Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Z moich doświadczeń z E51 i E52, mogę Ci powiedzieć, że na dobry głośnik nie masz co liczyć. Nie, żeby był jakoś bardzo cichy. Po prostu skubańce się psują. Z dwiema pozostałymi Nokiami nie miałem do czynienia. Od 1,5 roku mam E72 i jest ok.

Chcesz mieć dobry głośnik i trwałą baterię? Kup sobie Nokię 6310i. Poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie co raz bardziej zaczynam byc zniechecony do zakupu E52, a szkoda, bo spelnia wszystkie moje wymagania...


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, jestem użytkownikiem nokii od wielu lat, właściwie to miałem same nokie :) Ostatni model jakiego używam to E52 i szczerze NIE polecam. Słabe rozmieszczenie klawiszy (często wciskasz nie to co chcesz). Głośnik slaby i dla mnie największa wada to fatalnej jakości aparat (już w E51 był lepszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadzszedł czas zmiany telefonu w związku z tym zapytanie:

 

Czy ktoś z forumowiczów używa/używał telefonu marki Sonim ?

 

Interesują mnie m.in modele XP 3.10, XP 3.2, XP 5300

 

Wszelkie opinie nt. modelów jak i marki mile widziane :)


"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem

Może coś przeoczyłem a może nie znam sam siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś zasłyszałem, że nowe Nokie Lumia posiadają możliwość zdalnego kasowania pamięci na wypadek kradzieży.

W sumie, jak zacząłem się zastanawiać jak szeroki dostęp do moich poufnych informacji ma mój telefon, to powyższy pomysł mocno mi się spodobał.

Konkurencja posiada takowe rozwiązania?

Poprzeglądałem sobie kilka stron i wyszło mi, że z Lumii optymalną dla mnie byłaby 710.

Ktoś się orientuje co mogę rozważyć jako konkurencję?

Najlepiej z Windowsem, Android się znudził. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Gdzieś zasłyszałem, że nowe Nokie Lumia posiadają możliwość zdalnego kasowania pamięci na wypadek kradzieży.

W sumie, jak zacząłem się zastanawiać jak szeroki dostęp do moich poufnych informacji ma mój telefon, to powyższy pomysł mocno mi się spodobał.

Konkurencja posiada takowe rozwiązania?

 

W iPhone jest coś takiego za pośrednictwem aplikacji Find My iPhone. Przy okazji możesz zlokalizować, gdzie znajduje się Twój telefon, zablokować bez wymazywania danych, wysłać smsa z informacją, uruchomić sygnał dźwiękowy jeżeli telefon np. nie został skradziony, a po prostu nie wiesz gdzie go zostawiłeś itd. itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie troche temat.

 

Kupilem HTC Smart.

Mam pytanie: Co to za system w nim siedzi?

Czy ten Brew Mobile ma jakies powiazanie z Windowsem?

Da sie na tym jakos pracowac czy nie bardzo?

Chodzi mi glownie o MS Office i PDF..

Wiem ze na Javie mozna ciagnac, ale o wiele wygodniej jest na Windowsie pracowac niz na Javie.

 

http://simblog.pl/qualcomm-zaprezentowal-platforme-brew-mobile

 

 

BTW od kilkunastu dni jestem użytkownikiem Samsunga Galaxy Nexus.

Od zawsze wszystkim powtarzałem iż nigdy nie kupię produktów Samsunga jak również LG itp firm.

Liczyła się tylko Nokia, Sony, Canon Iiyama itp. Po prostu taka zwykła ludzka zawziętość i chore przekonanie że to najdroższe będzie najlepsze ;)

Trochę zaryzykowałem i opłaciło się. Nie wyobrażam sobie już innego telefonu. Nexus ma po prostu wszystko. Brak jest jedynie gniazda karty pamięci

co rekompensuje 16 GB wbudowanej, zdaje się że w iphone jest podobnie.

Najbardziej obawiałem się skrzypiącej, kiepskiej jakości obudowy oraz tandetnego pokrycia wyświetlacza. A tutaj miła niespodzianka - Gorilla Glass

na ekranie zupełnie jak w moim ipadzie. Do obudowy zupełnie nie można się przyczepić. Irytuje jedynie ogromny napis GOOGLE na telefonie zamiast Samsung.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do inernetu uzywam prawdziweo klasyka nokia 9500 communicator nie wyorazam sobie inneo telefonu. Mialem i htc SE nokia palm praktycznie przeglad wszystkich mozliwych firm z wszystkimi systemami i wrocilem do 9500. do rozmow uzywam bardzo nietypowego telefonu motorola a1200. Jest to telefon dotykowy ze szklana klapka i systemem linux.


Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W iPhone jest coś takiego za pośrednictwem aplikacji Find My iPhone. Przy okazji możesz zlokalizować, gdzie znajduje się Twój telefon, zablokować bez wymazywania danych, wysłać smsa z informacją, uruchomić sygnał dźwiękowy jeżeli telefon np. nie został skradziony, a po prostu nie wiesz gdzie go zostawiłeś itd. itp..

 

BlackBerry ma dokładnie to samo, albo i więcej dzięki aplikacji BlackBerry Protect. Z poziomu komutera możesz zrobić co chcesz z zaginionym BB (zablokować, wykasować dane lub włączyć paskudnie wyjący dźwięk SOS) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa telefonów QWERTY na obecnym rynku? Jest jakaś fajna hi-endowa alternatywa dla Blackberry 9900 Bold? Chodzi głównie o brak slidera, bo mam złe doświadczenia z tym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa telefonów QWERTY na obecnym rynku? Jest jakaś fajna hi-endowa alternatywa dla Blackberry 9900 Bold? Chodzi głównie o brak slidera, bo mam złe doświadczenia z tym rozwiązaniem.

 

Nie. Sam używam od premiery 9900 i jestem naprawdę zadowolony, poza baterią ( bez doładowywania na biurku/w samochodzie mam problem osiągnięciem typowego dnia roboczego) świetny terminal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

"...Czy ktoś z forumowiczów używa/używał telefonu marki Sonim ?...."

 

ja mam XP5300 3G - Telefon typowo do pracy,duze gabaryty,dosc ciezki...ma gps który dziala nawet jak nie jestes podłaczony do sieci internetowej,ale pierwsze trzeba sciagnbac aplikacje,,czyli chcac nie chcac musisz na chwile sie polaczyc

gps bez internetu podaj tylko współrzedne w postaci cyfr,tzn predkosc szerokos,długosci itp - i mozesz to wysłac w postaci esa

...jezeli chcesz gps i mapy jednoczesnie to juz wtedy internet

 

edit..jezeli jestes nastawiony na cos inszego niz smartfony i gdzisz sie z jego ulomnoscia jezeli chodzi o wielkosc i ciezkosc to polecam

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Sam używam od premiery 9900 i jestem naprawdę zadowolony, poza baterią ( bez doładowywania na biurku/w samochodzie mam problem osiągnięciem typowego dnia roboczego) świetny terminal.

 

Ile minut dziennie rozmawiasz? Czy aparat służy Ci do czegoś więcej? Ja obecnie męcze e6 i nie narzekam na baterie, ale rozmawiam po 30min dziennie, ewentualnie wejde coś w googlach sprawdzić, czy odpale gps z reguły w obrębie miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-1,5h rozmów, aktywny BES ~ 30-50 wiadomości wysłanych i 50-100 odebranych, aktywny kalendarz, BT on. Telefon odłączony od kabla o 5 osiąga "krytyczny" poziom naładowania o 18-20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze względu na wielkosc telefonu wybrąłem HTC Wildfire S, telefon malutki jak na smartfona a posiada wszystko to czego potrzeba do bycia w pełni mobilnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie pomocy,zrywam umowę z operatorem i chcę się przenieść do konkurencji. Nie wiem jaki telefon wybrać, myślałem o jakimś smartfonie.

Do wyboru dali mi

:

1.SE live with walkman

2.Samsung galaxy axe,

3.Samsung galaxy mini 2

4.Lumia 710 lub 610

5.HTC wildfire s

 

Który z powyższych polecacie? Ja już mam swojego faworyta,ale nie jestem jego pewien. Dodam tylko,że Nokia niestety jest najdroższa...

 

Dzięki.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Ace, przepraszam,źle odczytałem.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co bez zmian, IPhone 4s . Chociaż mówią mi, że go nie wykorzystuję bo tylko piszę sms-y i dzwonię :D .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,ale ja takiej możliwości nie mam. Pozostają mi te 5 wymienione.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lumia 710, bo prawdopodobnie jako jedyna ma wyświetlacz 800x480.

 

Wysłałem Ci PW. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam samsunga Galaxy Ace i nie mogę narzekać. Czasem trochę przycina, ale to wina dużej ilości aplikacji działających w tle ;)

Wybierałbym między Samsungiem a HTC. Lumie brałem pod uwagę, ale system ten jest młody i mało jest aplikacji pasujących. Wyświetlacz faktycznie większy co za tym idzie wygodniejszy. Eh coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie pomocy,zrywam umowę z operatorem i chcę się przenieść do konkurencji. Nie wiem jaki telefon wybrać, myślałem o jakimś smartfonie.

Do wyboru dali mi

:

1.SE live with walkman

2.Samsung galaxy axe,

3.Samsung galaxy mini 2

4.Lumia 710 lub 610

5.HTC wildfire s

 

Który z powyższych polecacie? Ja już mam swojego faworyta,ale nie jestem jego pewien. Dodam tylko,że Nokia niestety jest najdroższa...

 

Dzięki.

 

A do czego używasz telefonu?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie pomocy,zrywam umowę z operatorem i chcę się przenieść do konkurencji. Nie wiem jaki telefon wybrać, myślałem o jakimś smartfonie.

Do wyboru dali mi

:

1.SE live with walkman

2.Samsung galaxy axe,

3.Samsung galaxy mini 2

4.Lumia 710 lub 610

5.HTC wildfire s

 

Który z powyższych polecacie? Ja już mam swojego faworyta,ale nie jestem jego pewien. Dodam tylko,że Nokia niestety jest najdroższa...

 

Dzięki.

Ace ma mój brat, nie narzeka . Telefon wygląda fajnie, tylko czasem się przytnie . Gdybym był na twoim miejscu, to zastanawiałbym się między HTC a Lumią 710 . Powiedz ile musisz dopłacić za każdy telefon, troszkę to ułatwi sprawę.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.