Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ritter

To nie koniecznie jest błąd. W czasach cyberparanoi wszystko jest "błędem krytycznym". Jak zrestartujesz laptopa i będzie miał w gnieździe usb bootowalnego pendrive to także możesz przejąć nad nim pełną kontrolę. W ten sposób reanimuje się padnięty sprzęt z uszkodzonym BIOS-em.

Jak ma się fizyczny dostęp do konsoli czy czegoś innego, podobnego to można namierzyć złącze JTAG na płytce drukowanej i dobrać się w sposób ostateczny.

Niby po co miano by się włamywać na przenośne konsolki? Realna moc obliczeniowa to takie podrasowane '486. Nic się tym nie ukopie ani nie specjalnie posłuży do ataku DDoS.

 

Nie jestem przekonany czy to nie jest rodzaj fake news-a celem popularyzacji albo producent chce wiedzieć do czego to jeszcze może posłużyć, kolejna reklama?

Tak ciekawostka, na PS3 można postawić Linux-a. Ci, którzy to robią to jednak nisza nisz. Skoro wiedzą jak to zrobić i po co to producent ich nie powstrzyma a nawet będzie uważnie przyglądał się temu co z tego może wyniknąć np. klaster obliczeniowy dla USAF .

 

Akurat NVidia wspiera lepiej lub gorzej np. Linux-a pod kątem obliczeń równoległych na takich wynalazkach jak karty graficzne czy nawet procesory Tegra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co ?? Żeby pykac na piratach online, policz sobie ile $$$ traci producent.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij z GoW2, ja w zeszły weekend skończyłem GoW4. Co za gra... Nie wiem czy kiedykolwiek przeszedłem tak szybko, produkcję na którą zeszło mi 20 godzin. Jak odkładałem pada to po to żeby się wyspać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij z GoW2, ja w zeszły weekend skończyłem GoW4. Co za gra... Nie wiem czy kiedykolwiek przeszedłem tak szybko, produkcję na którą zeszło mi 20 godzin. Jak odkładałem pada to po to żeby się wyspać.

Widać, że nie masz dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Jak to po co ?? Żeby pykac na piratach online, policz sobie ile $$$ traci producent.

 

G6

Jak będą chcieli zabezpieczyć to przy obecnym modelu licencjonowania sieciowego zrobią to. Tylko czy chcą :) ?

Wszystko zależy od tego jak chcą sobie poukładać rynek? Może być to antyintuicyjne, nie mniej producentowi wcale nie zależy aż tak mocno na ciągłej sprzedaży jednego modelu konsoli szczególnie mobilnej, mocno konkurującej ze s-rajfonikami.

Jak będzie dużo za dużo użytkowników danego typu już leciwej konsoli to siłą rzeczy będzie zmuszony wypuszczać kolejne tytuły lecz będzie to robił niechętnie. To zawsze już będzie nowy tytuł na starym sprzęcie i jak bardzo by go nie rzeźbili to go nie wyrzeźbią, ludzie kupują oczami.

Dlatego może być tak, że dojeżdżają do zakładanego limitu np. 24mil. sprzedanych konsol i czas na lekkie wygaszenie rynku, fazę schodzącą bo za rogiem jest już coś nowego. Wszystko po to by się produkty lekko nałożyły na siebie ale cenowo nie były swoją konkurencją. Dzięki temu używane konsole starego typu ze spiraconymi grami przyciągną mniej majętnych a tym samym poszerzą rynek?

A może jest tak, że nie dojechali do zakładanej sprzedaży, która nieco siadła po premierze i obecnie "lokują produkt" puszczając oko do potencjalnych nabywców jakoby w przyszłości była możliwość pogrania w piraty za darmochę :) ?

Technicznie temu "włamaniu" bardzo dużo brakuje dla urzeczywistnienia snów o spiraceniu gier. To taki cyberekshibicjonizm "Możemy ale nie będziemy" i producent musiałby całkiem sporo pomóc i przez cały ten czas piracenia nie przeszkadzać by to się udało  :) .

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś może w Fortnite/fifę na xboxie?Może jakaś wspólna partyjka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś może w Fortnite/fifę na xboxie?Może jakaś wspólna partyjka?

Ja tylko na kompie ;) To już mój 3 sezon, aktualnie 33 lvl na karnecie :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Nioh można robić gdzieś zakupy w trakcie trwania misji? Można na przykład tak jak w Dark Souls, wrócić na chwilę do bazy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Żaden ze mnie wielki gracz, ale to rozwali system...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Żaden ze mnie wielki gracz, ale to rozwali system...

 

Potwierdzam, jestem praktycznie "jedno graczowcem" - od lat. Żadna z gier nie wciągnęła mnie na więcej niż kilka dni popykania, ale ta produkcja wygląda ultra ciekawie - chłopaki z CD projekt robią kawał dobrej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio sporo grywam w gry komputerowe. Zdarza mi się kupować na zagranicznych serwisach z grami. W jaki sposob płacicie na takich zagranicznych serwisach? Bo jeśli płaci się kartą to karta przewalutowuje pieniądze po niekorzystnym dla nas kursie.

 

Zastanawiam się nad założeniem konta walutowego.  W nest banku https://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/ Czy w sytuacji w której założę sobie takie konto walutowe, będę mógł wymieniać pieniądze w kantorze internetowym i bez problemu nimi placić? 

Edytowane przez rmt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 dokladnie to samo mialem napisac. 

Mnie to w zupelnosci wystarcza do wlasnie takich platnosci.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To aż takie różnice są w cenie gier, że warto je kupować za granicą ? Czy bardziej chodzi o to, że kupujecie wersje cyfrowe, ale różne kraje mają różne promocje ?

 

Ja np gram na PS4 i gry sobie po prostu wymieniam, czasem dopłacając parę zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pograłem trochę w Nioh i początkowa zajawka zmieniła się w rozczarowanie, gry nie ukończylem, potem wziąłem się za Monster hunter world i też mnie rozczarował. Ogólnie nie mogę znaleźć gry, która przykuje mnie tak jak to zrobił Wiedźmin 2 i 3, Bloodborne ,albo Dark Souls 3. Ostatnia gra jaką ukończyłem to Horizon Zero Dawn i potem już tylko podskubywałem różne tytuły. Coś polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Red dead zanudził i po około 10h grania wymieniłem. Zaskoczyło mnie śródziemie cień wojny. Pierwsza część jakoś mnie nie kupiła, ale druga jest dla mnie dużo lepsza i teraz to na tapecie. Oczywiście poza nieśmiertelną u mnie Fifą 19 i FUT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu pobrałem Mortal Kombat na Androida i choć na tą gra niezbyt mnie ujęła, tak po jakimś czasie wpadłem w nią po uszy. Ktoś jeszcze tu w nią gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Prawie ;) . Na Androidzie grywam w Go, koi mnie bardziej jak Mozart :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wjechało ostatnio Sekiro Shadow Die Twice. Cholernie trudna bestia, ale wydaje mi się w porównaniu z BloodBorne czy Soulsami dynamiczniejsza. Jak na razie na plus, mimo ostrego działania na nerwy, satysfakcja z przechodzenia dalej robi swoje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie ;) . Na Androidzie grywam w Go, koi mnie bardziej jak Mozart :) .

 

A możesz wrzucić linka do konkretnej apki? Bo jest ich bez liku, straszny śmietnik.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy co wieczór godzinka lub dwie Insurgency w trybie Checkpoint... darmówka na Steamie, dość realistyczna drużynowa strzelanka w realiach Bliskiego Wschodu.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.