Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w War Thunder od miesiąca - bardzo fajna gierka - oczywiście tylko bitwu zręcznościowe.

Jest jeden mały problem - mają chyba za słabe serwery - czasami się nie da grać, skacze, przycina - a w trakcie walki to bardzo irytujące!

 

Mój nick w grze to KriSu - jakby ktoś chciał polatać :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solve musisz chyba mieć coś na łączu albo cholera wie gdyż ani ja ani ludzie z którymi gram w teamie nie mamy takich problemów. Gramy zdecydowanie dłużej niż miesiąc.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może moje łączę nie łączy jak łączyć powinno! :( - jednak nawet jak skacze i zacina to i tak latam :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Civilization ma jedną wadę, szybko się nudzi do poziomu normal, a powyżej dostaję w tyłek :D

 

Postawka faktycznie jest nudna, ale "Nowy wspaniały świat" dodaje pełno opcji, np. turystykę, szpiegostwo, religię kongres światowy, 9 nowych nacji, w tym Polskę, można tworzyć dzieła sztuki, muzyczne, literackie i umieszczać je w muzeach. Zabawa zaczyna się dopiero teraz, podstawka, to była typowo wojenna strategia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram obecnie na zmianę w Black Mesa (odnowiony Half Life na silniku Source) a także w MechWarrior Online. Obie gry są za darmo i obie są SUPER. Polecam gorąco!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Mesa byłaby fajna gdyby nie mieliby takiej obsuwy, w premierze tej gry to raz, a dwa ... HL 1 była ciekawsza kiedy się w nią grało mając te 14 lat, teraz jak w to grałem (BM) to powiem szczerze nudziło mnie to ciągłe przedzieranie się przez te labirynty laboratoriów, pustynie itp itd Widać już nie te lata 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee ja tam czerpię przyjemność z BM, wiadomo, że HL to HL, ale jak bym teraz chciał pograć, to grafika odrzuca lekko, a tu mam to samo w nowej szacie graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto gral w Baldurs Gate EE? Poprawiona grafika i grywalnosc. Dodatkowo troche nowosci. Dla mnie super tylko szkoda ze po angielsku. To jest jedyna gra (moja opinia) gdzie Polski dubbing jest lepszy od Angielskiego. Po 30 min grania musialem siegnac po stara wersje Polska.

Edytowane przez ooo00ooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto gral w Baldurs Gate EE? Poprawiona grafika i grywalnosc. Dodatkowo troche nowosci. Dla mnie super tylko szkoda ze po angielsku. To jest jedyna gra (moja opinia) gdzie Polski dubbing jest lepszy od Angielskiego. Po 30 min grania musialem siegnac po stara wersje Polska.

BG to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, przy okazji newsów o nowej edycji postanowiłem zagrać w oryginalną tylko zmodowaną.. pograłem 2 tygodnie i stary komp się zepsuł.. postanowiłem kupić EE i okazało się, że sprzedaż jest zawieszona... Na jakiś czas straciłem ochotę :)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamiętacie, ale za tydzień premiera GTA V :D.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy pamiętacie, ale za tydzień premiera GTA V :D.

 

Ja już się nie mogę doczekać :) Niemniej gra dostanie sie w moje ręce dopiero w moje imieniny, tj. 29 września. Liczę na liczne dobre recenzje od Was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w dniu premiery dostanę grę, to na wieczór już się podzielę pierwszymi odczuciami "na gorąco" :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w dniu premiery dostanę grę, to na wieczór już się podzielę pierwszymi odczuciami "na gorąco" :).

I jak wrażenia? Ciężko się oderwać?


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, GTA niszczy konkurencje. Nie bede robił spoilerow. Zdecydowanie tytuł warty uwagi!!


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, GTA niszczy konkurencje. Nie bede robił spoilerow. Zdecydowanie tytuł warty uwagi!!

W 100% sie zgadzam :)

Rockstar wiedza jak robić gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie kurier ma jutro wpaść z GTA V a PS3 dzisiaj padło... Szczęściarz ze mnie. Zanim pogram będę musiał kaskę na nową konsolę ogarnąć.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA nie ma konkurencji, stad pewnie sie podoba :P jak optymalizacja? czy mowa o konsolowej wersji? 


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na serio pytacie? :) GTA V jak na razie wyszło tylko na konsole. Z tego co czytałem to jest lepiej zoptymalizowana niż czwórka. Były jakieś przypadki, że skarżyły się osoby które nabyły grę drogą cyfrową.  


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecę tytuł w który pogrywam w wolnym czasie... Co prawda na konsoli, ale jest dostępna również na PC. Dishonored. Dopuszcza różne style rozgrywki - od rzezi do pokojowego przejścia - zero ofiar. Świetna jest... i ten motyw doczytywania z kołami zębatymi przypominającymi mechanizm zegarkowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA jest rewelacyjne.

Do tej pory za najlepszą grę na PS3 uważałem Uncharted, ale GTA jest 2 klasy lepsze.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 5 jest zdecydowanie grą wszech czasów. Zarobek na poziomie 800mln dolarów w ciągu dnia o tym świadczy :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak jeszcze bardziej mnie męczcie... :( Co prawda piątka już u mnie ale konsoli jeszcze nie mam i nie zapowiada się na to żeby prędko u mnie zawitała.. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.