Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek,to już ostatnie pytanie.

Możesz to obrazowo napisać ,jak mi będzie leciało po pakiecie danych?

W umowie mam internet 2,5GB potem zwalnia.

Załóżmy ,że będę w Niemczech chciał zadzwonić ze Skypa 30 minut .Będzie darmowy internet,hotel ,centrum.

 

To ile mi poleci z tych 2,5GB i ile grosików :)

Na długo starcza takie 2,5GB?

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jacek,to już ostatnie pytanie.

Możesz to obrazowo napisać ,jak mi będzie leciało po pakiecie danych?

W umowie mam internet 2,5GB potem zwalnia.

Załóżmy ,że będę w Niemczech chciał zadzwonić ze Skypa 30 minut .Będzie darmowy internet,hotel ,centrum.

 

To ile mi poleci z tych 2,5GB i ile grosików :)

Na długo starcza takie 2,5GB?

Jak masz BB to powinieneś mieć BIS (BlackBerry Internet Service)

Kosztuje to u każdego opa ok 25zł (w Erze są dwa rodzaje, ale musisz się dowiedzieć dokładnie, bo jeden typ mają tylko na e-maile)

Usługa powoduje, że za aplikacje działające po BIS, a korzystające z połączenia internetowego (przeglądarka, BBgg, BBM, BeWeather) nic już nie płacisz, poza danymi strumieniowymi (YouTube). ImPlus nie działa prawidłowo z BIS i pobiera jako dane. Jak masz pakiet to będzie brał z niego.

Nie wiem tylko, ale raczej nie, czy w ImPlus jest opcja dzwonienia przez Skype. Nie mniej wątpię.

PS

Masz 2,5GB danych na internet komórkowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Masz 2,5GB danych na internet komórkowy?

Mam 4 telefony mobilne i 2 stacjonarne/domowe/.W tym moim ,jako administrator wezmę taryfę 140.I z tego co mi pani mówiła mam 2.5GB.Jak wykorzystam to zwalnia.

Ale co i jak to jeszcze nie wiem.

Myślę ,że kilka dni i załapie ;)

Jeszcze raz dziękuję .


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz HTC Wildfire i mam możliwość wymiany. Bardzo przypadł mi do gustu Samsung Galaxy Ace - dobra cena, niezły procesor.

Miał ktoś z tym styczność? Jeśli tak, to jakbyście zaopiniowali ten telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku - Iphone. Uchwyt ograniczający zasięg - jeszcze mi się nie przytrafił. Obsługa - intuicyjna i prosta jak żadnego inego aparatu. fotki i filmy nie jak na N* , ale BB raczej pobiją. Konta mailowe - bezproblemowo, serwisy pogodowe, giełdowe i jakie sobie życzysz - super. Klawiatura ekranowa - nie powstała lepsza. Jedyny minus = poza palcowaniem obudowy - to jakiś taki dziwny w uchwycie. Kanciasty. Ale da się przyzwyczaić. NA dziś nie widzę sensowniejszego telefonu. Mając włączone wszelkie opcje aktualizacji, lokalizacji etc. zżera ok 200MB transferu. Mając te opcje włączone, cały czas radio WiFi, sieć 3G, jakieś 300 minut miesięcznie wydzwonionych, z 600 odebranych, czasem internet, czasem MP3 i i gierkę się włączy - córka jak się dorwie to.... - średnio ładuję co 2,5 doby. Ale i 3-4 się zdarzało. Polecam - jako dotychczasowy wierny użytkownik Nokii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

...fotki i filmy nie jak na N* , ale BB raczej pobiją.

Adrian, co do filmów to nie wiem jak u Ciebie, ale moje BB9780 odtwarza DivX wgrane prosto z komputera. Zdjęcia też niczego sobie, chociaż dla mnie terminal mógłby być bez aparatu ;) Mam normalny prawie zawsze ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie iPhone to jedyne co na dzień dzisiejszy byłoby (chyba) w stanie przekonać mnie do zmiany z jeżynki.

Póki co nie planuję zmian bo 2,5 kafla za telefon to wg mnie solidne przegięcie mimo wszystkich plusów iPhona.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak dla mnie iPhone to jedyne co na dzień dzisiejszy byłoby (chyba) w stanie przekonać mnie do zmiany z jeżynki.

Póki co nie planuję zmian bo 2,5 kafla za telefon to wg mnie solidne przegięcie mimo wszystkich plusów iPhona.

 

E tam 2,5 kafla nie tragedia, chociaż za to mam swoją Jeżynkę i jeszcze zostało. iPhonem 4 się nie bawiłem, ale w łapach miałem i prawda jest taka, że moim zdaniem to najlepiej wykonany telefon z jakim miałem do czynienia. Nie mniej to dotykowiec, więc nie ma u mnie racji bytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam 2,5 kafla nie tragedia, chociaż za to mam swoją Jeżynkę i jeszcze zostało. iPhonem 4 się nie bawiłem, ale w łapach miałem i prawda jest taka, że moim zdaniem to najlepiej wykonany telefon z jakim miałem do czynienia. Nie mniej to dotykowiec, więc nie ma u mnie racji bytu.

 

Tak jak i u mnie....na odpowiadają mi dotykowce....muszę czuć, że wcisnąłem a nie takie smyranie i ciągła niepewność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Samsunga Wave (8500) - wyświetlacz superAMOLED, działa na muśnięcie dosłowie, kontrast super. Strasznie broniłem się przed 'dotykowym' telefonem ale wyboru Wave'a nie żaluję :) Sprzętowo super telefon. Mankamentem jest tylko wolno rozwijający się system Bada OS ale nie jestem też jakimś maniakiem, telefon sluży mi głównie do dzwonienia i słuchania muzyki, czasami w podróży zarzucę sobie jakiś film :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W Samsungach dotyk działa OK. W sumie to miałem 5700 Galaxy i dotyk był rewelacja, to samo miałem w HTC Hero. Tylko Nokia 5530XM nie chciała współpracować. Mimo wszystko nie lubię tego typu telefonów....cały ekran w paluchach....ble :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wave (tak samo zresztą jak iPhone) ma bardzo dobrą powłokę antysmugową. Wiadomo, że ślady widać (tego się nie uniknie) ale naprawdę telefon mniej się 'palcuje' i wygląda dużo estetyczniej niż telefon bez tej powłoki. To, że na zwykłym telefonie nie widać sladów paluchów nie znaczy, że ich tam nie ma :) Akurat same ślady to najmniejszy problem, wytarczy przetrzeć. Najgorsza jest ilość zarazków na naszych telefonach komórkowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie od 2,5 roku SE c902, w lipcu stuknie 3, telefonik daję radę do dzisiaj i nie odprawia mi żadnych ekscesów choć i tak go będę zmieniał na SE c905, lub samsunga I8510 INNOV, obydwa telefony wydają się fajne... no i niedotykowe (niestety nie jestem fanem dotykowców) choć i tak wiem że prędzej czy później się nie wybronie przed tym :). Póki co trzymam się z daleka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mój kumpel ma iPhone'a 4 i ten telefon to jest totalna porażka :)

Może jest to wadliwy egzemplarz - nie wiem, ale telefon od nowości działa fatalnie.

Nie da się do niego dodzwonić, jeżeli się dodzwonisz, to ciężko zamienić więcej niż 2-3 zdania, bo iPhone odmawia posłuszeństwa i przestaje działać i mikrofon i głośnik i koniec.

Ostatnio 'wmawiał' owemu kumplowi, że ma podłączone słuchawki, pomimo iż nie miał i ładne parę minut i paręnaście włączeń/wyłączeń to trwało, aż w końcu się uspokoił.

Fakt jest faktem, że nagrywa video w niezłej jakości, robi niezłe zdjęcia, ma dobry wyświetlacz i szybki procesor, ale cóż - jeżeli płaciłbym za telefon 1200zł, to oczekiwałbym, że będzie działał, a nie ładnie wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lachu: trafił wadliwy egzemplarz więc to nie jest obiektywna opinia. Odda jak ma na gwarancji i dostanie nowy lub mu naprawią.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i prawda jest taka, że moim zdaniem to najlepiej wykonany telefon z jakim miałem do czynienia.

 

Jacek, miałeś do czynienia z serią 8800 Nokii?

Co do wykonania to moim zdaniem nie ma sobie równych (oczywiście nie liczę najwyższej półki, czyli Vertu) i Iphona rozkłada na łopatki.

Oczywiście o funkcjach nie piszę, bo seria 8800 to są rewelacyjnie dopracowane telefony, a nie wszystko mające... coś tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jacek, miałeś do czynienia z serią 8800 Nokii?

Co do wykonania to moim zdaniem nie ma sobie równych (oczywiście nie liczę najwyższej półki, czyli Vertu) i Iphona rozkłada na łopatki.

Oczywiście o funkcjach nie piszę, bo seria 8800 to są rewelacyjnie dopracowane telefony, a nie wszystko mające... coś tam :)

 

Tak i podtrzymuję zdanie, że iPhone4 jest lepiej wykonany. Miałem do czynienia z Nokią 8800 (wersja Carbon Arte, czy jakoś tak). Zrobiona jest super ale niczym nie porywa no i poza wyglądem ten telefon nie istnieje dla mnie, bo nie posiada systemu operacyjnego. Ja lubię modyfikować i dostosowywać pod swoje potrzeby. Co do Vertu i np. Meridiist się nie wypowiadam, bo to już w ogóle inna liga, poza tym to nie są telefonu "popularne" i nie kosztują tyle co omawiane przez nas sprzęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wykonanie tych telefonów jest rewelacyjne i Iphony nie mają z nimi szans, ale każdy ma oczywiście swoje zdanie :)

Zwróć tylko uwagę, że Iphone to konstrukcja prosta, a Nokia jakby nie patrzeć to slider.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

Zwróć tylko uwagę, że Iphone to konstrukcja prosta, a Nokia jakby nie patrzeć to slider.

Zgadzam się, ale w prostocie piękno :(

PS

Byłbym zapomniał - sliderów też nie lubię :lol: dlatego właśnie kupiłem BB9780, a nie 9800 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Jacek a jak wg Ciebie wypada BB 9700 Bold vs. Nokia e72?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jacek a jak wg Ciebie wypada BB 9700 Bold vs. Nokia e72?

 

BB9700 jest super, ale pod warunkiem, że działa pod kontrolą OS 5.0

Można do niego wgrać OS 6.0, czyli to co w moim 9780, ale wiem, że zamula.

Co do Nokii "qwerty" - miałem E61 i E71. Nie zawiodły mnie. E72 nie miałem, ale kolega z pracy tydzień temu kupił. Świetnie leży w łapie, trochę waży, ale dla mnie to zaleta, bo czujesz, że trzymasz porządny sprzęt. Gdyby tylko nie ten nieszczęsny Symbian. Nie mniej jeśli ktoś lubi ten system polecam, choć sam wybrałbym BB :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symbian na telefonach "niedotykowych" jest całkiem znośny :lol: No, może oprócz nokii n73 (mój telefon zastępczy) bo to straszny muł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wykonanie tych telefonów jest rewelacyjne i Iphony nie mają z nimi szans, ale każdy ma oczywiście swoje zdanie :(

Zwróć tylko uwagę, że Iphone to konstrukcja prosta, a Nokia jakby nie patrzeć to slider.

 

to prawda korzystam z tej serii od modelu 8850 (8910i,8800) i z kazdym modelem jakosc jest coraz lepsza oczywiscie funkcje dodatkowe i bateria nie powalaja ale w tych modelach nie o to chodzi one sa eleganckie i swietnie wykonane, trzeba tylko uwazac (tak jak z zegarkami) na beznadziejne podrobki szczegolnie duzo jest 8800 Atre, ja obecnie mam 8800 sirocco i Samsunga Omnie HD i od nokii nie moge sie odzwyczaic. A co do samsungow to mialem tydzien temu niezla przygode (wlasciwie zona) ma od 4-5 lat jeden swoj ulubiony telefon rozowy Samsung SGH-E530 i ostatnio nie wyciagnela go ze spodni przed praniem po 2 godzinnym praniu + wirowanie :( telefon byl czysciutki ale kompletnie zalany spisalem go na straty ale zona nie polozyla przy oknie w sloncu i lezal tak z 5-6 dni wczoraj z ciekawosci wlozylem baterie i telefon dziala :lol: ekran wyglada troche dziwnie cos jak 3D ale reszta jest ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sirocco ogromnym plusem są 2 baterie w zestawie i stacja dokująca pozwalająca ładować jedną z nich bez konieczności zostawiania tam telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy mając BBtrzeba wykupić jakaś usługę dodatkowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.