Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

@Najki

Jak pierwsze wrażenia? Duża różnica między PS4? 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=101270]Najki[/mention]
Jak pierwsze wrażenia? Duża różnica między PS4? 

Różnica jest. Jakieś 50 kg więcej ta konsola wazy default_wink.png A tak serio to jestem bardzo zadowolony. Przeskok z PS4 Fat jest wyraźny. Choćby to, że wszystkie rzeczy działają szybciej, krótsze loading w grach, w Fifie 20 menu przestało lagować, ale i tak największą różnicę robi ten za***isty nowy pad - wibracje i triggery. Astro świetnie go wykorzystuje. Można się nawet zmęczyć fizycznie chwilami przy tej grze gdy lecisz niektóre poziomy na czas

Chociaż gram na TV 1080p więc nie widzę pełni różnic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z głupia frant: ktoś pamięta jak w Hitman Absolution jedynie obezwładnić osobę bez zabijania żeby np przebrać się w jego ciuchy? Za każdym razem kończy się skręceniem karku i ujemnymi punktami za misję (gram na PC)

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Najki napisał:


Różnica jest. Jakieś 50 kg więcej ta konsola wazy ;) A tak serio to jestem bardzo zadowolony. Przeskok z PS4 Fat jest wyraźny. Choćby to, że wszystkie rzeczy działają szybciej, krótsze loading w grach, w Fifie 20 menu przestało lagować, ale i tak największą różnicę robi ten za***isty nowy pad - wibracje i triggery. Astro świetnie go wykorzystuje. Można się nawet zmęczyć fizycznie chwilami przy tej grze gdy lecisz niektóre poziomy na czas emoji846.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dużo cichsza od PS4? Jeden z największych felerów tamtej generacji...

Jestem ciekawy pada! Byłem sceptycznie nastawiony do pada PS4 po tylu latach obsługi dualshocka, ale po kilku chwilach już wiedziałem że to będzie zdecydowanie wygodniejszy pad. Dlatego mam nadzieję że tu również będzie tylko lepiej :)

 

Godzinę temu, Hogg napisał:

Tak z głupia frant: ktoś pamięta jak w Hitman Absolution jedynie obezwładnić osobę bez zabijania żeby np przebrać się w jego ciuchy? Za każdym razem kończy się skręceniem karku i ujemnymi punktami za misję (gram na PC)

  1. Sneak behind the target with your weapon holstered (Caps lock) and subdue (Q, if playing the PC version)
  2. Let them spot you away from other targets and they will follow you, go to a secluded area and fake surrender (X), you will then have the option to knock them out with their own weapon(Q)
  3. Grab them from around a corner by holding the left mouse button while they approach(holster any weapons).

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale wciskając Q i to finisz jest jeden... Musisz w trakcie cut scenki wcisnąć W i skręcasz kark. Hmmm

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Absolution grałem 7 lat temu na PS3 (jedna z pierwszych platynek). 

Nie pamiętam problemów lub niejasnych instrukcji sterownia. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, evilym napisał:

Dużo cichsza od PS4? Jeden z największych felerów tamtej generacji...

Jestem ciekawy pada! Byłem sceptycznie nastawiony do pada PS4 po tylu latach obsługi dualshocka, ale po kilku chwilach już wiedziałem że to będzie zdecydowanie wygodniejszy pad. Dlatego mam nadzieję że tu również będzie tylko lepiej :)

 

Ciszej na pewno jest, ale tak dokładnie to Ci nie powiem, bo od blisko dwóch lat mam dzieci, więc gram tylko wieczorami gdy śpią, a że hałasu nie chcę wtedy robić to na słuchawkach, więc nie słyszę za bardzo konsoli (ani PS4, ani PS5) :P Natomiast napęd blu ray jest nadal głośny i potwierdzam cudze spostrzeżenie, które gdzieś przeczytałem: Jeżeli w napędzie masz płytę to z jakiegoś powodu konsola co jakiś czas tę płytę czyta nawet wtedy, gdy grasz w zupełnie inną grę i do tego w wersji cyfrowej. Czemu? Nie wiem, ale wtedy robi niepotrzebnie hałas tym napędem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ciszej na pewno jest, ale tak dokładnie to Ci nie powiem, bo od blisko dwóch lat mam dzieci, więc gram tylko wieczorami gdy śpią, a że hałasu nie chcę wtedy robić to na słuchawkach, więc nie słyszę za bardzo konsoli (ani PS4, ani PS5)  Natomiast napęd blu ray jest nadal głośny i potwierdzam cudze spostrzeżenie, które gdzieś przeczytałem: Jeżeli w napędzie masz płytę to z jakiegoś powodu konsola co jakiś czas tę płytę czyta nawet wtedy, gdy grasz w zupełnie inną grę i do tego w wersji cyfrowej. Czemu? Nie wiem, ale wtedy robi niepotrzebnie hałas tym napędem.

Jest zdecydowanie ciszej :)

Ja się przesiadłem z ps4 pro i gorąco polecam każdemu taką zmianę.

Dużo szybsze loadingi, świetny pad - grałem w nowe Call of Duty i efekt oporu na triggerach przy strzelaniu robi robotę, całkiem dobra grafika jak na gry z początku generacji.

Aktualnie zrobiłem sobie przerwę w Valhalli i gram w Spiderman: Miles Morales, bardzo dobrze technicznie zrobiona gra. Kupiłem dopiero teraz bo średnio przemawiał do mnie główny bohater, ale nie żałuje. Najbardziej nextgenowy tytuł jaki miałem okazje sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsiąkłem na dobre w Hitman Absolution, wow. Robię pauzę: raz, bo jutro do pracy, dwa - trzeba sobie dawkować przyjemność :)

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem Uncharted 3 od jutra Uncharted 2 :) ale fajne te gry są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie, podpowiedzcie mi proszę. Chcę pograć w Hitmana (same dobre rzeczy słyszę), ale wiem, że są 3 gry te najnowsze 2016,18,21. W jaki sposób grać? Co kupić, żeby po kolei przejść? Mam wersję z 2016 roku podstawową, ale tam są jakieś episody, potem w Hitmanie 2 jakieś kontrakty, Hitmana 3 nie ruszam na razie bo wcześniejsze trzeba zagrać. Troszkę zgubiłem się już w modelu wydawcy. Podpowiecie coś (szukam na PC)?  

 

Edycja///

Właśnie dorwałem Hitman 2 GOLD edition za 23 PLN - dobra cena mam nadzieję? :) W sumie aktualnie mój problem z Hitman 2 rozwiązany, jak z jedynką w takim razie? Mam teraz Hitman 1 (podstawka) + Hitman 2 (gold ed).

 

PS. Valhalle gram i jest fajnie, ale dla zmiany scenerii pozabijałbym kogoś jako Hitman :)

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tego w pełni nie ogarniam. Grałem w tą pierwszą część, ale tylko wybrane misje (chyba wypuszczali kiedyś pojedyncze na jakiś darmowy weekend czy coś). Drugiego Hitmana miałem kompletnego i przeszedłem wszystkie misje. W jego menu widziałem natomiast listę misji z pierwszego Hitmana również. Nie sprawdzałem czy da się uruchomić je. Może Hitman jest tylko takim silnikiem, a kolejne części to tylko zestaw misji i kupując trójkę + epizody z 1 i 2 można ograć wszystkie na silniku trójki? Nie wiem. Trochę wątpię, że aż tak by się postarali, ale zdecydowanie byłoby to fajne i wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Najki napisał:

Też tego w pełni nie ogarniam. Grałem w tą pierwszą część, ale tylko wybrane misje (chyba wypuszczali kiedyś pojedyncze na jakiś darmowy weekend czy coś). Drugiego Hitmana miałem kompletnego i przeszedłem wszystkie misje. W jego menu widziałem natomiast listę misji z pierwszego Hitmana również. Nie sprawdzałem czy da się uruchomić je. Może Hitman jest tylko takim silnikiem, a kolejne części to tylko zestaw misji i kupując trójkę + epizody z 1 i 2 można ograć wszystkie na silniku trójki? Nie wiem. Trochę wątpię, że aż tak by się postarali, ale zdecydowanie byłoby to fajne i wygodne.

 

Akurat to co piszesz na końcu to jak najbardziej prawda. Jeżeli kupisz Hitmana 3 to misje na pewno chociaż z Hitmana 2 możesz ogrywać już z poziomu Hitmana 3. Ale oczywiście musisz tego wcześniejszego mieć. To tylko wiem. Wiem też, że udało mi się 2 Gold dorwać, wiec nie muszę tego rozumieć teraz 😁

 

Aha i jeżeli ktoś gra na PC to Epic Games ma pozwolić/pozwolił na transferowanie H2 ze Steam tak, żeby właśnie móc grać w Hitmanie 3 (który jest exclusivem) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych wszystkich wersjach to łatwo się pogubić ;) szczególnie, że są różne dystrybucje (Steam, Epic).

Jest Hitman, Hitman 2, Hitman 3, ale... do Hitmana jest jeszcze GOTY Legacy Pack (misje Patient Zero, kontrakty trybu eskalacji), do Hitman 2 są expansion packi albo wersja Gold (dodatkowe lokalizacje, mapy snajperskie), a do Hitman 3 Deluxe edition (różne dodatki typu garnitury itp., dodatkowe kontrakty trybu eskalacji). Na Steam można kupować pojedyncze lokalizacje (expansion packi), a na Epic tylko pełne wydania: Hitman GOTY, Hitman 2, Hitman 2 Gold, Hitman 3 i Hitman 3 Deluxe. Przez ten rok Hitman 3 jest dostępny tylko na Epic.

 

Wracając do rozgrywki, we wszystkich wydaniach jest story mode, cut scenki i filmiki o historii agenta 47 plus dodatkowe kontrakty i misje. Mając wszystkie 3 wydania można grać w misje z poprzednich wydań w ostanim. Ja miałem Hitmana 1 w Hitman 2, a teraz mam wszystkie w Hitman 3.

 

Niestety, wraz z Hitman 3 wpadło parę zmian i przy transferze Hitman 2 do Hitman 3 nie przenoszą się wszystkie osiągnięcia np. kontrakty eskalacji trzeba robić od nowa. Zostają za to poziomy opanowania lokalizacji, a przez to też odblokowane trucizny, bronie itp. więc gra się dużo łatwiej ;)

 

Jak ktoś jest nastawiony na zakup 3ki to warto wszystko skonsolidować na początku i grać w 1 i 2 już z poziomu 3ki, wtedy wszystkie osiągnięcia będą w jednym miejscu ;)

 

Jak już się wciągniecie i mielibyście problemy z jakąś misją/osiągnięciem to polecam na YT kanały: hitman series, MrFreeze2244, AJ Nguyen Gaming


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, vvv napisał:

W tych wszystkich wersjach to łatwo się pogubić ;) szczególnie, że są różne dystrybucje (Steam, Epic).

Jest Hitman, Hitman 2, Hitman 3, ale... do Hitmana jest jeszcze GOTY Legacy Pack (misje Patient Zero, kontrakty trybu eskalacji), do Hitman 2 są expansion packi albo wersja Gold (dodatkowe lokalizacje, mapy snajperskie), a do Hitman 3 Deluxe edition (różne dodatki typu garnitury itp., dodatkowe kontrakty trybu eskalacji). Na Steam można kupować pojedyncze lokalizacje (expansion packi), a na Epic tylko pełne wydania: Hitman GOTY, Hitman 2, Hitman 2 Gold, Hitman 3 i Hitman 3 Deluxe. Przez ten rok Hitman 3 jest dostępny tylko na Epic.

 

Wracając do rozgrywki, we wszystkich wydaniach jest story mode, cut scenki i filmiki o historii agenta 47 plus dodatkowe kontrakty i misje. Mając wszystkie 3 wydania można grać w misje z poprzednich wydań w ostanim. Ja miałem Hitmana 1 w Hitman 2, a teraz mam wszystkie w Hitman 3.

 

Niestety, wraz z Hitman 3 wpadło parę zmian i przy transferze Hitman 2 do Hitman 3 nie przenoszą się wszystkie osiągnięcia np. kontrakty eskalacji trzeba robić od nowa. Zostają za to poziomy opanowania lokalizacji, a przez to też odblokowane trucizny, bronie itp. więc gra się dużo łatwiej ;)

 

Jak ktoś jest nastawiony na zakup 3ki to warto wszystko skonsolidować na początku i grać w 1 i 2 już z poziomu 3ki, wtedy wszystkie osiągnięcia będą w jednym miejscu ;)

 

Jak już się wciągniecie i mielibyście problemy z jakąś misją/osiągnięciem to polecam na YT kanały: hitman series, MrFreeze2244, AJ Nguyen Gaming

 

O super, to jest dobre wyjaśnienie. W związku z tym, że na razie H3 jest dla mnie za drogi, to nawet nie będę myślał o nim i z poziomu Hitman 2 ogram sobie rzeczy z 1 i 2. Super!

 

Podoba mi się ten motyw kontraktów, nie trzeba wczuwać się w fabułę tak jak w Valhalli, która jest bardzo pochłaniająca (to plus i minus) :) 

 

a doktorat trzeba pisać.... no i pracę na podyplomówkę... Ajajaj tak dużo zabawy, tak mało czasu 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Hitman też bardzo wciągnął ;) a najbardziej zdobywanie osiągnięć.

Lubię też fabułę i filmiki pomiędzy misjami i briefingi, bardzo przyjemnie się to ogląda.

 

W kwestii ceny hitman 3 to rzeczywiście jest wysoka. Mnie się udało zakupić taniej za granicą ;)

 

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w weekend wjechała Persona 5, jest do kupienia na PS store za 40 zł. Czaiłem się od jakiegoś czasu, ale promocje były dużo mniejsze. Jak na razie, po około 3 godzinach jest nieźle, zobaczymy czy zachwycę się jak większość graczy :)

 

Ghost of Tsushima - wszedłem, w 3 rozdział i... muszę zrobić przerwę bo mam przesyt, a sama historia wręcz trochę nudzi. Spodziewałem się lepszej fabuły i lepszych postaci. Podtrzymuje wcześniejsze stwierdzenie, że Valhala jest dla mnie grą wyraźnie lepszą jeśli chodzi o grywalność, klimat i ogólny fun factor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, vvv napisał:

W tych wszystkich wersjach to łatwo się pogubić ;) szczególnie, że są różne dystrybucje (Steam, Epic).

Jest Hitman, Hitman 2, Hitman 3, ale... do Hitmana jest jeszcze GOTY Legacy Pack (misje Patient Zero, kontrakty trybu eskalacji), do Hitman 2 są expansion packi albo wersja Gold (dodatkowe lokalizacje, mapy snajperskie), a do Hitman 3 Deluxe edition (różne dodatki typu garnitury itp., dodatkowe kontrakty trybu eskalacji). Na Steam można kupować pojedyncze lokalizacje (expansion packi), a na Epic tylko pełne wydania: Hitman GOTY, Hitman 2, Hitman 2 Gold, Hitman 3 i Hitman 3 Deluxe. Przez ten rok Hitman 3 jest dostępny tylko na Epic.

 

Wracając do rozgrywki, we wszystkich wydaniach jest story mode, cut scenki i filmiki o historii agenta 47 plus dodatkowe kontrakty i misje. Mając wszystkie 3 wydania można grać w misje z poprzednich wydań w ostanim. Ja miałem Hitmana 1 w Hitman 2, a teraz mam wszystkie w Hitman 3.

 

Niestety, wraz z Hitman 3 wpadło parę zmian i przy transferze Hitman 2 do Hitman 3 nie przenoszą się wszystkie osiągnięcia np. kontrakty eskalacji trzeba robić od nowa. Zostają za to poziomy opanowania lokalizacji, a przez to też odblokowane trucizny, bronie itp. więc gra się dużo łatwiej ;)

 

Jak ktoś jest nastawiony na zakup 3ki to warto wszystko skonsolidować na początku i grać w 1 i 2 już z poziomu 3ki, wtedy wszystkie osiągnięcia będą w jednym miejscu ;)

 

Jak już się wciągniecie i mielibyście problemy z jakąś misją/osiągnięciem to polecam na YT kanały: hitman series, MrFreeze2244, AJ Nguyen Gaming

Mnie się w drugiej części nie podobało to jak rozwiązali dodatkowe misje. Kupiłem grę na płycie i misją w banku myślałem że zakończyłem i wymieniłem grę po czym dodali kolejna misję ale już bez płyty nie pozwoliło na ściągnięcie. Może nie doczytałem ze coś jeszcze wyjdzie :) 

Trzecia część kupię jak tylko skończy mi się kocioł w pracy bo widziałem w sklepach ale zwykle potrzebuje paru dni urlopu żeby usiąść do tej gry bo każda cześć mnie strasznie wciąga :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już kończę Hitmana 3kę, wątek fabularny mam cały, pracuję nad osiągnięciami. Na szczęście IOI w lutym wypuści parę dodatków https://www.ioi.dk/hitman-3-february-roadmap/

Mam nadzieję, że poprawią błędy na jednej mapie bo nie mogę zakończyć historii... mimo, że robię wszystko jak trzeba gra nie zalicza. 

 

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Assassins Creed Valhalla i jestem zachwycony. Jak dla mnie to o wiele lepsza gra od Cyberpunka. W prawdzie spędziłem w niej dopiero 40h vs ponad 100h w Cyberpunku, ale odczucia po tych 40 godzinach mam tylko pozytywne, a Cyberpunk wkurzał mnie w wielu aspektach pomijając już nawet sprawy techniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A im dalej w las jest tylko lepiej. Dla mnie Valhala jest jedną z najlepszych gier ostatniego półrocza. Na pewno podobał mi się bardziej niż Ghost of Tsushima. Na chwilę obecną, po wejściu w 3 akt odłożyłem GoT na bok, bo mnie po prostu znudził. Wrócę i dokończę na pewno, kwestia kiedy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Lestaf napisał:

Gram w Assassins Creed Valhalla i jestem zachwycony. Jak dla mnie to o wiele lepsza gra od Cyberpunka. W prawdzie spędziłem w niej dopiero 40h vs ponad 100h w Cyberpunku, ale odczucia po tych 40 godzinach mam tylko pozytywne, a Cyberpunk wkurzał mnie w wielu aspektach pomijając już nawet sprawy techniczne.

 

Oj ta druga wymieniona gra to był jak dla mnie kartofel. Zrobiłem wszystkie zakończenia w 20 godzin. (oczywiście w tym czasie to nie zdążyłbym gry te kilka razy przejść, ale w pewnym momencie zapisuje się gra i tam można różnie kontynuować). Valhalla jest super, potwierdzam, ale mam ostatnio przerwę - w sumie nie wiem dlaczego :) Skupiłem się w ostatnich 2 tygodniach na Rainbow 6 Siege (znowu :) ) 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skończyłem Cyberpunka. Nie spieszyłem się. Najpierw robiłem wszystko poboczne, a fabułę pchałem do przodu raz po raz. Przed pójściem finałową sekwencją miałem zrobione 99% wątków pobocznych, zakupów aut itd. Zajęło mi to wszystko z fabułą 95h. Choć fabuła ogólnie podobała mi się to jednak zakończenie (a przynajmniej ta ścieżka, którą wybrałem - ale sprawdzę jeszcze inne) było dość... nudne. Oprócz trudnych wyborów nie oferowało wiele więcej. Napisy też wskoczyły w jakimś takim głupim momencie.

 

Inna sprawa, że ze względu na zrobienie wpierw wszystkich misji pobocznych, miałem mega podrasowanego V na 50 levelu i dobre bronie. Gdy przyszła walka z ostatnim bossem to praktycznie stałem w miejscu strzelając do niego. Trafił mnie wiele razy zabierając max 10% życia, a ja wykończyłem go strzelając do niego max 10 razy. Rewolwerem. Mogli jednak zrobić tak, żeby ostatni boss stawił większe wyzwanie dla mocno rozwiniętego protagonisty. Nie chciałbym pół godziny naparzać w niego shotgunami, no ale come on! Większe wyzwanie stanowili cyberpsychole, nie mówiąc już o walkach na pięści w ringach.

Edytowane przez Najki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj ukończyłem interaktywny thriller Erica na PS4 (był swego czasu są darmo z ps+). Jak ktoś ma, to może sobie pograć ze swoją drugą połówką :)

Wybory i decyzję mają wpływ na rozwój wydarzeń.

Gra jest w całości nakręcona jak film! 

Aktorzy, scenografia, dialogi. 

Może zamiast Netflixa, odpalicie coś takiego jutro wieczorem? :P (czas na ukończenie to niecałe 2h).

spacer.png


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.