Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Te droższe to ponoć oryginalne nie-składaki, białe kruki... :( Niektórzy po prostu bezczelnie wykorzystują ciągle duży popyt na te telefony... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówimy o iPhone 4, to dla mnie ideałem byłby środek z 4, a obudowa z 1...Świetny był ten aluminiowy panel i kształt był dla mnie optymalny...Używałem z przyjemnością, pomijając ówczesne wady wieku szczenięcego iPhona... :( W czwórce nie do końca podoba mi się kanciasty kształt obudowy.

Edytowane przez Degustatorr del Monsterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Te tanie Nokie to szmelc. Stare płyty główne plus chińska obudowa i bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoc pobrabiaja chinczycy ten model....ciekawe jak rozpoznac

 

Po gorszym kartonie i źle wydrukowanej instrukcji.

A samego telefonu nie jesteś w stanie.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoc pobrabiaja chinczycy ten model....ciekawe jak rozpoznac

ciezko rozpoznac.Ja kupilem od faceta,ktory mial ten telefon od poczatku,uzywal do dzis-wlasnie z tych powodow wolalem kupic od niego lekko dobita niz odpicowane niewiadomoco z ebaya.

Moj ojciec uzywa swojej 6310 tez juz bardzo bardzo dlugo i nie ma zamiaru zmieniac ; )

Cena zalezy tez od kraju produkcji - Finskie,Niemieckie i Wegierskie sa drozsze niz Chinskie,Estonskie,Koreanskie etc.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jacek, ja bardzo rzadko piszę sms-y i nigdy nie miałem BB więc nie mogę stwierdzić tego w 100%, ale wydaje mi się, że do sms i nie tylko zdecydowanie lepsze są nokie communicatory (tych miałem kilka). Natomiast na niekorzyść Communicatora przemawia wielkość i ciężar.

 

Jeżyna jeżynie nierówna. Mam dwa BB. W 8900 pisanie smsów to mordęga. Klawiatura qwerty jest, ale przyciski tak małe, że nie pisze się zbyt komfortowo. Z kolei Bold 9000 jest pod tym względem rewelacyjny. Z telefonu odpowiadam nie tylko na smsy, ale i maile, i pisze się szybko i bardzo wygodnie.

 

bb bardzo lubie ale chce sprobowac slynnego tel z jablkiem

 

To ja miałem odwrotny kierunek :(. Z iPhone 3 przesiadłem się na BB Bold. iPhone to fajny telefon, ale zdarzało mu się zastrajkować po aktualizacji oprogramowania. A gdy pewnego "pięknego" dnia straciłem wszystkie kontakty, wtedy postanowiłem rozstać się z iPhone. Od tamtej pory używam 9000 Bold i jestem zadowolony. Choć oczywiście nie wykluczam jeszcze powrotu do iPhone. Być może zmusi mnie do tego Apple zmianami usług w zakresie poczty e-mail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mariusz o Boldzie 9000 nie od dziś wiadomo, że jest królem BB. Tyle, że nie miałbym możliwości zainstalowania tylu aplikacji ilu używam na dziś dzień, nie dałby rady. Niestety jego dni już policzone, bo nadchodzi 9900!!!

Ja miałem 8310 teraz mam 9780, dużo sms'ów oraz e-maili - klawiatura niezastąpiona. W Nokii E61 też była super, ale BB OS jako platforma dla mnie najlepsza, bo niezawodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz o Boldzie 9000 nie od dziś wiadomo, że jest królem BB. Tyle, że nie miałbym możliwości zainstalowania tylu aplikacji ilu używam na dziś dzień, nie dałby rady. Niestety jego dni już policzone, bo nadchodzi 9900!!!

Ja miałem 8310 teraz mam 9780, dużo sms'ów oraz e-maili - klawiatura niezastąpiona. W Nokii E61 też była super, ale BB OS jako platforma dla mnie najlepsza, bo niezawodna.

 

Fakt. BB 9900 zapowiada się bardzo ciekawie, ale za kilka miesięcy na rynku pojawi się też iPhone 5, który ma wszystkie zalety 4, a jednocześnie ma być pozbawiony największych bolączek poprzednika. I właśnie na ten model telefonu czekam najbardziej. Choć jeszcze bardziej ciekawi mnie iCloud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wypuszczanie przez Ejpl co rok nowego modelu nie jest dobrym pomysłem...owszem pozwala im śrubować sprzedaż i być zawsze na topie...( niemal nieustająca kampania reklamowa nowych urządzeń ) ale jestem zdania, że lepiej coś dopracować...i robić większe skoki technologiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wypuszczanie przez Ejpl co rok nowego modelu nie jest dobrym pomysłem...owszem pozwala im śrubować sprzedaż i być zawsze na topie...( niemal nieustająca kampania reklamowa nowych urządzeń ) ale jestem zdania, że lepiej coś dopracować...i robić większe skoki technologiczne.

A po co?Moga zawinac kawalek krowiego placka w papierek,dorzucic pare naklejek apple, nazwac to iShit i i tak beda kolejki pod Apple Store.Taki juz marketing firmy.

I mowie to jako uzytkownik 3 ipodow.

Edytowane przez Janek Sarnowski

Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Moim zdaniem wypuszczanie przez Ejpl co rok nowego modelu nie jest dobrym pomysłem...owszem pozwala im śrubować sprzedaż i być zawsze na topie...( niemal nieustająca kampania reklamowa nowych urządzeń ) ale jestem zdania, że lepiej coś dopracować...i robić większe skoki technologiczne.

 

Ogólnie masz rację, ale Apple tak ma, że jak im coś nie wyjdzie, to szybko chcą wyeliminować błędy. Właściwie iPhone 5 to taki 4 GS (analogicznie do 3 --> 3GS). Z tego co wiem, to w fabryce Toshiby już przygotowują linię produkcyjną wyświetlaczy dla iPhone 6 :(. Tak więc szybko to wszystko idzie. Mimo wszystko trzeba przyznać, że podejmują trafne decyzje biznesowe co widać po ilości sprzedanych urządzeń. Jeszcze kiedyś wydawało się, że pozycja Nokii w USA i na świecie jest niepodważalna, a teraz dwóch graczy podzieliło rynek: RIM i Apple. I wcale mnie to nie dziwi. Jakość produktów Apple stoi na bardzo dobrym poziomie. Jasne, zdarzają się problemy, ale z własnego doświadczenia - za chwilę strzeli czwarty rok jak korzystam z MacBook Pro i wszystko działa bez zarzutów. A co do RIM, to podobno nawet menedżerowie firmy Nokia korzystają z terminali BB :(. Widać takie mają przekonanie do tego, co sami produkują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Żal tylko tych ludzi co się łapią na ten marketing.

 

To tak jakby Sony albo Xbox wypuszczali co roku nową konsolę. Bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co?Moga zawinac kawalek krowiego placka w papierek,dorzucic pare naklejek apple, nazwac to iShit i i tak beda kolejki pod Apple Store.Taki juz marketing firmy.

I mowie to jako uzytkownik 3 ipodow.

 

Masz rację po części...ale przyznaj, że gdyby produkty były technicznie kiepskie to i marketing mógłby nie pomóc ?

Robienie szumu doskonale znamy z branży zegarkowej...gdzie średni produkt potrafi być mocno wypromowany i sprzedawać się jak bułeczki...a lepszy..za połowę ceny będzie leżał i nikt nawet wzroku nie zawiesi. Apple oferuje dobrą technologię...aczkolwiek konkurencja nie jest aż tak daleko jakby na to wskazywały różnice cenowe.

 

Ja na ten marketing w ogóle nie zwracam uwagi dla mnie jesli ten ipad czy iphone miały by znaczek hyundai electronics to też bym chciał spróbować...przemawia do mnie maxymalna prostota i wygoda. Wielu jednak jest takich co by się dało pokroić za Ejpl...bo to jest trendy..cool...szpan...nalezysz wtedy do elitarnej grupy...itd.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja na ten marketing w ogóle nie zwracam uwagi dla mnie jesli ten ipad czy iphone miały by znaczek hyundai electronics to też bym chciał spróbować...przemawia do mnie maxymalna prostota i wygoda. Wielu jednak jest takich co by się dało pokroić za Ejpl...bo to jest trendy..cool...szpan...nalezysz wtedy do elitarnej grupy...itd.

 

:( Jakiej elitarnej grupy ?. Chyba tylko w małych miejscowościach w Polsce, bo w Anglii iPhone możesz kupić w Tesco. W Polsce lansiarze należący do tzw. elity noszą Vertu. iPhone kupujesz jak chcesz mieć w telefonie nawigację, synchronizację poczty, kontaktów itp. pomiędzy serwerem, domowym kompem, a telefonem. Ponadto masz do wykorzystania sporo aplikacji, które w pracy mogą się przydać. To po prostu wygoda, a nie szpan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple i tak już wymiękło (wchodząc w Intela) i nie jest tak stałe w swojej filozofii.

Praktycznie już tylko (lub aż) system dzieli ich od zwykłych PC.

Ps. Sorki za OT bo to temat o telefonach, a nie o kompach :(

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( Jakiej elitarnej grupy ?. Chyba tylko w małych miejscowościach w Polsce, bo w Anglii iPhone możesz kupić w Tesco. W Polsce lansiarze należący do tzw. elity noszą Vertu. iPhone kupujesz jak chcesz mieć w telefonie nawigację, synchronizację poczty, kontaktów itp. pomiędzy serwerem, domowym kompem, a telefonem. Ponadto masz do wykorzystania sporo aplikacji, które w pracy mogą się przydać. To po prostu wygoda, a nie szpan.

 

Ja o tym wiem....ale większość dzieciaków nie kupuje tego telefonu z przyczyn jakie wymieniłeś. To dla nich być albo nie być w grupie :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek, idealny telefon, to Nokia 8910i, ewentualnie 8800... :( Seria 8... generalnie... :( Wiesz przecież... :(

swieta prawda :( no i 6310i mam je wszystkie (8110,8810,8850,8910i,8800Silver) i uzywam na przemian z wyjatkiem "Matrixa" i 8810, chociaz kilka lat temu jeszcze zmienialem telefon co 2 m-ce zaczelo od Nokii 7650 i w sumie było ich z 50... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Apple i tak już wymiękło (wchodząc w Intela) i nie jest tak stałe w swojej filozofii.

Praktycznie już tylko (lub aż) system dzieli ich od zwykłych PC.

 

To nie pierwsza taka zmiana. Wcześniej Apple zrezygnowało z procków Motoroli na rzecz nowych układów opracowanych przez IBM i Motorolę. Z kolei zmiana na procesory Intela nie była kwestią filozofii tylko zdrowego rozsądku. Firma IBM (życzę kolejnych stu lat ! :() nie wywiązywała się z umów, bo miała duże opóźnienia w dostawach procesorów dla Apple. To z kolei było przyczyną opóźnień w dostawach komputerów na rynek i Apple ponosiło straty finansowe.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

I jeszcze coś w kontekście udanych decyzji biznesowych...

 

LINK

 

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację po części...ale przyznaj, że gdyby produkty były technicznie kiepskie to i marketing mógłby nie pomóc ?

Robienie szumu doskonale znamy z branży zegarkowej...gdzie średni produkt potrafi być mocno wypromowany i sprzedawać się jak bułeczki...a lepszy..za połowę ceny będzie leżał i nikt nawet wzroku nie zawiesi. Apple oferuje dobrą technologię...aczkolwiek konkurencja nie jest aż tak daleko jakby na to wskazywały różnice cenowe.

 

Ja na ten marketing w ogóle nie zwracam uwagi dla mnie jesli ten ipad czy iphone miały by znaczek hyundai electronics to też bym chciał spróbować...przemawia do mnie maxymalna prostota i wygoda. Wielu jednak jest takich co by się dało pokroić za Ejpl...bo to jest trendy..cool...szpan...nalezysz wtedy do elitarnej grupy...itd.

Jesli chodzi o iPody to z serii na serie jakosc dzwieku jest wyraznie gorsza.Kupowalem je dla designu,ale juz sie z tego wyleczylem ; )


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie miałeś telefonu wszechczasów, bo bateria padała Ci po 2-3 dniach i był strasznie niewygodny w użytkowaniu laugh.gif

Ps. Byłbym się w stanie z Tobą założyć o sporą sumkę, że gdyby na dzień dzisiejszy Nokia wprowadziła do ponownej sprzedaży 6310i nawet za 400zł to byłby hit sprzedażowy i zdeklasowałby wszystkie te nowe twory :)

Bateria nie padała po 2-3 dniach, jak miałeś, to pewnie wiesz, a jak nie miałeś, to ja Ci ręczę kciukiem mej własnej prawicy :)

 

Zakład przyjmuję, niech będzie nie o sporą sumkę, ale o sporą butelkę, ale jak go rozwiążemy? Może krakowskim targiem i wypijemy razem, rozważając wyższość jednego telefonu nad drugim? :) :) :)


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się panowie zastanawiam... : ) w Lipcu mogę dostać nowy telefon, za darmo, choć myślę też nad kupnem jednego modelu... co byście poradzili? do wyboru mam:

Samsung galaxy ace

Se xperia x10 mini

 

 

Co do kupna nowego to myślałem nad samsungiem I8510 INNOV8 lub Se c905.

 

Choć raczej bym patrzył na ten pierwszy (I8510)

 

Co do funkcji to raczej słuchanie muzyki/ czasem zrobić jakieś zdjęcie :), co do 2 pierwszych moje obawy dotyczą tel. dotykowych, jak dotąd broniłem się przed tym ustrojstwem ale nie wiem słusznie, czy też są czegoś warte... : D)

Jak wg. was brać do dają czy lepiej dopłacić :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.