Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Piter80 napisał:

U mnie na ps4 z dyskiem ssd cyberpunk działa tragicznie.Wywala mnie do niebieskiego ekranu co godzine średnio.Co chwile roboe save.Gra robiona 7 lat a wygląda jak gra z 2013 roku.Do tej pory żadna gra mnie tak nie rozczarowała.

 

Odpaliłem w dzień premiery i z godzinkę pograłem, zrobiłem 1. misję. W miarę spoko. Potem, aż do wczoraj nie miałem jakoś weny i w końcu włączyłem grać dalej, a przynajmniej próbować. I jak już zacząłem poruszać się po tym "open world" to dopiero wyszły kwiatki, których już nawet nie chce mi się wymieniać. Można prosić o zwrot w PSN: https://www.playstation.com/pl-pl/support/store/ps-store-refund-request/ Dzisiaj dam jej drugą szansę i jak dalej mi będzie działać na nerwy to sam z tej opcji skorzystam... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja o zwrot wnioskować nie będę. Bugów są setki i ciężko się gra na PS4, gdzie jest może 20-25 FPS Jak już będę miał dość to po prostu odłożę na półkę, poczekam na duże patche zapowiadane na styczeń i luty, a może na PS5 jeszcze jeśli będę cierpliwy, bo na razie nie da się kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: wczoraj odpaliłem na chwilę zremasterowaną wersję "Mafii 2" Już mi się podoba :)

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sympatyczna i bardzo prosta gierka, która jako jedna z nielicznych tego typu, posiada udowodniony naukowo pozytywny wpływ na inteligencję: http://brainworkshop.sourceforge.net/

Jeśli ktoś chce się sprawdzić i przetestować działanie, polecam poćwiczyć z programem przez dłuższy czas. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem ghost of tsushima.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ja też bym bardzo chciał ale mam xboxa..

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.12.2020 o 14:56, Żaki-Czan napisał:

U mnie od premiery stoi sobie na półeczce X series X. Popełniłem zdradę stanu, bo zatwardziałym miłośnikiem PS-a byłem od pierwszej do czwartej generacji. Teraz jednak po prezentacjach PS5 i X-a, wybrałem konkurencję. Do padów można się przyzwyczaić w ciągu jednego dnia, do tego własne akumulatorki eliminują szukania kabla do ładowania w najmniej spodziewanym momencie. Nie mogę za to przestawić się do tego dashboardu i systemu achievementów. Trofiki na PS były fajniejsze. Czego mi jeszcze brakuje? Czegoś ala playlink z PS4, gdzie Wiedza to potęga potrafiła rozwalić każdą imprezę i wszyscy pchali się do grania na konsoli :)

Zdrada stanu? Toż to zdrada własnego siebie! Niedopuszczalne. Właśnie wypełniłem formularz na stronie Sony o wykreślenie Cię z listy graczy PS !

 

18 godzin temu, Najki napisał:

Nie no, ja o zwrot wnioskować nie będę. Bugów są setki i ciężko się gra na PS4, gdzie jest może 20-25 FPS Jak już będę miał dość to po prostu odłożę na półkę, poczekam na duże patche zapowiadane na styczeń i luty, a może na PS5 jeszcze jeśli będę cierpliwy, bo na razie nie da się kupić.

Taka nawałnica negatywnych komentarzy w sieci, tylko przekonała mnie, żeby Cyberpunka kupić dopiero na PS5. Na siłę nie będę walczyć i to za ponad 2 stówki :P

Witchera 3 ograłem dopiero z wszystkimi dodatkami i spatchowanego. Grało się mega przyjemnie i nawet nie wiedziałem, że gra była usiana błędami w dniu premiery.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może się wypowiem mając już w Cyberpunka ponad 30 godzin rozegranych na PC z dość dobrym configiem ale bez wodotrysków. W skrócie - pierwsze 6=8 godzin to był festiwal i wysyp bugów, potem z raz czy dwa trafiło się, że przechodzień w tłumie stał w pozie T, ale były to niepotrzebne NPC. Ogólnie - wciąga jak bagno, myśle, że ostatnie ok 10h nie dotknąłem głównego questa, robiąc same zadania poboczne. Zgadzam się, że wydanie na PS4 czy XOne powinno być albo sporo opóźnione albo po prostu nigdy się nie wydarzyć, ale wszyscy patrzą na tą grę przez pryzmat bugów, nie wspominając, że poza tym (tak, wiem, ciężko powiedzieć "poza tym" przy tej skali) to jest rewelacyjna gra. Jedyne co, to do jeżdżenia autem podpiąłem pod PC pada od Xboxa, więc chwytam za niego wsiadając do auta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie bardzo Tsushima. Zobaczymy ile czasu mi jeszcze zejdzie z Cyberpunkiem. Dzisiaj ostatni dzień w pracy i potem wolne do 4.01, bez większych planów. Niby GoT miał wjechać dopiero jak kupię PS5, ale zanosi się, że zmęczę go jeszcze na starej generacji, bo do Marca/Kwietnia o PS5 pewnie będzie trudniej niż o nowego SUBa u producenta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valhalę ograłem na nowym Xboxie, dla mnie, zdecydowanie najlepszy AC kiedykolwiek wydany. 70h grania i trochę żal było, że już koniec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Sony i do CDred o zwrot i cisza od 2 dni.A ludzie piszą,że sony nie uwględnia reklamacji a gre ze sklepu wycofali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Piter80 napisał:

Pisałem do Sony i do CDred o zwrot i cisza od 2 dni.A ludzie piszą,że sony nie uwględnia reklamacji a gre ze sklepu wycofali.

 

Jak wspominam premierę Wiesia 2, to przez dwa tygi był niegrywalny i skakał jak durny na moim całkiem niezgorszym wtedy PC. Z CP2077 na PC aż takich jazd nie mam jak wtedy, a już na pewno nie aż takie koledzy na PS4/PRO - ale szału nie ma jak na tak wielką premierę.
Cholera, za te pieniądze można zgarnąć na przecenie choćby Tsuchimę która jest wyborna, albo The Last of Us II.

Myślę że 'utonąłeś' w kolejce u REDów - pół świata chyba obecnie grę oddaje 😉

Ja się wstrzymam i poczekam - niech łatają, choć kusiło oddać w czorty widząc co się dzieje dookoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Piter80 napisał:

Pisałem do Sony i do CDred o zwrot i cisza od 2 dni.A ludzie piszą,że sony nie uwględnia reklamacji a gre ze sklepu wycofali.

 

Wyluzuj :D Kupiłeś to dostaniesz maila jak ja poniżej. Będzie odnośnik, logujesz się na swoje konto, potwierdzasz, że chcesz zwrot i czekasz na kasę. 

Screenshot_2020-12-18-18-15-44-258_com.google.android.gm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem grać w Cyberpunka na PC przez Stadię od Google bo mam za słabego kompa, teraz gram na wersji 1.04. I generalnie jako gracz z wieloletnim stażem uważam, że jest dobrze, znaczy są bugi jakieś drobne, ale nie na tyle wkurzające żeby przesłonić zajebistość storytellingu i rozgrywki. Jestem w stanie uwierzyć, że wersje na konsole starej generacji były skopane znacznie bardziej niż wersja na PC. Za pół roku jak będą na bieżąco patchować, gra będzie wybitna. Też myślę że, gdyby to nie była gra hajpowana na maksa od ośmiu lat to by takich zjebów nie dostali :P

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cyberpunk po patchu 1.05 działa dużo lepiej na ps4.

Potwierdzam. Mniej przycina. Ale co dzień mam na każdym patchu minimum jednego crasha i na 1.05 też miałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem crashe co godzine średnio.A wczoraj żadnego.Grafika na plus.Nie ma mleka.Nie zacina gry podczas jazdy samochodem.Ale jest mniej ludzi i aut naulicach.Najlepiej to widać jaksię wyjdzie z domu V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk skończony. Wszystkie większe questy poboczne zrobione, zostało trochę kontraktów. Dla mnie, gra świetna, ale na pewno nie jest to tytuł pokroju Wiedźmina. Ma swój klimat i jeden z lepszych soundtracków jakie słyszałem, Myślę, że niedługo zrobię drugie podejście, tym razem po angielsku i z bronią białą.

 

Z "Buildem" poszedłem w Netrunnera, po ok 25h grania, wiele budynków/baz można wyczyścić bez wchodzenia do środka i wystrzelenia choćby jednej kuli.

 

Teraz zagwozdka. Kupić Immortals Fenyx Rising na nowego Xboxa czy Tsushimę ograć jednak na PS4, zamiast czekać, aż uda się kupić PS5 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Ghost of Tsushima już jakiś czas temu i również polecam. Najlepsza zabawa jest na najwyższym poziomie trudności, a jak dla mnie, to ma najlepszy system walki, jaki widziałem w grach, gdzie używa się broni białej. Więc warto to wykorzystać i jak się nauczy dobrze walczyć, to jest taka frajda, że głowa mała, szczególnie w pojedynkach 1 na 1.

Oczywiście fabuła też bardzo dobra i klimat, zwłaszcza, gdy gra się z japońskim dubbingiem, a nie kaleczy ją angielskim, czy tym bardziej polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.