Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Różnie można sobie poprowadzić rozgrywkę, więc trudno powiedzieć dokładnie ale ta akcja to gdzieś 1/4 fabuły, może mniej...   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta ta Droga ku zagładzie, na 5 poziomie leję wszystko i wszystkich bez większego wysiłku. Wymaksowałem Aksij, ogłuszam przeciwników i nieprzytomnych nawalam silnym atakiem. Nie ma dzika na ten system póki co :) Chyba pójdę z buildem w alchemie plus szkołę kota z szybkimi atakami. Jak Wy graliście?

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym lepiej Ci się gra? Na pc grasz w 60 fps? Widać różnicę w płynności względem ps4

Jak w tym roku wymieniłem moją leciwą kartę grafiki, to wersja na pc deklasuje Wiedźmina z ps4.

Płynność jest dużo większa.

Na swoim sprzęcie osiągam 75-80 fps

Odpalenie gry na Ultra, powoduje opad szczęki.Najmniejszy pyłek widać. Gra cieni jest bajeczna. 

Oczywiście nie wyzbędę się konsoli. Jednak gra w UFC, DarkSolus3, Uncharted daje dużo frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w 60 fps, ale jak byłem kiedyś w kinie na Hobbicie w 60 fps, czułem się jak w teatrze, więc... nie dzięki, wole 30 fps

 

Edit:

Doczytałem, że ten Hobbit nie był nawet w 60 fps tylko w 48 fps a i tak wyglądał beznadziejnie. Filmy są wyświetlane zazwyczaj w 24 fps.

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YT można zobaczyć porównania W3 na PC i konsolach, ale i tak nie wszystko sprowadza się do wrażeń estetycznych. ;)


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YT można zobaczyć porównania W3 na PC i konsolach, ale i tak nie wszystko sprowadza się do wrażeń estetycznych. ;)

Jeżeli ktoś gra w cokolwiek wyłącznie wyłącznie dla grafiki to żali takich osób, ale cóż. W W1 musiałem grać na całkowitym Low w ustawieniach i było pięknie. Od dawna gram na konsolach i wolę jednak te platformy. Nie chce mi się już po prostu śledzić co jest teraz najlepsze na rynku PC. Do tego jak pomyślę jaką popelinę niektórzy producenci odwalają przy przenoszeniu gier z konsol na PC to aż nóż mi się w kieszeni otwiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś gra w cokolwiek wyłącznie wyłącznie dla grafiki to żali takich osób, ale cóż.

Nie znam nikogo, a nawet szerzej - nie słyszałem o nikim kto grałby w cokolwiek tylko dla grafiki. Myślę, że dobrze gdy gra jest kompletną całością, ma zarówno dobrą grafikę jak i fabułę oraz sterowanie.

 

 

W W1 musiałem grać na całkowitym Low w ustawieniach i było pięknie. Od dawna gram na konsolach i wolę jednak te platformy. Nie chce mi się już po prostu śledzić co jest teraz najlepsze na rynku PC. Do tego jak pomyślę jaką popelinę niektórzy producenci odwalają przy przenoszeniu gier z konsol na PC to aż nóż mi się w kieszeni otwiera.

Twój wybór, mnie konsole nie spasowały z uwagi na pokraczne sterowanie oraz niefunkcjonalność, musiałbym mieć chyba osobny pokój z osobnym telewizorem żeby pograć.  :huh: Co do konfiguracji i rzekomych kłopotów z PCtami, to nie zmieniałem niczego od czasów premiery Diablo 3, ja z kolei nie śledzę rynku konsol ale wydaje mi się, że w tym czasie znajomi zmieniali konsole kilka razy żeby w coś zagrać... Zresztą nie chodzi o to żeby się spierać co lepsze, każdy wybiera według potrzeb i możliwości. :)  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w 60 fps, ale jak byłem kiedyś w kinie na Hobbicie w 60 fps, czułem się jak w teatrze, więc... nie dzięki, wole 30 fps

 

Edit:

Doczytałem, że ten Hobbit nie był nawet w 60 fps tylko w 48 fps a i tak wyglądał beznadziejnie. Filmy są wyświetlane zazwyczaj w 24 fps.

 

Na 100% grałeś przy 60fps, tylko mogłeś tego nie zauważać. Film to nie gra. W grach im więcej tym lepiej i niech fanboje konsol i Ubisoft nie próbują wmawiać inaczej.

 

https://frames-per-second.appspot.com/

 

@4palce, co znaczy pokraczne sterowanie? Osobny pokój do grania?

Edytowane przez sirkozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@4palce, co znaczy pokraczne sterowanie? Osobny pokój do grania?

 

Pokraczne sterowanie to pokraczne sterowanie... sporo grywam w rzeczy typu Doom, Borderlands, Metro 2033, Team Fortres 2 czy Counter Strike, tam na padzie się po prostu nie da.

O co chodzi z osobnym pokojem? No nie wyobrażam sobie, że miałbym pogrążyć się na parę godzin w Skyrim czy Wiedźminie mając za plecami domowe hałasy, normalnie funkcjonujący dom, żonę czy dziecko zajmujące się codziennymi obowiązkami... ani one ani ja nie bylibyśmy w stanie tak funkcjonować.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, a jak oglądasz tv, czytasz książkę czy grasz na kompie to już ten normalny dom nie przeszkadza? :D

 

Wymieniłeś same strzelanki, gdzie każdy normalny człowiek powie to samo co ty. W Age of Empires czy inną Civkę pewnie też by się ciężko grało. Szkoda, że pomijasz chociażby samochodówki, gdzie na klawiaturze nie da się grać albo gry zręcznościowe/sportowe, gdzie pad zwykle sprawdza się dużo lepiej.

 

Mówisz o pokracznym sterowaniu i niefunkcjonalności, a prawda jest taka, że to po prostu nie jest sprzęt dla ciebie. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, a jak oglądasz tv, czytasz książkę czy grasz na kompie to już ten normalny dom nie przeszkadza? :D

 

Wymieniłeś same strzelanki, gdzie każdy normalny człowiek powie to samo co ty. W Age of Empires czy inną Civkę pewnie też by się ciężko grało. Szkoda, że pomijasz chociażby samochodówki, gdzie na klawiaturze nie da się grać albo gry zręcznościowe/sportowe, gdzie pad zwykle sprawdza się dużo lepiej.

 

Mówisz o pokracznym sterowaniu i niefunkcjonalności, a prawda jest taka, że to po prostu nie jest sprzęt dla ciebie. I tyle.

 

Spokojnie, nie unoś się, oczywiście że piszę we własnym imieniu a nie ogłaszam Prawdy Objawione w imieniu Ludzkości. :D Wyraźnie napisałem, że mnie konsole nie spasowały z uwagi na powyższe, wyraźnie też zaznaczyłem że moim zdaniem każdy dokonuje wyborów stosownych do własnych potrzeb i możliwości.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś napisać "na padzie słabo się gra w strzelanki" zamiast "pokraczne sterowanie" i byłoby wszystko jasne od początku.

 

U mnie aktualnie Wieśmin 1. Niestety tylko ta część pójdzie na moim kompie. :/ Udana gra z fajną fabułą, ale jest też sporo irytujących rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce składajmy, że za tą cenę gry na konsolach wygladaja tak pieknie. Bo za 1000 zł to można co najwyżej procesor do PC kupić. Nic więcej.

Sterowanie padem może do najprzyjemniejszych nie należy, ale kwestia przyzwyczajenia. Ja miałem problemy na poczatku, a teraz jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wiedzmina lepiej się gra padem. W Wiedzmina 2 grałem na pc, więc mam porównanie. We wszystkie podobne gry np. w Dark Soul na klawiaturze byłoby ciężko.

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w większość gier gra się lepiej na padzie, niż na myszce i klawie.

Do wyjątków należą strzelanki i gry dedykowane dla pc.

NG+ w Wieśku do najlepszych nie należy. Szkoda że twórcy nie wzorowali się na Dark Souls NG+.

Jak zebraliśmy sobie nasz upragniony ekwipunek, to wreszcie chcemy go sobie porządnie wykorzystać;), a tu jest lekki zonk.

Okazuje się nagle, że jest za słaby. Wystarczy, że  wyjdziemy z Białego Sadu i nasz upragniony miecz co maksowaliśmy postać jest marny, miecz zwykłego rzezimieszka jest mocniejszy;/

Tutaj występuje złe skalowanie, niech wrogowie będą silniejsi, ale adekwatnie do naszych przedmiotów, a nie od początku trzeba wszystko zbierać.

W nowej grze plus, fajne jest to, że wreszcie możemy sobie dodatkowo wymaksować inne atrybuty np. związane z eliksirami, zaklęciami. Ja wszystko pakowałem w walkę/ eliksiry (żeby jednak jaskółka, grom trochę trwały, a nie tylko 15sekund). Świetne jest sobie wykupić umiejętność Smakosz. Wtedy jak coś zjemy/wypijemy to odnawia nam się zdrowie przez 15min;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie 2 osoby z forum ;) - z Tobą 3

World of Tanks - coś się zmieniło w liczbie graczy  z   forum od tamtego  czasu?    ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę o Gwincie, ogarnąłem zasady i zaczął mi się podobać :) Czy od każdego przeciwnika można wygrać tylko jedną kartę? Jak wygram z nim drugi raz, to też da mi kartę? I le jest kart do zdobycia, żeby otrzymać trofeum za Gwinta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty wygrywasz od kupców i karczmarzy, a także od postaci występujących w scenariuszu. Część kart możesz kupić, niektóre dostajesz za określone questy. Wygrywasz z reguły po jednej karcie, przy ponownych grach możesz wygrać pieniądze lub fanty.

Ile jest obecnie kart w grze nie wiem, zbyt dużo było dotychczas patchy i poprawek. 

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty kupujesz u sprzedawców i karczmarzy.

Podczas gry z osobami, barman, sprzedawca, kowal, wygrywasz kartę, a podczas drugiej gry tylko rzeczy.

Mnie najlepiej gra się talią Królestwa Północy, dodatkowo odblokowanie króla, który swoją umiejętnością zdejmuje wszystkie warunki pogodowe.

Kart do gwinta to nie wiem ile jest, Z tego co pamiętam jak wygrasz Turniej gwinta, to dostaniesz trofeum, a jak dobrze poprowadzisz rozmowę to Geralt dostanie dwie nagrody;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kart jest ponad prawie 200 + dodatek to daje prawie 250. Zdobywa się je w zadaniach i przez granie z kupcami. W kilku zadaniach jest możliwość grania z przeciwnikami, których już później nie zobaczymy lub nie będzie możliwości grania w późniejszej fazie więc jak zobaczycie możliwość to korzystać z niej natychmiast, bo później to będzie klops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trofeum jest nie do zdobycia w jednym przejściu gry. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trofeum jest nie do zdobycia w jednym przejściu gry. ..

 

A z jakiegoż to powodu?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład póki co mam za słabą talię, żeby wygrać z Baronem i zostawiłem go sobie na potem. Powiedzmy ze nagle znika z fabuły i po wszystkim, nie zdobędę od niego karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.