Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Mój syn dostał na 15 urodziny komórke której nie ma u żadnego operatora ale cóż tam.

Nokia N79 , ja już nie mogę o tym słuchać. Jedna z trzech najlepszych na świecie.

Oczywiście od razu ją złamał i pastwi się nad nią nowymi oprogramowaniami. To jest prawdziwy obłęd.

Z uwagi na to że zainteresowal mnie zegarkami japońskimi i kupiłem sobie Seiko Monster na wakację

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?showtopic=33115

wszystko mu wybaczam.

Od trzech tygodni zegarek nie schodzi z mojej ręki.

Śmieszne jest to że odchyłka dzienna nie przekracza 2,5 sek/day.

A tu dodaję link do jego komórki ( chociaż sam nie raz puszczam filmy z jego konta.)

http://www.youtube.com/watch?v=H-t5XBO9sps...re=channel_page

Pozdrawiam. D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Mój syn dostał na 15 urodziny komórke której nie ma u żadnego operatora ale cóż tam.

Nokia N79 , ja już nie mogę o tym słuchać. Jedna z trzech najlepszych na świecie.

Oczywiście od razu ją złamał i pastwi się nad nią nowymi oprogramowaniami. To jest prawdziwy obłęd.

Z uwagi na to że zainteresowal mnie zegarkami japońskimi i kupiłem sobie Seiko Monster na wakację

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?showtopic=33115

wszystko mu wybaczam.

Od trzech tygodni zegarek nie schodzi z mojej ręki.

Śmieszne jest to że odchyłka dzienna nie przekracza 2,5 sek/day.

A tu dodaję link do jego komórki ( chociaż sam nie raz puszczam filmy z jego konta.)

http://www.youtube.com/watch?v=H-t5XBO9sps...re=channel_page

Pozdrawiam. D.

U operatorów jej nie ma, ale w większości sklepów można kupić bez problemu. Jest wiele telefonów, których nie ma u opów. Co do filmiku - jakbym widział siebie jeszcze z rok temu. A co do złamania symbiana to podstawa, bez tego nie da rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

Witam! Posiada ktoś nokię 6650 i mógłby powiedzieć z jakiego materiału jest wykonana? Na moje oko ze zdjęć wywnioskowałem, że to plastik. Aluminium chyba tylko na przedniej klapce :) Chodzi o ten telefonik:

post-0-0-79453000-1331222666.jpg post-0-0-16701000-1331222667.png

post-0-0-00528800-1331222668.jpg post-0-0-37516400-1331222668.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość M.Lacroix

Darekmp3, Nokię 6300 sobie sprezentuj, jest na prawdę super (aluminium, super wyświetlacz, bateria również) i w ręce bardzo dobrze się go "czuje". Cena jak za nią jest przystępna a takie "motylki", to tylko łatwo połamać...

 

Co do twojego pytania, to na pewno będzie to nic więcej, jak tylko trzeszczący plastik, który szybko będziesz chciał wymienić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
michu, posłuchaj. Poza zegarkami miałem kiedyś inną pasję. Telefonia komórkowa i tym podobne. Nie chcę się chwalić, bo daleki jestem od tego typu akcji, ale prowadzę 2 duże fora komórkowe, więc proszę nie prowadź jałowej dyskusji, bo widzę, że o telefonach nie masz zielonego pojęcia. Przy tym co obecnie telefony mogą, jakie mają możliwości, wyświetlacze nie wymagaj za wiele. To nie jest era monochromatycznych wyświetlaczy i telefonów które potrafiły tylko wykonywać połączenia i wysyłać esy. Sam miałem kiedyś Ericssona A2628, który na jednym ładowaniu jechał lekko 14 dni. Powiedz co Cię tak wkurza w ładowaniu. Przychodzisz z pracy, wieczorem kładziesz się spać a telefon do ładowania. Jaki tu problem ?

Wszystkich milosnikow zegarkow powinna zainteresowac motorola aura.Jestem jej uzytkownikiem od kilku dni .Swoim wykonaniem przypomina najlepsze zegarki.Zreszta jest wiele analogii.

Mam pytanie skoro kolega prowadzi fora o komorkach...Mieszkam w chicago i chcialbym sobie wgrac polski soft do mojego telefonu.Niestety w motoroli w usa nie jest to mozliwe czy moglbys moze mi pomoc?Wiem,ze aura w Polsce jest sprzedawana z polskim menu.Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Wszystkich milosnikow zegarkow powinna zainteresowac motorola aura.Jestem jej uzytkownikiem od kilku dni .Swoim wykonaniem przypomina najlepsze zegarki.Zreszta jest wiele analogii.

Mam pytanie skoro kolega prowadzi fora o komorkach...Mieszkam w chicago i chcialbym sobie wgrac polski soft do mojego telefonu.Niestety w motoroli w usa nie jest to mozliwe czy moglbys moze mi pomoc?Wiem,ze aura w Polsce jest sprzedawana z polskim menu.Z gory dziekuje

 

Aura piękna to prawda, ale cena już nie. Co do telefonów, prowadzę fora, ale dotyczą one Nokii i w zasadzie tylko Symbiana. Musiałbyś więc popytać na forach Motorolowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od ponad 2 lat sirocco i może niedługo zmienię na arte carbon. Oba te telefony moim zdaniem biją motorolę :) ale to już kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od ponad 2 lat sirocco i może niedługo zmienię na arte carbon. Oba te telefony moim zdaniem biją motorolę :) ale to już kwestia gustu.

Bylem uzytkownikiem nokii 8800 potem sirocco ale aura to minimum klasa wyzej.Rzeczywiscie swietnie wykonana technicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bylem uzytkownikiem nokii 8800 potem sirocco ale aura to minimum klasa wyzej.Rzeczywiscie swietnie wykonana technicznie

 

Czy minimum klasa wyżej porozmawiamy za 2 lata jak trochę poużywasz ten cudownie wykonany telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od ponad 2 lat sirocco i może niedługo zmienię na arte carbon. Oba te telefony moim zdaniem biją motorolę :) ale to już kwestia gustu.

 

Zgadzam się z poglądem na temat aury, użytkuję serię 8800 od początku jej powstania do dzisiaj przez rece przeszła mi więszkosć modeli (obecnie carbon arte i arte ), motorole żona dostała w prezencie i oczywiście nie przepusciłem okazji do porównania w którym zdecydwanie nokia górą. Aura może przyciągnąć uwagę wyglądem (dla mnie wyjątkowo damskim, ale to już indywidualna kwestia) jeśli chodzi jednak o samą funkcję telefonu to obecnie 8800 nie ma dla mnie konkurencji w swoim segmencie :) . Jedynym telefonem dla którego zdradziłbym obecnie 8800series jest vertu constellation, tylko że to już inna liga cenowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z poglądem na temat aury, użytkuję serię 8800 od początku jej powstania do dzisiaj przez rece przeszła mi więszkosć modeli (obecnie carbon arte i arte ), motorole żona dostała w prezencie i oczywiście nie przepusciłem okazji do porównania w którym zdecydwanie nokia górą. Aura może przyciągnąć uwagę wyglądem (dla mnie wyjątkowo damskim, ale to już indywidualna kwestia) jeśli chodzi jednak o samą funkcję telefonu to obecnie 8800 nie ma dla mnie konkurencji w swoim segmencie :) . Jedynym telefonem dla którego zdradziłbym obecnie 8800series jest vertu constellation, tylko że to już inna liga cenowa ;)

 

Dla mnie oprócz 8800 liczy się jeszcze communicator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się nie przymierzę do wymiany Nokii 3310 (tak, ciągle uzywam) na Samsunga Solid B2100. Co myślicie o obecnych Samsungach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 8800 bardzo fajna, szczególnie osłona ekranu, tylko że bateria krótko trzyma. Po to dają dwie baterie...

 

Teraz korzystam z N95:

+ duży plus za Wlan (czasem przeglądam net bo punktów dostępu jest coraz więcej)

+zadowalająca bateria

+aparat z którego w razie potrzeby można skorzystać i na komputerze dobrze widać.

-kiepski GPS-

 

Miałem w rękach Nokię 5800

+fajny wyświetlacz szczególnie do przeglądania netu,

-problem z pisaniem sms-ów

-problem z wybieraniem cyfr w trakcie podczas połączenia np. z biurem numerów

 

 

Kolejny telefon to będzie albo N97 albo samsung DuoS D880 na dwie karty sim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dejko

E tam 8800 - jak już szaleć to szaleć:

Goldvish Le million - cena 2 000 000 zl. Pozostałe modele tej szwajcarskiej firmy kosztują ponad 100 000 zł.

My Dior - wersja pokryta skórą krokodyla 60 000 zł.

Nokia Vertu - od ok. 20 000 zł.

Gresso Ultramarine Gold - 22 000 zł

Tag Heuer Meridiist - 13 000 zł.

 

I te ceny to nie za jakiś tam pojedynczy egzemplarz z "tuningiem" od Swarovskiego czy Continental Diamond, tylko zwykłe seryjne (czasem limitowane) modele, marek które na co dzień zajmują się produkcją luksusowych telefonów.

 

Robiłem ostatnio takie zestawienie najbardziej prestiżowych marek telefonów.

 

Co do Motoroli Aura - moim zdaniem lepsza niż Nokia 8800, za to Nokia bardziej prestiżowa i rozpoznawalna. Wersja Gold 8800 to złoto + biała skóra. Nie wiem nawet czy ma szkło szafirowe. Aura to stal szlachetna zdobiona kamieniami i złotem + skomplikowany mechanizm obracający zaprojektowany i wykonany przez szwajcarskich inżynierów.

Moim zdaniem to klasa wyżej od 8800. Cenowo stoją podobnie, ale Aura jednak jest minimalnie droższa.

Ja bym wolał Nokię, bo jednak ta Motka trochę taka kobieca. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten telefon Ulysee Nardin nie jest aby tak samo prestiżowy jak zegarek Emporio Armani...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio używam SAMSUNGA i780 i muszę stwierdzić, że to całkem fajny telefon. Jeżeli ktoś lubi WM i potrzebuje pełną klawiaturę to zdecydowanie polecam ten model.

post-19120-0-42265000-1331223277.jpg

post-19120-0-64296900-1331223278.jpg

post-19120-0-38328500-1331223279.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie oprócz 8800 liczy się jeszcze communicator.

 

Dokładnie. Sam korzystam z communicatorów od kilku lat, tyle że nie zamienił bym 8800 na e90 ani na odwrót bo to telefony do zupełnie innych zastosowań. do bardziej udanych projektów noki nalezy również e71 która stanowi cakiem niezły kompromis pomiędzy funkcjonalnościa a wymiarami (chociaż i tak po krótkiej przygodzie powróciłem do e90 jako 2 telefon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powicie o Samsungu F480? Używa/ł ktoś ten telefon? Jakieś spostrzeżenia?Jak sie wogóle sprawują telefony z ekranem dotykowym? Ja osobiscie nie jestem przekonana do takiego razwiazania ,zwłaszcza że te telefony są duże jak na damską dłoń jednak ten Samsung jest stosunkowo niewielki jak na ten typ telefonów 97,9mmx55mmx11,6mm.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dejko
Jak sie wogóle sprawują telefony z ekranem dotykowym?

To zależy. Jeśli poza dotykowym ekranem mają klawiaturę i dobry manipulator - to całkiem nieźle. Jeśli poza ekranem nic nie mają - no to słabo.

Pisanie wymaga zwiększonej uwagi. Im bardziej słoneczny dzień, tym mniej widać na wyświetlaczu... trudniej trafić w zieloną słuchawkę czy napisać SMS. Do tego masz wiecznie uwalony odciskami palców ekran. Wyświetlacze starego typu są jeszcze o tyle dobre, że możesz je obsługiwać paznokciem czy rysikiem. W iPhone np. musisz dotykać całym palcem bo inaczej nie zareaguje. Fajnie działa jak musisz tylko klikać w dużą ikonę, ale gdy zachodzi potrzeba wykonania bardziej precyzyjnej czynności, to można się pochlastać.

 

Dla mnie dotykowy ekran, to tylko wtedy, gdy telefon pracuje pod kontrolą jakiegoś systemu operacyjnego (Symbian, WM, Mac, Linux albo Palm webOS). W pozostałych przypadkach to tylko bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja od razu stanę w opozycji ;)

 

Jak dla mnie, a używałem naprawdę ogromnej ilości telefonów, w tym wielu z dotykowym ekranem, właśnie te rysikowe są niewygodne. Miałem jakiś czas temu LG ku990 i uzywało się go nieźle. Powiem więcej, to był drugi (o pierwszym za chwilę) pod względem wygody dotykowy telefon. Pierwszym jest Samsung (numeru nie pamiętam - jakiś numer czterocyfrowy, ostatnio na bilboardach ery). Super wygodny.

Minusem w rysikowych dotykowcach jest fakt, że sporo czynności TRZEBA rysikiem wykonywać. Tak mają skonstruowane menu, czego nie ma w wersjach stricte "palcowych"

 

Najlepiej przejdź się do salonu/komisu i pobaw się nim troszkę.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samsungów to są naprawdę do D--Y jestem "szczęśliwym" posiadaczem Omnia i tak kiepskiego telefonu jeszcze nie miałem. wszystkim planującum kupno nowej słuchawki mogę polecić tylko i wyłącznie dwie marki z tych które nie kosztują jedno zero więcej. Sony Ericsson lub Nokia i już bez różnicy czy w tytanowym opakowaniu czy tez w tanim plastiku. Zapomnijcie wszystkie motorole, samsungi, lg itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Co do samsungów to są naprawdę do D--Y jestem "szczęśliwym" posiadaczem Omnia i tak kiepskiego telefonu jeszcze nie miałem. wszystkim planującum kupno nowej słuchawki mogę polecić tylko i wyłącznie dwie marki z tych które nie kosztują jedno zero więcej. Sony Ericsson lub Nokia i już bez różnicy czy w tytanowym opakowaniu czy tez w tanim plastiku. Zapomnijcie wszystkie motorole, samsungi, lg itp.

Samsungi do d*py. Bez żartów. To najlepiej wykonane telefony pod słońcem. Nokia może tylko śnić o robieniu telefonów w takiej jakości wykonania, ale to wiadomo nie od dziś. Sony Ericsson -chińskie plastikowe badziewie. Kiedyś byłem wielkim fanem tej marki, ale od dłuższego czasu nie potrafią niczym zaskoczyć. Nudno i cały czas tak samo. Co do Omni, hm to fakt lekki niewypał Samsunga, ale zdarza się. Trzeba było kupić INNOV8 (i8510) to byś nie narzekał. Tyle, że to Symbian, a nie WM. Sam w tej chwili mam E61. Sprzedałem E71 i wróciłem do starego poczciwego. Nie skrzypie nie trzeszczy, wszystko jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dejko
Minusem w rysikowych dotykowcach jest fakt, że sporo czynności TRZEBA rysikiem wykonywać.

Mylisz pojęcia. LG i Samsung też są "rysikowe" = da radę obsłużyć ich rysikiem. Tobie chodzi o interfejs który w przypadku telefonów z rysikiem, jest zwykle słabo dostosowany do obsługi palcami (zawiera zbyt male elementy).

 

Problem polega na tym, ze np. iPhone (ekran w innej technologii) na rysik albo wcale nie zareaguje, albo zareaguje nieprecyzyjnie. Podobnie jak na paznokieć. A teraz uruchom Excela i spróbuj pobawić się komórkami, edytując je za pomocą palców ;) Rysikiem jest dużo prościej.

 

Sam mam SE z dotykowym wyświetlaczem. Ikony w menu są dość spore, a dodatkowo używam nakładki ułatwiającej obsługę palcami. Także w większości zastosowań, radzę sobie bez rysika. Wyciągam go tylko do zastosowań specjalnych i wymagających precyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samsungi do d*py. Bez żartów. To najlepiej wykonane telefony pod słońcem. Nokia może tylko śnić o robieniu telefonów w takiej jakości wykonania, ale to wiadomo nie od dziś. Sony Ericsson -chińskie plastikowe badziewie. Kiedyś byłem wielkim fanem tej marki, ale od dłuższego czasu nie potrafią niczym zaskoczyć. Nudno i cały czas tak samo. Co do Omni, hm to fakt lekki niewypał Samsunga, ale zdarza się. Trzeba było kupić INNOV8 (i8510) to byś nie narzekał. Tyle, że to Symbian, a nie WM. Sam w tej chwili mam E61. Sprzedałem E71 i wróciłem do starego poczciwego. Nie skrzypie nie trzeszczy, wszystko jak należy.

Sony Ericsson kepskie jakościowo ciekawe wystarczy tylko porównać czas działania na baterii SE działają jakieś 2-3 razy dłużej. Pozatym to wiekszość modeli dociera do nas za bałtyku co najmiej z 6 miesięcznym opuźnieniem. Co do wspaniałej jakości samsunga to jakoś nie mogę sie zgodzić w mojej pięknej omni ekran sie porysował po trzech dniach, Posiadam także iphona w którym po sześciu miesiącach nie ma ani jednej ryski. Chciałem jescze uprzedzić wszystkich przed wszystkim co ma cokolwiek wspólnego z windows mobile to kolejna porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.