Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

panowie a jaka gre byscie polecili odnosnie walk w kosmosie, rozwoju techniki i eksploracji kosmosu.wiecie dowodzenie wielka flota statkow itd.

Próbowałeś xcom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie, ja się trochę rozpisze :D Gram dużo, wiecie szkołą mało materiału to sobie można pograć ;p Gram w: The Elder Scrolls V: Skyrim, Far Cry 3, Colin McRae Rally 2 (2002), Battelfield 3, WarZ, Spore, Darkspore, Lost: Via Domus, Paper please, Flash point red river i to tyle ;p Od pół roku prowadzę kanał na YouTube, ale miałem długą przerwę ze względu na remont mieszkania i wymianę komputerka, ale teraz powracam i planuję znowu często tworzć filmy. Nagrywam głównie z gier, a raczej mam takie plany bo dotychczas posiadam tylko cztery filmiki z LOst: Via Domus. Daję link, jakby ktoś chciałzobaczyć albo zasubskrybować, to z góry dzięki ;p http://www.youtube.com/user/FoczkaAlojzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w lepszego mica, ten za dużo szumów zbiera :)

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było dobrze, tylko nowy komp pracuje jak kombajn i w tym problem. W cześniej były problemy bo laptop nie chciał rcować z tym mikrofonem, a tyeraz są problemy bo komputer szumi, bo mikro jest do tej płyty głównej która jesty w tym kompie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera Reaper of souls. Ktoś gra jeszcze w Doablo 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja mama, serio :) Jest wielkim fanem tej serii.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA pomykam w D3 i czekam niecierpliwie!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuściłem na jakiś czas D3 a co nowego ma być w dodatku? :) Poza wyłączeniem domu towarowego? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xcom???nie...

homeworld-cos mi to mowi...

 

Homeworld +1.

 

Gra ktoś w Hearthstone? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było dobrze, tylko nowy komp pracuje jak kombajn i w tym problem. W cześniej były problemy bo laptop nie chciał rcować z tym mikrofonem, a tyeraz są problemy bo komputer szumi, bo mikro jest do tej płyty głównej która jesty w tym kompie :)

 

No to zainwestuj w dobre chlodzenie :) ja sobie niewyobrazam dluzszej rozgrywki z suszarka w tle ;) 

 

Ja w tym momencie poza WOTem oczywiscie wciąz, w AC3  gram. Nawet fajne, tylko czasem upierdliwie sie po lesie gania, bo albo czasem wskakuje w jakies  gaszcze i sie chowam a tego nie chciałem, albo niby kilka drzew a przejsc sie nie da.. :)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki DS4 jeszcze bardziej polubiłem fpsy, gram na czułości max i idzie mi dobrze. Aktualnie gram dużo jak na moje możliwości w ghosts i czasem bf4. Czekam z niecierpliwością na klolejne odsłony coda na ps4:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem ostatnio w Skyrim. Fajna, choć prosta. Świat zrobiony swietnie, odkrywanie lokacji to duży plus. Wątków pobocznych tez jest sporo, choć w pewnym momencie, gdy mamy juz doświadczonego i rozwiniętego bohatera, większość misji polega na "idź i zabij wszystko". Generalnie mi sie podobała, ale po zabiciu głównego wątku straciłem chęć do dalszych działań w świecie Skryim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei daaaaawno w nic nie grałem na PC. Jaka w tej chwili jest godna polecenia samochodówka? Ze starszych podobała mi się Toca (późniejszy grid) oraz darmowa Live For Speed (nie mylić z "Need For Speed") :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf dzisiaj ma gest  B)  Jeśli ktoś nie grał jeszcze w Diablo 3, a chciałby zobaczyć jak to jest być np. czarodziejem, to mogę dać mu kod do wersji próbnej. Dysponuję tylko jednym takim kluczek, więc obowiązuje kolejność zgłoszeń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż chyba trzeba znów odpalić D3 :D jakoś taka ochota na grę przyszła razem z nowym dodatkiem - chociaż go nie kupiłem to tak jakby zostało odkurzone wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Lestaf? :D warto? dodana jest 1 nowa postać tak? co jeszcze nowego? jakieś pojedyncze umiejętności dla klas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo nowego dodali. Nowa postać to niezły dzik i ma świetne umiejętności, mimo to tak przebudowali system poziomów trudności, że jest na prawdę trudno. Nie miałem jeszcze czasu dłużej pograć i nie widziałem nowego aktu, ale jak go przejdę to się pochwalę ;) Szkoda tylko, że wersja kolekcjonerska jest taka kiepska, bo gdyby dali w niej coś więcej, to zapewne bym ją kupił, a tak zadowoliłem się podstawowym wydaniem. Pudełko do gry jest świetnie zrobione, te wyżłobienia itd. przyłożyli się panowie z Blizzarda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś normalnie stacjonarnie? :D chyba skuszę się w takim razie na dodatek skoro tak chwalisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Mrakt kupowałem za 99 zł. Z tego co wiem w Empiku mają za 119 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.