Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Recommended Posts

Ja skończyłem na XS, tylko dlatego że trafił mi się w cenie zwykłego Xa. Coś mi przechodzi przez myśl żeby zmieniać ale chyba ni ma sensu na razie. Przyzwyczajenia są silniejsze

Mam X i Xs, bateria identyczna, zdjęcia/aparat też... tak samo ujowe (zwłaszcza w nocy) ;)

Poza tym, ujdą ;)

Ależ nas producenci tel. uczą jak przekraczać budżet...

Kto by pomyślał jakiś czas temu aby płacić tyle siana za np. Xs czy Xs Max. Za tyle to kupowałem Macbooka Pro. Fakt, one też są dostępe w kosmicznych cenach...

Jaki kolor? Ja jutro "klikam" i to będzie "ostatnia szansa tego rapu" :D

Czarnuch

Ps

Kurde klawiatura, jej „trafialność” miażdży to co jest w mate pro. Po 5 latach bez iPhonie zapomniałem o tym.

Edited by Adi

A moim zdaniem Gboard miażdży klawiaturę z iOS, tylko nie udało mi się zrobić w iOS żeby była domyślna na stałę, cały czas musiałem zmieniać globusem. Nie wiem co robiłem źle.

Tak czy siak kliknąłem XS i czekam ;)

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Mi będzie brakowało pilota IR. Poza tym jest wszystko co mi potrzebne w ajfonie, więc zostanie na długo. IP4 miałem 3 lata. 

Gdyby ktoś reflektował na Mate 9 PRO 6GB RAM i 128 ROM w stanie niezłym to pw prozę. Używałem 2 lata. 

Edited by Adi

Musisz w głownych opcjach przesunąc ja na 1 miejsce inaczej zawsze ta z ios będzie domyślna

Zrobiłem to. Nie pomogło. Zawsze pierwsza pokazywała się iOSowa.

*** DOXA Sub 300 Professional ***

U mnie przesunięcie też nie pomogło. Ale system się uczy i jeśli za każdym razem wybieram Gboard, wtedy po kilku wyborach już pozostaje GB. Poza hasłami, do których dostęp na zarezerwowana stockowa.

Po co wam inne klawiatury na iPhone jak systemowa jest najlepsza i bezbłędna. Pozostałe to tylko zasyfianie systemu. Już kilka testowałem ale zawsze ostatecznie wracałem do systemowej.

Po co wam inne klawiatury na iPhone jak systemowa jest najlepsza i bezbłędna. Pozostałe to tylko zasyfianie systemu. Już kilka testowałem ale zawsze ostatecznie wracałem do systemowej.

Czy systemowa ma cyfry w pierwszym wierszu?

To chyba wystarczające powody do zmiany :)

Ostatnio wyciekły informacje, że Samsung pracuje nad lepszym trybem nocnym w aparatach S10 (bo im Huawei i Pixele odjechały) i ładowaniem 25 W. Co ciekawe (zwłaszcza ładowanie), obie opcje to tylko ingerencja w oprogramowanie.

Żeby tylko z tym ładowaniem niechcący nie zrobili wersji "terrorist edition". Już mają taki model w portfolio ;)

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Czy ktoś z Was wie, czy w samsungu 10e można ustawić pięć ikon obok siebie?

mozna w poziomie, a w pionie nawet 6, dla mnie za duzo..

Przytrzymujesz dłużej w wolnym punkcie ekran aż wyskoczy Ci zmniejszony ekran pulpitu a na dole masz "ust. ekranu głownego" i klikasz. Otwiera Ci się kolejne menu, u mnie 2 i 3 pozycja od góry to "siatka ekranu startowego" a następna "ekranu aplikacji" w których zmienia się liczbę i układ ikonek.

W Chinach Apple musi obniżać ceny niektórych iphonów...

Konkurencja (już nie tylko Samsung) produkuje porównywalny sprzęt.

Android jest coraz stabilniejszy.

A ceny są niższe.