Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybys chciał kupić AjFona 3G :razz: w Erze to polecam zrobić to telefonicznie u konsultatna (pod warunkiem, że przedłużasz umowę) bo u nich cena znacząco różni się od tej salonowej :mrgreen:

 

Zgadza się, ale prawdopodobnie wynika to z faktu, że w salonach nie mają dostępu do wszystkich informacji. Niedawno przedłużałem umowę z ERĄ i dostałem świetną cenę na iPhone tylko dzięki temu, że miałem od groma uzbieranych punktów w programie ERA Premia.

 

Z konsultantem w telefonicznym BOA to też nie tak, że wszystko z nim załatwisz. Przedłużałem umowę w Erze jak wchodził iPhone i co prawda w abonamencie, z którym go brałem - Pakiet Biznes 230 - miałem wersję 16GB za 1 zł., to zagadałem człowieka, czy jako stary klient Ery nie mógłbym liczyć na coś więcej? Powiedział, że on już nie wiele może zaproponować i zasugerował abym drogą mailową zwrócił się do BOA, i wtedy to pismo trafi do kogoś wyżej postawionego. Tak uczyniłem. Następnego dnia przyszła odpowiedź, że dają mi 50% upust na abonament na całe 24 miesiące trwania umowy. Płacę zatem 115 zł netto (zamiast 230). Uważam, że zachowali się okej.

Mail z Ery był podpisany przez Kierownika Zespołu ds. Utrzymania Klienta.

Widać, że mają prężny dział, który walczy o tych, którzy potencjalnie mogą odejść.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Samsung Z370 ?

Samsung SGH L700 ?

Samsung F480 ?

 

Ale porównanie :mrgreen: I dlaczego akurat Samsungów tyle :?:

 

Oczywiście nie masz racji :mrgreen:

 

To jest bardziej opinia moich kolegów, którzy z tych urządzeń korzystają oraz opinia wielu osób z forów internetówch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samsung Z370 ?

Samsung SGH L700 ?

Samsung F480 ?

 

Ale porównanie :mrgreen: I dlaczego akurat Samsungów tyle :?:

 

Używam od dłuższego czasu tylko Nokii tak jak pisałem przejściowo 9000 (pisałem drugą pracę magisterską :razz:, pierwszą na Portfolio :lol: ) -do 9500

teraz od kliku lat 6310i i jest idelana, gdybyby nie dobicie jej na maxa porysowany panel i potrzebne mi jest takie coś jak ta Nokia ale, żeby można było sprawdzić np.: pocztę...

Po namyśle chyba też jakieś www zapodać....

ideałem byłaby 9300i z wibrą.... :razz:

:razz:


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś "wielbicielem" nokii, to z czystym sumieniem polecam E71. Duży plus za baterię. Oczywiście czasu czuwania E71 do 6310i nie ma co porównywać. Jeśli ktoś ma duże palce to może narzekać na klawiaturę E71 (trzeba po prostu wypróbować). Poczte sprawdza się bardzo wygodnie na wyświetlaczu landscape :wink: Używam też E90 - funkcjonalność jeśli chodzi o oprogramowanie niemal ta sama co w E71 - ale nie każdy lubi takie cegły jak E90. No ale wreszcie E90 to komunikatorek z wibrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś "wielbicielem" nokii, to z czystym sumieniem polecam E71. Duży plus za baterię. Oczywiście czasu czuwania E71 do 6310i nie ma co porównywać. Jeśli ktoś ma duże palce to może narzekać na klawiaturę E71 (trzeba po prostu wypróbować). Poczte sprawdza się bardzo wygodnie na wyświetlaczu landscape :wink: Używam też E90 - funkcjonalność jeśli chodzi o oprogramowanie niemal ta sama co w E71 - ale nie każdy lubi takie cegły jak E90. No ale wreszcie E90 to komunikatorek z wibrą.

 

Miałem E61 i była tragedia - klawiatura jest koszmarna...

Nie chcesz sprzedać e90 ?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Miałem E61 i była tragedia - klawiatura jest koszmarna..

Poważnie, a dla mnie to była najlepsza klawiatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem E61 i była tragedia - klawiatura jest koszmarna..

Poważnie, a dla mnie to była najlepsza klawiatura.

Miałem wtedy też 9300 to był szajs....

Najgorszy był ten Joystick.

Do tego menu też kupa....

 

Ale filmy czy gry były ekstra...

 

W każdym razie no more :razz: :razz:

Jakby sie dało do 9300i wibre zamontować to jest dla mnie ideał... :lol::)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Jakby sie dało do 9300i wibre zamontować to jest dla mnie ideał... :):lol:

Musiałbys spróbować. Skoro do 3210 :mrgreen: dałoś się wibrę zamontować to może i tu można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem E61 i była tragedia - klawiatura jest koszmarna...

Nie chcesz sprzedać e90 ?

 

 

Również nie wiem jakie masz zastrzeżenia do klawiatury w E61. Ja na E61 się nie zdecydowałem, gdyż okazała się dla mnie zbyt szeroka i bardzo niewygodnie leżała w dłoni. A E71 wprost przeciwnie. Zresztą jakość wykonania E71 jest znakomita. Jeśli chodzi o klawiaturę, to przyciski są dosyć ciasno ułożone, lecz dobrze wyprofilowane - odpowiednio wybrzuszone i z wyraźnym klikiem przy naciśnięciu. Jednak jeśli ktoś ma grube paluchy to klawiatura może mu nie odpowiadać.

 

E90 nie sprzedaję :smile: Zakupiłem ją kilka dni po premierze w Polsce i wymienię dopiero jak pojawi się nowy komunikatorek.

 

Polecam zarówno E71 jak i E90 - oczywiście jeśli ktoś z jakichś wzgledów takiej cegły naprawdę potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja w piątek sprzedałem moją N95 8GB i zakupiłem Nokię E71. Dziś odebrałem ze sklepu. Fakt w prównaniu z E61 wyświetlacz mniejszy, ale poza tym powala prędkością, funkcjonalnością, wyglądem. Jest na prawdę super. System od razu shackowałem, wgrałem co trzeba i jest git :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już shackowałeś, to ostrzegam przed najnowszym firmware, który lada dzień powinien pojawić się na NSU w internecie. Chłopcy z nokii tym razem się bardzo postarali, żeby zablokować możliwość złamania systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Skoro już shackowałeś, to ostrzegam przed najnowszym firmware, który lada dzień powinien pojawić się na NSU w internecie. Chłopcy z nokii tym razem się bardzo postarali, żeby zablokować możliwość złamania systemu

Wiem, wiem spokojnie. Na phoenixa juz jest nowy soft, ale nic specjalnego tam nie ma w poprawkach. Poza tym co z tego, że chłopcy z Nokii się postarali, jak zaraz albo ruscy, albo chinole postarają się jeszcze bardziej. Nokia coraz głębszy dołek sobie kopie robiąc takie blokady na symbiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powierzono mi funkcje wyboru telefonu dla ojca...

o ile ma to jakis wplyw to ojciec ma firme i na nia 2 abonamenty mniej wiecej 50zl kazdy w erze

telefon przede wszystkim(ojciec duzo dzwoni i z telefonem jak z dzieckiem sie nie obchodzi) wytrzymaly/dlugo trzymajacy baterie + fajnie by bylo jakby mial aparat calkiem calkiem, cena - najlepiej za 1zl(ojciec nie chce wydawac kasy na telefon jesli wie ze sa jakies za 1zl:D ), choc sadze ze do 100zl w abonamencie bym mogl go namowic

macie jakies propozycje? ja sie nie znam ale slyszlaem ze se k800i to moze byc dobry wybor


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, zanotowalem :)

jakies inne propozycje?


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K800 to troszkę dużawy telefon, może lepiej SE K770. Aparat w miarę przyzwoity, sam telefon nieduży, bateria troszkę wytrzyma.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie bedzie inna propozycja, ale powtorze, bo to naprawde swietny telefon do "duzogadania"- only E51 :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę wszystkich przestrzec przed kupnem Samsunga E 250. Ten tel. ma bardzo kiepską baterię. Praktycznie codziennie trzeba ładować.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat bo ostatnio postanowiłem wymienić tel. a zupełnie nie orientuję się w rynku.

Do tego niestety okazało się że mam bardzo dziwne wymagania i trudno mi coś dobrać. Stąd prośba o pomoc.

Zatem moj tel. marzeń mieć musi:

-Bardzo mocna bateria. Głównie zależy mi na tym aspekcie. Powiem szczerze że dostawałem szału gdy moje poprzednie telefony wyładowywały się po ok. 3 dniach. Dla mnie komórka musi wytrzymać CO NAJMNIEJ te 5-6 dni a im więcej tym tylko lepiej.

-Po moich poprzednich doświedczeniach doszedłem do wniosku że chcę mieć aparat do rozmów i ewentualnie smsów. Nie przeglądam internetu, nie gram w gry ani nie robię zdjęć czy filmów. Nie używam żadnych mp3 itp. Wszystkie te gadżety, które zmieniają tel. w kombajn multimedialny są mi zupełnie zbędne- najlepiej żeby ich w ogóle nie było (oczywiście wiadomo że jakieś funkcje ten tel. mieć musi- tylko bez przesady)

-Niezawodność i prostota. Najlepiej oczywiście nokia (zdążyłem się już przyzwyczaić) ale nie oczekuję cudów także inne marki również wchodzą w grę.

-Jakość- chyba najtrudniejsze kryterium. Bardzo chę mieć tel. elegancki, precyzyjnie wykonany, z dobrych materiałów (np.metal). Wizualnie ważne też żeby nie był zbyt duży- taki zgrabny, poręczny telefonik. Trochę tak jak w zegarkach- może się spieszyć czy późnić kilka sekund, może nie mieć stopera z 1000 międzyczasów, barometru i termometru ważne żeby był pięknym przedmiotem wysokiej jakości, który będzie mnie cieszył przez długi czas.

-reszta nieistotna(wyświetlacz, aparat, obudowa z klapką czy bez itp.)

Przeglądając różne propozycje w oko wpadła nokia 8800 ale niestety mało praktyczna bateria za tą cenę trochę dyskwalifikuje. Oprócz tego tel. mega wypaśny.

Acha i jeszcze jedno telefon bynajmniej nie musi należeć do nowości, może to być fajny aparat sprzed kilku lat.

 

Z góry dzięki za wszystkie sugestie. B)


Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

To może tradycyjnie Nokia E51?? B) Sam mam zamiar wkrótce sobie taki nabyć B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja mam taki zamysł. Do tej pory mam K750i i jestem wybitnie zadowolony- prostota obsługi, niezły aparat i przede wszystkim bateria, który trzyma tak długo, że aż tęsknię za ładowaniem B) Ale serio to 6 dni przy dość częstym dzwonieniu. Ale kolejna bedzie e51, jest dużo cieńsza i wydaje się być poręczniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
I ja mam taki zamysł. Do tej pory mam K750i i jestem wybitnie zadowolony- prostota obsługi, niezły aparat i przede wszystkim bateria, który trzyma tak długo, że aż tęsknię za ładowaniem B) Ale serio to 6 dni przy dość częstym dzwonieniu. Ale kolejna bedzie e51, jest dużo cieńsza i wydaje się być poręczniejsza.

 

W jaki sposób trzyma Ci 6 dni???? Mi tyle nie trzymał jak był nowy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może tradycyjnie Nokia E51??

 

Hmm... nie ukrywam że myślałem o nim, tym bardziej że jest dostępny przy przedłużaniu umowy w plusie (czyli u mnie) ale chyba będę szukał czegoś prostszego (czyt. mniej przeładowanego).Ale dzięki za pomysł.


Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szymeklipinski

Ja mam K550&W610 od ponad roku zaraz po kupnie z flashowałem go na W610 itd . Bawię się w tuningi telefonów spod znaku SE jak masz jakiś problem simlock to piszcie na PW staram się wam pomóc B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Hmm... nie ukrywam że myślałem o nim, tym bardziej że jest dostępny przy przedłużaniu umowy w plusie (czyli u mnie) ale chyba będę szukał czegoś prostszego (czyt. mniej przeładowanego).Ale dzięki za pomysł.

 

Nie jest on chyba jakoś bardzo przeładowany, ale skoro nie ten to może 6300??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.