Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja próbowałem Sekiro, ale wymiękłem. Jest dość trudna, a ogólnie mam od półtora roku mało czasu na granie (tylko wieczorami, gdy dzieciaki pójdą spać, a i to nie zawsze). Sekiro wymaga jednak mocniejszego wyćwiczenia palców, więc szybko poddałem się. W Dark Souls nie grałem, ale pewnie też bym poległ :)

 

Zgadzam się, że wybór gry generacji to karkołomne zadanie. Na PS4 wyszło tyle świetnych gier, że nie potrafiłbym wybrać jednej, a do powyższej listy zdecydowanie dorzucę jeszcze RDR2, Death Stranding i jeszcze kilka tytułów by się znalazło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zapomniałem napisać o RDR2 (chociaż moim zdaniem troszkę gorsza niż pierwsza część). 

Mam platyny we wszystkich Dark Soulsach i Bloodbornie - Sekiro będzie więc obowiązkowe :)

 

Jeszcze bardziej przekonaliście mnie do Death Stranding. Kończę człowieka pająka i kupuję produkcję Kojimy :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam platynę tylko w Bloodborne i Wiedźminie 3. Raczej więcej nie planuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 84 i się nie zatrzymuje :P

 

Screenshot_20200908-153715.png


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynowanie zabija radość grania, bo w pewnym momencie człowiek przestaje grać dla samej gry a tylko dla trofek. Tacy ludzie często nie sięgną nawet po Switcha mimo, że ma świetne gry, tylko dlatego że nie na trofeów. Jak Cię to jara to ok, ale ja zamiast platynować, wolę w tym czasie poznać inną grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam platynę tylko w dobrych i ciekawych grach (może poza kilkoma wyjątkami).

Polowanie na pucharki zaczynam dopiero po przejściu gry, gdy mogę ocenić czy ukończenie jej drugi raz da mi jakąkolwiek satysfakcję i radość. Wcześniej nie analizuje listy pucharków. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak przechodzenie kilka razy tej samej gry to dla mnie strata czasu. Bloodborne fajnie się przechodziło kilka razy, ale po wbiciu platyny miałem tej gry już serdecznie dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam platynę tylko w dobrych i ciekawych grach (może poza kilkoma wyjątkami).
Polowanie na pucharki zaczynam dopiero po przejściu gry, gdy mogę ocenić czy ukończenie jej drugi raz da mi jakąkolwiek satysfakcję i radość. Wcześniej nie analizuje listy pucharków. 

Robię dokładnie tak samo. Czasem jest jakiś wyjątek jak choćby TLOU2, które średnio mi pasowało, a platynę zrobiłem. Raczej robię w grach, które mi się po prostu podobają i traktuję to jako przedłużenie czasu z grą bo zawsze ogarniam to PO przejściu gry i nie bawię się w czytanie poradników i spojlerów przed ukończeniem fabuły.

Gratuluję tych ponad 80 platyn. Myślałem, że mam sporo, ale jednak nie dorastam do pięt 189f80a2e5c4153a73da3481a61e368d.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam platynę tylko w dobrych i ciekawych grach (może poza kilkoma wyjątkami).
Polowanie na pucharki zaczynam dopiero po przejściu gry, gdy mogę ocenić czy ukończenie jej drugi raz da mi jakąkolwiek satysfakcję i radość. Wcześniej nie analizuje listy pucharków. 

Robię dokładnie tak samo. Czasem jest jakiś wyjątek jak choćby TLOU2, które średnio mi pasowało, a platynę zrobiłem. Raczej robię w grach, które mi się po prostu podobają i traktuję to jako przedłużenie czasu z grą bo zawsze ogarniam to PO przejściu gry i nie bawię się w czytanie poradników i spojlerów przed ukończeniem fabuły.

Gratuluję tych ponad 80 platyn. Myślałem, że mam sporo, ale jednak nie dorastam do pięt 189f80a2e5c4153a73da3481a61e368d.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 platyn... Ja w życiu nawet tylu gier nie ukończylem. W tym roku dużo grałem przez pandemię i przeszedłem 5 gier, a tak to kończę 2/3 gry rocznie max :D Zazdroszczę wam że macie tyle wolnego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja KIEDYŚ miałem tyle czasu Teraz już nie, ale też przez pandemię kilka platynowych wpadło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekiro - wcześniej nie skończyłem żadnego Soulslike, a grałem po 10+h w BloodBorne, DS 2 i 3 i pare innych. Sekiro mnie oczarowało, w momencie jak kliknie Ci styl walki w tej grze, to dla mnie walka była trochę jak taniec. Trudna, satysfakcjonująca, dla mnie 10/10. \

 

THPS 1+2 - kupione jakoś 2 dni temu, nie mogłem się oprzeć, demo dwójki i 2 minuty na Marsylii będę pamiętał do końca życia bo zanim dorwałem pełną wersję katowaliśmy to w przyjaciółmi tygodniami.

 

Spiderman - zgadzam się - faubuła OK, ale rozgrywka robi całą robotę tutaj.

 

GoW - może sprecyzuję, gra generacji jako ex na PS4. Horizon - po 15h odpuściłem, gra piękna, fabuła ok, łuk mnie pokonał w końcu.

U mnie teraz
PC - albo Warzone albo AssettoCorsa  i kierownica
PS4 - Final Fantasy 7 remake + F1 i Drive club do kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślę o tym THPS. Kochałem za czasów PSX. Z chęcią wróciłem w THPS HD na PS3 kręcąc platynę. Pewnie znów bym się dobrze bawił. Tylko, że to już będzie trzeci raz jak kupuję pierwszą część, więc zastanawiam się czy nie zaczekać aż trochę cena spadnie, a niebawem Mafię 1 kupić.

Jak Asseto Corsa? Zawsze byłem fanem Grań Turismo od czasów PSX i mocno łupałem w GT5 na PS3. Masz porównanie? Asseto Corsa lepsze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lestaf napisał:

I tak przechodzenie kilka razy tej samej gry to dla mnie strata czasu. Bloodborne fajnie się przechodziło kilka razy, ale po wbiciu platyny miałem tej gry już serdecznie dość.

A oglądanie tego samego filmu drugi raz? A czytanie tej samej książki? 

 

Zresztą nie wszystkie gry wymagają ponownego przejścia do uzyskania platyny.

 

4 godziny temu, Najki napisał:


Robię dokładnie tak samo. Czasem jest jakiś wyjątek jak choćby TLOU2, które średnio mi pasowało, a platynę zrobiłem. Raczej robię w grach, które mi się po prostu podobają i traktuję to jako przedłużenie czasu z grą bo zawsze ogarniam to PO przejściu gry i nie bawię się w czytanie poradników i spojlerów przed ukończeniem fabuły.

Gratuluję tych ponad 80 platyn. Myślałem, że mam sporo, ale jednak nie dorastam do pięt emoji16.png189f80a2e5c4153a73da3481a61e368d.jpg
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

26 to również dobry wynik. A według PSNprofiles jest 1027 lepszych graczy ode mnie w Polsce :P

3 godziny temu, Lestaf napisał:

80 platyn... Ja w życiu nawet tylu gier nie ukończylem. W tym roku dużo grałem przez pandemię i przeszedłem 5 gier, a tak to kończę 2/3 gry rocznie max :D Zazdroszczę wam że macie tyle wolnego czasu.

Dużo czasu nie ma, ale godzinka późnym wieczorem jak wszyscy pójdą spać się znajdzie... Według filmwebu ukończyłem (lub tylko oceniłem) blisko 500 gier :o


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potrafisz z tych 500 wymienić trzy ulubione? Moje top3 to 1)Wiedźmin 3
2)Bloodborne
3)Doom Eternal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tutaj jest fanem serii stronghold lub settlers?  200.gif&key=81d2071a2a208cc95eac753189016c3af637b66428ec44b91ffffe8bf724264a

W obie grałem. Stronghold lubiłem, ale fanem bym się nie nazwał Żadnej z nich nie ukończyłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Lestaf napisał:

A potrafisz z tych 500 wymienić trzy ulubione? Moje top3 to 1)Wiedźmin 3
2)Bloodborne
3)Doom Eternal
 

Nierealne wybrać 3 ulubione. Prędzej 30... Każda z mojego topu, ma to coś, co powoduje że jest wyjątkową. Świetny gameplay, fabuła realizacja czy po prostu nostalgia, bo przy tej grze spędziłem godziny jako dzieciak lub nastolatek. 

 

Ale spróbuję wymienić takie które zasługują na miano ulubionych:

Baldur's Gate 1 & 2

Metal Gear Solid 1, 3, 5

Fallout 1 & 2

Heroes of Might and Magic III 

GTA Vice City 

Star Wars KOTOR 

Max Payne 

Resident Evil 1-3

Diablo 1 & 2

Final Fantasy IX

Mafia

Mass Effect 

Gran Turismo 

Toca

Colin McRea Rally 

Tekken 3

Original War 

THPS 2

Tomb Raider 2

Uncharted 1-4

Lineage 2

Neverwinter Night's 

Operation Flashpoint 

The Last of US 

Dark Souls 1-3

Wiedźmin 3

Horizon Zero Dawn

Red Dead Redemption

 

Jakbym się uparł to może bym zawęził (i tak już zawężoną listę) do 10 :P ale to byłaby obraza dla pozostałych.

 

W dniu 8.09.2020 o 18:18, Ceteth napisał:

THPS 1+2 - kupione jakoś 2 dni temu, nie mogłem się oprzeć, demo dwójki i 2 minuty na Marsylii będę pamiętał do końca życia bo zanim dorwałem pełną wersję katowaliśmy to w przyjaciółmi tygodniami.

THPS 2 ma nadal najlepszy soundtrack ze wszystkich gier wideo. Nie pobił go żaden Need for Speed Underground, nie pobił go też Vice City... 

 

W dniu 8.09.2020 o 20:38, Najki napisał:

Zawsze byłem fanem Grań Turismo od czasów PSX i mocno łupałem w GT5 na PS3.

Mój pierwszy pucharek na PS3 właśnie z GT5 :)

 

Screenshot_20200909-225214-01.jpeg


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy pucharek na PS3 właśnie z GT5
 
Screenshot_20200909-225214-01.thumb.jpeg.ae50eb796f73fead7cdcd53ccffcefc5.jpeg

Ciekawa statystyka trofeów. Co to za strona?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.09.2020 o 20:38, Najki napisał:

No właśnie myślę o tym THPS. Kochałem za czasów PSX. Z chęcią wróciłem w THPS HD na PS3 kręcąc platynę. Pewnie znów bym się dobrze bawił. Tylko, że to już będzie trzeci raz jak kupuję pierwszą część, więc zastanawiam się czy nie zaczekać aż trochę cena spadnie, a niebawem Mafię 1 kupić.

Jak Asseto Corsa? Zawsze byłem fanem Grań Turismo od czasów PSX i mocno łupałem w GT5 na PS3. Masz porównanie? Asseto Corsa lepsze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W Assetto spora zabawa z uczeniem się samochodu i toru. Tam bawię się z Manualem i pozycji powiedzmy siedzącej. Do tego zabawa przednia z driftem. To już jednak bardziej symulator, niż ot gra wyścigowa. W tej cenie, warto ograć, ale pozycja zdecydowanie na kierownicę.

 

Na PS4 już lżejsze pozycje i gra na pół leżąco :)

IMG_20200816_112749.jpg

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Najki napisał:


Ciekawa statystyka trofeów. Co to za strona?

 

https://psnprofiles.com


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest się czym chwalić :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spider-Man ukończony... Czas na Death Stranding! 

 

Screenshot_20200916-204434.png


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.