Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Iphone trudno dostępny? Nigdy sie nad tym zastanawiałem. Kiedy po latach współpracy obraziłem się na Plusa :D, poszedłem do najbliższego slonu Ery, powiedziałem: poproszę Ip4 z takim a takim abonamentem - pani poprosiła bym usiadł, spisała umowę, zainkasowała kwotę i wręczyła telefon. Na portalach zatrzęsienie tych telefonów - więc jaki tu problem z dostępnością? Tylko cena, a skoro ją trzyma, to dla posiadacza super. Kiedyś kupiłem nokię e51, wtedy sklepy oferowały ją za jakieś 1200-1400 zł. Uywaną sprzedałem za 150. IP po 2 latach jeśli będzie w dobrym stanie opylę za połowę ceny pierwotnej. Ip 3g, sprzed sam nie wiem jak długiego czasu w dobrym stanie kosztuje tyle co top samsunga po kilku miesiącach używania.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych dobrze że trzyma cenę dla innych nie, opracowanie technologiczne już dawno się zwróciło więc powinien znacząco tanieć. Zdecydowanie jest przeceniany o czym pisałem już wcześniej.

 

A co do dostępności, musiałeś mieć szczęście, z IP3s oraz 4s były najróżniejsze cyrki. Choć rzeczywiście z 4 wyglądało to już troszkę lepiej. Sam pracuje w T-Mobile i wiem jakie były kombinacje. Klient biznesowy traktowany jak indywidualny, 1 iphone na firmę, żeby dostał więcej to wielka procedura, weryfikacje i inne pierdoły, iphone traktowany jako laptop więc wchodzą w grę kaucje dla mniejszych firm itp.Wszystko to trzeba było przeforsowywać. Dodatkowo testy dla wszystkich z wiedzy o iphone, i obsługi, inaczej nie można było go sprzedawać. A na koniec dostawy do wojewódzkiego salony po kilka sztuk, i rezerwacje na 2 tygodnie do przodu (owszem było to w pierwszym miesiącu , dwóch, ale jednak). Takie problemy zupełnie dla mnie niezrozumiałe, iPhona, apple z góry kazało traktować jako coś wybitnego i urządzało niezły szum wokół swoich produktów. Tak więc o ile miałeś szczęście i był, lub bałeś jednego, nie kilka to sprawa wyglądała normalniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od miesiąca próbuję kupić Samsunga Galaxy S w Play i nie mogę, bo nie ma :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z S chyba juz wychodzą, teraz S II :D. Niby jest, a nie ma.

Ozzie - ale porównaj cenę zakupu Galaxy S 2 i ip 4. Różnia się? Na rynku wtórnym nówki - 200 - 300 zl różnicy - czyli 10%. To wiele? Ale używany trzyma cenę - a to nie producent. Za ile PTC kupuje nowe do swoich ofert. Nie sadzę by była druzgocąca różnica w wycenie. Podobnie tablety jak Ipad 2 i Galaxy 1010. A uzywane znów bardzo na niekorzyść samsunga - mimo, ze dostepnośc do Ipada jest bezproblemowa - kupowałem ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie wiem jak was, ale mnie np. reklama BB w Playu rozśmiesza niezwykle :) zwłaszcza że występuje tam właśnie najtańszy obecnie model. Ale dzięki niej wiem że jak masz Blackberry to masz wszystko :)) Ciekawy telefon ale rzeczywiście raczej dla osób które dużo korzyają z maila i potrzebują dłgiego czasu rozmów na jednej baterii. Wiec ewidentnie biznes, przedstawiciele, pracownicy mobilni :)

 

Reklama z BB9780 też jest. Nie mniej masz rację. Jak dla mnie obie są śmieszne. Masz BB masz wszystko i możesz wszystko załatwić :D

Na reklamie jest tani model, bo o to chodzi, że ma to trafić do szerszej grupy ludzi, nie każdy musi mieć od razy 9780.

BB to urządzenie dla ludzi aktywnych, chcących mieć stały dostęp do push e-maili, ale także coś dla młodych - Facebook, MySpace, Foursquare itp. No i oczywiście BBM - najlepsza aplikacja do komunikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to w T-Mbile jeszcze są resztki Galaxy S, ale rzeczywiście dostaw już nie będzie. Nie nadążają z produkcją superAmoLed.

Cena S II i IP4 się obecnie nie różni, z tym że IP4 na rynku jest już rok!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki i na temat potrzebuję smartfona na Androidzie. Do max 1000 PLN . Wyświetlacz przynajmniej takiej wielkości jak w iphone4. Najlepiej nowy. Co w tej kasie będzie najlepsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki i na temat potrzebuję smartfona na Androidzie. Do max 1000 PLN . Wyświetlacz przynajmniej takiej wielkości jak w iphone4. Najlepiej nowy. Co w tej kasie będzie najlepsze ?

 

Moge ci sprzedac moja Defy


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy S, HTC Desire, HTC Legend...Zależy, jakie masz wymagania. Do zastosowań multimedialnych najlepszy będzie Galaxy S, jest zdecydowanie bardziej wydajny, niż Desire, czy Legend. Jego wadą jest natomiast wykonana z kiepskiego plastiku tylna klapka - w codziennym użytkowaniu to nie przeszkadza, ale w telefonie, który do niedawna był flagowym modelem Samsunga trochę to razi. Świetnie wykonany jest za to HTC Legend - z jednego kawałka aluminium, bez szczelin - tyle, że ma gorszy wyświetlacz, niż SGS i jest wolniejszy. Można pomyśleć ewentualnie nad Desire - ale też multimedialnie i wydajnościowo będzie słabszy od SGS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zdecyduję się na Samsung Galaxy S . Mam iphone4 i jestem bardzo zadowolony ale chcialbym potestowac Androida z czystej ciekawosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odebralem nowe BB Bold 9900 . Warto bylo poczekac , super wykonany , wyswietlacz , klawiatura , cieniutki i naprawde szybki . Najlepsza cena - w sklepie $700.00 minus 100% discount do zaplacenia $ 0 :P

 

irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wlasnie odebralem nowe BB Bold 9900 . Warto bylo poczekac , super wykonany , wyswietlacz , klawiatura , cieniutki i naprawde szybki . Najlepsza cena - w sklepie $700.00 minus 100% discount do zaplacenia $ 0 :lol:

 

irek

Z Rogersa brałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od lat jestem w Telus


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tutaj jednak piszą ludzie co nie jeden tel. mieli w rękach !!!

Pomóżcie proszę !

 

Mam nokię E52 i mnie Szlag z nią trafia !

Bateria 2 tygodnie miała trzymać ... ŚCIEMA ! Bzdura ! Co 1,5 dnia muszę ją ładować !

 

Szukam nowego fona

Przede wszystkim :

 

Powinien dobrze dzwonić,

Intuicyjna obsługa

Może być Macant - tzn dotykowy, ale nie konstrukcja typu slide.

Dobry Aparat

Szybki procesor, tzn nie wieszać się i nie myśleć godzinami co od niego chce !

Bateria musi faktycznie trzymać długo !

Możliwość podłączenia słuchawek

Możliwość zapodania do telefonu Karty micro SD itp.

Względnie nie rysować się! (E52 zrysowała się po 2 dniach użytkowania !)

BEZ klawiatury Qwerty bo mam za duże paluchy :)

 

Błagam Pomocy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wreszcie ktoś, komu bateria w E52 nie wytrzymywała 2 dni. A mi pisali, że to niemożliwe :)

Wracając do tematu - ile chciałbyś żeby trzymała (mi wystarczy, że da radę od wyjścia z domu do powrotu), bo generalnie dotykowiec to większy wyświetlacz, a tu raczej z energią pola do popisu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tutaj jednak piszą ludzie co nie jeden tel. mieli w rękach !!!

Pomóżcie proszę !

 

Mam nokię E52 i mnie Szlag z nią trafia !

Bateria 2 tygodnie miała trzymać ... ŚCIEMA ! Bzdura ! Co 1,5 dnia muszę ją ładować !

 

Szukam nowego fona

Przede wszystkim :

 

Powinien dobrze dzwonić,

Intuicyjna obsługa

Może być Macant - tzn dotykowy, ale nie konstrukcja typu slide.

Dobry Aparat

Szybki procesor, tzn nie wieszać się i nie myśleć godzinami co od niego chce !

Bateria musi faktycznie trzymać długo !

Możliwość podłączenia słuchawek

Możliwość zapodania do telefonu Karty micro SD itp.

Względnie nie rysować się! (E52 zrysowała się po 2 dniach użytkowania !)

BEZ klawiatury Qwerty bo mam za duże paluchy :)

 

Błagam Pomocy !

 

Dotykowiec wyklucza długo trzymającą baterię.

 

Z jakiś tam moich doswiadczeń np.: z iPhone 3G albo Defy powiem, że dużo zależy od tego co robisz i czy jest zasięg.

Motka w mieście na 5 kreskach nie dotykana trzyma 3 doby.

Męczona na plaży zdjęciami, netem na 2-3 kreskach itp. potrafiła zdechnąć o 21.00 czyli realnie po 13h.

Iphona za to dobijało słuchani muzy - 1h dzienie w autobusie i pół bateri potrafiło papa powiedzieć.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wymiana na bardziej pojemną baterię ?? Co będzie ten sam typ ale więcej ampero godzino promilo prądu :) ??

 

a E 52 To G"""O ! SHIT i Guano !

 

Wiesza się ! nie zapisuje kręconych filmików itd !

Już w niej wszystko wyłączyłem żeby baterii nie zżerało ! i co ... i futro !

 

Tak ze 3 dni żeby podziałał tel na 1 ładowaniu to było by nice ! Uwzględniając że nakręcę jakiś filmik, i dzwonię co jakiś czas.

 

 

Yyyyyyyyyyyy to zasięg ma wpływ na Baterię ?!?!?!?!?!?!?! :)

Edytowane przez Jimi Jump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz najnowsza oferte BB , warto jest im sie przyjrzec dokladniej :) . Dobre telefony


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem ze to ponoć telefony co emitują najwięcej tego promenowania od którego można dostać rozstrojenia mózgu :)

 

Zasięg ....

 

I MOCNĄ ANTENĘ W TYM FONIE MUSZĘ MIEĆ :)

 

Kurna! wychodzi że musze mieć tel. Satelitarny !

Edytowane przez Jimi Jump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Sprawdz najnowsza oferte BB , warto jest im sie przyjrzec dokladniej :) . Dobre telefony

 

Mam 3 BlackBerry (1x8310 i 2x9780) i jest OK. Dokładnie to trzyma mi dwa dni (obecne 9780), ale poza push e-mailami, mam włączone cały czas:

FB, Twitter, BBM (tu dużo gadam - kilka godzin dziennie), BerryWeather, Foursquare, plus sms, dzwonienie. Dziś po 14 już godzinach zostało mi 31% baterii, ale dziś cały dzień nawijałem na BBM i trza będzie naładować wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem ze to ponoć telefony co emitują najwięcej tego promenowania od którego można dostać rozstrojenia mózgu :)

 

 

 

 

Jezeli mowisz o BB to nie mialem o tym pojecia , ale teraz duzo mi to wyjasnia :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chilli BB to jakies tam wyjście ... Ok ... jak mi nie podejdzie ...to dostanie z piąchy - i przez okno!

Tak dostała nokia express music 5800, ale to tylko dla tego że najpierw SAMA od siebie (! Uwierzcie ! Nie pomogłem jej !) wyłączyła się, włączyła i ... pękła jej matryca dotykowa i rozlała się !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do baterii, to mi iPhone 4 trzyma na luzie 3 dni z włączonym WiFi. Trochę pogadam (ale niedużo), trochę sms-uję, często sprawdzę maile, od czasu do czasu jakaś giera lub aplikacja. Moim zdaniem spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imag0021uk.jpg

 

Mam non stop 3G, wi fi. Wszelkie możliwe aktualizacje, lokalizacje itp. Użycie to sieć, muzyka i rozmowy. Rekordowo miałem ponad 5 dni i 12 godzin użycia. Pewnie po wyłączeniu wifii i przełączeniu na 2G mogo by to wyglądac lepiej. Ja jestem z baterii Iphone zadowolony. Kiedy tak samo używałwm jako główny telefon HD2 to rzczywiście ładowanie muiało by częstrze - nieraz i po 1,5 dnia. Teraz uzywam go mało to 5 bez problemu. Nie widze róznicy mięzy IP4 a nokią e51.

NA fotce nie widać - jest 19% baterii - czyli do pożnego popołudnia podziała - bedzie więc ponad 5 dób. Kiedyś rozmawiałem więcej, alpe przypuszczam, że 2 doby do atego aparatu to żaden problem. Więc średnia, lub powyżej średniej dla dotykowców. Tye, że pisze tu o naprawde eksploatacji dość intensywnej.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyyyyyyy to zasięg ma wpływ na Baterię ?!?!?!?!?!?!?! :)

 

A nie?

Telefon ma jakąś moc i nie działa zawsze na np.:=4W tylko to może chyba zmieniać.

Poprawcie mnie....


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.