Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Recommended Posts

Guest pcstud
wreszcie znalazłem swój model - UF!

jestem bardzo ciekaw co to takiego?? ja ciagle wspominam 8910i i nic lepszego nie znalazlem :roll:

Guest pcstud
myślę ,że bez trudu zgadniesz ;)

nie wiem- 6280 lub z nowszych moze N80? ;)

Guest pcstud
pudło . Zimno ;)

no to poddaje sie!

no napisz o jaki model chodzi ;)

Rafał, szarpnij no trochę wyobraźnią :!: :twisted:

Marcin

"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Guest pcstud
Rafał, szarpnij no trochę wyobraźnią :!: :twisted:

na rynku jest pewnie zdrowo ponad 100 modeli telefonow z ktorych znam moze 20- nie mam szans :oops: jeszcze kilka lat temu znalem kazdy dostepny model, czlowiek sie starzeje :roll:

no to dowiemy sie w koncu jaki to telefon?? :twisted:

Darek, podpowiedz no trochę kolegom, widzisz, że już zimno jak na Syberii :twisted:

Marcin

"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

A może Nokia 9500?

"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

Guest pcstud
A może Nokia 9500?

zaloze sie, ze tez nie :wink:

a może Nokia 8800 Sirocco Edition w kolorze czarnym lub jeszcze bardziej ekskluzywny Vertu Constellation? :D

Jestem tym co myślę...

Norbert

Wczoraj minął mi termin umowy... Zastanawiam się nad dwoma modelami:

Nokia E50 vs Nokia 6233

Który bardziej polecacie? 6233 ma metalową obudowę (ponoć) i UMTS (warto inwestować w tą technologię - telefon ma służyć 2 lata?), ale wygląda lipnie w porównaniu z E50.

Zależy mi przede wszystkim na bezawaryjności (proste modele odpadają - aktualnie mam 6210) i jakości dźwięku podczas rozmowy.

Guest jw_amigowiec

Jak dla mnie to komunikatory 9x rzadza :D. Moze poza wymiarami (9300 nie licze). Sam uzywam ciut starszego, bo 9210 + 512 MB, ale nie narzekam. Choc z 2 strony przydalby sie 2 telefon, ktory spelnialby tylko funkcje telefonu samego w sobie, bez wodotryskow. Chocby stara niesmiertelna Nokia 6310i :D.

Ale kazdy ma inne preferencje - odnosnie wyboru - najlepiej moc sie pobawic jakis czas :lol:. Nie ukrywam tez, ze dla mnie liczy sie wyglad, to samo w zegarkach, ktorymi przez Was sie choc troche zainteresowalem i juz mam jeden na oku do sprezentowania sobie. :D Ale to OT i o tym napisze gdzie indziej, jak bede mial jakiekolwiek srodki :D.

eye_lip: Skąd wiedziałeś?

Nie zdążyłem przeczytać Waszych rad przed zakupem i wybrałem E50. Jestem nim zachwycony (kolor Metal Black). Jutro napisze więcej (bo teraz pisze z nowego nabytku :lol:).

gratuluje wyboru 8)

...Dominic

Tempus Fugit jak jasna cholera!

Chwilowo uzytkuje Nokie 1600, troche z przypadku wpadla mi w rece i raczej jako aparat przejsciowy, ale jezeli potrzebujemy "tylko" telefonu to moge ja, z czystym sumieniem polecic. Nie ma tu zbednych dodatkow (aparaty, mp3 itp.) za to bateria trzyma ponad 2 tygodnie :shock:

pzdr.

Guest pepe

A czy ktoś z Szanownych Panów orientuje się jakie modele z umtsem będą udostępniane w testach prowadzonych przez P4 :?:

Pozdrawiam, Piotrek.