Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Negocjowałem z Orange dwa telefony, jeden ze średnią rachunków 250 zł. a drugi 120 zł. Wnioski: mają mnie głębiej w .... niż myślałem :D Nie chcą dać nic poza tym co już mam, a jak Pani zaproponowała mi pakiet 100 eseczek do Orange to myślałem że będę miał zawał po czym dodała że na 3 miesiące. Wziąłem HTC HD2 i Nokie E52 za jakieś chore pieniadze. Odeślę im to, dostane się do działu wyżej, z renegocjuje umowy taki jest plan zobaczymy czy wyjdzie.

 

Niestety chyba wszystkie sieci maja klienta w d...

Właśnie przejrzałem ofertę Plusa na stronie internetowej i się zastanawiam kto jeszcze w tej sieci ma telefon?

Przecież oni swoją ofertę mają dobrą jakby to powiedzieć... na 10 lat wstecz. :)

Za chwilę biorę się za ofertę Orange. Mam nadzieję, że będzie dużo lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Orange przy przedłużaniu dorzucili mi mnóstwo megabajtów transferu danych (nie jestem w stanie tego wykorzystać) i dużo minut. Fakt, że dopiero za którymś razem, wcześniej odmawiałem zainteresowania. Wydaje mi się, że są tyakie okresy w roku, kiedy mają podsumowanie sprzedaży, chcą się sprzedawcy wyrobić w planach i bardziej są skłonni do negocjacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Play nie ma BB, ani BIS. Akurat da się z tym żyć, bo sam mam BB z odblokowanym netem i push Gmailem, ale to nie to samo. Poza tym w przyszłym roku Play będzie już najpewniej sprzedany, więc nie wiem, czy oferta nadal będzie taka super :D

 

No to teraz zwątpiłem, bo z tego co gdzieś czytałem i rozmawiałem w kilku punktach PLAY to własnie w przyszłym roku oni jako jedyni w polsce mają mieć wszystkie usługi dla BB oraz pełną oferte telefonów BB, więc przyznam szczerze mam zagwózdke. I tak do sierpnia 2011 muszę sie męczyć z plusem ze średnimi rachunkami 500PLN i z Nokią E52 która wszędzie jest silnie negowana a ja narazie narzekać nie moge choć tel mam z PLAY'a bo dostałem go jakiś czas temu za free.

PS to prawda że E52 w orange ma baterie litowo jonową zamiast polimerowej, bo to info pojawia sie na chyba wszystkich forach telefonicznych:)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na dzień dzisiejszy pełnego BISa ma tylko Orange. W październiku lub listopadzie w Erze mają wprowadzić rozszerzony BIS. Co do Play - są gdybania, ale generalnie nic nie wiadomo.

Co do E52 miałem z Nokia Poland i była z baterią litowo-jonową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy pełnego BISa ma tylko Orange. W październiku lub listopadzie w Erze mają wprowadzić rozszerzony BIS. Co do Play - są gdybania, ale generalnie nic nie wiadomo.

Co do E52 miałem z Nokia Poland i była z baterią litowo-jonową.

 

 

Ja mam z Play i jest li polimer.


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja mam z Play i jest li polimer.

 

Możliwe, że to kwestia produkcji. Jak wiadomo, część Nokii jest 'made in finland', a część "made in hungary". Niemcy już chyba nie robią Nokii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z plusem mam takie same doświadczenia jak opisane z orange. Przechodzę w tym roku do ery, duuużo lepsza oferta telfonów, lepiej traktują stałych klientów (oczywiście trzeba powalczyć o swoje, ale jest o co).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem oferty wszystkich sieci i Play miażdży konkurencję :D

Co prawda jeszcze muszę dokładnie poczytać, ale oferta jest rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z plusem mam takie same doświadczenia jak opisane z orange. Przechodzę w tym roku do ery, duuużo lepsza oferta telfonów, lepiej traktują stałych klientów (oczywiście trzeba powalczyć o swoje, ale jest o co).

Żebyś się nie przeliczył. Ja po kilkunastu latach stamtąd uciekłem i raczej już nie wrócę. Płaciłem rachunki po kilkaset złotych za dwa telefony i nawet po znajomości nie byłem w stanie nic wyrwać od nich.

 

Właśnie przejrzałem oferty wszystkich sieci i Play miażdży konkurencję :D

Co prawda jeszcze muszę dokładnie poczytać, ale oferta jest rewelacyjna.

 

Coś w tym jest - odkąd do nich przeszedłem płacę najniższe rachunki w swojej historii komórkowej.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile teraz kosztuje przeniesienie numeru do innej sieci?

 

zależy w jakim trybie - z zachowaniem wypowiedzenia (wtedy chyba nic) albo w trybie ekspresowym (wtedy płacisz tyle ile za jeden okres abonamentowy). Jeżeli przenosisz w czasie lojalki, to jeszcze kara umowna zgodnie z umową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zachowaniem wypowiedzenia, ale wiem, że jak 2 lata temu się tym interesowałem to około 150 zł trzeba było zapłacić. Ktoś może potwierdzić, że przeniesienie jest bezpłatne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z zachowaniem wypowiedzenia, ale wiem, że jak 2 lata temu się tym interesowałem to około 150 zł trzeba było zapłacić. Ktoś może potwierdzić, że przeniesienie jest bezpłatne?

 

Nic nie kosztuje. Przenosiłem z Orange do Ery jakiś rok temu i nic nie zapłaciłem. Teraz przechodząc z Ery do Play zapłaciłem, bo po prostu zerwałem z Erą dwie umowy.Dodam, że po tych kilkunastu latach nie zrobili nic żeby mnie zatrzymać, a bywały miesiące, że płaciłem za jeden numer rachunki w granicach 500zł.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a jak to jest z transmisją danych.

Mam prepaida Orange i jak ciągnę coś z internetu to kasa siada masakryczne.

Można wykupić jakieś GB ?

 

Ew. mam Orange Free (?) taką kartę do internetu jak mam modem w laptopie.

Ale tam z kolei były strasznie drogie rozmowy.

 

Co zrobić, żeby mieć tani internet i jakieś w miarę normalne ceny za min. rozmowy?

Zaznaczam, że dzwonię mało - raczej na 3-4 te same numery.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy pełnego BISa ma tylko Orange. W październiku lub listopadzie w Erze mają wprowadzić rozszerzony BIS. Co do Play - są gdybania, ale generalnie nic nie wiadomo.

A co to wg. Ciebie jest "pełny" BIS? BES znaczy...?


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A co to wg. Ciebie jest "pełny" BIS? BES znaczy...?

 

 

 

O BES się nie wypowiadałem a co do BIS:

- w cenie masz: e-mail i przeglądarkę internetową, mms i wszystko co zużywa dane internetowe - tak jest w Orange. W Erze BIS'a masz tylko na push e-maile. W Orange płacisz 19,90zł miesięcznie i koniec. W Erze za internet musisz już płacić normalnie jak za dane pakietowe.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mija 2,5 roku odkąd używam swojej N 95 8gb. Do dziś śmiga bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Następny mój telefon będzie dokładnie taki sam :lol: Jestem pod wrażeniem wytrzymałości tego aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dziś mija 2,5 roku odkąd używam swojej N 95 8gb. Do dziś śmiga bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Następny mój telefon będzie dokładnie taki sam :lol: Jestem pod wrażeniem wytrzymałości tego aparatu.

 

Miałem i potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O BES się nie wypowiadałem a co do BIS:

- w cenie masz: e-mail i przeglądarkę internetową, mms i wszystko co zużywa dane internetowe - tak jest w Orange. W Erze BIS'a masz tylko na push e-maile. W Orange płacisz 19,90zł miesięcznie i koniec. W Erze za internet musisz już płacić normalnie jak za dane pakietowe.

To w Plusie taki "pełny" BIS kosztuje 18 zł netto. I jest dostępny od bardzo dawna.


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To w Plusie taki "pełny" BIS kosztuje 18 zł netto. I jest dostępny od bardzo dawna.

 

Pisałem gdzieś, że Plus tego nie ma?

BIS-B oferuje Orange i Plus.

W Orange kosztuje to 19,90zł miesięcznie

W Plusie 18zł miesięcznie.

W Erze jest tylko e-mail i BBM.

Nie pisałem o Plusie z tego względu, że nie znam sieci, nigdy nie korzystałem i nigdy nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem gdzieś, że Plus tego nie ma?

BIS-B oferuje Orange i Plus.

W Orange kosztuje to 19,90zł miesięcznie

W Plusie 18zł miesięcznie.

W Erze jest tylko e-mail i BBM.

Nie pisałem o Plusie z tego względu, że nie znam sieci, nigdy nie korzystałem i nigdy nie będę.

 

Nigdy nie mów nigdy :lol: Może kiedyś się obudzą, że są delikatnie mówiąc o epokę wstecz do konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem gdzieś, że Plus tego nie ma?

BIS-B oferuje Orange i Plus.

W Orange kosztuje to 19,90zł miesięcznie

W Plusie 18zł miesięcznie.

W Erze jest tylko e-mail i BBM.

Nie pisałem o Plusie z tego względu, że nie znam sieci, nigdy nie korzystałem i nigdy nie będę.

No też ja przecież nie twierdzę, że Ty napisałeś :-)

Po prostu uzupełniłem.

Wcześniej nie wiedziałem, że mogą być różne BIS'y. Ja mam BES'a służbowego w Plusie. (i Storma). Na jakość sieci nie narzekam, a ofert nie znam, więc na ten temat się nie wypowiem.


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No też ja przecież nie twierdzę, że Ty napisałeś :-)

Po prostu uzupełniłem.

Wcześniej nie wiedziałem, że mogą być różne BIS'y. Ja mam BES'a służbowego w Plusie. (i Storma). Na jakość sieci nie narzekam, a ofert nie znam, więc na ten temat się nie wypowiem.

 

aaaaaaaa bo BES i Plus korporacyjny to zupełnie inna bajka jest :)

Krystek - jak kiedyś będę miał firmę, pracowników to wtedy przejdę do Plusa. Na chwilę obecną nie ma opcji żebym się jako "indywidualny" tam przeniósł. Teraz nie, ale kiedyś przeglądałem ich oferty porównując z konkurencją i oni chyba czegoś nie kumają, ale żyją tylko z firm :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mija 2,5 roku odkąd używam swojej N 95 8gb. Do dziś śmiga bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Następny mój telefon będzie dokładnie taki sam :lol: Jestem pod wrażeniem wytrzymałości tego aparatu.

 

N 95 8GB to absolutna ekstraklasa, jeżeli chodzi o komórki. Jeden z najlepszych(o ile nie najlepszy) modeli NOKII w historii firmy. Miałem dość długo, w końcu chęć posiadania kolejnych telefonów zwyciężyła i sprzedałem. A teraz znowu mnie ciągnie do N 95 8GB. Ciężko się do czegoś przyczepić, no może co poniektórzy malkontenci mogą kręcić nosem na gabaryty, ale dla mnie są w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :lol:

mam taki mały dylemacik w związku z przedłużeniem umowy z erą i w zw. z tym mam do was kilka pytan ktore z pewnoscia pomoga mi dokonac wyboru :

 

generalnie za iphonem na + jest nike + , ipod w srodku :) szybkie wifi ,

 

i teraz pytanie - postawic na sprawdzona nokie czy na nieznanego iphona ??

 

kupić IP w polskiej sieci to zdrowo despera - wyliczono iz to najdroższe telefony na swiecie :)

IP4

IP4 2

generalnie nigdy nie kupuje tel od operatora, i dopiero wtedy można walczyć o lepsze warunki umowy. Dziś można rozważać zakup Samsunga Wave 8500 ( naprawdę doskonały telefon) dla biznesu Nokia E72 . Dla zwolenników nowości - zaczekałbym chwile bo zaraz bedzie sporo doskonałych nowości od HTC i Samsunga jak i Motoroli (Milestone 2 polecam) - zarówno na Androidzie jak i nowym WM7. Osobiście zwróciłbym uwage na Nokie N8 jednak ja czekam na jej mutację z wysuwaną klawiaturą sprzetową i procesorem 1GHZ czyli E7.

Edytowane przez kajot04

- - -

Krzysztof - by kajot04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.