Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozumiem czemu tyle osob zachwyca sie grami from software. Gralem w Demons souls oraz w Bloodborne i mnie one przypomnialy czasy szkoly i zadan domowych. Uczysz sie robiac w kolko to samo az w koncu zrobisz cos w dokladnie w ten sposob w ktory powinienes cos zrobic. To nie jest przygoda i mile spedzanie czasu tylko monotonna robota za ktora ktos powinien placic. Mechanika i zachowanie postaci tez sa dosc drewniane.

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem czemu tyle osob zachwyca sie grami from software. Gralem w Demons souls oraz w Bloodborne i mnie one przypomnialy czasy szkoly i zadan domowych. Uczysz sie robiac w kolko to samo az w koncu zrobisz cos w dokladnie w ten sposob w ktory powinienes cos zrobic. To nie jest przygoda i mile spedzanie czasu tylko monotonna robota za ktora ktos powinien placic. Mechanika i zachowanie postaci tez sa dosc drewniane.

Brzmi jak opis Wiedźmina 2 na PC.  ;)  O ile w Jedynkę i Trójkę grałem namiętnie, to Dwójką rzuciłem po chwili. Nie szło wytrzymać.  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem czemu tyle osob zachwyca sie grami from software. Gralem w Demons souls oraz w Bloodborne i mnie one przypomnialy czasy szkoly i zadan domowych. Uczysz sie robiac w kolko to samo az w koncu zrobisz cos w dokladnie w ten sposob w ktory powinienes cos zrobic. To nie jest przygoda i mile spedzanie czasu tylko monotonna robota za ktora ktos powinien placic. Mechanika i zachowanie postaci tez sa dosc drewniane.

No widzisz, ja z kolei trawię tylko tego typu gry, a strzelanki, skradanki itd. mogłyby dla mnie nie istnieć. Poza tym chyba trochę lepiej gram w to od Ciebie, bo ja w kółko nie musiałem wszystkiego powtarzać i ginąłem sporadycznie, więc nie miałem kiedy się znudzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak opis Wiedźmina 2 na PC. ;) O ile w Jedynkę i Trójkę grałem namiętnie, to Dwójką rzuciłem po chwili. Nie szło wytrzymać.

Według mnie to brzmi jak opis każdej części wiedźmina :P A co do gier od From, to nie mam zastrzeżeń do rozgrywki. Jest idealnie, a ilość broni i możliwości rozbudowy postaci są tak duże, że nie ma potrzeby pokonywać przeciwników jedną metodą (no może poza Dark Souls 2, tą część nie była robiona przez główne studio i można jej zarzucić pewne błędy). Jednym problemem tych gier jest sam gracz. Edytowane przez Zeyomad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lestaf Nie watpie ze jestes bardziej wytrawnym graczem odemnie ale rzecz w tym ze ja nie uwazam ze te gry sa trudne. Rozumiem przez to fakt ze nie wymagaja tzw skilla a jedynie samego poznania co gdzie kiedy i jak. Jak najlepszym sposobem pokanania bossa jest sprowokowanie aby durne AI zablokowalo sie miedzy drzewem a nagrobkiem to ja mowie pass. To jest wyszukiwanie slabostek samej gry a nie przeciwikow.

 

Mi taki design przypomina gry 8 bitowe. Roznica jednak jest taka ze w tamtych czasach gry ze wzgledu na ograniczenia sprzetowe byly dosyc proste i krotkie. Taka Contre z NESa przechodze w godzine teraz a za dzieciaka gralem w to kilka lat zanim udalo mi sie przejsc bez cheatowania konami code.

 

Podsumowujac rozwiazania ktore sprawdzaly sie kiedys dzisiaj mnie draznia. Jak chce wyzwania to gram po sieci przeciwko przeciwnikom ktorych zachowania i rozmieszczenia nie da sie nauczyc na pamiec.

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@siruspan ja nie uważam że jestem dobrym graczem. Z bossami w BB można wygrać na wiele sposobów, bo walka jest zręcznościowa. Lubię wymagające gry z mrocznym klimatem, w których nie ma mapy i lokacji trzeba uczyć się na pamięć, żeby wiedzieć jak gdzie trafić, pozwala mi to bardziej wczuć się w grę. Mam dwójkę dzieci i czasu na granie od 3 miesiący nie mam praktycznie wcale. Mogę sobie tylko powspominać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez dwoje. Najmlodszy ma 2 miesiace i od mniej wiecej takiego czasu nie odpalilem ps4 a tak to bylem na biezaco ;) Ratuje sie switchem ktory uruchamia sie 1 sekunde i mozna grac w kazdym miejscu i w kazdej pozycji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie syn 2 lata i córka 3 miesiące :) Nintendo mi nie odpowiada, bo uznaję tylko playstation. Czekam aż Sony wypuści przenośną konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie syn 2 lata i córka 3 miesiące :) Nintendo mi nie odpowiada, bo uznaję tylko playstation. Czekam aż Sony wypuści przenośną konsolę.

A psp i ps vita?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z którego roku są te konsole? Wychodzą na nie jeszcze gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psp z 2004 a ps vita 2011. Na ta pierwsza gry juz nie wychodza, na druga tak ale najlepsze lata ma juz za soba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Sony nie planuje wypuścić czegoś w stylu Nintendo Switch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylbym zszokowany gdyby sony zdecydowalo sie na kolejnego handhelda. Ps vity sprzedalo sie ledwie 15mln sztuk w 7 lat, a tyle samo switchow jest po roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie trafili w koniunkturę, która teraz jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem vite (psp zreszta tez) i sprzetowo to bylo male cudenko. Problemem jest dziwna polityka sony a w zasadzie zerowa promocja. Wypuscili pare exclusivow na poczatku, po czym zapomnieli o tej konsoli. Uzbieralo sie troche gier oczywiscie do tej pory ale nie ma tzw killera. Nie jestem jakims specjalnym fanem nintendo chociaz mialem gamecuba, wii i ds'a to tylko switch naprawde mnie zrobil. Wychodza cudenka od nintendo typu zelda i mario a miedzy nimi jest pelno mniejszych gier tak ze naprawde jest w co grac. Jest skyrim a nawet ostatni Doom wyszedl oraz ostatni Wolfenstein sie robi.

 

Co do koniunktury to raczej nie to bo nintendo sprzedalo 150mln ds'w i 80mln 3ds'ów wiec dalo sie ;)

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tylko Sony, bo lubię kolekcjonować trofea na PlayStation. Z tego co wiem, konto dla wszystkich platform Sony jest wspólne, więc i trofea są wspólne. Podobno Sony planuje zacząć płacić za trofea prawdziwą gotówką, tak jak to robi już w USA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie trafili w koniunkturę, która teraz jest

Trafili w koniunkturę, ale mieli mało dobrych gier. Same kopie z "dużych" konsol, a nie tego ludzie chcieli, to i konsolka zdechła. Wolałbym żeby nie bawili się już w te małe gunwa, bo odciągają uwagę i kasę od konsol podłączanych do TV.

Switch fajna zabawka, ale przeraża mnie jej mała moc i gry ekskluzywne tylko od Nintendo. Od czasów GameCube-a Nintendo idzie swoją drogą i fajnie, ale nie wydam 1300 zł żeby zagrać w jedną Zeldę na całą generację. Ogólnie chodzą słuchy, że teraz Nintendo pójdzie drogą smartfonów i będą wydawać kolejne Switch-e z większą mocą i kompatybilnością wsteczną aby odpalać gry ze starszych wersji. Jeżeli tak się stanie, to wtedy poważniej pomyślę nad zakupem, ale jak na razie muszę mieć pewność, że tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chodzą słuchy, że teraz Nintendo pójdzie drogą smartfonów i będą wydawać kolejne Switch-e z większą mocą i kompatybilnością wsteczną aby odpalać gry ze starszych wersji. Jeżeli tak się stanie, to wtedy poważniej pomyślę nad zakupem, ale jak na razie muszę mieć pewność, że tak będzie.

 

Skąd takie rewelacje? Ja czytałem że oficjalne stanowisko nintendo jest takie że póki co ani myślą o kolejnych urzadzeniach tylko zamierzają rozbudowywać switcha dodatkami typu Nintendo Labo.

 

 

nie wydam 1300 zł żeby zagrać w jedną Zeldę na całą generację.

 

Switch po zaledwie roku ma więcej exclusivów niż xbox one dostał przez pięć lat ;) Patrząc po statystykach sprzedaży wyglada na to że w ciągu kolejnych kilkunastu miesięcy dogoni go też w ilości sprzedanych sztuk konsol.

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzą ploty po facebooku i "growych" forach zagranicznych. O PlayStation Pro i X1X też zaprzeczali pół roku przed oficjalną prezentacją ;) Gier niby jest trochę, ale poza Zeldą i Mario nie widzę dla siebie nic więcej. Gdyby z tego można korzystać jak ze zwykłego telefonu, to pokusa byłaby większa, a tak trochę szkoda kasy.

 

Ed.

 

Nowszy Switch miałby mieć więcej RAM-u, pamięci wewnętrznej i ulepszoną Tegrę, bo tą łatwo złamali i mają załatać luki w bezpieczeństwie.

Edytowane przez Zeyomad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty masz na myśli takie nowe wersje jak jest DS i 3ds? W sensie że wyjdzie switch 2 tak gdzieś za 7 lat i będzie odpalał gry z obecnego switcha? No to żadna nowina że tak będzie ale obstawiam że dorzucą też jakąś kolejną nowinke bo to w końcu nintendo to musi być nowy ficzer typu 3d albo jakiś vr. Raczej na pewno pojawi się też po drodze jeden albo dwa redesigny pod nazwą switch lite albo slim albo nawet XL. Ale to nie zmienia faktu że redesigny to jest ta sama generacja a mocniejsza konsola to będzie nowa generacja.

 

One X i ps pro to tez redesigny w stylu slima tyle że zamiast obniżyć cene to dali obsługe 4k. To nie jest następna generacja i nie będzie żadnych gier które nie pójdą na starszych wersjach. Playstation 5 wyjdzie normalnie jako kolejna generacja i chciałbym aby była kompatybilność wsteczna ale wątpie żeby to dali. Remastery i rimejki to niezły biznes i pewnie z niego nie zrezygnują.


Nowszy Switch miałby mieć więcej RAM-u, pamięci wewnętrznej i ulepszoną Tegrę, bo tą łatwo złamali i mają załatać luki w bezpieczeństwie.

 

To nie nowa konsola tylko redesign typu slim, lite albo xl.

Edytowane przez siruspan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na razie na Switchu znalazłem dla siebie kilka gier Exclusive i kilka tytułów, po które nie sięgałem wcześniej.

 

Dla mnie teraz na tapecie jest Skyrim i byłem zachwycony faktem, że pojechałem na święta do rodzinki, a wieczorem mogłem sobie usiąść z konsolką i pograć w taką produkcję mobilnie. Nigdy wcześniej nie grałem w Bayonettę a na switchu robi mega robotę. To samo platformówki. Nigdy wcześniej nie miałem żadnego N, więc zagrywam się w Shovel Knighta. Dla mnie jako zupełnie nowego użytkownika dużego N, bomba. Dużo podróżuję z racji pracy (12 godzinne loty zdarzają się regularnie), idealnie się sprawdza dla mnie jako hand held albo na kolejny samotny wieczór w delegacji w pokoju hotelowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do CSa i na nowo mnie wciągnęło. Dobry relaks po ciężkim dniu pracy. Poza tym świetnie rozbudowana scena Pro. Jest co oglądać i podziwiać.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.