Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie na temat SE P910i?

 

Sony-Ericsson-P910i-F1.jpg

 

Przymierzam sie do zakupu. Ktos uzytkuje, uzytkowal go? Troche sie nim pobawilem, ale wolal bym uzyskac odpowiedz od kogos kto posiada/posiadal. W necie pisza calkiem pozytywnie.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon jak najbardziej super. Miałem go parę dni ale zamieniłem bo jest po prostu na tyle duży iż wymaga specjalnej uwagi przy noszeniu. Tylko do teczki, za pasek w pokrowcu lub kieszeni marynarki wielkością się nadaje. Jednak jego waga powoduje iż nie można go w niej (kieszeni marynarki) nosić. Jako że lubię nosić telefon w spodniach, z uzasadnionej obawy (potwierdzonej w serwisie takowymi usterkami) o to iż mogę go "załamać", zrezygnowałem z niego. Stwierdziłem że w pewnych okolicznościach nie zabiorę go wszędzie, więc potrzebuję równolegle drugiego telefonu. Jako że nie lubię wymiany kart sim, wybrałem więc Nokię 7610.

Jeżeli jednak nie przeszkadza ci to, to telefon zrekompensuje te niedogonosći zarówno dużym wyświetlaczem jak i symbianem który daje bardzo duże możliwości- dużo programów dostępnych jest w sieci. Np. word i exel działają bardzo dobrze.

Co do dłuższej ekspoatacji, zarówno pod względem ewentualnych usterek jak i stabilości systemu, nie mogę się wypowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remy dzieki za odpowiedz. Wlasnie do jego wielkosci bede musial sie przyzwyczaic, o ile sie na niego zdecyduje. Tam gdzie nie bede mogl go zabrac wezme wysluzonego ale niezniszczalnego SE T610i. Ktos cos jeszcze moze powiedziec?

Moze znacie jakies stronki z programami do Symbiana?


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strony z aplikacjami do symbiana:

http://www.symbianos.pl

http://www.iphone-forum.org/ tu musisz sie zarejestrować.

 

Ale najwięcej pełnych programów znajdziesz w sieci P2P np. eDonkey 2000.

Poniżej są źródła do dwóch plików w Edonkey z które zawierają większość aplikacji i programów pod Se P900 i P910.

Pierwszy ma 1GB (spakowany zip) a drugi z 440MB (spakowany rar) tak jest tam tego więcej niż zdołasz zainstalować.

Od nadmiaru głowa nie boli, najwyżej coś innego...

 

<a href="ed2k://|file|Sony Ericsson P800, P900 Et P910 Tout.zip|1152508482|8c9b00b4b4355e2cc1c0af6e153f2fb6|">Sony Ericsson P800, P900 Et P910 Tout.zip</a>

 

 

<a href="ed2k://|file|P800 P900 P910i SE Application pack.rar|448204220|b4ff1510d204abba4c4c00be9102aba0|">P800 P900 P910i SE Application pack.rar</a>

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz bardzo dziekuje! Masz browarka!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym temacie jestem dosc obeznany...mialem w zyciu okolo 30 roznych telefonow...wszelakich firm ale od jakis 2 lat od kiedy zostalem posiadaczem SE t 68i uzywam tylko sony ericsson'ow! Aktualnie mam P910i moim zdaniem lepszy niz 9300 poniewaz ten telefon ma wszystko a jesli czegos nie ma to mozna dograc...Niop i najwiekszy bajer ekran dotykowy...jak dla mnie super...obecnie wyszedl p990 ma nawet wifi...czyli moge serfowac po necie na kazdym hot spocie...ale niestety nie ma go w polsce w europie chyba tez nie...


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

SE 910 - fajna maszyna, tyle to co jest jego największą zaletą jest i największa wada - ekran dotykowy.

Miałem Motke 925, SE 900 i powiem tyle, pepiej kupić dobry telefon i dobry palmtop i nie robić takich fuzji.

 

Trzeba pamiętac o codziennym ładowaniu telefonu, a z czasem i tak korzystasz z niego jak ze zwykłego telefonu - przynajmniej ja tak z nigo korzystałem.

 

Co moge dodać - obecnie korzystam z Siemens SX1 - symbian s60 + radio.

 

szczególnie fajne jest słuchanie książek z telefonu - polecam:)

sx1.jpg

 

Teraz bardzo ciekawym wyborem jest SE 750

 

 

Sony_Ericsson_K_750.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi w Plusie proponowali SE750i. Jest rzeczywiscie dobry?

Proponowali bo narazie P910i nie maja i nie wiedza czy beda miec i czy sprowadza. Ogolnie syf... jestem na nich #$%^@& :evil:

 

Rzepa: P990 jeszcze w EU nie wyszedl. Ale podobno SE lekko przesadzil z cena. Na ktoryms forum czytalem.

 

To powiedzcie mi cos na temat SE750. Brac czy nie brac? Pbrzuch zacheciles mnie na niego.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jest oki...chociaz ostatnio tez mi sie podoba N70...jest fajna ladna i zgrabna...


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mi w Plusie proponowali SE750i. Jest rzeczywiscie dobry?

Proponowali bo narazie P910i nie maja i nie wiedza czy beda miec i czy sprowadza. Ogolnie syf... jestem na nich #$%^@& :evil:

 

Rzepa: P990 jeszcze w EU nie wyszedl. Ale podobno SE lekko przesadzil z cena. Na ktoryms forum czytalem.

 

To powiedzcie mi cos na temat SE750. Brac czy nie brac? Pbrzuch zacheciles mnie na niego.

 

Jak nie mają telefonu to się idzie do innego salonu. Oni idą na łatwiznę.

 

Po pierwsze ten telefon SE750, nie ma symbiana tak więc jest jak kalkulator w porównaniu do palmtopa.

Symbian daje duże możliwości w intalacji aplikacji i programów.

Fakt ma 2mpx matrycę ale to i tak nie będzie jakość aparatu cyfrowego gdzie minimum przyjmuje się 3mpx.

Jako alternatywę proponuję:

Nokię 6630

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=558

nokia-6630_1.jpg

Nokie 6680

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=646

nokia-6680_1.jpg

oba mają 2mpx i symbiana.

Z tańszych z symbianem 6670

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=575

tylko 1mpx, 7610 to samo.

nokia-7610_1.jpg

Pozostaje jeszcze N70, ale pewnie chcą za niego kosmiczne pieniądze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak 6680 dobra komora nie wygorowana cena...


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remy bylem w glowynm centrum Plusa we Wroclawiu i nie maja ich w magazynie. Dzownilem do jakiegos glownego biura Plusa powiedzieli, ze tez ich nie maja. Ale postaraja sie cos zdobyc, chyba beda szukac w terenie.

Wg mnie powinno to byc jak z samochodami. Ide do przedstawiciela danej marki mowie ze chce czarne auto on sprawdz i mowi, ze na stanie nie ma czarnego, ale w ciagu 7 dni sprowadza z drugiego konca Polski bo tam gdzie stoi na placu. A Plus leci w ^$%^&. Oni narzucaja klijetom telefony. :evil:

 

Kreci mnie ten symbian... chyba poczekam na reakcje plusa :twisted:

 

Do Noki jestem lekko uprzedzony... moze czas to zmienic?...


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec dlatego Orange jest the best...


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Symbiana i szczerze mówiąc nie jestem z tego powodu szczególnie zachwycony. Jednak akurat Tobie jego plusy i możliwości mogą przysłonić jego minusy, niestety u mnie tak się nie stało :twisted:

Jeśli faktycznie telefon jest Ci potrzebny do czegoś innego oprócz dzwonienia to będziesz raczej zadowolony, natomiast jeśli nie, to ciśnienie z pewnością czasem Ci podskoczy :wink:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam symbiana w N7610 i stwierdzam iż telefon jest bardzo stabilny, nie wiesza się.

Jeżeli już kupujesz zawansowany telefon to wymagasz od niego coś więcej.

 

Uważam iż na nokię nie ma co narzekać. Sam fakt iż ma odrębny serwis gwarancyjny od innych marek o czymś świadczy...

 

Uważam iż nad nokią powinieneś się zastanowić...

Osobiście z telefonów tej marki jestem najbardziej zadowolony. Być może następnym moglem będzie N70, ale moja N7610 wygląda nadal bardzo świeżo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@rip

 

Co do symbiana - wszystko zależy od tego w jaki sposób korzystasz z telefonu i czego od niego oczekujesz, otwartośc platformy jest zaletą dla takich co wciąż szukają, wciąż się nudzą - choć teoretycznie masz nieograniczone możliwości, to sa one ograniczone ilościa oprogramowania, które w sumie cześto dubluje funkcjonalności i nie wnosi nic nowego.

 

Trzeba dodać do tego że takie aplikacje kosztują - kilkadziesiąt złotych sztuka - cheba że będa kradzione.

 

Wg mnie duzo lepiej zainwestować w dopbry palmtop jeśli zalezy Ci na komputerku przenosnym

 

A od telefonu wymagać dobrej funkcjonalności telefonicznej oraz multimedialności

 

bo telefon wciąż nosisz przy sobie, stąd warto żeby miał

- odtwarzacz mp3 - żeby nie nosić innego

- radio

- dyktafon połączony z przypomnieniami.

 

Co do matrycy aparatu - nie nalezy o tym mówić, bo nikt o zdrowych zmysłach nie robi zdjęć do albumu aparatem w telu.

 

Pamiętaj że aparaty z symbianem jedzą więcej baterię.

 

Przedstawione przez kolegów wcześniej komówki maja symbiana , ale s60, który ma ograniczenia w UI (kilka klawiszy), jesli zależy Ci na symbianie bo szukasz uniwersalnego narzędzia to polecam SE 910

bedziesz zadowolony ..... a potem kupisz normal tel + palmtop:)

 

Jak kupisz, koniecznie załóż folie na wyswietlacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce taki! :twisted:

 

New%20mobile%20phone.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORKY 8

ajkie jest wasze zdanie na temat simensa sx 1! czy waro go kupywac! mam chęć na niego tylko nie wiem jak jest z tymi problemami polegającymi na wieszaniu się? no i z baterio! doradcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

skoroma synbiana -to bateria leci,no i ta klawiatura-dziwna

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AvalancheX

Tez miałem kilka "słuchawek" poczynając od poczciwego Alcatela ot311 poprzez Motorole e398 a skończywszy na Motoroli a925. Owszem cegła, i ogólnie fuzje telefonu z palmtopami to niewypały to swoją "cegiełke" lubie.

Soft z SE P800 i P900 da się uruchomic bez problemu, pakiet office tez chodzi

a i na forum moge odpisac ;)

Narazie nie planuje zmiany ale kto wie moze coś w sklepie do mnie krzyknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORKY 8

jak myslicie który telefon zasluguje na miano najbardziej kultowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORKY 8

a co sądzicie o NOKI 5510?` MA ONA KARTY WYMIENNE CZY NIE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak myslicie który telefon zasluguje na miano najbardziej kultowego?

 

Dla mnie Nokia 5110!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.