Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz przytrzymać palec na tekście wtedy pojawi się czerwony kursor, sterując kursorem można łatwo trafić w dane miejsce.

Edytowane przez Attyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem kilka smartfonów, najpierw android, potem wp7.5 i miałem już ich dość, to nie dla mnie. Sprzedalem, wrocilem do starej wysluzonej Nokii 2730, tak wiem krok wstecz, ale odczulem duza ulge. Male rozmiary, lekki, szybki, nie wiesza sie, ma funkcje, ktorych uzywam profile, bluetooth, t9 i organizer. A nie dziesiątki innych, których nigdy nie użyłem w smartfonie.

Jest karta pamieci, ba nawet internet. Małe szczegoliki jak Name Match czy Recent Recepients w edycji sms bardzo ulatwiaja zycie, no i najwazniejsze - bateria dziala 3 dni przy sporym uzywaniu, a 4 przy oszczednym. Wreszcie nie musze pamiętać o codziennym mozolnym ladowaniu telefonu, co za ulga :rolleyes:


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przytrzymać palec na tekście wtedy pojawi się czerwony kursor, sterując kursorem można łatwo trafić w dane miejsce.

 

Mistrz! Dziękuję, jaka ulga... ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na 4s. Samsung I9100 oferuje więcej i sprzętowo i softwareowo za mniej.

Edytowane przez sovi3t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce nic z samsunga dla mnie ta firma nie istnieje. co z tego ze ma piec procesorow po 2ghz jak i tak zamula. na ios nic nie zamula, wszystko pływa. jestem tylko ciekaw czy 4s ma problemy z zasiegiem, szumami podczas rozmow itd. takie problemy. jesli dotykowiec to tylko na ios.

a jesli telefon do pracy to nokia e-series ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 6310. Telefon tylko do dzwonienia. Bateria długo trzyma i nie ma niespodzianek, że się nagle wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ciekawość:

Czy ktokolwiek z forumowiczów używa nieśmiertelnej 6 serii Nokii: 6210, 6310, 6310i ? Jakie są Wasze doświadczenia z ww. modelami ?

 

 

Kiedyś fajne tel.

Teraz to już trup


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto ma nowego iphone 4s? rzeczywiście jest taki wadliwy jak mówią?

 

Oboje z żoną używamy 4s - ja od premiery żona od początku grudnia i jak dotąd żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co po HTC Desire Z?

Nie ukrywam że jestem fanem interfejsu HTC,lubię śnieg padający itp. bajery ;)

Tak na poważnie do 1200 pln jest w tym momencie cokolwiek sensownego na rynku?

Rozmyślam nad Nokią N8 z uwagi na ponoć nie najgorsze zdjęcia oraz filmy jakie tenże aparat wykonuje - mam pod ręką nówkę za złotych 700 brać czy nie?


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Koledzy co po HTC Desire Z?

Nie ukrywam że jestem fanem interfejsu HTC,lubię śnieg padający itp. bajery ;)

Tak na poważnie do 1200 pln jest w tym momencie cokolwiek sensownego na rynku?

Rozmyślam nad Nokią N8 z uwagi na ponoć nie najgorsze zdjęcia oraz filmy jakie tenże aparat wykonuje - mam pod ręką nówkę za złotych 700 brać czy nie?

 

Z Symbianem telefon? Panie, daj Pan spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję LG Swift Black (P970) i Nokię E72. Gdzie więcej bajerów wiadomo (plus ekran IPS). Po prawdzie użytkowo lepsza jest E72, szczególnie podczas jazdy samochodem. Bateria potrafi wytrzymać ponad tydzień. Fizyczna qwerty super sprawa, ale dużych rąk nie mam, nie każdemu musi podejść. W obu jakość i głośność rozmów na bardzo dobrym poziomie.

Do Pajak80 - może Nokia E7, jeżeli jesteś do fizycznej qwerty przyzwyczajony? Tyle że w tej cenie może być problem ze znalezieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ceną zero problemu - E7 na Alledrogo po 1100 nówki latają...

Chwilowo także lecę na E72 genialny telefon pod względem użytkowym-dużo przeszedł bo jako navi pół Europy ze mną zjeździł....

Pobawiłbym się czymś nowym ;)

Edytowane przez Pajak80

"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja swoją służbową e71 najchętniej rozwaliłbym młotkiem. wyjątkowy syf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja swoją służbową e71 najchętniej rozwaliłbym młotkiem. wyjątkowy syf

Dla mnie to najlepszy telefon, jaki w życiu miałem :rolleyes: Dobrze, że są różne gusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to najlepszy telefon, jaki w życiu miałem :( Dobrze, że są różne gusta.

 

Hehe. Myślę, że wszystko zależy od oczekiwań, jakie mamy względem telefonu. Ja bardzo głęboko rozróżniam między telefonem prywatnym (w tej roli u mnie od niedawna Nokia Lumia 800) i telefonem służbowym (znienawidzona e71).

 

Od dawna jestem zwolennikiem telefonów BlackBerry w roli urządzeń służbowych. Nie ma nic (z całą premedytacją: NIC) lepszego do zarządzania mailami, kalendarzem i dokumentami. Usługa telefonowania jest jakby dodatkiem w tym przypadku. [miłośnicy e71 niech zrobią prosty test: proszę otworzyć jakiekolwiek zaproszenie w kalendarzu otrzymane od innego użytkownika poczty i sprawdzić, kto jeszcze jest na liście zaproszonych, albo przesłać to zaproszenie dalej do innych; albo wyedytować treść przesyłanej dalej wiadomości; albo skopiować załącznik z jednego maila i dołączyć go do zupełnie innego - już pominę kwestię edycji tego załącznika; mimo wielu prób za każdym razem poniosłem porażkę w przypadku e71, a na BB takie sprawy są dziecinną igraszką]

 

Zupełnie czego innego oczekuję od telefonu prywatnego. Ale to inna rozmowa :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensation XE moim zdaniem lepszy mniejszy ekran 4,3'' 540x960 jest trochę wygodniejszy (4,7'' w XL to naprawdę dużo) i ma lepszą rozdzielczość od XL, ja w swoim telefonie 3,7'' mam 480x800. Poza tym XE ma dwurdzeniwoy procesor i lepiej wygląda według mnie. Jeżeli chcesz taki duży jak XL to zobacz nowego Galaxy Nexus 4,65'' 720x1280 i lodowa kanapka na pokładzie bez dodatków od producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensation XE moim zdaniem lepszy mniejszy ekran 4,3'' 540x960 jest trochę wygodniejszy (4,7'' w XL to naprawdę dużo) i ma lepszą rozdzielczość od XL, ja w swoim telefonie 3,7'' mam 480x800. Poza tym XE ma dwurdzeniwoy procesor i lepiej wygląda według mnie. Jeżeli chcesz taki duży jak XL to zobacz nowego Galaxy Nexus 4,65'' 720x1280 i lodowa kanapka na pokładzie bez dodatków od producenta.

Ja bym brał Sensation XE, 4,3" to uniwersalny rozmiar i słuchawka się jeszcze dobrze trzyma w dłoni.

A jeszcze jeżeli mogę coś dodać, osobiście szukałbym telefonu z fizycznymi przyciskami odbierania i kończenia rozmów, szkoda że producenci teraz od tego odchodzą, jeżeli ktoś zna taki telefon 4-4,3", proszę o wymienienie.

Edytowane przez Mattej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

Ja używam Nokii E52 i jak dla mnie to bardzo dobry telefon.

A na tapecie mam takie cuś :(

rolexmechanik.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do fizycznych przycisków ja aktualnie użytkuję nokię 5800 i faktycznie przydatna funkcja ale też kwestia przyzwyczajenia,a ostatnio przyszedł mi na myśl jeszcze samsung galaxy s II tylko nie miałem okazji się nim pobawić ale opinie w sieci ma bardzo dobre :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samsung galaxy s II tylko nie miałem okazji się nim pobawić ale opinie w sieci ma bardzo dobre :(

 

Polecam - super tel !!


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tych przycisków odbioru i zakończenia rozmów - Samsung Wave 3 ma takowe (tylko nie wiem czy fizyczne, czy dotykowe). Ciekawy sprzęt atrakcyjny cenowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.