Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz sobie firmę Nillkin, zawsze byłem zadowolony z jakości szkła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash, szukasz Pixela? :)

Zamówiłem czarnego Pro 256 z Play Store DE i wysyłka do mailboxde. Nie jestem przekonany, bo myślałem o wymianie jabłka 12 Pro Max na 13 Pro Max albo poczekać do S22 Ultra.

Najwyżej sprzedam jeśli recenzje okażą się mało entuzjastyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czekając na 13 Pro w wersji grafitowej (srebrnego odesłałem) przez chwilę myślałem o Pixelu 6 Pro w wersji 256GB i w sumie nadal myślę, choć już mi przechodzi. Jakbyś to napisał wczoraj, a ja wczoraj przeczytał to już miałbyś kasę na koncie :D Jedyne co mnie nie przekonuje (przyszłościowo) to brak wsparcia dla 5G.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Moim zdaniem nie aż tak bardzo "lepiej", Pixel robi przyjemniejsze dla mojego oka zdjęcia, ale to nie jest coś w stylu "wow". Ponadto w trybie portretowym, a to widać w teście Supersafa na YT iPhone zjada Pixela. No i filmy jak zwykle kuleją w Pixelu.

Całościowo jednak Japko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na nowy telefon. Szukam następcy mojego wysłużonego S9, na Androidzie, z mocną baterią i dobrym aparatem, rozmiarowo zbliżony lub mniejszy do obecnie używanego. Budżet do 5k. Naturalnym następcą wydaje się być S21, ale może są na rynku inne - lepsze, polecane przez Was smartfony.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podobnym rozmiarze jeszcze zenfone 8, pixel 4a, 5 ale to z nieoficjalnej dystrybucji. Czy one są lepsze od S21? Nie wiem, raczej kwestia gustu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zenfone 8 bylby dobrym wyborem gdyby nie średni aparat i równie średnia bateria.
S21 jak najbardziej, a jeśli coś mniejszego to iP13 Mini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zenfone 8 bylby dobrym wyborem gdyby nie średni aparat i równie średnia bateria.
S21 jak najbardziej, a jeśli coś mniejszego to iP13 Mini

Na ip13 chyba się nie da postawić androida

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


Oj, Mariusz, nauczyłbyś się obsługiwać emoji18.png

Miałem dwie sztuki i zawsze były jakieś problemy niemal z wszystkim. Jestem stary i bardzo pamiętliwy. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem dwie sztuki i zawsze były jakieś problemy niemal z wszystkim. Jestem stary i bardzo pamiętliwy. 

Jakieś problemy niemal ze wszystkim? A wymień z siedem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):


Jakieś problemy niemal ze wszystkim? A wymień z siedem emoji4.png

Kuba, daj mi spokój. Wiesz, co to fobia nabyta? Wystarczy, że sobie przypomnę, jak po 15 minutach rozmowy przypiekłem sobie ucho.  🥵


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuba, daj mi spokój. Wiesz, co to fobia nabyta? Wystarczy, że sobie przypomnę, jak po 15 minutach rozmowy przypiekłem sobie ucho.  

Dobrze jest nie odbierać telefonu podczas prasowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na ip13 chyba się nie da postawić androida
Nie da się? Nie? Poczymaj mi piwo

A tak serio poza ewentualnym Asusem Zenfone 8 z bardziej kompaktowych androidów to chyba jeszcze Sony Xperia 5 III.
Niestety trzeba pamiętać że przy zakupie małego flagowca w gratisie przeważnie dostajemy piecyk. Mniejszy lub większy. Oczywiście mam na myśli tylko flagowe androidy.
Z drugiej strony idzie zima więc może to nie takie złe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś flagowca od Sony (modelu niestety nie pamiętam) i już więcej nie kupię, bo wsparcia praktycznie nie ma żadnego dla tych telefonów. Poprawki chyba wyszły 2 no max 3. W tym czasie na mojego służbowego ze średniej półki Samsunga poprawek wyszło ze 3 razy tyle (i mam tu na myśli głównie poprawki bezpieczeństwa do Androida). Co do jakości zaś samej słuchawki Sony zastrzeżeń nie miałem nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a Apple chyba jeszcze aktualizuje iPhone’a 6 a po nim pojawiło się chyba jeszcze osiem generacji telefonów po kolei. Albo i więcej. 
Dlatego do jabłka namawiam

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Adi napisał(-a):

No właśnie a Apple chyba jeszcze aktualizuje iPhone’a 6 a po nim pojawiło się chyba jeszcze osiem generacji telefonów po kolei. Albo i więcej. 
Dlatego do jabłka namawiam

dokładnie 6s bo 6 już nie jest wspierany


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem zabawę z jabłkiem dawno temu - na 5s.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
3 godziny temu, Adi napisał(-a):

No właśnie a Apple chyba jeszcze aktualizuje iPhone’a 6 a po nim pojawiło się chyba jeszcze osiem generacji telefonów po kolei. Albo i więcej. 
Dlatego do jabłka namawiam

 

Też o tym pisałem jako zalecie, natomiast jeszcze druga strona medalu............jak te stare telefony na nowym sofcie działają, a nie działają idealnie. Fajne jest jednak to, że w tym roku Apple wiedząc, że tak się dzieje dało wybór użytkownikom, że możesz zainstalować iOS15, swoją drogą jeden z najgorszych softów jakie wyszły, lub można było zostać na 14.8

3 godziny temu, alleck napisał(-a):

Miałem kiedyś flagowca od Sony (modelu niestety nie pamiętam) i już więcej nie kupię, bo wsparcia praktycznie nie ma żadnego dla tych telefonów. Poprawki chyba wyszły 2 no max 3. W tym czasie na mojego służbowego ze średniej półki Samsunga poprawek wyszło ze 3 razy tyle (i mam tu na myśli głównie poprawki bezpieczeństwa do Androida). Co do jakości zaś samej słuchawki Sony zastrzeżeń nie miałem nigdy.

 

To prawda. Pod tym względem to tylko Pixele, Samsungi i OnePlus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 13 w przedsprzedaży, dostałem z pierwszej transzy, czyli chyba w pierwszym dniu dostępności w sklepach. 

 

No jestem zadowolony bardzo. Od zawsze miałem androida, a przesiadka na ios była prosta i bez większych problemów. 

 

Jedyny minus to obsługa dual sim, w androidzie było to trochę lepiej zrobione. 

 

Na plus bateria, jak odłączam od ładowania około 21:30 - 22:00 tak następnego dnia po powrocie z pracy mam w okolicach 70% baterii, to jest kosmos. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie klęknął mi iPhone 13 pro max.

1,5 miesiąca od zakupu, ekran odmówił posłuszeństwa. 
6 tysięcy za telefon, który nie wytrzymał nawet kwartału…. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.