Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam honor. Natchnąłeś mnie do poszukiwania przyczyny. Nowe sterowniki z 19 listopada załatwiły sprawę, gra działa płynnie.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC to najlepiej zoptymalizowana gra w jaka grałem od kilku lat. Ta gra działa na full nawet na 2letnich sprzetach i to jest przykład tego ze się da


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Jed za odpowiedź - jutro chyba zrobię test tego Battlefielda w takim razie ;)

 

Maj plezer. ;)

Niestety, GAME OVER. :(

Chce ktos za 100 pln na PS3?

 

Czas zakupic GTA 5.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mocno polecam gta 5, pomimo przejścia fabularnej części gry, nadal odpalam grę i uskuteczniam "free-roam". Naprawdę warto, także JED, ty, razem ja moge Ci coś polecić na drodze przyslowiowego rewanżu :) a battlefield bomba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z pod ziemi wyrwałem PS4. Jutro jadę po BF4, ale waham się co kupić do tego - NFS, AC4 czy Killzone? Lubie otwarte przestrzenie i swobodę dlatego kusi mnie AC4, polatać bryczką zawsze fajnie, Killzone kusi klimatem Half-Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmina przeszedłem do końca, zarówno jedynkę jak i dwójkę, a co do Skyrima to zgubiłem się w fabule i sam już nie wiem o czym jest ta gra, chyba źle ją przechodziłem... W każdym razie nie ukończyłem Skyrima, może jeszcze do niego wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra ktoś w BF play for free na PC? Ja pierwszy raz gram w tą grę i jest kozak. iałem długą przerwę w jakichkolwiek grach. Teraz dopiero widzę jak poszło wszystko na przód. Czym się różni BF play for free od pełnej płatnej wersji gry?


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różni się sporo, tak w skrócie to grafika, dynamika, zapewne bronie, nie ma co w sumie porównywać, ale ja grałem jakiś czas temu, miałem nawet postać na wysokim jak dla mnie poziomie (coś ok 25 - 30), ale robili jakieś aktualizacje i skasowało mi :blink: A teraz jak gram, ale rzadko to gram snajperem albo szturmowcem. Przerzuciłem się na PS3, mam sporo zaległości, a multi jakoś za bardzo mnie nie kręci póki co, jednak wolę myszkę i klawiaturę do tego, a, że kompa mam raczej słabszego to zaprzestałem grać, lubię grać na max detalach, a BF3 niestety nie chodzi, na minimalnych by może poszedł. Za jakiś rok pewnie kupie PS4 i wtedy może zacznę przygodę ze strzelaniem w multi.

Edytowane przez DUBHEAD

ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z pod ziemi wyrwałem PS4. Jutro jadę po BF4, ale waham się co kupić do tego - NFS, AC4 czy Killzone? Lubie otwarte przestrzenie i swobodę dlatego kusi mnie AC4, polatać bryczką zawsze fajnie, Killzone kusi klimatem Half-Life.

 

Weź NFSa, śmiganie bryczką zawsze spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam snajpera na 6 poziomie puki co i ciężko się gra bo bronie liche a za wszystko trzeba płacić. Z każdym poziomem i zapamiętywaniem map gra się coraz łatwiej ale i tak rozważam pełną wersję gry. Bodajże ok 100-150 zł o ile dobrze pamiętam. Sam rodzaj rozgrywki w BFie bardzo mi się podoba. Czuje się znów jak kilkunastoletni dzieciak :D

 

Gram jeszcze w NFS World ale nie podoba mi się Gra ktoś w to?

 

Jak macie jakieś warte uwagi gry to piszcie. Mam straszne zaległości a w wolnych chwilach chętnie bym pograł. 

Edytowane przez Breitling

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loguj się codziennie na stronie to może przyfarcisz, dla mnie trafił się SCAR-L dla szturmowca na własność i M95 dla snajpera również na własność, także warto się logować codziennie na stronie nawet jeżeli nie gramy, można zdobyć inne rzeczy, które zawsze się przydadzą. BF3 czy BF4 na pewno Ci się spodoba, zwłaszcza, że grafika jest dobra jak dla mnie, wiadomo, że nie tylko to się liczy w grze, dla jednych to rzecz mniej istotna dla drugich bardziej, ja należę do tych drugich :) Jeszcze taka rada, graj na tych największych dwóch mapach co są lotniskowce, dodaj sobie punkt w umiejętnościach żebyś mógł być pasażerem helikoptera bojowego i biegnij żeby nikt Ci miejsca w nim nie zajął, zazwyczaj latają doświadczeni gracze, a Ty dzięki temu nabijesz szybko punkty doświadczenia, druga opcja to te działa przeciwlotnicze co same namierzają, też ładnie punkty lecą.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu zauważyłem, że za działa samonamierzające ładnie punkty lecą. Latam już nawet w helikopterze jako pilot... a raczej uczę się i nie wychodzi mi to wcale :/. Ty pilotowałeś helikoptery? Dzięki za wszystkie porady :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, wcześniej jak grałem to trochę, ale nie szło mi to za bardzo więc punkty rozdawałem na umiejętności danej klasy, na youtube są jakieś dobre poradniki ponoć, ale nigdy się w to nie zagłębiem, zazwyczaj latam jako operator tego dolnego działka w heli. Najlepiej nabijać punkty niszcząc pojazdy. Dodam, że nie jestem jakimś tam wielkim graczem co zarywa noce, czasami lubiłem sobie postrzelać :)


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością męczę BF4 na padzie, ale poruszam się jak paralityk. Da się to jakoś ogarnąć? ;)  Całe zycie grałem w FPSy myszką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trening, nic więcej raczej Ci nie pomoże. Ja mam ten sam problem i póki co odpuściłem granie w multi na konsoli. Warto też grając w singlu w strzelanki, ale także gry akcji typu GTA, Max Payne i wszystkie takie gdzie się strzela ustawiać celownik na wolne sterowanie, wtedy może się szybciej przywyczaisz, bo człowiek do auto aim się przyzwyczai i potem jest problem w multi, przynajmniej ja tak miałem.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie odkryłem niesamowicie grywalną Dota 2.

Gra ma wiele zalet:

szybkie rozgrywki, dużo nauki i poznawania, jest darmowa i działa na steam na linuxie

 

Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością męczę BF4 na padzie, ale poruszam się jak paralityk. Da się to jakoś ogarnąć? ;)  Całe zycie grałem w FPSy myszką.

Dlatego ja się już wyleczyłęm z fps na konsoli :)

 

Wracając do Twojego pytania wcześniejszego to polecam Assassina. Sam jestem wielkim fanem serii, przestrzenie są nieograniczone (w granicach rozsądku :P ). Jeżeli nie grałeś wczesniej w żadnego AC to zaryzykuj, a nie będziesz żałował.

Wyścigi fajne, ale za chwilę będzie można kupić używkę za niezłe pieniądze. Jest też inna wyścigówka też podobno niezła.

 

W sumie to na nextgen to chyba każda gra będzie wydarzeniem. :)

 

ps. czekam na Infamousa nowego. oczywiście jak się zaopatrzę w konsolę eheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz na ps3 to zawsze można kupić slot z grą :) Assasin najnowszy ostatnio był za 90zł z napisami pl.

Edytowane przez lcoolmarko85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, FIFA 14 czy PES 14 ? Fajnie jakby się wypowiedział ktoś, kto przetestował już obydwa tutuły. Konsola PS3.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda z xboxa, ale wg mnie PES 2014. Pomimo, ze jestem fanem serii Pes zaznaczam, ze ta gra jest inna niż poprzednie - wykorzystanie innego silnika fizycznego sprawiło, ze mamy kompletnie zmieniona szybkość gry i naturalność ruchów. Z początku uważałem to za złe, ale im dłużej grałem wydaje mi sie to świetny, rozwiązaniem. FIFA 2014 wybija sie licencjami, bo w innym przypadku właśnie fizyka ruchów, zamaszystość biegu i nieco marionetkowe prowadzenie zawodnika to słabe strony. Niemniej podkreślam, ze jest to moje osobiste zdanie i ja dzis stojąc przed wyborem FIFA czy Pes, brałbym jednak PESa. Problem mam jednak taki: FIFA z bogactwem drużyn i nazwisk tak szybko sie nie nudzi...Pes bowiem ogranicza ciągły brak licencji na całe ligi, a co za tym idzie ograniczona rozgrywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się, dziś uruchomiłem Killzone shadowfall.

Takie sobie. Nawet ładne.

Bienn jak lubisz otwarte przestrzenie to killzone sobie odpuść.

Do bólu liniowe. Choć widoczki są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 14 ! W Pro jakies pólwoleje zza pleców wpadaja do bramki. Gram aktualnie na PS3. Od 2006 do 2011 grałem w Pro (PC i plejstacja), od 2012 przesiadłem się na Fife. Co roku staje przed dezycją kuopna no i jak dla mnie ostatnie lata należą do EA Sports. Może w przyszłym roku wygra PES :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.