Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash
No i bardzo dobrze..mezczyzni lubia zabawki..:)

To prawda. Lubię zabawki, ale z charakterem, którego Produktowi Apple'a jak dla nie brakuje. Jest cukierkowy i przesłodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi że mężczyzna całe życie zostaje dzieckiem tylko zabawki droższe :wink:

Zegarki telefony samochody i td

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

powiedzcie mi jak tego chinola ustawic na odbior mms

kiedys podobny problem miałem z tel.nec ale dałem rade,a tu wprowadzilem ustawienia

wyswietla pobieranie wiadomosci i lipa 0%

:sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

ech w chinczyku udało mi sie ustawic wysyłanie mms

-odbioru niestety:(

ale mam pytanie do telefonomaniaków i fanów nokii :

nokia 8086 z wifi

na hotspotach radzi sobie srednio -zrywa połaczenia ale doczytałem ze ma kiepski nadajnik czyli ze trzeba znalezc sie w miare blisko wtedy jest ok

ale teraz sprawdzam w domu,właczyłem Usługa sieci bezprzewodowej w liveboxie

pozdejmowalem blokady i łaczy i połaczyc sie nie moze,

fabrycznie telefon ma ustawienia z orange i profil nie do zmiany:

orange uma

czy ktos ma pojecie co to za bida?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście wybrali - Nokię N82 czy E71?

 

Założenia czy też kryteria wyboru:

- cena taka sama,

- nie korzystam z aparatu fotograficznego,

- ważna precyzja wykonania,

- istotna jakość dźwięku odtwarzacza mp3,

- trwałość baterii,

- moc anten i nadajników WiFi i GPS.

 

Dzięki. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Po pierwsze porównujesz 2 zupełnie inne telefony. Seria N to seria multimedialna, a seria E biznesowa. Co do precyzji wykonania E71 stoi na najwyższym poziomie - to w końcu telefon roku oraz smartfon roku wybrany kilka dni temu. N82 to już inna bajka. Jakość wykonania jak z chińskiej fabryki zabawek. Trzeszczy i skrzypi. Jedno z większych badziewi Nokii w ostatnich latach. Skoro z aparatu nie korzystasz to się nie rozpisuję. Z resztą jakość fotek z telefonów komórkowych wole pozostawić bez komentarza. Jakość dźwięku teoretycznie powinna być lepsza w N82, chociaż ta z E71 też jest ponoć rewelacyjna. Trwałość baterii będzie podobna. Nie spodziewaj się cudów. Jeżeli dużo korzystasz to czeka Cię codzienne ładowanie. Jeżeli o mnie chodzi to wziąłbym E71. Miałem jej poprzedniczkę E61 i uważam, że to był mój najlepszy telefon. Poza tym za E71 przemawia:

-funkcjonalność

-wykonanie

-nowy system

-dwa tryby pracy ekranu głównego

-lepsze przeglądanie internetu dzięki wyświetlaczowi landscape

-bardzo dobra i przydatna klawiatura QWERTY

-GPS z funkcją wspomagającą AGPS

Jeżeli o mnie chodzi wybrałbym zdecydowanie "kalkulatorka", a N82 nie brałbym w ogóle pod uwagę. Jeżeli masz wątpliwości i chcesz wiedzieć więcej na temat telefonu roku odsyłam do 2 artykułów:

http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Testy_sprz%EAtu/Nokia_E71_-_smartfon_biznesowo-multimedialny_dla_wymagaj%B1cych/

http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?f=52&t=25750

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Od początku byłem za E71. :-) A co do baterii, to chyba jednak będzie różnica na korzyść E71, skoro jej pojemność to 1500 mAh, a N82 tylko 1050 mAh. Funkcje przecież z grubsza te same, wyświetlacze także.

 

Na minus dla E71 jest zdaje się tylko obsługa kart microSD do pojemności 8GB, podczas gdy N82 przyjmie microSDHC do 32 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się ostatnio bawiłem Samsungiem Omnia i powiem szczerze , że żadna rewelacja , wszystko prawie musisz robić długopisikiem , bo za małe ikonki na palec albo wciskasz kilka na raz , pytałem się dziewczyny ile bateria trzema to chyba sama nie wiedziała ale powiedziała, że 4 dni, pewnie w stanie spoczynku , system windows mobile ogólnie kiepsa riposta na Iphone

 

Ja w przyszłym tygodniu będę miał HTC TOUCH PRO. Dam znać co to za sprzęcik jak go trochę potestuję.

 

Ostanio cały czas używałem E61i i N80. Niby dwa rózne telefony a jednak tak podobne:). W E61i długo trzymała bateria, zachwycały duży ekran i łatwość pisania ze względu na pełną klawiaturę. N80 ma rewelacyjny aparat jak na telefon .

 

Jednak uważam, że palmtop z funkcją telefonu to jest to. Chyba, że ktoś tylko dzwoni i odbiera.....:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ma ktoś jakieś doświadczenia z E90?

 

Jedynie moge powiedzieć, że na żywo super sie prezentuje. Znajomy, który używa E90 jednak twierdzi, że średnio mu sie sprawuje. Mam w tej chwili starszego komunikatora i na pewno fatalną sprawą jest brak podświetlenia klawiatury jak i funkcjonalność daje wiele do życzenia. Dla mnie na dzień dzisiejszy podstawą w telefonie jest możliwość łatwego, intuicyjnego użytkowania(iphone) + duże możliwości. Nie lubię szukać pół godziny sposobu na wykonanie z pozoru prostej czynności w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Na minus dla E71 jest zdaje się tylko obsługa kart microSD do pojemności 8GB, podczas gdy N82 przyjmie microSDHC do 32 GB.

E71 również obsługuje standard microSDHC :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Gdybys chciał kupić AjFona 3G :razz: w Erze to polecam zrobić to telefonicznie u konsultatna (pod warunkiem, że przedłużasz umowę) bo u nich cena znacząco różni się od tej salonowej :mrgreen:

 

Zgadza się, ale prawdopodobnie wynika to z faktu, że w salonach nie mają dostępu do wszystkich informacji. Niedawno przedłużałem umowę z ERĄ i dostałem świetną cenę na iPhone tylko dzięki temu, że miałem od groma uzbieranych punktów w programie ERA Premia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Jaki telefon ma najlepiej rozwinięta obsługę poczty?

Jeżeli chodzi o PDA to nie wiem mówiąc szczerze, bo się na tych urządzeniach nie znam. Ze smartfonów na pewno seria "E" Nokii - ma nawet do tego specjalnie zdefiniowany klawisz no i oczywiście Blackberry :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki telefon ma najlepiej rozwinięta obsługę poczty?

Jeżeli chodzi o PDA to nie wiem mówiąc szczerze, bo się na tych urządzeniach nie znam. Ze smartfonów na pewno seria "E" Nokii - ma nawet do tego specjalnie zdefiniowany klawisz no i oczywiście Blackberry :mrgreen:

 

Bardziej zalezy mi na samym mailu - żebym miał listę wiadomości, niekoniecznie musze grzebac po internecie....

 

długo miałem Nokie serii 9000-9500

ale brak wibry jest dokuczliwy (choć sam nie wiem czy na pewno)

 

E90 mi się podoba ale też opinie są podzielone....


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Bardziej zalezy mi na samym mailu - żebym miał listę wiadomości, niekoniecznie musze grzebac po internecie....

Więc taj jak wspomniałem wcześniej E71 będzie dobrym wyborem. Masz klawisz predefiniowany dla poczty e-mail, poza tym możesz sobie ustawić sam, czy poczte będziesz odbierał ręcznie czy telefon ma sam sprawdzać co pewnien czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardziej zalezy mi na samym mailu - żebym miał listę wiadomości, niekoniecznie musze grzebac po internecie....

Więc taj jak wspomniałem wcześniej E71 będzie dobrym wyborem. Masz klawisz predefiniowany dla poczty e-mail, poza tym możesz sobie ustawić sam, czy poczte będziesz odbierał ręcznie czy telefon ma sam sprawdzać co pewnien czas.

 

Miałem E61 i dokumentnie mi nie leżała...


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam platformę Pocket PC. Na palmtopie instalujemy wtedy np. program pocztowy Flexmail (niestety płatny).

Zerknij na jego możliwości na stronie producenta:

http://www.pocketinformant.com/products_in...?p_id=mail&

 

Oczywiście są i darmowe programy, np. całkiem rozbudowany Qmail:

http://q3.snak.org/en/

no i oczywiście wbudowany Outlook.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam platformę Pocket PC. Na palmtopie instalujemy wtedy np. program pocztowy Flexmail (niestety płatny).

Zerknij na jego możliwości na stronie producenta:

http://www.pocketinformant.com/products_in...?p_id=mail&

 

Oczywiście są i darmowe programy, np. całkiem rozbudowany Qmail:

http://q3.snak.org/en/

no i oczywiście wbudowany Outlook.

 

a co z tego wybrać? w sensie z PPC ?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tylko teraz rodzi się pytanie, czy kolega chce kupić telefon, bądź smartfon z opcją odbioru e-maili, czy pocket PC z opcją dzwonienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Ja chciałbym koledze polecić stronę pdaclub.pl oraz forum tamże. Można wszystkiego się dowiedzieć.

Bo może na przykład wystarczy dostęp tylko przez www. Przykładowo, ja korzystam teraz z Samsunga i600. Można na nim zainstalować przeglądarkę www (np. Operę albo taką nową UCWEB) i normalnie wchodzić np. na gmail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.

Ja chciałbym koledze polecić stronę pdaclub.pl oraz forum tamże. Można wszystkiego się dowiedzieć.

Bo może na przykład wystarczy dostęp tylko przez www. Przykładowo, ja korzystam teraz z Samsunga i600. Można na nim zainstalować przeglądarkę www (np. Operę albo taką nową UCWEB) i normalnie wchodzić np. na gmail.

 

Bardziej potrzebuje telefon na którym sprawdzę pocztę


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
No właśnie.

Ja chciałbym koledze polecić stronę pdaclub.pl oraz forum tamże. Można wszystkiego się dowiedzieć.

Bo może na przykład wystarczy dostęp tylko przez www. Przykładowo, ja korzystam teraz z Samsunga i600. Można na nim zainstalować przeglądarkę www (np. Operę albo taką nową UCWEB) i normalnie wchodzić np. na gmail.

Jeżeli dostęp do poczty ma być zwyczajnie przez WWW to mija się z celem zakup jakiegokolwiek smartfona albo PDA. Taki dostęp do poczty mamy praktycznie w każdym telefonie nie posiadającym systemu operacyjnego. E71 to jednak wygoda odbierania poczty bez konieczności wchodzenia na internet, PDA również to ma. Jeżeli jednak urządzenie poza tym, a przede wszystkim ma służyć do rozmów telefonicznych składniałbym się w kierunku Nokii, bo nie ukrywajmy, że opcja GSM w pocketach pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jednak urządzenie poza tym, a przede wszystkim ma służyć do rozmów telefonicznych składniałbym się w kierunku Nokii

Masz w zupełności rację. Jeśli ktoś nie chce w to wnikać, to pewnie tak będzie najlepiej.

 

Nie ukrywajmy, że opcja GSM w pocketach pozostawia wiele do życzenia

Oczywiście nie masz racji :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.