Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość feleksc
Ale Samsungi i tak są wspaniałe przy Philipsach :twisted:

 

no fakt,

poza tym że fajnie gra to reszta do kitu...

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem już różne nokie, siemensy, sony, sony-ericssony itp. ale obecny samsung to najbardziej trwały(także bateria) i niezawodny telefon jaki miałem do tej pory. serio.

to chyba kwestia tego, jaki ci się akurat egzemplarz trafi....


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel miał Samsunga (ostatnio), nie pamiętam jaki model i sobie chwalił :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

co do Samsunga to b.chciałem kiedyś ich V-ke

(nie pamiętam -jaki to był typ :oops: )

-fajnie grała!

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten może okazać się przebojem, podobnie jak V3. Fakt, wygląda jak kalkulator ale jest ciekawy.

Czy bym sobie kupił? Raczej nie. Jest dla mnie za cienki- ma tylko 9mm więc łatwo można byłoby go załamać np. w jensach. Za to do kieszeni w marynarce były super.

 

samsung-sgh-p300_4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ciekawy :wink:

 

Powinien mieć duże możliwości


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORKI 08

macie jakies doswiadczenia z nokio 6310i? na co zwrócic uwage przy jej zakupie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
macie jakies doswiadczenia z nokio 6310i? na co zwrócic uwage przy jej zakupie?

 

Witaj! Korzystam z tego telefony od lat i powiem ze jeżeli kupujesz używany to po pierwsze mikrofon i głośnik czy nic nie trzeszczy( mówię o tym dlatego że w prawie każdej nokii którą miałem oczywiście po długim czasie intensywnego używania te części padały najczęściej)

po drugie w moim obecnym telefonie przycinają się dolne klawisze ( tzn trzeba mocno nacisnąć :) ) no i bateria niema to jak oryginał (niestety)

A co do samsungów to od wczoraj mam (jeszcze nawet nieprzetestowany brak czasu :) ) X700 ale tak jak na niego popatrzyłam to telefon jak telefon mały zgrabny i ma w dużo niepotrzebnych funkcji :)

Tak czy siak ja najbardziej lubię nokie!!


Zdrówka!

w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORKI 08

obecnie zastanawiam się nad nokio 6310i i nokio 1110. nie wiem cy lepiej kupic to pierwszo uzywano( z czym wiąze się ryzyko w ostaniej mojej uzywanej noki padł zasięg) czy tez postawic na nowiutko 1110 z tego co o niej piszo to telefon godny uwag chociazby ze względu na swietno baterie. hmm któro wybrac?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

a czemu ,,ą'' zastąpiłeś ,,o''

 

moda taka?

:)

 

ps. kupuj nówke

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja ze swojej nokii 6310i jestem zadowolony i zastanawiam się nad kupnem kolejnej, tylko nowej. 1110 nigdy nie widziałem więc ciężko mi coś powiedzieć. Poza tym kupuj tą która Ci bardziej odpowiada.

 

P.S. feleksc ma racje! nówka to nówka :)


Zdrówka!

w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORKI 08

No i wybór padł na NOKIE 6310i jak narazie jestem zadwolony! jak jest u was z zasięgiem kreseczki często migajo? świetna bateria! swietnie się jo obsługuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DonPablo

Ja niedawno byłem zmuszony kupić nowy telefon, ponieważ stary został zalany :D . Mój wybór padl na Sony Ericssona v800. Dobry aparat (1,3 MPx), odtwarzacz mp3, obsługa kart pamięci Memory Stick Pro Duo do 1 giga, fantastyczny wyświetlacz. Poza tym chciałem telefon z klapką. Jedyny minus - troszkę duże rozmiary ale da się przyzwyczaić. Jak rozmawiam, to czuję się jakbym rozmawiał przez stacjonarny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

zonie dzisiaj padl telefon wiec mam okazje kupic sobie cos nowego :wink:

 

tym razem idziemy w tematy "gadzeciarskie" tak wiec do wyboru:

N80 i P990i

 

n80.jpg

 

sony_ericsson_p910i_phone.jpg

 

jak myslicie? w sumie to wzialbym teraz dla odmiany SE ale mam pewne obawy odnosnie wielkosci sluchawki- czy nie jest za duzy zeby go nosic w spodniach jak mam zwyczaj to robic (no i czy nie za delikatny do takiego traktowania?) marynarki codziennie nie nosze, a wynalazkow typu futeral nie trawie; rozum podpowiada N80 ale moze moje obawy sa bezpodstawne i warto zaszalec?... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

oczekiwalem pomocy a nie mieszania w glowie :evil: :wink:

 

faktycznie wydaje sie byc logicznych rozmiarow nawet (to mnie powstrzymuje przez 990i) ale klawiatura jakos do mnie nie przemawia- zazwyczaj telefon obsluguje nie patrzac na niego, a tu chyba bylby z tym problem

 

zreszta moze poprostu spytam czy zadowolony jestes z niego? w czym jest lepszy od N80? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony. Miałem i bawiłem się e60, e50 i n80. Zostałem przy nim. Klawiaura jest genialna, a resztę obsługujesz z ekranu dotykowego. Rysik wyciągam tylko w wyjątkowych okolicznościach.

 

Jest cienki i nie wypycha kieszeni, no i klawiaturka rządzi.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

i na szczescie nie ma aparatu (nie wiem czemu mnie to tak wkurza w telefonach :oops:)... a cena tez relatywnie niska

 

chyba sie skusze- dzieki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma jedną wadę. W słońcu słabo widać wyświetlacz.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Ma jedną wadę. W słońcu słabo widać wyświetlacz.

 

coz, skoro nie ma idealnych kobiet to jak idealu mozna od telefonu wymagac :wink: i tak na pewno nie moze byc gorzej jak na moim starym wypalonym 8910i

 

przekonales mnie, kupuje :-) dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam:

W środku mój obecny telefon:

http://telepolis.pl/porownanie.php?id1=900...552&id3=864

 

trzeba wcisnąć "porównaj"

 

Jakiś czas temu zastanawiałem się nad V3, ale jak się okazało delikatny telefon to jest.

Podobnie zastanawiam się nad losem SE M600i noszonym czasami w jeansach.... Dotykowy wyświetlacz nie jest zbyt wytrzymały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam Sony Ericsson . Naewt zdjecia ok robi. Ale to w dalszym ciagu telefon. Takie do gadania cos. Bo znam kilku co maja jobla na tym punkcie. Gorzej jak my z zegarkami. :) No i nie rozumiem tego. :roll:


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Ja tam mam Sony Ericsson . Naewt zdjecia ok robi. Ale to w dalszym ciagu telefon. Takie do gadania cos. Bo znam kilku co maja jobla na tym punkcie. Gorzej jak my z zegarkami. :D No i nie rozumiem tego. :roll:

 

co innego jakby mechaniczne robili, no nie? :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.