Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Kwota zakupu - np w Erze - nie odbiega jakoś piorunujaco od 3GS, więc choćby ze względu na lepszy wyswietlacz raczej IP4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy ogladałem. Czytałem opinie wyznawców, jak i zagorzałych przeciwników - ale na forach onanistyczno-sprzętowych :angry:

A tak po ludzku i z punktu widzenia "normalnego" uzytkownika ;) - warto się pochylic nad Iphone4?

 

Pewnie, ze warto jednak porównaj sobie go do HTC Desire HD. Miałem taki dylemat i u mnie pojawił się htc, IP4 oczywiście miałem w ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Leo - Ip4 jako drugi tel. zamiast e71 - tak więc HTC odpada. Zanudziłbym się dwoma z jednej stajni :angry:

 

Edit:

No i jest. IP4

Zobaczymy z czym to się je. Wrażenie pierwsze bardzo pozytywne.

post-6254-0-34943900-1331826263.jpg

 

 

E71 i E51 ląduja w bazarku - jeśłi ktoś zainteresowany.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackberry 9780, nie wyobrażam sobie dnia bez niego :blink: push e-mail, BB messenger, dobry organizer jednym słowem ,,narzędzie'' nie ,,zabawka'' do codziennej pracy dla aktywnych. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Blackberry 9780, nie wyobrażam sobie dnia bez niego :blink: push e-mail, BB messenger, dobry organizer jednym słowem ,,narzędzie'' nie ,,zabawka'' do codziennej pracy dla aktywnych. :lol:

clap.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak kiedyś, ale to bez sensu ustawianie na sztywno Plusa, bo wtedy pomimo pełnego zasięgu telefon nie działa.

Z tego co wiem zasięg Plusa używany jest głównie do internetu, być w może w przyszłości wciągną w to rozmowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackberry 9780, nie wyobrażam sobie dnia bez niego :) push e-mail, BB messenger, dobry organizer jednym słowem ,,narzędzie'' nie ,,zabawka'' do codziennej pracy dla aktywnych. :)

 

clap.gif

 

Nooo chłopaki - jśłi nie wyobrażacie sobie dnia bez telefonu i jego funkcjonalnoći - jaki by nie był- robi sie niewesoło :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od miesiąca używam Samsunga Wave i poza kilkoma drobiazgami jestem zadowolony. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie bateria w tym telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mowilem Ci ze bateria jest ok :) hehehe a co Ci nie pasuje? ja wlasnie zauwazylem dzis jeden feler - fabryczna przegladarka nie ma, albo ja zapomnailem gdzie jest historia.. :/ a czasem by sie przydala bo strasnie latwo z niej wyjsc jak sie nie trafi hehe.

 

Polecam bardzo przydatną aplikację javowska - do roznych telefonów jest, zwie się Złap Taxi - wybierasz miasto i wyswietla wszystkie aktualne korporacje taxi w danym miescie lacznie z oplatami i telefonem - mozna w kazdym miescie skorzystac z taxi - dla mnie bomba :)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z tego co wiem zasięg Plusa używany jest głównie do internetu, być w może w przyszłości wciągną w to rozmowy...

 

To źle wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mowilem Ci ze bateria jest ok :) hehehe a co Ci nie pasuje?

 

Po drugim formatowaniu jakieś cuda zaczęły mi się dziać z baterią - przy normalnym użytkowaniu(kilka rozmów dziennie, SMSy, zabawa telefonem, ale bez internetu, nawigacji itp.) bateria trzymała mi 8 dni... :) Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego w telefonie z dużym dotykowym ekranem. Teraz trzyma średnio ok. 4 dni, co również uważam za znakomity rezultat. Jak dojdzie intensywny internet te osiągi oczywiście spadną, ale bateria w Wave godna jest pochwały.

 

Co do minusów - samsungowska maniera uszczęśliwiania na siłę i oszczędzania energii przy słabej baterii - przy migającej baterii nie posłuchasz muzyki, nie zrobisz zdjęcia itp. Powinna być możliwość wyłączenia takiego trybu oszczędzania. Co jeszcze? Wibracja dotyku dotyczy tylko klawiatur i widgetów... :) No chyba, że umknęła mi gdzieś opcja włączenia wibry przy każdym dotknięciu ekranu...No i na koniec - ale to już czepialstwo... :) - ekran, mimo że to jeden z najlepszych ekranów na rynku, minimalnie ustępuje mojemu ideałowi, czyli wyświetlaczowi w LG Arena...Zaznaczam jednak, żem wybredny jeżeli chodzi o komórki i to moja subiektywna ocena :) .

 

Generalnie jednak Wave to świetny telefon - funkcjonalny, szybki, perfekcyjnie wykonany, z doskonałym wyświetlaczem i dobrą baterią. Zobaczymy jeszcze, jak będzie na nim śmigał internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to rzeczywiscie jest upierdliwe z jednej strony z tym oszczedzaniem baterii...ale z drugiej dzieki temu spokojnie caly dzien tel moze wyc ze ma padnięta baterie, a nie padnie i mozesz spokojnie dzwonic, LG czy nowe nokie zapipczą raz i sie wylaczają.. Sprawdz jakies programy do muzyki (ja nie slucham to nie sprawdzałem), bo np napiplayer do filmów jest instalowaną aplikacją, i działa mimo slabej baterii - a zwykly seryjny odtwarzacz wogole sie nie włączy.

Dla mnie najabrdizej w tym oszczedzaniu upierdliwe jest to ze jak jest ten tryb to budzik nie zadzowni :) i mozna do pracy nie zdazyc :) Z wibra w wiadomosci, z tego co czytalem to ktorys soft to ma, moj nie ma.

 

Oszczedzanie w któryms tam sofcie tez jest organiczone do minimum i dopiero jak zostanie 5% to się wlacza.

Edytowane przez Frytejro

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Samsungami jest moim zdaniem taki problem, że kupujesz sprzęt o niebanalnych osiągach, naprawdę zaawansowany i w wielu miejscach nieźle przemyślany, ale wygląd, poczucie jakości wykonania odbiega daleko od powyższych cech. Tu Nokia, HTC, Apple - bija samsunga na głowę. Szczytem tego o czym pisze jest flagowy Galaxy S. Jak budżetowa zabawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale miales w reku wave`a? to jest naprawde mocny tel i czuc ze solidnei wykonany - fakt galaxy to plastikowa tandeta. Ale wave praktycznie caly jest metalowy, aaz zimny w dotyku i nie ma prawa nic w nim skrzypiec - tylko zastanawia czemu 2 razy tanszy tel od galaxy jest pod tym wzgledem zdecydowanie lepszy :) - przypadek?


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od dłuższego czasu używam N8 i jestem bardzo zadowolony, głównie służy jako telefon dry.gif , lecz prócz tego internet aparacik GPS i nieraz kamerka bo zawsze jest pod ręką a jakość jest nawet bardziej niż ok , wiadomo że to nie foto lustro ale to ma służyć jako szybki pod ręką aparacik i to chodzi więc wracając do sedna ja jestem nadal za dotykowcami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie miałem okazji dokładnie zapoznac się z każdym modelem Samsunga. Opinia na podstawie tego co miałem w ręku - a flagowy powinien mieć i wykonanie wzorcowe. Skoro nie ma...... Opinia subiektywna - Vave jest dramatyczny pod względem stylistyki. Przypomina gadżet, a nie poważny sprzęt - którym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Xperie x8, śmiga na aktualnym androidzie. Telefon super, możliwości jak mały netbook - w tym bateria trzymająca 8 godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie miałem okazji dokładnie zapoznac się z każdym modelem Samsunga. Opinia na podstawie tego co miałem w ręku - a flagowy powinien mieć i wykonanie wzorcowe. Skoro nie ma...... Opinia subiektywna - Vave jest dramatyczny pod względem stylistyki. Przypomina gadżet, a nie poważny sprzęt - którym jest.

 

Miałeś na myśli Wave, czy Galaxy? :)

 

Design Wave to oczywiście sprawa gustu, dla mnie to jeden z najładniejszych telefonów na rynku.

 

W kwestii jakości wykonania - żadna dotykowa Nokia pod tym względem nie ma niestety startu do Wave...Przed zakupem Samsunga testowałem trochę N8, C7, a także starsze modele 5800, 5530, 5230. Wave wykonany jest praktycznie z jednego kawałka aluminium, nie ma bocznych szczelin - jak w innych telefonach, tylna klapka nie stanowi całego tyłu, nie zsuwa się, a odskakuje, dzięki temu aparat ma bardzo zwartą konstrukcję, nie ma mowy o żadnych luzach, szczelinach, trzeszczeniu, czy skrzypieniu obudowy.

 

Pod względem jakości wykonania z Wave konkurować może jedynie seria 8... Nokii - myślę, że Krystek mógłby powiedzieć coś na ten temat... :) - ale to nie są telefony dotykowe. Z HTC natomiast porównywalną do tego Samsunga jakość wykonania ma jedynie LEGEND(również wykonany z jednego kawałka aluminium).

 

Co do GALAXY - tu zgodzę się z Tobą, przyznam, że nie rozumiem polityki - w końcu przecież drugiego na świecie producenta telefonów - względem swojego modelu flagowego...Galaxy to znakomita funkcjonalność i rewelacyjny wyświetlacz zamknięte w tandetnej, plastikowej obudowie(szczególnie tył)... :):)

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób, które mają cokolwiek do powiedzenia w temacie aGPS w telefonie Samsung Solid 2710. Korzystam z GPS w Nokii E52, działa bez zarzutu, przede wszystkim w trybie pieszo/prom w terenie. Nokia ma jednak tę wadę, że w teren nadaje się delikatnie mówiąc średnio. Solid spełniałby moje oczekiwania, ale opinie na temat GPS w tym telefonie są tak podzielone, że nie potrafię ocenić, czy uda mi się wgrać jakieś mapy, które ZA DARMO, bez łączenia się z internetem, pozwolą mi na odnajdywanie pozycji oraz wyznaczanie szlaków na lądzie i wodzie.

 

Będę wdzięczny za każdą opinię.

Pozdrawiam,

dorian g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do stylistyki - pisałem o Wave. Nie podoba mi się,a le to moja opinia. CO do jakości - oczywiście Galaxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj musze wybrac dla siebie abonament.

Dawno w tym nie siedzialem i mam pytanie:

Jaki jest teraz najkorzystniejszy na rynku abonament? Era, Play, Orange?

Jestem stalym abonentem Ery, ale jak porownywalem z Play jakbym przeszedl to w Play

dostane nawet wiecej na starcie u nich niz po 7 latach z Era...


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy?

Masz na mysli ze nalezy ograniczyc rozmowy ?

 

Jak tak sprawdzam to:

Era oferuje mi:

Za 30zl - 120 minut + 40 minut na 12 miesiecy.

lub

Za 45zl - 200 minut + 60 minut na 12 miesiecy.

 

W Play:

Za 29 zl - 240 minut + na pol roku 50 minut

 

Ale tu nie rozumiem paru rzeczy.

Co to jest Stan Darmowy? Bede miec to na pol roku a pozniej 10zl wiecej placic.

Co to jest Pakiet Złotówek do wykorzystania ? Tzn. ze co miesiac dostaje tam 69zl i moge tego uzyc tak jakbym mial telefon na karte dodatkowo?

Edytowane przez sanka

Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

z era trzeba umieć rozmawiać :lol:

 

A do Play wystarczy przyjść. Byłem w Erze prawie 15 lat i nigdy więcej. PLAY jako oferta abonamentowa jest najlepszy na rynku. To samo tyczy się telefonów. Nie mają konkurencji. Jak się jeszcze odrobinę zasięg poprawi to będzie super, chociaż ostatnio przełączyłem BB na stałe na nadajniku Plusa i jestem zadowolony. Nie mam już problemów jak kiedyś. Poza tym odkąd mają BIS...to już w ogóle jest ekstra :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, a powiedz mi, jesli biore sobie abonament za 29zl i mam tu napisane

Pakiet Złotówek do wykorzystania 69,60 zł.

Oznacza to ze moge to wykorzystac dodatkowo poza minutami zawartymi w abonamencie?

 

Z tego co sie orientuje, z Ery maja bardzo drogo do Play bo az 59 gr. Ale poza tym to dosc tanio wychodzi.

 

P.S. Wlasnie, jak z zasiegiem? Co to znaczy przełączyłem BB na stałe na nadajniku Plusa? I BIS ?

Edytowane przez sanka

Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.