Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Czekałem na to kilka lat tlou2 jest super warto było czekać :) jak dla mnie jedna z najlepszych gier na ps

 

 

26B3326D-C1E2-4C1B-ABF4-DBA5F3A8FCCC.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie kupiłem TLOU2. Na pewno kupię, ale trochę ostudziły mnie pierwsze, mieszane opinie wśród znajomych i w internecie. Jedynka była genialna i w sumie w obu recenzjach, które obejrzałem (Quaz i Arhn), recenzenci mówili, że jedynka była świetnie zamkniętą, kompletną historią, która nie potrzebowała kontynuacji. Też miałem takie odczucia lata temu po przejściu jedynki. Na pewno kupię, bo jedynka świetna, Uncharted i Crasha też zawsze lubiłem. Tylko jeszcze się wstrzymuję :). Studio Naughty Dog nie robi słabych gier.

A z ostatnio ogranych to po skończeniu genialnego Death Stranding (platyna ), przeszedłem Titanfall 2 (ok), Call of Duty WW2 (niezły) i Hitman 2 (lubię serię od lat).

W ostatnich latach nie grałem dużo w strzelanki wojenne, ale pamiętam jeszcze czasy pierwszych Call od Duty i Medal of Honor na PSX i PC. Podoba mi się to jak w ostatnich latach zmienia się narracja gier o historycznych wojnach światowych. Już niekoniecznie gramy rolę takiego niezniszczalnego „Rambo” co z uśmiechem chodzi i rozwala tysiące przeciwników. Teraz wojna pokazywana jest jako coś negatywnego, gdzie nie raz widać strach żołnierzy. Pierwszy raz miałem takie odczucia w Battlefield 1, ale Call of Duty pokazuje to jeszcze lepiej. Gra niezbyt wymagająca, ale właśnie fajnie rozegrana artystycznie.

Za to z innych gier, które niedawno próbowałem to kompletnie nie siadło mi Star Wars Battlefront z PS+ i Project Cars (pewnie dlatego, że nie mam już kierownicy- na padzie tragicznie się gra). FIFA 20 też mi nie weszła - tryb Volta jakiś taki zbyt... młodzieżowy?, ultimate team po latach znudził się, kariery nie rozbudowują od wielu lat, a na online za bardzo się denerwuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie z zeszłego roku Death Stranding i Sekiro chyba najlepsze tytuły na PS4 (u mnie ze wskazaniem na to drugie :) ). Do gry Kojimy podszedłem z założeniem, że pewnie nie dla mnie, ale jego tytuł warto sprawdzić. Wsiąkłem totalnie :D Teraz na tapecie - na playu przechodzę sobie od nowa TLOU, akurat doczłapie do końca jak się zaczną pojawiać jakieś promocje na TLOU2 :D Na PC - CoD Warzone i ostatnio sobie pykam w VoidBastards, fajna gierka z GamePassu microsoftu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Ceteth napisał:

No dla mnie z zeszłego roku Death Stranding i Sekiro chyba najlepsze tytuły na PS4 (u mnie ze wskazaniem na to drugie :) ). Do gry Kojimy podszedłem z założeniem, że pewnie nie dla mnie, ale jego tytuł warto sprawdzić. Wsiąkłem totalnie :D Teraz na tapecie - na playu przechodzę sobie od nowa TLOU, akurat doczłapie do końca jak się zaczną pojawiać jakieś promocje na TLOU2 :D Na PC - CoD Warzone i ostatnio sobie pykam w VoidBastards, fajna gierka z GamePassu microsoftu :)

 

Sekiro też próbowałem, ale jednak było troszkę zbyt wymagające. Kiedyś bym się zawziął (tym bardziej, że samuraje zawsze spoko), ale teraz mam dwójkę dzieci na głowie, więc wielogodzinny trening i walki z jednym bossem przez tydzień nie są mi już po drodze, a że gram tylko wtedy, gdy dzieci śpią to głośne rzucanie mięchem po zginięciu po raz 10-ty w tym samym miejscu nie wchodzi w grę :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Zolw napisał:

Czekałem na to kilka lat tlou2 jest super warto było czekać :) jak dla mnie jedna z najlepszych gier na ps

Najlepsza gra generacji, nie można się oderwać :) 

Złe opinie to jakiś bełkot i chyba piszą to osoby co same nie grały i powielają wymyślane opinie o socjopatycznej wizji twórcy.

Gra jest kozacka i nie zawsze musi być cukierkowo i słodko w scenariuszu ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można spokojnie zagrać w TLOU2 , jeśli nie przeszło się części pierwszej? Czy może nawiązanie do jedynki jest zbyt duże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest duże, bo to kontynuacja, choć między 1 a 2 częścią upłynęły 4 lata w uniwersum gry.

Od biedy można przeczytać w Internecie, co działo się w 1, ewentualnie na początku 2 jest krótkie przypomnienie, ale najlepiej zagrać i przeżyć samemu część pierwszą wraz z dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Kuba83 napisał:

Czy można spokojnie zagrać w TLOU2 , jeśli nie przeszło się części pierwszej? Czy może nawiązanie do jedynki jest zbyt duże?

Warto zagrac bo pierwsza jest jedna z najlepszych gier jakie wyszły i przy okazji zrobisz sobie dobry podkład pod 2 :) 

 

ja ostatnio próbuje wymasterowac Hitmana 2 chociaż z czasem ciężko. 
Zaraz będzie 3 cześć wiec mam nadzieje ze uda się skończyć na czas :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kuba83 napisał:

Czy można spokojnie zagrać w TLOU2 , jeśli nie przeszło się części pierwszej? Czy może nawiązanie do jedynki jest zbyt duże?

Żeby wczuć się w klimat gry i rozumieć wszystkie wątki polecam zagrać w tlou 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, krisp1 napisał:

Warto zagrac bo pierwsza jest jedna z najlepszych gier jakie wyszły i przy okazji zrobisz sobie dobry podkład pod 2 :) 

 

ja ostatnio próbuje wymasterowac Hitmana 2 chociaż z czasem ciężko. 
Zaraz będzie 3 cześć wiec mam nadzieje ze uda się skończyć na czas :) 

 

To mamy podobny cel :) i podobny problem.

Najgorzej bo poza osiągnieciami w grze są jeszcze te widoczne na steam, więc mam jeszcze co robić: Your achievement progress: 116 / 146 (79%)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i kupiłem Na razie spoko. Zdecydowanie najpierw jedynka!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem. Jestem dopiero po jakiejś godzinie fabuły, może dłużej. Właśnie, czy jest gdzieś pokazane ile się już grało? 4a23093d1ed84d1ad7f7fcd1bc61a7a3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą niedzielę odbędzie się cyfrowa konferencja Ubisoftu. Gracze, którzy zalogują się do swojego konta Uplay podczas Ubisoft Forward otrzymają bezpłatnie Watch Dogs 2.

 

https://gamingsociety.pl/artykul/watch-dogs-2-za-darmo-1114903/?fbclid=IwAR3IsQRTEtR1neDajrc6k5P5oV9QMlOxzuJWcuhASXZUiJTeX5ODakqbykw


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka lepsza. Ale jeśli ktoś nie grał w dwójkę to fajna okazja!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.06.2020 o 20:01, Kuba83 napisał:

Czy można spokojnie zagrać w TLOU2 , jeśli nie przeszło się części pierwszej? Czy może nawiązanie do jedynki jest zbyt duże?

Hej, jako ktos kto nie gral od czasow liceum, czyli juz troche(za duzo?) lat temu... nie rob sobie tego I ukoncz czesc pierwsza obowiazkowo, tylko dzieki temu bedziesz w stanie zrozumiec wybory bohaterow z czesci drugiej... 

The last of us to najlepsza gierka w jaka gralem wogole, czesc druga przeszedlem w weekend, ostatni raz grac do rana zdarzylo mi sie 20 lat temu;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem wczoraj The last of us 2. Ależ ta gra była długa, zdecydowanie za długa, finał ciągnął się w nieskończoność. Mi przejście jej zajęło prawie 37 godzin, bo lizałem każdą ścianę w poszukiwaniu znajdziek, a i tak nie udało mi się wszystkich znaleźć. Na chwilę obecną ciężko mi tą grę ocenić, ale na pewno nie będzie to 10 ani tym bardziej 1.64cab517b17ee3be9732191d4be82204.jpg&key=6601adc0fd457193e821327993724b852c4051495c36ba305893bd82d45d1cd1

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Lestaf napisał:

Ukończyłem wczoraj The last of us 2. Ależ ta gra była długa, zdecydowanie za długa, finał ciągnął się w nieskończoność. Mi przejście jej zajęło prawie 37 godzin, bo lizałem każdą ścianę w poszukiwaniu znajdziek, a i tak nie udało mi się wszystkich znaleźć. Na chwilę obecną ciężko mi tą grę ocenić, ale na pewno nie będzie to 10 ani tym bardziej 1.

 

 

 

Delektuję się tą grą i dopiero wczoraj wyszedłem ze szkoły :) (w grze oczywiście) dzisiaj planuję nocne granie, zobaczymy jak pójdzie 😈

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem w trzy dni tak mnie wciągnęła :D

Gra jest genialna, dla mnie ogólnie 9/10 a sam gameplay to top 10/10!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie do końca podobało się to, że w kwestii mechaniki nie zmieniło się prawie nic od jedynki. Pierwsza część to jedna z moich ulubionych gier, ale od dwójki oczekiwałem trochę więcej zmian w krafcie i rozwoju postaci. Historia bardzo mi się podobała, ale jak już pisałem, za bardzo ją rozciągnęli. Daję grze 8/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5dych na karku,i sobie lubie pograc w pleya,The last of us przelazłem,a The last of us 2 Panowie polecacie?Ja patrzyłem fabułe na you tube,to wydaje mi sie ze jedynka była lepsza to moje IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 5dych na karku,i sobie lubie pograc w pleya,The last of us przelazłem,a The last of us 2 Panowie polecacie?Ja patrzyłem fabułe na you tube,to wydaje mi sie ze jedynka była lepsza to moje IMO
The last of us 2 to bezpośrednia kontynuacja jedynki. Gra jest wyśmienita, bardzo ją polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę na forum liczne grono posiadaczy PS4. 

Bardzo mnie to cieszy :)

 

 

 

 

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zabicia czasu mozna sobie pograc

Edytowane przez Irek1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.