Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na BF4, PS4 i rozpaczam, że GTA5 póki co tylko na konsole. Mam peceta! :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA... zacna seria. Do dziś gram w GTA San Andreas i jak narazie mi się nie nudzi :) Nie mam specjalnie wiele czasu na granie ale jak czasem przy lapku przysiądę to lubię też pograć w Herosów III z dodatkiem Wake of Gods lub stare dobre Diablo2+LoD. Z nowości czekam niecierpliwie na pecetową wersję Mortal Kombat, który pojawił sie jakiś rok temu na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam niecierpliwie na GTA 5. Mam nadzieję, że będzie bomba.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja dzisiaj zaczynam ogrywać najnowsze metro. Recenzje zbiera bardzo dobre;). No i mamy kolejnego killera kart graficznych. Nawet osławiony tytan i dwu rdzeniowe potworki wymiękają w rozdziałce 25xxx. 690 na dzień dzisiejszy dobija do 30fps;). Ale bankowo zostanie to poprawione jakimś paczem. A proc znów schodzi na dalszy plan.

 

 

GTA5 będzie bankowo bombą. Oby tylko na pc miało dobrą optymalizację. Chłopaki z Rockstar pokazali zajebistą optymalizację na MaxPayne 3 i oby taka sama była w GTA5. Inaczej masakra. Ale też trzeba pewnie będzie mieć wolnego miejsca z 50GB xD na hdd/ssd.,

Edytowane przez lcoolmarko85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro to raczej nie "zabijacz" kart graficznych. To zwyczajnie rosyjski mistrz braku optymalizacji ;)

Ja się zmartwiłem bo niedobre wieści z Blizzarda nadchodzą. Blizzard Dota prawdopodobnie nie wyjdzie w tym roku.

Za to będzie konkretny i całkowicie zmieniający rozgrywkę dodatek do Diablo 3.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sporym sensie bankowo. Trzeba pamiętać o tym, że jakaś część gier jest zależna strikto od grafiki (Metro 1 i 2 itp) a procesor schodzi na daleki plan. A znów gra typu Szogun jest bardzo mocno zależna od cepa i zadowoli się słabą grafą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro 1 to chyba największy gniot jaki widziałem, brr nawet w to zagrałem. Zabijacz kart graficznych hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to będzie konkretny i całkowicie zmieniający rozgrywkę dodatek do Diablo 3.

Hehe. Tylko z Diablo to nigdy nie wiadomo kiedy to wyjdzie. A co sie zmieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam wrażenia po prezentacji nowego XBoxa ?

Wyglada trochę jak dekoder telewizyjny ale za to pad wymiata :)

Ciekawe jak będzie sie prezentować PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pocinam najwięcej w COD BO2 na PS3. Zawsze myślałem,że to kiszka ale jednak się myliłem:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie Brabus. Tyle ze ja nigdy nie uwazalem COD za kiszke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna część Metra jest za***ista. Fajny klimat, ciekawie się gra. Jak ktoś bardzo chce może być niczym Hitman i przekradać się do kolejnych miejsc bez strzelanki. Jedynym moim ograniczeniem jest słaba karta graficzna ;(

 

Wczoraj miałem przyjemność zagrać w najnowszego Residenta i jest poprawa. Dużo lepsza ta część jest niż ostatnie. Oczywiście nic nie przebije RE3, ale ta część jest fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przeszło 2 miesiące nikt nie pisał w tym temacie ;). Ktoś z was kupuje GTA 5 na xboxa? Nie chcielibyście zrobić "ekipy" forumowej? Moglibyśmy sobie w miłej atmosferze popykać w GTA ONLINE :)

Edytowane przez Patom

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolę Ballad Of Gay Tony aniżeli The Lost and Damned. Widziałeś nowy trailer GTA 5? Bomba :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steamowej letniej wyprzedazy oblowilem sie we wszystkie czesci Assassin's Creed oraz dwa pierwsze BioShocki. W sumie 6 gier a do dzis nie mialem czasu zagrac w zadna z nich :(

 

Z nowosci czekam na nowego Wiedzmina, ale do tej gry bede musial najpierw zmienic pieca :P


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpusze chyba modernizacje pieca - finansowo nie wyrobie - zamówiłem kilka dni temu PS4, a przydałoby się jeszcze PS3 do GTA V. Masakra Panie!

No i jeszcze nowy telewizor ;) i to na stare lata tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jakiś czas temu odpuściłem ulepszanie piecka, bo nie opłaca mi się to. Nie kupuję ogromnych ilości gier, gram na xboxie a zawsze można z kumplami pograć we 4 :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jakiś czas temu odpuściłem ulepszanie piecka, bo nie opłaca mi się to. Nie kupuję ogromnych ilości gier, gram na xboxie a zawsze można z kumplami pograć we 4 :)

 

Teraz jest znacznie lepiej z modernizacja kompa niz kiedys. Moj obecny komputer ma chyba 6 lat a wciaz radzi sobie z wiekszoscia gier. Wszystko za sprawa konsol, ktore mocno zahamowaly postep technologiczny :)

Mysle, ze jakbym kupil mocny sprzet po nowym roku to starczy na kolejne 5-7 lat, az do kolejnej generacji konsol :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przeszło 2 miesiące nikt nie pisał w tym temacie ;). Ktoś z was kupuje GTA 5 na xboxa? Nie chcielibyście zrobić "ekipy" forumowej? Moglibyśmy sobie w miłej atmosferze popykać w GTA ONLINE :)

Patom wyślij na pw gamertag :) to coś się pomyśli


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj najnowszy dodatek do Civilization 5. Całkowicie zmienia rozgrywkę. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.