Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście jestem fanem PESa, ale w tym roku chyba przesiąde się na Fife. Tyle się naczytałem o rewolucji w Pro, że w tym roku na nowym silniku będzie wymiatać, że zdeklasuje Fife, i co, i gówno z tego wyszło :( Dzięki chłopaki za info.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż to: DOTA 2?

<br /><br />Najprościej wygooglać, ale krótko pisząc to szybka strategio-akcja-mini rpg oparte na silniku Warcraft 3, gdzie 2 pięcioosobowe drużyny walczą przeciwko sobie. Glownym zadaniem jest zniszczenie bazy przeciwników. Fajna i dynamiczna gra, która w ogóle się nie nudzi. Gra się z ludźmi z całego świata zupełnie za friko<br /><br />Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się, dziś uruchomiłem Killzone shadowfall.

Takie sobie. Nawet ładne.

Bienn jak lubisz otwarte przestrzenie to killzone sobie odpuść.

Do bólu liniowe. Choć widoczki są

Już sobie odpuściłem, na 90% pod choinką wyląduje Assassin's Creed 4. 

Przeszedłem BF4 na padzie i muszę powiedzieć, że jednak da się to ogarnąć i sprawia wiele przyjemności - sam pad to bajka.

Jak ktoś lubi polatać to z czystym sumieniem polecam War Thunder. Darmowy "symulator" on-line samolotów z okresu 2WŚ do ściągnięcia z PSN. Niesamowita przyjemność z latania, widoki no i te pojedynki, żadna tam A.I. tylko inni gracze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi jakoś dzisiejsze strzelanki nie podchodzą i tęskno mi za czasami Quake 3 ARENA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę starsze gry, Q3 w miare regularnie w piątki gram w pracy 30min przed wyjściem do domu - taki relaxator. Poza tym to Settlers 1 i 2, Transport Tycoon, HoM&M1-3, Diablo 2 i 3. Jakiś czas temu przysiadłem do starej dosowej przygodówki Goblins 3 i niestety poległem, a pamiętam, że za młodu przeszedłem ja bez opisu. Nowe gry mnie jakoś nie wciągają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sobie odpuściłem, na 90% pod choinką wyląduje Assassin's Creed 4. 

Przeszedłem BF4 na padzie i muszę powiedzieć, że jednak da się to ogarnąć i sprawia wiele przyjemności - sam pad to bajka.

Jak ktoś lubi polatać to z czystym sumieniem polecam War Thunder. Darmowy "symulator" on-line samolotów z okresu 2WŚ do ściągnięcia z PSN. Niesamowita przyjemność z latania, widoki no i te pojedynki, żadna tam A.I. tylko inni gracze :)

Byłem wielkim fanem War Thunder'a ale po rewolucyjnych zmianach, które przyszły wraz z Patchem 1.37, gra nie sprawia mi żadnej frajdy a wręcz przeciwnie. Dlatego też całkowicie sobie ją odpuszczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 5 przeszedłem juz chyba z 5-6 razy i nadal mi się nie nudzi :D. A teraz powróciłem do klasyki - Gothic 2 Noc Kruka. Znowu mnie ta gra wciągnęła, tak jak kilka lat temu :).

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wielkim fanem War Thunder'a ale po rewolucyjnych zmianach, które przyszły wraz z Patchem 1.37, gra nie sprawia mi żadnej frajdy a wręcz przeciwnie. Dlatego też całkowicie sobie ją odpuszczam.

Zgadza się tym patchem, rozwalili grę, a wszystko w imię KASY ! :D .... mnie również odepchnęło od tej gry ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos w Hearthstone? Jako emerytowany grac MTG z wieloletnim stazem podchodzilem do tego sceptycznie, ale musze przyznac, ze gra jest bardzo fajna :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie z innej beczki :) Jakie polecacie darmowe gry ze steama? Utopiłem już wystarczająco pieniędzy w gry... 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, da się w Fifie14 grać ligę z komputerem (wirtualnym przeciwnikiem), czy tylko opcja poprzez menadżera? To samo pytanie jeżeli chodzi o mistrzostwa świata/europy.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie z innej beczki :) Jakie polecacie darmowe gry ze steama? Utopiłem już wystarczająco pieniędzy w gry... 

 

ja ci polecę założyć konto na originie i pobrać darmowego Battlefielda 1942. Super gierka z mega systemem walki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często teraz gram z kumplami na X360 w Left4Dead2, WWE13 i Minecrafta :D.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh też grywam w Minecrafta :P  Gra niby prosta, gdy miałem pierwszy kontakt to wydawała się głupia, ale wciąga jak cholera, a multi to juz w ogóle.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam gorąco Skyrima. Trochę późno go odkryłem ale nie mogę się oderwać juz grubo ponad 100 godzin.

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh też grywam w Minecrafta :P  Gra niby prosta, gdy miałem pierwszy kontakt to wydawała się głupia, ale wciąga jak cholera, a multi to juz w ogóle.

To dowód na to, że faceci nie dorastają :-) Ja nadal nie potrafię zrozumieć co ludzi przyciąga do tej produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem :D

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem :D

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Ja też ;) Choć dwójka znajomych pracuje przy produkcji tej gry nawet oni nie potrafią mi tego wyjaśnić.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo Minecraft jest jak Rolex, nie każdemu się podoba :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a jaka gre byscie polecili odnosnie walk w kosmosie, rozwoju techniki i eksploracji kosmosu.wiecie dowodzenie wielka flota statkow itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl to OGame, ale chyba nie do końca o to chodzi :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o rozwoj techniczny, budowanie floty , eksploracja kosmosu i walki itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolalbym raczej nie on-line :)

cos zeby sie odstresowac w domu a nie meczyc w sieci :)

jeszcze mnie wciagnie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.