Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaliczyłem Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Nostalgia bardzo Na platynę nie cisnę, bo za dużo do zrobienia. Tydzień pograłem i dziś poszedł dalej w świat. Czekam na remake Mafii


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spider-Man ukończony... Czas na Death Stranding! 
 
Screenshot_20200916-204434.thumb.png.0308f8677fc93f850b16f988d0ab5263.png

I jak Death Stranding?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Najki

Buduję drogi pożyczoną różową furą :D

Generalnie giera ok, kilka elementów wkurzających, kilka spoko. 

No i czuć na kilometr Kojime i klimat MGSów.

Złapałem sie na tym że robię wszystko tylko nie główne misję... Chyba muszę więcej skupiać się na fabule bo nigdy nie skończę tej gry... 

DSC_5843.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=101270]Najki[/mention]
Buduję drogi pożyczoną różową furą
Generalnie giera ok, kilka elementów wkurzających, kilka spoko. 
No i czuć na kilometr Kojime i klimat MGSów.
Złapałem sie na tym że robię wszystko tylko nie główne misję... Chyba muszę więcej skupiać się na fabule bo nigdy nie skończę tej gry... 
DSC_5843.thumb.JPG.3a0bc5e038ee762eb98ebea327bdd80b.JPG

Haha classic Kojima Ja też robiłem wszystko poboczne najpierw. Tak już mam (ale tylko w dobrych grach!). Fabuła nie zająć. Jak klimat przypasował to wsiąkaj w niego Ten klimat samotności jest niesamowity. A gdy leci muzyka to aż chce się mocniej potencjometr rozkręcić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS klimat ma genialny, zrobiłem multum misji pobocznych, ale na pewnym etapie to już były tylko fedexy i mi przeszło.

 

Fajnie czuć, że jednak gdzieś tam się inni kurierzy kręcą jak powstaje nowa droga, albo Ty dorzucasz surowców do zaczętej już budowy :)

Ja od jakiegoś czasu męczę GrandTurismo 5 z Logitechem G29. Zabawa przednia, ale ilość nerwów jak po 20 minutach, ktoś Cię spycha z toru i nagle zamiast 4 jesteś 16 powoli mnie odciąga od ścigania online :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba dziś zacznę Vampira z ps+. Już bardzo dawno w nic na playce nie grałem, pogrywam tylko czasem w Zeldę na Switchu. Lubię błąkać się po Hyrule i szukać Korok seeds :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Mafię w preorderze kilka dni przed premierą z odbiorem osobistym licząc, że to pomoże grze dotrzeć na premierę, a nie po (szczególnie, że premiera w piątek była). Sklep RTV Euro AGD bo mam po drodze. W dzień premiery okazało się, że gra jest na stanie we wszystkich ich sklepach w Poznaniu, oprócz tego tylko jednego, do którego zamawiałem No ale ogarnęli się w miarę i na sobotę miałem.

Problem tylko w tym, że żonie zachciało się po raz trzeci zrobić podejście do przejścia w końcu leżącego kilka lat Assassins Creed Syndicate (cholernie nudna i zbugowana wersja) i od dnia premiery Mafia leży i kurz zbiera, bo nie mogę do konsoli się dopchać

Taki chichot losu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie kurcze tak denerwuje ta nowa mafia, co lrawda do tej pory grałem tylko w 3 część, ale 'mechanika' postaci w nowym definitive edition to masakra, gram w to tylko dlatego bo podoba mi się fabuła..

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.10.2020 o 22:32, tomaliusz napisał:

Powiem Ci w zaufaniu że trzecia część Mafii jest najgorsza 😉

Może faktycznie najgorsza, ale jakoś dużo lepsza od 2 też nie była... 

 

W dniu 9.10.2020 o 15:29, Lestaf napisał:

Ja chyba dziś zacznę Vampira z ps+.

Dak znać jak wrażenia, bo ja mam jeszcze trochę roboty przy Death Stranding więc pewnie Vapyra odpalę w przyszłym tygodniu jak nie później... 

 

W dniu 9.10.2020 o 22:30, bober5264 napisał:

A mnie kurcze tak denerwuje ta nowa mafia, co lrawda do tej pory grałem tylko w 3 część, ale 'mechanika' postaci w nowym definitive edition to masakra, gram w to tylko dlatego bo podoba mi się fabuła..

Fabularnie gra jest rewelacyjna! Konstrukcja misji również świetna. Minęło blisko 20 lat a ja nadal pamiętam szczegóły zadań i historii :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Death Stranding w końcu ukończone! 

Rozgrywka bardzo dobra, fabuła mocno średnia... 

 

PS_Messages_20201020_182523.jpg


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie kurcze tak denerwuje ta nowa mafia, co lrawda do tej pory grałem tylko w 3 część, ale 'mechanika' postaci w nowym definitive edition to masakra, gram w to tylko dlatego bo podoba mi się fabuła..

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka



W końcu zacząłem grać 2 dni temu i masz rację. Gra niby zbudowana na nowo, a mechanika postaci jak 20 lat temu w oryginale ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Death Stranding w końcu ukończone! 
Rozgrywka bardzo dobra, fabuła mocno średnia... 
 
PS_Messages_20201020_182523.thumb.jpg.d4c4c5c30d2c1364d4b970d52d8d82a5.jpg

No gratulacje
Szkoda, że fabuła rozczarowała. Mnie się podobała. No i ten unikatowy klimat i jednocześnie przeplatające się zupełnie przeciwstawne uczucia samotności oraz współpracy/społeczności. Z ogromną przyjemnością dostarczyłem paczki aż do platyny i to bez większego pośpiechu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim :)

 

12 godzin temu, Najki napisał:

Szkoda, że fabuła rozczarowała. Mnie się podobała. No i ten unikatowy klimat i jednocześnie przeplatające się zupełnie przeciwstawne uczucia samotności oraz współpracy/społeczności. Z ogromną przyjemnością dostarczyłem paczki aż do platyny i to bez większego pośpiechu emoji217.pngemoji109.png

Ogólny klimat gry to jedno, rozgrywka to drugie, ogólna konstrukcja gry to trzecie, postacie i dialogi to czwarte a sama fabuła to też co innego :P I tak jak rozgrywka, konstrukcja i klimat są w tej grze naprawdę świetne tak postacie i fabuła już nie tak bardzo (aż się prosiło o jakiś ciekawych, nietypowych bossów!). Końcówkę gry to prawie przespałem, wtórne i totalnie zbędne oraz przeciągane dialogi (tak wiem, że to styl twórcy) sprawiły, że w pewnym momencie wyszedłem z salonu i poszedłem się golić :D

 

Niestety Kojima drugi raz z rzędu robi to samo. MGS V gdyby nie taka sobie fabuła i fatalni bossowie, byłaby grą idealną, bo gameplay w tamtej grze miażdżył wszystko :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to, nikt w nic nie gra? :D pogoda byle jaka, galerie pozamykane. Nie wierzę, że w nic nie gracie :P

 

Ja skończyłem Vampyra, bo był w PS Plus. Ale mocno średni... 

 

Teraz pogrywam w Metro Exodus. Ale też coś nie czuję chemii 😕


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy, gramy :)

 

- Mafia 1 skończona - fajna, fabuła dobra, ale nie bawiła już tak jak za pierwszym razem 18 lat temu ;)

- Vampyr też próbowałem, ale nie mogłem udźwignąć tej mechaniki, silnika. Odpuściłem już po tej ucieczce na początku i przeszukiwaniu domu/kryjówki

- Króciutkie Call of Duty Modern Warfare 2 remaster kampanii - to właśnie wczoraj ukończyłem, bo też z PS+ dostałem. Fajnie czasem odmóżdżająco postrzelać do tych "skryptów" z Call of Duty :)

 

Żona nadal męczy Assassin's Creed Syndicate. Uparła się na platynę. Zostały jej ostatnie 2 trofea, więc wszystko na dobrej drodze ;)

 

Zastanawiam się co dalej. Mam jeszcze kilka zaległych tytułów z PS+, np. Shadow of the Colossus, Rise of the Tomb Raider czy dodany teraz Śródziemie: Cień Mordoru. Call of Duty strasznie krótkie było i postrzelałbym jeszcze trochę. Myślałem o tym nowszym Call of Duty Modern Warfare z 2019 roku, ale jestem zaskoczony tym jak dobrze trzyma cenę ta gra. Trochę szkoda kasy biorąc pod uwagę, że ta kampania to też pewnie na max 10h, jak to oni mają w zwyczaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam w Genshin Impact - nawet fajne :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem dziś Valhalle i szykuje się bardzo bardzo przyjemny wieczór ;)

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie we wtorek wjechał Xbox Series S i tak sobie testuje różne tytuły bo zawsze byłem team playstation i w kilka pozycji nigdy nie miałem jak zagrać :)

 

Na teraz na tapecie Quantum Break, Gearsy i parę innych. Czekam na next genowe tytuły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie zboczeniem kupienie Xboxa dla samych Gears-ów?

Ja też z teamu PS.

No chyba że u córki na komputera se wrzucę 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas ogrywam... I tak od dwudziestu lat. Tym razem w wersji EE0812b1bdca61f82b7beb043f01c9caca.jpg

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.11.2020 o 12:47, Najki napisał:

Gramy, gramy :)

 

- Mafia 1 skończona - fajna, fabuła dobra, ale nie bawiła już tak jak za pierwszym razem 18 lat temu ;)

- Vampyr też próbowałem, ale nie mogłem udźwignąć tej mechaniki, silnika. Odpuściłem już po tej ucieczce na początku i przeszukiwaniu domu/kryjówki

- Króciutkie Call of Duty Modern Warfare 2 remaster kampanii - to właśnie wczoraj ukończyłem, bo też z PS+ dostałem. Fajnie czasem odmóżdżająco postrzelać do tych "skryptów" z Call of Duty :)

 

Żona nadal męczy Assassin's Creed Syndicate. Uparła się na platynę. Zostały jej ostatnie 2 trofea, więc wszystko na dobrej drodze ;)

 

Zastanawiam się co dalej. Mam jeszcze kilka zaległych tytułów z PS+, np. Shadow of the Colossus, Rise of the Tomb Raider czy dodany teraz Śródziemie: Cień Mordoru.

Mechanika gry Vampyra mało przyjemna. Myślałem że to będzie tytuł AAA, a tu się okazał taki średniak. 

 

Cos czuję, że poczekam na obniżkę ceny Mafii i wtedy się zdecyduję :)

 

Odświeżona seria Tomb Raider jest świetna. Ukończyłem dwie części i dwie platynki. Polecam! 

Ale z tych 3 jednak odpaliłbym Shadow of the Colossus... Magiczną gra. Nie dziwi mnie jej kultowy status. 

 

W dniu 10.11.2020 o 18:27, bober5264 napisał:

Ja kupilem dziś Valhalle i szykuje się bardzo bardzo przyjemny wieczór ;)

Jeszcze nie grałem w żadnego Assassina na PS4... Wtórności serii zaczęła mi chyba przeszkadzać i po Black Flag (które akurat było bardzo fajne) przestałem regularnie grywać w AC. Ale chyba wrócę do serii... Muszę tylko wybrać jakiś dobry tytuł. 

Jak wrażenia z Valhalli? 

 

22 godziny temu, tomaliusz napisał:

Czy będzie zboczeniem kupienie Xboxa dla samych Gears-ów?

Ja też z teamu PS.

No chyba że u córki na komputera se wrzucę 🤔

Dla samych gearsów tak :D Chociaż są i tacy co dla Halo kupowali Xboxsa :P

 

12 godzin temu, Hogg napisał:

Raz na jakiś czas ogrywam... I tak od dwudziestu lat. Tym razem w wersji EE0812b1bdca61f82b7beb043f01c9caca.jpg

Jakieś znaczące różnice czy tyko grafika? 

Ja ukonczylem pierwszy raz jak miałem ze 12 lat? Potem koło 18.. I więcej do Baldur's Gate nie wróciłem. Ale czekam na 3 część w wersji na PS4/5. Mam nadzieję że prędzej czy później to nastąpi :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem The Last of Us 2 :) te ostatnie walki podniosły mi ciśnienie ale chyba jedynka była lepsza

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.