Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość zegarkiclub

Znakomity katalog zegarków

Rekomendowane odpowiedzi

... cena podobno 28zł


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM :( już dziś kupiłem i jest piękny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też już kupiłem w Empiku 24 zł, jest świetny


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejc2005

POMOCY!!!!!

 

Jak go kupic przez internet-bylem dzisiaj w Empiku 2 razy(mieszkam we Wloclawku)-niestety nie zamowili....-a wydawalo mi sie ze mieszkam w miescie.......(135 tysiecy mieszkancow).....najblizej mam do Torunia(50km)-dzwonilem-tam maja kilka sztuk:)-tylko ze Ja nie mam czasu tam jechac.

 

Moze ktos zna sposob zeby zamowic ten katalog przez net'a?

 

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejc2005

DZIEKUJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powyżej napisano jest już katalog.

Dla wszystkich, którym trudno jest kupić w EMPiK-u i innych chętnych proponuję zakup w sklepie Ornament - www.zegarki.info.pl

Koszt - 28 zlotych

Wysyłka bezpłatna

Do pierwszych 21 zamówionych katalogów dokładamy ostatni numer magazynuIWC -

Watch International - jak na obrazku poniżej:

watch1.jpg

 

Chętnych proszę o wpłatę 28 złotych na konto:

11 1050 1041 1000 0022 6136 0966

dopisek: katalog Chronos-Top Class

i koniecznie podanie adresu wysyłki.

Władek.

P.S.

Mam nadzieję, że Admin nie pogoni mnie za to komercyjne ogłoszenie, ale nijak nie można go było dać w innym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: U mnie jest w zwykłym kiosku ruchu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac Piekary Slaskie rowniez naleza do elity bo tutaj tez w kioskach nowy katalog lezy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak złamałem słowo i kupiłem tegoroczną edycję "Chronos - Top Class".

Już po pobieżnym przejrzeniu zawartości zwróciłem uwagę na kilka nieścisłości i błędów. I tak:

- na stronie 16 w opisie JLC "Master Min. Rep. A. LeCoultre" podają prawidłową rezerwę jego chodu - 15 dni, ale już na s. 93 jest - nie wiedzieć czemu - 16 dni;

- na str. 92 jako cenę Glashutte "PanoMaticChrono" podano "360.000 euro", a za tyle można przecież ich kupić aż 10;

- s. 112 - opisano Christophe Schaffo "Squelette Tradition", ale foto przedstawia Andersen Geneve "1884 - World Time" (figurujący nb. na s. 106);

- w opisie AP "Jules Audemars - Equation du Temps" na s. 84 nie podano jego b. istotnej komplikacji - ekwacji.

To (aż) tyle po naprawdę bardzo pobieżnym przeglądzie zawartości.

A do tego mniejsza, niż w ub. roku objętość za nieco większą cenę (inflacja tego nijak nie tłumaczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem (napiszę :( ) tak: niektóre fotki to są nawet ładne, ale opisom (lakonicznym) nie zawsze można do końca ufać. Lepiej poczekać jeszcze kilka dni, aż w "empikach" pojawi się u nas "ArmbandUhren Katalog" 2006" (w Niemczech jest od dziś w sprzedaży). Ma lepszą formę prezentacji - po marce, a nie cenie, szczegółowsze są opisy, jest obszerniejszy (ok. 400 stron) i w wielu przypadkach opisane są i pokazane podstawowe kalibry danej marki.

W "Chronos" razi mnie także chaotyczna prezentacja nowości w pierwszej 'części' katalogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja otho, ale cena będzie chyba z 4 razy większa :(

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Otho, przeglądnę sobie ten drugi katalog. On jest tylko po niemiecku ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - "ArmbandUhren" w ub. roku kosztował ok. 95 zł. Z drugiej strony jeśli brać pod uwagę, ile niektóre panie wydają tygodniowo na rozmaite "Naj", "Panie domu" itd., to.... :wink: :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Otho, przeglądnę sobie ten drugi katalog. On jest tylko po niemiecku ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Tessio: "ArmbandUhren" ma tylko niemiecką wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość *Adam*

Otho

 

Lepiej poczekać jeszcze kilka dni, aż w "empikach" pojawi się u nas "ArmbandUhren Katalog" 2006" (w Niemczech jest od dziś w sprzedaży).

 

Orientujesz się w przybliżonym czasie kiedy można będzie dostać ten katalog w Polsce. Rozumiem że jest szansa „zobaczyć” go również w krakowskim "empiku".

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro u mnie, w stolicy Pyrlandii jest zazwyczaj ok. 3-5 dni od daty ukazania się w Niemczech (a ukazał się dzisiaj), sądzę, że taki termin jego pojawienia się jest w całej sieci empik. Można zapytać ok. poniedziałku. Powinien wówczas już być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.