Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

No mechaniczny to by bylo cos. Korbka jakas czy cos. Pokrecic , potem pogadac. Chyba ze z wahnikiem do nakrecania. :)


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu? za wyglad (no moze procz k700), za mozliwosci, no i za niebanalnosc (bo w koncu wszyscy uzywaja nokii). A co powionien miec telefon? Java (do czytania ksiazek) reszta to hmm ten sluchawke i ksiazke numerow (w koncu czasami trzeba tez gdzies zadzwonic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORKI 08

do tych którzy uzytkowali nokie 6310i: jak się w niej włacza raport doręczeń? mam soft 5.52 i nie moge tego znalesc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORKI 08

ile kosztuje nowa oryginalna bateria do noki 6310i?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
ile kosztuje nowa oryginalna bateria do noki 6310i?

 

20-30 -taka lepsza chyba :wink:

 

***

 

u mnie teraz sagem myx-7

(przyciski do bani)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DonPablo
No mechaniczny to by bylo cos. Korbka jakas czy cos. Pokrecic , potem pogadac. Chyba ze z wahnikiem do nakrecania. :lol:

 

 

Widziałem w jakimś piśmie (Logo albo coś takiego) gadżet dla wędrowców - ładowarka do komórki na korbkę. 5 minut kręcenia korbką ma wystarczyć na minutę rozmowy. Dobry pomysł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tym razem idziemy w tematy "gadzeciarskie" tak wiec do wyboru:

N80 i P990i

Zaprezentowany przez Ciebie telefon SE to P910i, nie P990i. Chyba że ktoś chciał Ci sprzedać podróbę :wink: :lol:

Faktycznie duży (mam taki, obecnie użytkuję). Polecam chcącym poforumować w tramwaju (to chyba grzesiek o coś takiego wcześniej pytał? spokojnie da się forumować). Ogólnie bardzo dobre wrażenia, jak coś to pytaj(cie).


Omega-Hamilton-Delbana-Seiko-Citizen-Łucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

Ja tam czasem forumuje/serfuje na SE K700i z zainstalowaną Operą Mini i jest full wypas.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K700i jest super, miałem. Tylko do surfowania ekran za mały. Największy problem z czytaniem forów w telefonie to sigi, teksty typu odpowiedz, zobacz profil itp. Jest tego często więcej niż treści posta, więc przy małym ekranie trzeba się trochę namęczyc żeby cieszyć się wiedzą forumowiczów.


Omega-Hamilton-Delbana-Seiko-Citizen-Łucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko bo kompletnie sie nie znam na telefonach od strony programowej czy internetowej. Zeby sobie posurfowac trzeba zainstalowac jakas przegladarke tak? i jaki jest koszt np. takiej 20 minutowej sesji w necie, sprawdzajac wiadomosci ze swiata albo forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każdy telefon ma przeglądarkę WAP umożliwiającą wyświetlanie np. forów w wersji xHTML, HTML lite itp. Nie każdy aparat jednak wyświetli każdą stronę internetową. W instrukcji K700i o ile pamiętam nie było mowy o otwieraniu stron internetowych, jednak telefon ten otwiera większość stron. Telefon np. z Symbianem i Operą Mini będzie działał pod tym względem praktycznie jak normalny komputer.

W pewnej sieci (żeby nie było kryptoreklamy) ściągnięcie 10kb przez GPRS kosztuje 1 grosz. Nie nadaje się to za bardzo do oglądania zdjęć wypasionych czasomierzy 8) ale czytanie tekstu jest tanie. Będąc na wakacjach i surfując przy pomocy P910i praktycznie bez ograniczeń, jak w domu na stałym łączu, płacę za to 40-60 zł. 60 zł przy naprawdę dużej ilości połączeń z GPRS.


Omega-Hamilton-Delbana-Seiko-Citizen-Łucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakaś inna przeglądarka na telefon niż Opera mini, czy jest ona po prostu najlepsza, bo nie wiem czy wgrywać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy istnieje inna, IE mini chyba nie ma :lol:

Opera jest OK, według użytkowników forum SE (www.esato.com) jest lepsza od defaultowej w SE P910i, a ta nie jest zła.


Omega-Hamilton-Delbana-Seiko-Citizen-Łucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

tessio

sprawdz najpierw czy już nie obsługuje

(bo potem pamieci operacyjnej mało będzie-za dużo programów uruchamianych na raz)

wydaje mi sie że w nowych tel.(rok chyba)

instalują orginalne oprogramowanie z możliwościami opery mini,

open coś tam się nazywa.

wyczytałem na forum o sagemach,moj tel ma około roczek

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

co do telefonow to sam niewiem ile przewinelo sie przez moje rece bo troche nimi handlowalem ale mozna odliczac juz w dziesiatkach sztuk cos kolo 80 lub wiecej i powiem jedno im prostrzy tym lepszy obecnie uzywam nokii 6210 z bat. od 6310i i jest ok a ktos pytal o nowa oryginalna bat. do 6310i to oryginal kosztuje kolo 100zl i ciezko go zdobyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, przymierzam się do zakupu telefonu i krążę wokół Nokii 7260 i SE 700i. Co wybrać - to pytanie do użytkowników tych modeli, bo SE widzę już sie pojawił :)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

SE 700i

mały,fajny,wygodna klawiaturka,

dzoj się czesto zacina -już po paru miesiącach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, przymierzam się do zakupu telefonu i krążę wokół Nokii 7260 i SE 700i. Co wybrać - to pytanie do użytkowników tych modeli, bo SE widzę już sie pojawił :)

 

Mam N7610 - jest trochę większa od N 7260.

N7610 ma symbiana (możliwość instalowania różnych programów - słowniki niemiecko i angielsko- polski, mapę polski i większych miast, odtwarzacz filmów...) pamięć wewnętrzą i tylko jedną usterką (z mojej winy zresztą). Jest utrzymana w bardzo podobnej stylistyce:

http://www.mobile.inspiracja.com/Nokia,7610,phone.php

czarna wersja wygląda rewelacyjnie.

 

SE 700i nic w środku nie ma. Zacinający się joystick to przypadłość SE. Walczyłem z tym już w SE68i.

 

Tylko nie daj się namówić na V3 bo to naprawdę delikatny i awaryjny telefon.

Wygląda ciekawie ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, o tym V3 to różne opinie słyszałem. Pierwsze podobne jak Remy wspomniał, a drugie, późniejsze, to juz moje spostrzeżenia z używania. Używam tego telefonu jako drugiego, służbowego, co za tym idzie, zbytnio się o niego nie martwię :twisted: Muszę powiedzieć , że ten telefon /chyba po wprowadzonych poprawkach przez Motorolę/ jest naprawdę niezły. Ma ładny design i jak dotychczas nie miałem z nim problemów, a bateria pozytywnie mnie zaskoczyła. Prywatnie, aktualnie używam Samsunga P300 zwanym kalulatorem :wink: i jestem bardzo zadowolony. Samsungowi chyba jedynemu do tej pory udało się wepchnąć bezawaryjny /jak na razie/ sprzęt w tak małe pudełeczko. O tym telefonie w tej chwili mogę mówić jedynie w superlatywach. Jednak do telefonu stulecia /N6210/ troszkę mu brakuje :wink:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się skłaniam do 7260. Zresztą, ja poza pierwszą Morotolą-cegłą używam kolejnych modeli Nokii.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłbym się do salonu i na żywo porównał N7260 do K700i i N7610.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Na wygląd" to już oglądałem i 7260 i SE 700i. 7610 jakoś mi umknęła uwagi. Dlatego pytam o aspekty używalności i awaryjności. Bo wyglądem i potrzebnymi dla mnie funkcjami wygrywa 7260.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Na wygląd" to już oglądałem i 7260 i SE 700i. 7610 jakoś mi umknęła uwagi. Dlatego pytam o aspekty używalności i awaryjności. Bo wyglądem i potrzebnymi dla mnie funkcjami wygrywa 7260.

 

Jeżeli chodzi o funkcje to 7610 ma ich o wiele więcej niż 7260.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na gorąco jak porównałem tak jest. Z drugiej strony nie wykorzystuję w pełni funkcji telefonu, tak więc czy warto napinać ilość funkcji do maksimum. Z drugiej strony zaciekawiła mnie możliwość przeglądania internetu i odbierania poczty. Do tej pory nie korzystałem z tego.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na gorąco jak porównałem tak jest. Z drugiej strony nie wykorzystuję w pełni funkcji telefonu, tak więc czy warto napinać ilość funkcji do maksimum. Z drugiej strony zaciekawiła mnie możliwość przeglądania internetu i odbierania poczty. Do tej pory nie korzystałem z tego.

 

W takim razie telefon wymaga dużego ekranu. Jeżeli jednak chcesz się przekonać jak to wygląda to musisz mieć system operacyjny w telefonie, np. symbian w którym zainstalujesz (albo będzie zainstalowana fabrycznie - jak w N7610) Operę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.