Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie i bym wziął ale w danym pakiecie te wchodzą w grę. Zwłaszcza, że to mój pracodawca ustala zakres cenowy telefonów do wyboru.

Nie ukrywam, że też jestem fanem BB ale w tej opcji będzie bez bis i mija się to z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci ile ten BB kosztuje w Polsce ?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak z ciekawosci ile ten BB kosztuje w Polsce ?

 

Najtaniej znalazłem w bbsklep.pl za 2729zł. Miałem go kupić ale doszedłem do wniosku, że nie jest wart takiej kasy. 2200zł maks bym dał, ale nie prawie 2800zł.

U opków jeszcze nie ma, ale na bank pierwszy będzie Play.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ten telefon ma w sobie takiego?Pytam bo nigdy nie miałem go w ręku,a na zdjęciach wygląda przeciętnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ten telefon ma w sobie takiego?Pytam bo nigdy nie miałem go w ręku,a na zdjęciach wygląda przeciętnie...

To pierwszy blackberry od dluzszego czasu ktory dogania konkurencje pod wzgledem specyfikacji technicznej.Poprzednie troche jechaly na marce, co w tak fajnej firmie nie za bardzo mi sie podobalo.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej znalazłem w bbsklep.pl za 2729zł. Miałem go kupić ale doszedłem do wniosku, że nie jest wart takiej kasy. 2200zł maks bym dał, ale nie prawie 2800zł.

U opków jeszcze nie ma, ale na bank pierwszy będzie Play.

Cena faktycznie chora , u nas sprzedaja je przeliczajac juz na zlotowki po 2tys. I przeciez tez na tym zarabiaja . Ciekawe kto ustalil ceny na Polskim rynku .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy BB piękny!

 

 

Mam sprawę - jako, że mój zmaltretowany BB 8310 musi przejsc na emeryture szukam nowego telefonu. Ostatnio coraz mniej smsuje wiec przerzucam sie na dotykowca. Mniej wiecej wiem czego chce- Lubie proste systemy a estetyka w WP7 mnie powalila wiec zdecydwoalem sie na urzadzenie pod jego kontrola. Wyłonilem jeden model wart uwagi Samsung Omnia 7 - glownie przez przepyszny 4 calowy ekran SAMOLED.

 

Niestety w Polsce jest on malo popularny bo nie oferuje go zaden op lecz ceny na allegro bardzo zachecaja (nowka 900zl). Czy ktos z forumowiczow posiada to urzadzenie i moglby co nieco o nim napisac?

 

Dzieki!

Edytowane przez thematr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z was polecić dobry muzyczny telefon za rozsądne pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 5800, jeśli nie przeszkodą nie jest ekran oporowy i symbian. Poza tym, ten telefon nie ma wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na ten temat w kontekście Androida http://www.benchmark...ledy-32593.html ??

 

Jednak mała zmiana.

 

Samsung I9001 Galaxy S+ vs BB Bold 9700 vs HTC HD2 vs Ip 3GS vs Nokia N8 vs Motorola Delfy

 

 

Doszło i Delfy Motoroli :)

 

Ja bym wziął albo iPhona albo Defy


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olek

Panowie, bawił sie ktoś zte? Jak to jakościowo wygląda?

 

zastanawiam sie nad tym modelem:zte libra

wayteqlibra7.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No właśnie trudno powiedzieć jak to będzie. Być może teraz pojawi się iPhone 4S, a 5 w 2012 roku.

 

No i od wczoraj wszystko wiadomo. Jest iPhone 4S. Może to i lepiej. Trochę go ulepszyli, ale ci co wybrali iPhone 4, nie będą mieli dyskomfortu, że mogli poczekać. Zwłaszcza, że to, co najważniejsze powinien załatwić iOS 5. Do pobrania od 12 października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RZeczywiście - bez rewolucji. Ja swoją "czwórkę" wymienię przy okazji późnej "piątki" może z S, a może "szóstki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

RZeczywiście - bez rewolucji. Ja swoją "czwórkę" wymienię przy okazji późnej "piątki" może z S, a może "szóstki".

 

Ja tak samo. Z urządzeń Apple postanowiłem wymienić MacBooka Pro na nowszy model. iPhone 4 będę trzymał tak długo jak długo będzie wspierany przez najnowszy iOS.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 3GS'a od premiery i narazie nie wygląda na to ze będzie zmiana, zależy co operator mi zaproponuje. Z telefonu jestem bardzo zadowolony i większość aplikacji poza grami nie wymaga przesiadki na nowszy model. iOS5 - pewien nie dosyt czuje po wczorajszej konferencji której relacje oglądałem na żywo o większości funkcji mówili podczas letniego WWDC. Odejscie wizjonera Steve?a trochę się odbija naprawdę brak jakichkolwiek dużych nowości , mogli by zmienić chociaż ergonomie bodowy IP4S.Zobaczymy co Apple zaprezentuje w najbliższych miesiącach i oby się nie zatrzymał z pomysłami i nowymi patentami?

Edytowane przez kwachus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A iOS5 oczywiście zainstaluję.

 

Ja także mam 4rkę i cieszę się, że Apple jeszcze wstrzymało się z 5tką. Z resztą nadal jest to najlepszy telefon na rynku...w nowym podkręcono aparat do 8mpx ( bo takie spotyka się u konkurencji) i to tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Odejscie wizjonera Steve?a trochę się odbija naprawdę brak jakichkolwiek dużych nowości , mogli by zmienić chociaż ergonomie bodowy IP4S.Zobaczymy co Apple zaprezentuje w najbliższych miesiącach i oby się nie zatrzymał z pomysłami i nowymi patentami?

 

Bez przesady. Steve to oczywiście postać wyjątkowa, ale ostatnimi laty najwięcej czasu zajmowała mu walka z chorobą. Niestety. Wtedy zastępował go Tim Cook i myślę, że dobrze poradzi sobie na stanowisku CEO Apple.

 

Ja także mam 4rkę i cieszę się, że Apple jeszcze wstrzymało się z 5tką. Z resztą nadal jest to najlepszy telefon na rynku...w nowym podkręcono aparat do 8mpx ( bo takie spotyka się u konkurencji) i to tyle...

 

Zapomniałeś o procku A5 i kilku innych rzeczach takich jak stabilizacja obrazu w kamerze, redukcja szumów itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Siri to najfajniejsza z nowości tylko, że to już bardziej na poziomie aplikacji. Na iPhone 4 też powinno działać. Niestety na język polski przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, to akurat nie jest jedna z nowości iOS 5.

 

Ciekawe, Apple po raz kolejny utarło nosa konkurencji i po raz kolejny w inny sposób (dalsze wzmacnianie parametrów sprzętowych do niczego nie prowadzi, jeśli nie kryje się za tym jakaś innowacja, która tego wymaga). Siri jest już bardzo blisko pomysłów znanych z Odysei Kosmicznej czy Moon, czyli dotychczas kojarzonych ze sci-fi.

 

Jeśli aparat pozwoli rejestrować taką rozpiętość tonalną, jaką widać na zdjęciach w poniższym filmie, to będzie chyba (zaryzykuję) telefon bez wad.

http://www.youtube.com/watch?v=f_JRZI9o49w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji. Etatowi "wrogowie" nazywający każdego, kto docenia jabłka "fanboyem" nadal uznają że za mało pixeli, nie ma flasha, i nie da sie włożyć karty pamięci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to są akurat obiektywnie rzecz ujmując wady iPhona(szczególnie brak karty pamięci), ma też kilka innych wad, których pozbawiona jest konkurencja. Z drugiej strony posiada też kilka zalet, których próżno szukać u konkurencji, więc jakaś równowaga istnieje. W mojej ocenie iPhone jest fajnym telefonem, ale nie idealnym i nie najlepszym na rynku. Jednym z najlepszych. Tak bym to określił. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.