Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Tym bardziej że te zmiany już były wcześniej ;) Teraz dostaliście tylko postać, nowy akt i adventure mode.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blisko mi do Blizzarda choć zajmuję się branżą rowerową ;)

Musiałbyś temat przewertować bo nie chce mi się powtarzać ;)

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem ostatnio w Skyrim. Fajna, choć prosta. Świat zrobiony swietnie, odkrywanie lokacji to duży plus. Wątków pobocznych tez jest sporo, choć w pewnym momencie, gdy mamy juz doświadczonego i rozwiniętego bohatera, większość misji polega na "idź i zabij wszystko". Generalnie mi sie podobała, ale po zabiciu głównego wątku straciłem chęć do dalszych działań w świecie Skryim.

mi ta gra zupelnie nie przypadla do gustu, jest nudnawa, ale kolega potrafil w nia grac godzinami, przeszedles caly glowny watek? :D podobno to z 15h a z watkami pobocznymi kilkakrotnie wiecej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dotrzeć do 5 aktu i choć dopiero go zacząłem, to już mogę powiedzieć, że jest niesamowity. Klimat i muzyka jest mroczna i niepokojąca jak posłanka Grodzka, a przeciwnicy potrafią dać w kość i wysilają szare komórki w poszukiwaniu coraz to lepszych taktyk ich pokonania (oczywiście dopiero na Mistrzu, albo na Udręce)

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Tomb Raider.

Rozpocząłem Black Flag, ale przerwa.

Teraz jadę Thief.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy w Diablo 3 jest już opcja "ukryj obecność"? W 2012 miał wyjść patch wprowadzający taką wygodę. Jest taka opcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W minecrafta kiedyś grywałem, głównie większe projekty jak np taki typhoon

http://static.planetminecraft.com/files/resource_media/screenshot/1136/javaw%202011-09-05%2020-34-08-29_420892.jpg

 

Teraz czasem w WOTa popykam.

 

Może to Ci podpasuje? http://www.spaceengineersgame.com/ Kumpel mi pokazał ostatnio i byłem pod sporym wrażeniem rozmachu tej gry.

 

Osobiście ostatnio gram w Hearthstone i Fallouta. To pierwsze w sumie nie wiem czemu, bo dalej uważam, że ta gra jest na maksa biedna. Ale kilka meczów co jakiś czas można rozegrać. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pogrywałem w Deus Ex: Human Rev., fajna zabawa, ale skończyła mi się ostatnia amunicja w jednej z misji straciłem zapał, lubię mieć chociaż parę strzałów na czarną godzinę. Trochę za mało swobody w świecie. Skyrim jednak daje o sobie pamiętać. 

Poza tym FlashPoint Dragon Rising, Arma 2 mnie nie ruszyło, a tu przeciwnie, jest w nim dużo starej dobrej gry.

 

No i męczę przy okazji przygodówki: kończę Tunguska, teraz kupiłem i czekają Klątwa Wron, oraz Nowy Początek.
Fahrenheit raz na miesiąc pół godziny, genialna - tylko ta grafika już nie daje rady :/ 

Kilka sesji FSX raz na kwartał po parę godzin. Ostatnio zakupione do hangaru: An-2 od Sibwings i Wilga X Aerosoft, genialne wykonanie za te pieniądze. 


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z nieciepliwością na nową odsłonę COD:).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie, ja też się nie mogę już doczekać :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wrócą kiedyś do klimatów WWII. Jakoś najbardziej mi przypadły do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

COD ???

Pogięło Was? Będzie jak zwykle odgrzany kotlet.

 

Teraz tak: Przeszedłem Thief-a.

Nie jest źle.

 

Grał juz ktoś w nowego Wolfenstaina?

Edytowane przez jakubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wrócą kiedyś do klimatów WWII.

Wydaje mi się, że napewno, i będzie to hit nad hitami :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD musi być odgrzewany bo inaczej nie będzie to COD. Mi wystarczy jedynie jak poprawią jakość skryptów i jak będzie fajne połączenie. U mnie pierwsze miejsce ma COD, potem BF i............... nie ma nic w co bym grał:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cod ghost jest wyraznie napisany tylko pod konsole, ogolnie to gram na laptopie (sic!) ale... kolejne wersje pewnie beda niegrywalne na zwyklych komputerach, jedynie na super, hiper, chlodzonych ciecza, ktore normalnie uciagnelyby 5 takich gier na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsze miejsce ma COD, potem BF i............... nie ma nic w co bym grał:).

U mnie jeszcze MoH + Fifa (kiedyś PES). Reszta może nie istnieć. Choć ostatnio ujeżdżam F1 i zastanawiam się nad zakupem fotela + kiera z pedałami.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze MoH + Fifa (kiedyś PES). Reszta może nie istnieć. Choć ostatnio ujeżdżam F1 i zastanawiam się nad zakupem fotela + kiera z pedałami.

nie lepiej bolid :D. ja tez duzo gram w fife.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z nieciepliwością na nową odsłonę COD:).

 

 

Ja nie, ale czekam na trzeci sezon House of Cards gdzie Kevin Spacey ma grac w CoDa, w ktorym Kevin Spacey gra Kevina Specey :P


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.