Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się, że absolutnie nie da się pogodzić sytuacji gdy masz aktywnie używane dwa apple ID. Kontakty da się ogarnąć (zintegrować) ale tylko to.

Musisz wybrać jedn ID i z drugiego wyemigrować jakoś na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak wyłączyć w iphone 12 dźwięk podczas wysyłania wiadomości tekstowej?

Nie ma w ustawieniach sygnałów haptycznych, a nie chodzi mi też o przełącznik trybu cichego.


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś może jak wyłączyć w iphone 12 dźwięk podczas wysyłania wiadomości tekstowej?
Nie ma w ustawieniach sygnałów haptycznych, a nie chodzi mi też o przełącznik trybu cichego.

niedasię - musisz podejść zgodnie z ideą "it's not a bug, it's a feature" default_wink.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Admof napisał(-a):

trzeba włączyć tryb cichy :P uroki iOS

Miałem nadzieję, że można inaczej …


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze marketingowy słowotok a nowych rzeczy niewiele. Tak na prawdę to tylko zegarki mają sporo nowych cech. Głównie wersja Ultra. Słuchawki delikatny lift, telefony tak samo. Ceny niestety kosmiczne. 2000 różnicy w cenie za wersje 512 zamiast 128 - to jest już qrestwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalił filmik promocyjny z nurkiem, który używa Apple Watcha Ultra :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalają ceny. Musiałbym wymienić AirPodsy ale cena nowych PRO 2 trochę mnie studzi bo za tyle to już można wybierać... W zwykłych AirPodsach po 4 latach baterie to jakiś żart i nawet jednej rozmowy nie można przeprowadzić. 

Myślałem też nad wymianą 11ki, ale w nowych iPhonach ekran dalej 60Hz, jedynie lepszy procek i w pro aparaty. Dla mnie trochę mało jak za ten skok cenowy. Najgorsze, że nawet opcja budżetowa czyli zmiana na 13kę cenowo poszła w górę.

 

Co do Ultra Watcha to bawi mnie temat baterii bo na stronie jest zdanie, że bateria na dni po czym w specyfikacji: do 36godzin przy normalnym użytkowaniu i do 60godzin przy oszczędzaniu energii... już wkrótce xD 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pies kilka dni temu zjadł żonie Airpodsy pro. Pocieszyłem ja że za chwilę będą nowe pro 2, ale w sumie chyba nie warto więc kupię jej jeszcze raz stare pro. Ceny w USA są normalne to w Polsce wystrzeliły w kosmos. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem ceny w PL, to powiedziałem sobie w duchu aby się pałowali. Zwykle wymieniam telefon co 2 lata, no i sądziłem ze zmienię swojego 12 Pro 256GB na 14Pro 256GB ale jak zobaczylem, ze taka przjemnosci 7199 PLN za Always on Display + aktywny "bar" to podziękowałem :)

I tak musiałem jakiegoś kupić bo już żony XS się troszkę zestarzał, i ja ze swoją 12Pro posiedzę kolejny rok, a właśnie zamówiłem 13Pro dla niej zanim "wyjdą" lub podniosą ceny. Bo tym samym po konferencji to co zostaje nadal w aktualnej sprzedazy czyli seria 13 zdrożała o kilka stów w stosunku do cen przed konferencją,

Witaj Inflacjo & Mocna złotówko! ;)

 

4 godziny temu, artisan napisał(-a):

Mój pies kilka dni temu zjadł żonie Airpodsy pro. Pocieszyłem ja że za chwilę będą nowe pro 2, ale w sumie chyba nie warto więc kupię jej jeszcze raz stare pro. Ceny w USA są normalne to w Polsce wystrzeliły w kosmos. 

 

To nie jest Pro 2, to jest nadal Pro (ale Gen.2), Pro 2 spekulowali że będzie ale takie zmiany jakie dokonali wzgledem starych Pro, sami chyba poszli po rozum do głowy ze nie upoważnia ich do nazwania tego Pro 2 ;)

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za wyjaśnienie. Tym bardziej nie warto. A  co do 13 pro to bardzo dobry pomysł żeby go nabyć. Ja oddałem 12 mini córce    , kupiłem 13 pro i to mój ulubiony telefon na lata. Swoją droga, to tego jeszcze nie grali żeby stare telefony drożały po premierze nowych. Jak czuje się ktoś kto czekał na obniżkę a dostał podwyżkę 🤪?

Edytowane przez artisan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grali też tego, żeby używane samochody zyskiwały na wartości, a nieraz były droższe niż nowe ;) Tak czy inaczej - ceny tych telefonów są chore. Ciekawe, kiedy nastąpi ten moment, gdzie ludzie przestaną uważać telefony za symbol lansu/statusu czy też jarać się urządzeniem i stanie się to tak powszechne i normalne jak lodówka, pralka czy inny telewizor. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie pełzający kryzys, sprzedaż spadnie to zaczną się promocje i będą myśleć nad iphone 14C (XR z nowszym chipem?) :D Pamięta ktoś jeszcze jak chcieli zrobić bardziej budżetowy telefon i zrobili plastikowego Iphone'a 5C od "CHEAP"? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, XoneX napisał(-a):

nie grali też tego, żeby używane samochody zyskiwały na wartości, a nieraz były droższe niż nowe ;) 

Nie wiem z jakiego rocznika jesteś ale to z samochodami akurat już grali. W PRL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczyłem ceny w PL, to powiedziałem sobie w duchu aby się pałowali. Zwykle wymieniam telefon co 2 lata, no i sądziłem ze zmienię swojego 12 Pro 256GB na 14Pro 256GB ale jak zobaczylem, ze taka przjemnosci 7199 PLN za Always on Display + aktywny "bar" to podziękowałem
I tak musiałem jakiegoś kupić bo już żony XS się troszkę zestarzał, i ja ze swoją 12Pro posiedzę kolejny rok, a właśnie zamówiłem 13Pro dla niej zanim "wyjdą" lub podniosą ceny. Bo tym samym po konferencji to co zostaje nadal w aktualnej sprzedazy czyli seria 13 zdrożała o kilka stów w stosunku do cen przed konferencją,
Witaj Inflacjo & Mocna złotówko!
 
 
To nie jest Pro 2, to jest nadal Pro (ale Gen.2), Pro 2 spekulowali że będzie ale takie zmiany jakie dokonali wzgledem starych Pro, sami chyba poszli po rozum do głowy ze nie upoważnia ich do nazwania tego Pro 2
Czeka czeka, to ogryzek będzię miał w końcu always on display? No to przeskok technologiczny... faktycznie cena odpowiednia do ficzera. Samsungi za 800zł mają to od lat... Inne chinole tak samo.

S20FE 5G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 ma taką samą cenę jak 13 miała. Biorąc pod uwagę inflacje i spadek siły nabywczej 14 jest tańsza od 13. Powyższe dotyczy USA, w pl dochodzi jeszcze g.. warta waluta więc cena jest jaka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników iPhone. Czy wam też przestała dziś działać opcja ukrywania zdjęć? Ios16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu na 16 wszystko działa jak działało. Opcja ukrywania zdjęć też działa, doszło tylko odblokowanie twarzą ukrytego zdjęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Lestaf napisał(-a):

Pytanie do użytkowników iPhone. Czy wam też przestała dziś działać opcja ukrywania zdjęć? Ios16

Kliknij w 3 kropki jak na zdjęciu.

11EEA205-5BF5-442A-9C01-F8A8916C86C5.thumb.jpeg.123157cf021315d6d5a719a1f937ef2c.jpeg
mi trochę zamula klawiaturę, są lagi. Pisze szybciej niż pojawia się tekst pisany, oby to naprawili.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Potrzebuję kupic dobry i sprawdzony powerbank. 

Wymagania:

- 30.000 mAh

- cienki

- szybkie ładowanie

- usb klasyczne + usb-C

- najlepiej biały ale może być czarny

 

No i najważniejsze: aby to było prawdziwe 30.000mAh a nie deklarowane.

Jest tego tyle, że głowa mała.

Może macie coś co już jest dobrze sprawdzone?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.09.2022 o 23:25, Lemax napisał(-a):

Jak zawsze marketingowy słowotok a nowych rzeczy niewiele. Tak na prawdę to tylko zegarki mają sporo nowych cech. Głównie wersja Ultra. Słuchawki delikatny lift, telefony tak samo. Ceny niestety kosmiczne. 2000 różnicy w cenie za wersje 512 zamiast 128 - to jest już qrestwo

Apple jest mistrzem w tych swoich słownych orgazmach typu: wow, amazing i moje ulubione "to najszybszy iPhone w historii" no szkoda bardzo aby był najwolniejszy 😆

W dniu 8.09.2022 o 13:33, disaster3 napisał(-a):

Jak zobaczyłem ceny w PL, to powiedziałem sobie w duchu aby się pałowali. Zwykle wymieniam telefon co 2 lata, no i sądziłem ze zmienię swojego 12 Pro 256GB na 14Pro 256GB ale jak zobaczylem, ze taka przjemnosci 7199 PLN za Always on Display + aktywny "bar" to podziękowałem :)

I tak musiałem jakiegoś kupić bo już żony XS się troszkę zestarzał, i ja ze swoją 12Pro posiedzę kolejny rok, a właśnie zamówiłem 13Pro dla niej zanim "wyjdą" lub podniosą ceny. Bo tym samym po konferencji to co zostaje nadal w aktualnej sprzedazy czyli seria 13 zdrożała o kilka stów w stosunku do cen przed konferencją,

Witaj Inflacjo & Mocna złotówko! ;)

 

 

To nie jest Pro 2, to jest nadal Pro (ale Gen.2), Pro 2 spekulowali że będzie ale takie zmiany jakie dokonali wzgledem starych Pro, sami chyba poszli po rozum do głowy ze nie upoważnia ich do nazwania tego Pro 2 ;)

Ja bardzo podobnie, do tej pory zmieniałem iPhone, niemal co rok. W tym powiedziałem sobie pass. W przyszłym roku też się mocno zastanowię, 13 pro to nadal rewelacyjny tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.11.2022 o 08:17, Red_Forman napisał(-a):

Apple jest mistrzem w tych swoich słownych orgazmach typu: wow, amazing i moje ulubione "to najszybszy iPhone w historii" no szkoda bardzo aby był najwolniejszy 😆

Ja bardzo podobnie, do tej pory zmieniałem iPhone, niemal co rok. W tym powiedziałem sobie pass. W przyszłym roku też się mocno zastanowię, 13 pro to nadal rewelacyjny tel.

zgadza się, ale ja mam 12pro więc w przyszłym roku zmienie. 13 Pro kupilem swojej żonie i jest mega zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, disaster3 napisał(-a):

zgadza się, ale ja mam 12pro więc w przyszłym roku zmienie. 13 Pro kupilem swojej żonie i jest mega zadowolona.

Przesiadłem się z 12pro na 14 pro i jestem zadowolony (aczkolwiek bateria szału nie robi, 11pro i 13pro słynęły z dużej wydajności) głównie z kamery i 1TB pamięci (w 12pro już długo bym nie pociągnął na 512gb).

Jest tryb portretowy na 3 zoomy oraz w trybie zwykłym 1,2,3 jednak różnica przybliżenia pomiędzy 2 i 3 jest niewielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do kolegów dla których wiedza o telefonach nie jest tajemną. Firma wymienia nam telefony, oferta nie jest za bogata. Próbowałem sprawdić w porównywarkach, ale jakoś mnie te punkciki nie przekonują. Mogę wybrać z następujących, który w waszej ocenie warto wybrać:

-Xiaomi 11 Lite 5G NE;

-Xiaomi Redmi Note 11s;

-Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G;

 

Jestem mało wymagajacym użytkownikiem, poczta, media społecznościowe, kilkanaście aplikacji wspomagajacych aparat. Teraz korzystam z Xiaomi Redmi Note 9Pro i ogarnia moje potrzeby.

 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.