Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

No ja swojej jakiś czas temu jako wprowadzenie do grania odpaliłem Detroi Become Human. Po wstępnym przeklinaniu i przyzwyczajaniu się do pada nie mogła się oderwać, a i ja czasami podglądałem co się tam dzieje.

Teraz na tapecie The Way Out, akurat jest na gamepassie :)

 

U mnie teraz dylemat, bo sporo się tego zrobiło. Age of Empires 2 katowane na kompie, Persona 5/ Ghost of Tsushima/TLoU2 na PS4 i finalnie Control Ultimate na Xbox Series S, chyba dzisiaj odpale do tego jeszcze Gran Turismo na kierownicy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ceteth sporo masz tego na liście, ale bazując na swoim doświadczeniu w przypadku gier fabularnych polecam dograć jeden tytuł i dopiero wówczas przeskakiwać na kolejny. Gierki z kolekcji nie uciekną, w dodatku obecnie czas produkcji AAA się wydłużył, więc nie ma co się spieszyć i mącić sobie zaczętej jednej przygody drugą.

 

Taka rada, bo często żonglując płytami i przeskakując pomiędzy tytułami po jakimś czasie możemy dojść do wniosku że nie ma w co grać, choć gier na półce mamy dużo. Wszystko przez to, że nie daliśmy odpowiednio dużo czasu rozpoczętemu tytułowi, a po jakimś czasie mając inne gierki rozpoczęte nie ciągnie nas już do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym i rzeczywiście staram się zaczynać i kończyć tytuł.

 

Ghost mnie po prostu znudził trochę, za TLoU się jeszcze nie zabieram bo męczę Personę, a na Control czekałem od dłuższego czasu, bo w bibliotece siedziało i czekało na edycję Ultimate :) Podejrzewam, ze tak za tydzień się przeproszę z Tsushima i wtedy ją skończę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony bardzo polecam TLoU, dla mnie part II jest grą generacji. Obie części są świetne, polecam ukończyć part I przed II jeśli jeszcze nie była ogrywana.

 

Za pierwszym podejściem nie chwyciłem klimatu (ale też własnie popełniłem ten błąd, że rozproszyłem się innymi gierkami), ale po powrocie gierka tak chwyciła, że nie chciało się z tego uniwersum wysiadać. Część II mi bardzo podeszła - jest nastawiona na dosyć emocjonalne przeżycie historii z dwóch perspektyw, ale ryzykowna fabuła zaserwowana od ND nie wszystkim graczom podeszła i stąd różne opinie. Także na spokojnie, ale ograć koniecznie trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj skończyłem Cyberpunka. Nie spieszyłem się. Najpierw robiłem wszystko poboczne, a fabułę pchałem do przodu raz po raz. Przed pójściem finałową sekwencją miałem zrobione 99% wątków pobocznych, zakupów aut itd. Zajęło mi to wszystko z fabułą 95h. Choć fabuła ogólnie podobała mi się to jednak zakończenie (a przynajmniej ta ścieżka, którą wybrałem - ale sprawdzę jeszcze inne) było dość... nudne. Oprócz trudnych wyborów nie oferowało wiele więcej. Napisy też wskoczyły w jakimś takim głupim momencie.
 
Inna sprawa, że ze względu na zrobienie wpierw wszystkich misji pobocznych, miałem mega podrasowanego V na 50 levelu i dobre bronie. Gdy przyszła walka z ostatnim bossem to praktycznie stałem w miejscu strzelając do niego. Trafił mnie wiele razy zabierając max 10% życia, a ja wykończyłem go strzelając do niego max 10 razy. Rewolwerem. Mogli jednak zrobić tak, żeby ostatni boss stawił większe wyzwanie dla mocno rozwiniętego protagonisty. Nie chciałbym pół godziny naparzać w niego shotgunami, no ale come on! Większe wyzwanie stanowili cyberpsychole, nie mówiąc już o walkach na pięści w ringach.

Mała aktualizacja. Zrobiłem alternatywne zakończenia Cyberpunka i na niektórych ostatni boss był większym wyzwaniem niż na pierwszym zakończeniu, które zrobiłem. Zakończenia są też w rożnym stopniu satysfakcjonujące


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie zobaczymy TLoU2. Do jedynki robiłem dwa podejścia i po około 10h odpuszczałem. Zobaczymy jak z dwójką. Można powiedzieć, że "dojrzałem" już do gier z wolniejszym tempem akcji, więc może i TLoU2 mnie kupi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.02.2021 o 08:42, Ceteth napisał(-a):

No ja swojej jakiś czas temu jako wprowadzenie do grania odpaliłem Detroi Become Human. Po wstępnym przeklinaniu i przyzwyczajaniu się do pada nie mogła się oderwać, a i ja czasami podglądałem co się tam dzieje.

Teraz na tapecie The Way Out, akurat jest na gamepassie :)

 

U mnie teraz dylemat, bo sporo się tego zrobiło. Age of Empires 2 katowane na kompie, Persona 5/ Ghost of Tsushima/TLoU2 na PS4 i finalnie Control Ultimate na Xbox Series S, chyba dzisiaj odpale do tego jeszcze Gran Turismo na kierownicy :P

W Erice można grać na smartfonie. Tzn kontrolować poczynania bohaterki. Tym bardziej będzie łatwiej :)

 

W dniu 10.02.2021 o 11:23, longer_xd napisał(-a):

@Ceteth sporo masz tego na liście, ale bazując na swoim doświadczeniu w przypadku gier fabularnych polecam dograć jeden tytuł i dopiero wówczas przeskakiwać na kolejny. Gierki z kolekcji nie uciekną, w dodatku obecnie czas produkcji AAA się wydłużył, więc nie ma co się spieszyć i mącić sobie zaczętej jednej przygody drugą.

 

Taka rada, bo często żonglując płytami i przeskakując pomiędzy tytułami po jakimś czasie możemy dojść do wniosku że nie ma w co grać, choć gier na półce mamy dużo. Wszystko przez to, że nie daliśmy odpowiednio dużo czasu rozpoczętemu tytułowi, a po jakimś czasie mając inne gierki rozpoczęte nie ciągnie nas już do niego.

Ja ile razy bym nie zaczynał nowej/innej gry to i tak wracam do tej którą mam rozpoczętą. 

Wyjątkiem są jakieś gry które traktuje jako odskocznie (np. teraz Crash Bandicoot 2 remake, który jest alternatywą dla Just Cause 4). 

 

10 godzin temu, Najki napisał(-a):


Mała aktualizacja. Zrobiłem alternatywne zakończenia Cyberpunka i na niektórych ostatni boss był większym wyzwaniem niż na pierwszym zakończeniu, które zrobiłem. Zakończenia są też w rożnym stopniu satysfakcjonujące emoji2369.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A ja nadal czekam zatem Cyberpunkiem na PS5. Ale coś w sklepach ich mało :P

Edytowane przez evilym

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, evilym napisał(-a):

A ja nadal czekam zatem Cyberpunkiem na PS5. Ale coś w sklepach ich mało :P

 

Ja podobnie, choć raczej bardziej czekam na samo PS5. Z tego co się orientuję, to dostępności będzie można się spodziewać dopiero w drugiej połowie bieżącego roku. Jak uda mi się trafić sztukę na następny sezon jesienno-zimowy, to będę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, evilym napisał(-a):

 

A ja nadal czekam zatem Cyberpunkiem na PS5. Ale coś w sklepach ich mało :P

 

Ciekawe co będzie szybciej - ogólnodostępne PS5 czy premiera Cyberpunka w wersji na PS5 :D 

 

Godzinę temu, longer_xd napisał(-a):

Ja podobnie, choć raczej bardziej czekam na samo PS5. Z tego co się orientuję, to dostępności będzie można się spodziewać dopiero w drugiej połowie bieżącego roku. Jak uda mi się trafić sztukę na następny sezon jesienno-zimowy, to będę zadowolony.

 

Mnie udało się kupić jakieś 3 tygodnie temu w wersji z napędem. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup już i tylko czekasz na dostępność to mogę podpowiedzieć jak mnie udało się dorwać. Co prawda w zestawie ze Spider Man Miles Morales (ok, pogram) i kamerą (nie potrzebuję; wystawiłem na OLX poniżej ceny rynkowej, a nikt nie chce :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę, a pojawi się tutaj wątek w stylu rolexowym: komu udało się zapisać na listę oczekujących na ps5 :D

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Najki napisał(-a):

 

Ciekawe co będzie szybciej - ogólnodostępne PS5 czy premiera Cyberpunka w wersji na PS5 :D 

 

 

Mnie udało się kupić jakieś 3 tygodnie temu w wersji z napędem. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup już i tylko czekasz na dostępność to mogę podpowiedzieć jak mnie udało się dorwać. Co prawda w zestawie ze Spider Man Miles Morales (ok, pogram) i kamerą (nie potrzebuję; wystawiłem na OLX poniżej ceny rynkowej, a nikt nie chce :P).

Generalnie to mogę kupić w każdej chwili,  ale nie mam presji. Jeszcze dużo tytułów na PS4 do ogrania zostało. 

Na pewno nie interesują mnie zakupy na OLX po 5k :P zestawy z kamerką chyba też nie...

Po czekam i zobaczę co będzie w wakacje :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, evilym napisał(-a):

Generalnie to mogę kupić w każdej chwili,  ale nie mam presji. Jeszcze dużo tytułów na PS4 do ogrania zostało. 

Na pewno nie interesują mnie zakupy na OLX po 5k :P zestawy z kamerką chyba też nie...

Po czekam i zobaczę co będzie w wakacje :)

Na zachętę mogę powiedzieć, że choć Cyberpunk nadal wykonany słabo i nadal ma crashe to jednak znacznie przyjemniej gra się mając 50-60 FPS niż 20-25, które miałem na PS4 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Najki napisał(-a):

Na zachętę mogę powiedzieć, że choć Cyberpunk nadal wykonany słabo i nadal ma crashe to jednak znacznie przyjemniej gra się mając 50-60 FPS niż 20-25, które miałem na PS4 ;) 

Poczekam na dedykowaną wersję na PS5. 

A później jeszcze na hakerów, to może za friko będzie 😂


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zacząłem ogrywać Fallouta 4 na PC oczywiście. Nawet daje radę póki co... Gra, nie ja, bo to mój pierwszy Fallout w życiu

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: młoda zagaduje mnie o ps4 (4 nie 5!)
Jak myślicie, kupić czy poczekać a może znowu będzie promo na 799 czy coś? Kiedyś miałem te plejke, ale mi nie podeszła gra padem, a młoda była za młoda, więc oddałem znajomym dzieciakom. Teraz temat wraca

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc, to zastanowiłbym się na Xboxem Series S. To jednak już nowa generacja i przy GamePassie za małą kasę ogromna biblioteka gier ze wsteczną kompatybilnością.

 

Albo czekać na promkę PS4, pewnie na wielkanoc coś wleci jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło PS5 i mam trojaczki :) PS4 pojedzie do bratanka niedługo :) design na razie średnio mi leży, może się polubimy w trakcie. Jutro wolne, będą testy 😁

IMG_20210303_180225.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyszło PS5 i mam trojaczki PS4 pojedzie do bratanka niedługo design na razie średnio mi leży, może się polubimy w trakcie. Jutro wolne, będą testy
IMG_20210303_180225.thumb.jpg.cc0e13187d08f17d641274036b9b13ff.jpg

Gratulacje wytrwałości! Mnie również design nie leży, ale na szczęście weszła na styk do szafki i nie razi mocno c1590100f3767bcd9749d85aa4443f73.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś może kupić The Last of Us 2 PS4 i Sackboy Adventures PS5 ? :D

 

Muszę przyznać, że Miles Morales na 65 calach i PS5 robi wrażenie. Płynność, detale itd. jest moc :) dzisiaj wieczorem kolejna sesja z TLOU2 (kupiłem jeszcze na PS4 :P), która wciąga mnie dużo bardziej niż część pierwsza. Od czasu jak zacząłem grać na słuchawkach, gra stała się z 2 razy lepsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze Spider Mana nie odpaliłem, bo chciałem Cyberpunka wykończyć. No i wykończyłem na platynkę :)

Ale ciemnoskóry Spidey nadal czeka na półce, bo postanowiłem najpierw przeczyścić trochę miejsca na dysku PS5 (kto tak małe dyski wsadził?), więc ogrywam zaległe Rise of Tomb Raider...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ukończyłem Control na platynkę i teraz ogrywam powoli DLC...

Jeżeli ktoś nie miał wcześniej styczności to gorąco polecam, bo baaardzo fajny mix The Infamous z Archiwum X podlany humorem! 

Pewnie większość z was dodała do biblioteki z PS Plus to tym bardziej grzech nie spróbować :)

spacer.png

 

PS_App_20210308_053120.thumb.jpeg.6fce712f20e637fceecebc3938a8d5c7.jpeg

 

A niebawem odpalę chyba FF VII bo już czeka w PS+ :)

 

3 godziny temu, Ceteth napisał(-a):

Nie chce ktoś może kupić The Last of Us 2 PS4 i Sackboy Adventures PS5 ? :D

Może bym i chciał TLoU :P


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanko: czy warto czekać na jakąś promocję na PS 4 czy nie ma co liczyć na obcenkę? Może ktoś jest z branży i podpowie. Moja córcia już się troszkę piekli ;) Ewentualnie kiedy jakiejś promocji się spodziewać?

PS

PS 5 póki co nie wchodzi w grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, takie pytanko: czy warto czekać na jakąś promocję na PS 4 czy nie ma co liczyć na obcenkę? Może ktoś jest z branży i podpowie. Moja córcia już się troszkę piekli Ewentualnie kiedy jakiejś promocji się spodziewać?
PS
PS 5 póki co nie wchodzi w grę
A nie lepiej kupić Xboxa Series X/S?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie wiem, nie znam się w sumie. Córeczka nakręcona na plejke

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.