida to trzeba zapłacić tyle samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, tak czytam, jak Wam działa nowy telefon za, jakby nie patrzeć, ponad 5k, to widać "magię" Apple z ostatnich lat. Kiedyś synonim stabilności, dzisiaj bug za bugiem. Nie działa dobrze funkcja, która w praktyce jest najbardziej reklamowana i w praktyce tylko ona pozwala odróżnić serię 13 od 12. IOS 15 - lepiej poczekać na stabilną wersję. Kosmos.
 
Dobrze, że jakoś czas temu zostawiłem sprzęty Apple, bo praktycznie z każdym miałem problemy, albo sprzętowe albo softwareowe. Widzę, że nic się nie zmieniło...

Rozmowa o preferencjach odbywała się nie raz i nie dwa, także tu na forum. Nie wchodzę w polemikę, bo każdy ma swój rozum i kupuje co chce i co mu pasuje.

Bugi są wszędzie, nie tylko w Apple.
Natomiast co do stabilności i efektywności działania (i dotyczy to wszystkich urządzeń Apple które mam, nie wyłączając Maca Pro early 2015, który nadal „zawstydza” pod wieloma względami mojego nowego służbowego Lenovo), złego słowa na Apple i iOS nie powiem. Jestem z nich zadowolony (żeby nie było - służbowy telefon to Samsung) i nic się tu od lat nie zmieniło.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie IOS 15 działa bez problemów. Nie widzę powodów żeby czekać z aktualizacją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem złego o ajfonach.. 6, 8, teraz 12 , bez niespodziewajek i takich tam ... nie to co szajsung mojej żony.. co chwila cusik....


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam same złe wspomnienia z apple:

iphone 5s - potafił się sam z siebie wyłączyć, zdarzało się, że nie widział słuchawek z zestawu,

iphone 6s - to samo co wyżej, w tym ze słuchawkami (już innymi),

iphone 8 - też się wyłączał plus co chwilę przestawiał klawiaturę na systemową, mimo że do zawsze miałem jako domyślną ustawioną inną

ipad - resetował się lub zamykał aplikację, serwis bezradny, potrafił tylko przywrócić ustawienia fabryczne, a problem się powtarzał, w końcu sprzedałem dziada,

apple pensil - po prostu z dnia na dzień przestał działać, na szczęście w trakcie roku od zakupu, więc wymienili mi na nowy... 

 

W ten sposób jakiś czas temu moja przygoda ze sprzętami z jabłkiem zakończyła się. Równolegle używałem androida (używam go od wersji 1.5) i miałem przygody tylko z nexusem 5x (bootloop) oraz motorolą moto g, którąś tam edycją, 3x była w serwisie, bo ekran się psuł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.