Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

a my właśnie kończymy coś takiego:

 

 

w praniu wygląda tak:

 

 

a przed premierą zrobiliśmy promocję -20%:

 

http://store.steampowered.com/app/217920

 

PS. gra nazywa się Alien Rage :-)

Grafika super. Moim zdaniem powinniście popracować nad stworzeniem pewnego uniwersum. Dobre uniwersum i mamy hit :D

 

Moim zdaniem fajnie gdybyście zrobili gre w stylu filmu The Thing. Survival horror. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee bez przesady, WOT nie zniszczyl  (a odkad gram czyli od 1,5 roku to srednio wychodzi ze codziennie spedzam na grze 157 minut :D :D ) to GTA nie ma mozliwosci :P

Edytowane przez Frytejro

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w kings bounty - troche oldschoolowa podobna do herosów :-)

dobra giera ;)

Ja mam bete Heartstona od Blizzarda a za kilka dni mam dostac cos nowego od nich ale kumpel nie zdradzil jeszcze co to bedzie :(


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że Alien Rage będzie hitem ale myślałem, że będzie miało jednak lepsze recenzje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie gra w Kingdom Conquest 1&2? Gra strategiczna w czasie rzeczywistym - gra w nia "caly swiat" ;)Dostepna na iOS lub Android. Jak ktos gra w Polsce niech odpowie. Ciekawym spostrzezen.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield4 single - na odpowiednim audio - bajka.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield4 single - na odpowiednim audio - bajka.

Jed, a jaka platforma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3.

Im dluzej gram, tym bardziej mnie to wciaga i nie pozwala skonczyc.

Ale ja nie gram online, bo za cienki jestem.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3.

Im dluzej gram, tym bardziej mnie to wciaga i nie pozwala skonczyc.

Ale ja nie gram online, bo za cienki jestem.

 

JED to nie zaczynaj online bo dopiero wtedy Cie wciagnie :)

 

Ja teraz ogrywam CoD Ghosts - polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 wiadomo, rowniez pocinam :)

Wczoraj dostalem od zonki w prezencje Assassin's Creed 4. Nie mialem czasu jeszcze pograc, ledwo co zdazylem wczoraj zainstalowac, ale dzis zamierzam sie troche pobawic :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj szturmowiec, ale czesto w trakcie meczu przelaczam sie na mechanika gdy widze, ze przeciwnik probuje przejac jakis punkt czolgiem :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Jed za odpowiedź - jutro chyba zrobię test tego Battlefielda w takim razie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC4 na PC jest niesamowicie źle zoptymalizowany. Na całkowicie maxymalnych detalach nie działa płynnie na najlepszym sprzęcie na rynku.

Tutaj zdecydowanie lepiej spisują się konsole.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara spiewka konsolowcow :)

Gram na PC, wszystko na max i nigdy nie spada ponizej 40 klatek a czesto dziala na ok 60 klatkach na sekunde. W przeciwienstwie do konsoli gdzie 30k/s to jest maks.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety zawsze szkoda trochę pieniędzy na gry, wolę dołożyć do zegarka czy coś, więc zawsze kupuje z opóźnieniem, a nie na premierę, póki co ogrywam GTA 4 Complete Edition zanim kupie 5tke. Od siebie mogę polecić Red Ded Redemption, świetny sandbox, klimat, ciekawa fabuła, myślałem, że dziki zachód mi nie podpasuje, ale bardzo się myliłem. Gram na PS3, PS4 zamierzam kupić gdzieś za pół roku żeby było więcej tytułów do wyboru.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara spiewka konsolowcow :)

Gram na PC, wszystko na max i nigdy nie spada ponizej 40 klatek a czesto dziala na ok 60 klatkach na sekunde. W przeciwienstwie do konsoli gdzie 30k/s to jest maks.

Wręcz przeciwnie ;) Ja jestem zwolennikiem PC ;)

Ale niestety nie wierzę że z maxymalnymi ustawieniami w 1920x1080 i max AA tak działa assasin. Obecnie razem ze znajomym mamy praktycznie bliźniacze kompy ze świeżym GTX 780 Ti i osiągnięcie Twoich wyników jest niemożliwe (szczególnie w dżungli). Co za tajemniczy diabeł siedzi w Twoim PC zatem ? ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś w xcom enemy within?

Zastanawiam się nad kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.