Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Poleci ktoś jakieś mmorpg na te 2 tygodnie siedzenia w domu? Od 12 lat gram w metina 2, tylko nasuwa się pytanie- jaki serwer teraz wybrać? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera Doom Eternal. Ktoś będzie grał? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Watch Dogs fajna. Dobrze się bawiłem. Za darmo tym bardziej Druga już była jakaś taka zbyt młodzieżowa

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie sprawiłem w tym tygodniu lapka do grania więc nadrabiam zaległości PCtowe :) Na razie XBox game pass wykupiony za szalone 4 zł, więc było testowanie Gears of War5, następny Frostpunk albo the OuterWorlds :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie watch dogs wjechało na pełnej, wciągnęło mnie w piątek na całą noc i wczoraj też trochę ;) 

Tyle, że parytet wiadomości musi być i pierwszy raz od kilkunastu lat jak używam laptopów padła mi matryca :/ Jakoś źle złapałem i się naprężyła i się wylała :/ dobrze, że wziąłem monitor z pracy ;) to mogę dalej grać 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o D2, to podzielmy niedzielnych graczy online od konkretnego PVP. Tam nie każdy robił taki sam build, postacie były budowane inaczej, itemy typu cruel z odpowiednim ias i liczenie progów fps :) Dla mnie klimat, historia i całokształt zdecydowanie po stronie dwójki. Brak PvP w D3 uważam za skandal. Liczę, że D4, na które bardzo czekam, jednak podobne klimatem będzie do starszych edycji.

 

W D2 chyba było też tak że do konkretnego buildu optymalny był jakiś konkretny zielony Set?! Więc oprócz budowy postaci trzeba było też trochę na szczęście liczyć i szukać zielonych itemow...

Co do D3 przecież jest pvp, wprawdzie na jakiejś małej planszy i chyba do 4 osób (?), a nie jak kiedyś że ktoś wyszedł z miasta i można było atakować... no ale jest.

Do tego większość złotych itemow nadaje się tylko do rozłożenia na części i później próby u kowala czy coś dobrego się zmontuje...

Ps nie grałem w d3 już ze 4 lata, a w d2 chyba z 10. A co gorsza słyszałem ze D4 ma wyjść na komórki :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W D2 było inaczej niż piszesz, jeszcze kwestia jak kto grał. Ja akurat dość sporo młuciłem wtedy PvP w ligach i buildy to było spore liczenie i itemy, których normalny gracz pewnie by nawet nie dotknął :) piękne czasy. Teraz odpaliliśmy sobie D3 z kumplem i trochę pykamy.

 

Jak ktoś ma ochotę to z kumplem gramy też w nowego COD-a, który jest darmowy i brakuje nam wieczorami 3 do teamu :) w razie czego zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy okazji konieczności spędzania woęcej czasu w domu kupiłem sobie assasins creeda black flag, woow, polecam bardzo, mało która gra mi się tak spodobala do tej pory w całości przeszedlem tylko wiedzmina 3, farcry 5 i rdr2

Kupilem tez odysseya ale jeszcze nie odpalałem, ale jak jest równie fajny to aż szkoda że muszę chodzić do pracy

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy w Xbox game pass są teraz jakieś konkretne tytuły? Nie wiem czy warto to kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ściągam Fortnite, CoD War Zone i The Crew 2 na PS4. Nie wiem od czego zacznę... chyba od tego co się pierwsze ściągnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wieczorem parę godzin w CoD, całkiem ok. Przy włączeniu nowej gry w Crew2 spaliło się PlayStation. Idealny moment biorąc pod uwagę #zostańwdomu :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie watch dogs wjechało na pełnej, wciągnęło mnie w piątek na całą noc i wczoraj też trochę ;)

Tyle, że parytet wiadomości musi być i pierwszy raz od kilkunastu lat jak używam laptopów padła mi matryca :/ Jakoś źle złapałem i się naprężyła i się wylała :/ dobrze, że wziąłem monitor z pracy ;) to mogę dalej grać

Jedynka czy dwójka? Jedynka bardzo mi się podobała. Dwójka niestety nie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja przy okazji konieczności spędzania woęcej czasu w domu kupiłem sobie assasins creeda black flag, woow, polecam bardzo, mało która gra mi się tak spodobala do tej pory w całości przeszedlem tylko wiedzmina 3, farcry 5 i rdr2

Kupilem tez odysseya ale jeszcze nie odpalałem, ale jak jest równie fajny to aż szkoda że muszę chodzić do pracy

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Black Flag nawet spoko było. Unity jeszcze w miarę. Syndicate to niestety jakaś porażka. Ta gra to jakiś chaos. Ciężko odnaleźć się w niej, a nawet coś zepsuli z poruszaniem się postaci/fizyką/sterowaniem. W te nowe części na nowym silniku jeszcze nie grałem, ale słyszałem dobre opinie.

 

U mnie niezmiennie od grudnia Death Stranding. Chociaż żona ostatnio nabrała trochę ochoty na granie w pandemii i wróciła do Syndicate właśnie. Trochę z nią gram, ale mocno przeklinamy tę grę. Trzeba dzielić czas przy konsoli, którego i tak niewiele jest odkąd dzieci w domu grasują

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka bo byla za darmo ;) ze mnie to taki gracz weekendowy ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że kwarantanna wciągnęła mnie na dobre... Hitman i Hitman 2 będę miał co robić przez najbliższe tygodnie celuje we wszystkie osiągnięcia ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że kwarantanna wciągnęła mnie na dobre... Hitman i Hitman 2 będę miał co robić przez najbliższe tygodnie celuje we wszystkie osiągnięcia ;)

Ambitnie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie wymyslac wyzwania w tych trudnych czasach :lol:

 

No to rzeczywiście grubo poszedłem z tym wyzwaniem ;)

Dalej jestem na Hitmanie i to chyba nawet nie w połowie. Oczywiście mogłbym sobie ułatwić rozgrywkę grając te misje po których odblowkowują się lepsze bronie itp. ale spodobał mi się story mode i filmiki fabularne.

Mega mi się podoba ta gra. Mam też dodatkowe misje z tych pakietów GOTY itp. więc jest co robić.

 

Polecam zakup własnej wersji, a nie współdzielone konta steam gdzie trzeba grać offline bo to odbiera wszystkie wyzwania jakie są w grze ;)

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, rocket napisał:

Sam obecnie gram w klasyki, mianowicie w Heroes III oraz w Heroes V, przyznam,ze V nie jest może tak dobra jak III ale nadal ma dobra historię. Niedawno skończyłem grać w Divine Divinity i jeśli byście szukali jakiegoś dobrego rpg jako przystanek w oczekiwaniu na Cyberpunk to polecam bo pomimo grafiki, jest całkiem nieźle skonstruowane. Trochę nietypowa mechanika gry, ale idzie się przyzwyczaić.

NO i zastanawiam się czy sie doczekam wreszcie Cyberpunka. Przekladają już drugi raz. Z drugiej strony pamiętam jak Wiedźmina rownież tak często przekłądali a każdy wie, jaka dobra gra  z niego wyszła. 

Ło panie :) Heroes 3! Ostatnio udało mi się po latach uruchomić go na Macbooku. Trochę się narobiłem, ale było warto :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zaczynamy B)
 
IMG_20200627_125651.thumb.jpg.25cddc5eb4aa5e23a4bb3cf82ba59dcf.jpg
I jak? Warto? Tylko bez spojlerów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Lestaf napisał:

I jak? Warto? Tylko bez spojlerów ;)

Warto 🤭 

Gameplay 10/10

Grafika 9/10 - gdybym grał na prosiaku to zapewne byłoby 10 🤪 

Fabuła jak na razie to 8/10 - mam przegrane z 10 godzin.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.