Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Mam juz w reku HTC Desire,ten post pisze wlasnie na nim :D Telefon petarda,naprawde polecam

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma juz w reku HTC Desire,ten post pisze wlasnie na nim :D Telefon petarda,naprawde polecam

dajm mu troche czasu a zmienisz zdanie... :D

mnie moj juz czasami doprowadza do rozpaczy. chyba pojdzie pod mlotek albo do szufladyna dno :/


czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci w nim nie pasuje?

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu Ajfonowi4 stuknął już z miesiąc....i działa nawet lepiej niż na początku :P. Wieczorami używam go jako komunikatora i do skype do gadania....naprawdę ujmujące urządzenie...staram się nie myśleć ile za niego dałem :]...test porównawczy z Samsungiem Galaxy S II ( szef sobie kupil )wypadł tak....że szybkośc lepsza w iphone...S-ka jest dużo lżejsza....naprawdę to czuć...ale duży ekran w zasadzie wyklucza wkładanie go do kieszeni. iPhone ma idealne rozmiary...w kieszeni zawsze utonie i nie przeszkadza.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei od kilku dni używam HTC Desire Z.

Fajny telefon ale ma 2 wady

- ciężki jak cegła :P 180g , ale zaczynam się przyzwyczajać

- słaba bateria (przy moich zabawach póki co muszę ładować codziennie)

 

Po za tym telefonik zaje...y.

Myślałem o iPhonie 4, ale jednak Android 2.3 duuużo lepszy od iOSa, no i brak normalnego radia mnie wręcz odpycha. Szczerze mówiąc nie wiem w czym tkwi problem z tym radiem. Dlaczego nie mogą tego wreszcie wbudować w ten całkiem fajny telefonik. Dla każdego kto miał na serio do czynienia z Androidem przejście na iOSa będzie raczej krokiem w tył. Ale to moje zdanie tylko i nie chciałbym aby jakiś posiadacz "nadgryzionego jabłuszka" się na mnie obrażał :)

 

htc_desire_z_01.jpg

Edytowane przez Flieger

The sun is the same in a relative way but you're older,

Shorter of breath and one day closer to death.

 

Pink Floyd, Time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja z kolei od kilku dni używam HTC Desire Z.

Fajny telefon ale ma 2 wady

- ciężki jak cegła :) 180g , ale zaczynam się przyzwyczajać

- słaba bateria (przy moich zabawach póki co muszę ładować codziennie)

 

Po za tym telefonik zaje...y.

Myślałem o iPhonie 4, ale jednak Android 2.3 duuużo lepszy od iOSa, no i brak normalnego radia mnie wręcz odpycha. Szczerze mówiąc nie wiem w czym tkwi problem z tym radiem. Dlaczego nie mogą tego wreszcie wbudować w ten całkiem fajny telefonik. Dla każdego kto miał na serio do czynienia z Androidem przejście na iOSa będzie raczej krokiem w tył. Ale to moje zdanie tylko i nie chciałbym aby jakiś posiadacz "nadgryzionego jabłuszka" się na mnie obrażał :)

 

Na co się mamy obrażać ?. HTC przegrało z Apple proces o naruszenie patentów :P. Akcje HTC poleciały o 20% w dół w ciągu niespełna 2 miesięcy. Jak odwołanie od decyzji sądu się rypnie, to HTC może dostać ban na sprzedaż swoich telefonów w USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak przesledzic cala historie Ameryki jezeli chodzi o patenty, to wyszlo by jakie tam robia przekrety z patentami. Dlatego tez nie nalezy sie sugerowac tym czy HTC faktycznie cos naruszyło. Bardziej tym ze tego bana moze bardzo latwo dostac. W tym kraju patenty i wszsytko z nimi zwiazane jest na wiekszych przekretach niz neapolitanska mafia.


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponura sprawa z tym wyrokiem, mam nadzieje, że nie odbije się to w przyszłości na jakości i funkcjonalności Androida.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież htc to nie równoważne z andriod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf wpisz sobie w wikipedię Android. To system google...dostępny na różne telefony , różnych marek. To nie tak jak system apple tylko na apple.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie ten artykuł, wynika z niego, że kłopoty ma nie tyle HTC co cały Android...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą śmieszne są te wojny patentowe. W USA Apple oskarża HTC, z kolei w Korei toczy się proces prawny o wykorzystanie 5 patentów Samsunga przez Apple w Iphonie. Walka o kasę i pazerność wszystkich tych firm obrzydza mi obraz tych korporacji... ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... Gdzie producentci się biją tam klient korzysta :P


The sun is the same in a relative way but you're older,

Shorter of breath and one day closer to death.

 

Pink Floyd, Time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Gdzie producentci się biją tam klient korzysta :P

 

Co skorzysta klient HTC na przegranym procesie z Apple?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co skorzysta klient HTC na przegranym procesie z Apple?

 

HTC by zwiększyć sprzedaż i ratować się po przegranym procesie będzie musiało zmniejszyć marże, które są bardzo duże.

Spadną ceny smartfonów, pojawi się pełno promocji typu "HTC-Days" w różnych sieciach i wydaje mi się, że klientowi to wyjdzie na dobre.

Po za tym jak to mówią... potrzeba matką wynalazków. Inżynierowie z HTC przyciśnięci do muru będą musieli opracować być może własne technologie,

żeby nie płacić tantiemów firmie Apple.


The sun is the same in a relative way but you're older,

Shorter of breath and one day closer to death.

 

Pink Floyd, Time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być niestety też tak, że zanim HTC opracuje własne technologie, co w dzisiejszych czasach nie jest rzeczą łatwą, tantiemy dla Apple będą doliczane do detalicznej ceny smartfonów HTC.

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Półtora miesiąca czekania na naprawę BlackBerry skutecznie zniechęciło mnie do produktów tej firmy, sklep wysyła do dystrybutorów w Polsce, a ci okazało się że zamiast wysłać do serwisu w Londynie odsyłają do sklepu w którym kupiłem. Krew mnie już zalewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo Blackberry, zamierzam kupić 9800 Torch ! Best Of! , nie jest to w prawdzie typowy smartphone ale w swojej kategori wygrywa ze wszystkimi. Miałem 9700 i byłem bardzo zadowolony. Jakiś mam sentyment do tej marki. Jakość, jakość i jeszcze raz jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zaletą BlackBerry jest też łatwość jego sprzedaży na rynku wtórnym. Ja swój telefon (9000 Bold) sprzedałem w ciągu 10 minut od chwili wystawienia.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, jak ocenisz Jakość wykonania i materiały ip4 vs bb?

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz, jak ocenisz Jakość wykonania i materiały ip4 vs bb?

 

Każdy z tych telefonów ma swoje wady i zalety. W BB 9000 Bold podobał mi się tył wykonany z materiału imitującego skórę. Był dużo łatwiejszy do utrzymania w czystości niż szkło w iPhone 4. Ale to była tylko imitacja. Ramka w BB także coś udawała. W iPhone stal to stal, a aluminium to aluminium - tu plus dla Apple. W BB podobała mi się kontrolka informująca o otrzymanych wiadomościach czy nieodebranych połączeniach. Tego w iPhone mi brakuje. Co do BB, to zaletą jest stabilny OS, w którym nie ma fajerwerków, ale działa !. Z systemem Apple bywa różnie. Do tej pory brak dogadania z Adobe w sprawie obsługi Flasha. Przeglądarka Safari na stacjonarnym kompie Apple bez problemu radzi sobie z obsługą CSS3, ale na iPhone już nie. iPhone bywa też czasem w użytkowaniu trochę upierdliwy, ale jak masz kompa Apple, serwer Apple, pocztę i całą masę innych rzeczy od Apple, to wszystko możesz fajnie ze sobą zsynchronizować i korzysta się z tego dość komfortowo. iPhone 4 spełnia moje oczekiwania w 90%. Mam nadzieję, że te brakujące 10% dołoży kolejna wersja i będzie 100% zadowolenia.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano, Blackberry nie tracą tak na wartości, ale to też z powodu że nie ma ich tyle na rynku, przynajmniej polskim. Z resztą jak ktoś już wejdzie w jego posiadanie to nie chce tak szybko się go pozbywać :)

 

sorry Panowie ale nie rozumiem ludzi którzy tak zachwycają się iphone, zapewne jest to spowodowane jego ceną oraz tym, że to jedyny model wydany w danym monecie przez firme Apple, a czesto ocenia się telefony przez pryzmat modeli tańszych tej samej firmy. Pracuje w telefonach od lat i przeżyłem wszystkie generacje iPhone, i tak jak przy I i II edycji był to rzeczywiście rewolucyjny telefon, tak teraz ma konkurentów przewyższających go. Oczywiście wszystko jest kwestią gustu, ale nie ma co się zachwycać. Tak wiele problemów technicznych jak ma apple z telefonami nie ma żadna firma, od wybuchających baterii po gubienie zasięgu, antenę w ramce. Nie mówiąc już o braku kompatybilności i możliwości wykorzystania telefonu jako pamięci masowej. Jest to może telefon prestiżowy z powodu wysokiej ceny, a my Polacy lubimy się chwalić portfelem, jednak na pewno nie najlepszy i na pewno z wieloma wadami które w moim przypadku przekreślają go całkowicie. Moich oczekiwań wogóle nie spełnia w przeciwieństwie do Blackberry, i to naprawdę nie musi być najnowsze, lub Galaxy S2, DesireS, Dell Stark, Milestone II. Ale ludzie powiedzą a bo w jakimś tam Wildfire wolno chodziło menu, i później zostaje że HTC do d*py, ale czego chcieć za 400 zl. No niestety nie może każda firma wydawać topowego telefonu za 3000 zl bo wrócimy do czasów gdzie telefon komórkowy mają nieliczni.

Edytowane przez ozzie89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

sorry Panowie ale nie rozumiem ludzi którzy tak zachwycają się iphone, zapewne jest to spowodowane jego ceną

 

Typowe, najmniej mądre "odczytanie" motywów do zakupu Iphone. Ozzie - współczuję. A może podziwiam. Tak, podziwiam. Kupiłem Iphone, bo był drogi, a ja nie mam co robic z kasą. Uświadomiłes mi to. Tym bardziej, że używam tel komórkowych od czasów Benefon delta - czyli raptem 3 moze 4 lata po 89. Od czasów GSM wymieniałem telefony średnio co kilka miesiecy. Odkad pracuje i jako tako zarabiam - były to zwykle tel z grupy topowych danego producenta. Pewnie z powodu ceny :) - lepszego telefonu (choć nie bez wad)niz IP4 nie miałem. Podstawowa wada to niestandardowe złącze (całkiem niedawno przodował w tym samsung - co model zmieniając wtyczkę) Poza tym oprócz braku obsługi Flash - nie widzę. Znikajacy zasięg - bzdurny mit powtarzany bez zastanowienia i potwierdzenia.

 

Reasumując - Ozzie - możesz nie lubić marki, telefonu - ale daruj sobie trafione jak kulą w płot wypociny dotyczące motywów zakupu sprzętu przez innych ludzi - ew. odnoś to jedynie do siebie (zwykle piszac opinie mamy w umysle motywy wlasne - prawd?). Stawianie wszystkich w jednym rzedzie - kupili bo chcą sie pokazać - jest niemądre i niesprawiedliwe. Choć istnieje teoria, że pewnie tak samo durna jak te obiegowe o Iphone - , że te wszystkie wielkie padki wymyśli ci, co mogą iphone polizać na ekranie komputera - tyle, że byłaby to debta idac w tym kierunku - na takie "argumenty" jak zaprezentowałeś. Czyli poza moim zasiegiem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim nie mówię tu o tobie ani o wszystkich użytkownikach Iphone, ale ogrmona rzesza klientów apple właśnie tym kieruje się podczas zakupu tego telefonu, niestety wielu znam wielu ludzi których nie stać na nic ale iPhone kupują bo się pokażą. Jeśli wszyscy wiedzą że coś jest drogie, to właśnie często jest to wykorzystywane aby chwalić sie bogactwem albo rzekomym bogactwem. I podobnie jest z Rolexami, ogólnie panuje taki mit że ludzie kupują je na pokaz. I nie powiesz mi że w co najmniej połowie przypadków tak nie jest... "jacht o 5 metrów dłuższy niż kolega, choć wystarczył by mu połowę krótszy", ale pewnie kto nie lubi chwalić się pieniędzmi? Z tymi Rolexami to akurat jestem przeciwnikiem takiego stwierdzenia, z resztą zawsze mam nadzieje, że jak ktoś coś kupuje to kieruje się obiektywizmem i własnym zdaniem a nie zdaniem ogółu, choć niestety nie zawsze tak jest. I nie chodzi mi o to że ty kupiłeś sobie iphona po to żeby pokazać że cie na niego stać, wiem że jest to bardzo dobry telefon, ale wielu jego użytkowników urządza sobie kapliczki Apple i modli się do nich. Miałem Iphona 4 przez miesiąc i się go pozbyłem, teraz czekam na BB9800, ok połowę tańszego ale do mojej pracy dużo lepszego, z resztą w ogóle lepszego. Nie widzę w iPhone nic nadzwyczajnego telefon jak telefon, z wieloma ograniczeniami, fajne wykonany(choć na cholerę szkło z tyłu obudowy?) i wypromowany. Każdemu podoba się coś innego, i wszystko znajdzie swoich zwolenników wedle potrzeb, ale tekst że "ip4 nie ma konkurencji" moim zdaniem jest nietrafiony. Chyba że chodziło jedynie o markę Apple :)

 

ps. nie to że nie lubię marki czy telefonu, patrze obiektywnie bez zbędnych podniet widzę wady i zalety. Pewnie, klientowi który kupuje 10 iphonów i zachwyca się nimi przytaknę, ale gdy ktoś mnie spyta czy go polecam to zdecydowanie wskaże coś innego.

Edytowane przez ozzie89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.