Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Używane PS4 chodzi za parę stów. Ja sam sprzedałem parę miesięcy temu za 750 zł. Obecnie mam Xboxa Series X i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używane, w dobrym stanie (nie zajechane) wcale takie tanie nie jest już. Od czasu kiedy zaczął się cały cyrk z PS5, które sprzedawane jest jak Rolexy to ceny delikatnie drgnęły... w górę :)

 

Ja mimo tego, że Xboxa nie lubię już (po 360 skończyła się miłość do niego) to poprę kolegów - weź Xboxa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie wróci ten cały cyrk z dostępnością PS5 do normy to moim zdaniem nie masz na co czekać w sprawie solidnych obniżek. COVID też nie pomaga, bo nie wiadomo nic nt. komunii, a wtedy schodzi ich najwięcej. MZ bierz używkę, a jak ma być nówka to pierwsza lepsza promocja i kupuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może któryś z kolegów na forum ma zalegające ps 4? Jak coś to proszę priv

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiona ps4 plus dodatkowy pad. Jakieś gry do wspólnej rodzinnej rozrywki polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a coś żebyśmy mogli wspólnie z żoną wyladowac na sobie wzajemne frustracje? :D Za dzieciaka pamiętam Street Fighter na Amigę

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelny Tekkern.

 Z gier z trybem cooperative to polecam jeszcze Dead Nation. To w sumie chyba tytuł z PS3 jeszcze, ale na PS4 wyszła też jakaś wersja. Świetnie bawiliśmy się kiedyś przy tym z moją partnerką :) No i krótki, ale fajny "A way out". Do tego Little Big Planet i cała seria Lego :)

Edytowane przez Najki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hogg napisał(-a):

Dzięki, a coś żebyśmy mogli wspólnie z żoną wyladowac na sobie wzajemne frustracje? :D Za dzieciaka pamiętam Street Fighter na Amigę

Hogg
 

Wiedzą to potęga.

Jak ktoś jest za mądry to można mu podkładać świnie :)

Gra się na telefonach i jest to świetna zabawa na imprezy (chyba do 8 graczy naraz). 

 

A z nawalanek to oczywiście Tekken 7. Street Fighter też ok, ale moim zdaniem gorszy od produkcji Namco. 

Ewentualnie Mortal Combat

 

Moja żona toleruje na PlayStation tylko gry z rodzaju Karting (Little Big Planet Karting / Crash Team Racing).

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, evilym napisał(-a):

Wiedzą to potęga.

 

W to akurat nie graliśmy, ale graliśmy ze znajomymi w pokrewne "To właśnie Ty!" i też świetna zabawa z kupą śmiechu :D

41 minut temu, evilym napisał(-a):

Wiedzą to potęga.

 

W to akurat nie graliśmy, ale graliśmy ze znajomymi w pokrewne "To właśnie Ty!" i też świetna zabawa z kupą śmiechu :D

41 minut temu, evilym napisał(-a):

Wiedzą to potęga.

 

W to akurat nie graliśmy, ale graliśmy ze znajomymi w pokrewne "To właśnie Ty!" i też świetna zabawa z kupą śmiechu :D

41 minut temu, evilym napisał(-a):

Wiedzą to potęga.

 

W to akurat nie graliśmy, ale graliśmy ze znajomymi w pokrewne "To właśnie Ty!" i też świetna zabawa z kupą śmiechu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat. Urwij żonie głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione Soul... Kompletnie nie połapałem się w tym, nawet nie kumam jak odpalić grę na dwa pady, ehhh

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tlou2 zrobiłem. 

Jest sens brać się za cyberpunka na prosiaku? Połatali to już w miarę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra tlou2 zrobiłem. 
Jest sens brać się za cyberpunka na prosiaku? Połatali to już w miarę? 

Zrobiłem platynę w Cyberpunku. Zaczynałem na PS4 zwykłym, kończyłem na PS5. Nie zaczynaj na PS4 ani pro. Poczekaj na PS5 albo dużego patcha który ma być w tym roku. Zupełnie inny, znacznie przyjemniejszy poziom rozgrywki jest jednak na PS5.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam na plejce na zmianę z córcią Uncharted, pierwszą część. Przyznam, że przepadłem, świetna gierka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji braku sprzętu, czasu i obeznania w nowościach... wróciłem do kilku ulubionych gier sprzed nastu lat: DeusEx i STALKER, a na dokładkę jeszcze starsze Destruction Derby 2 :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie od dwóch tygodni ogrywany jest Final Fantasy VII remake.

Oryginalnego FFVII męczyłem mając hm... 9 lat? Znajomość angielskiego była, krótko mówiąc bardzo słaba :D Teraz mam przynajmniej możliwość poznania fabuły z każdej strony.

Mimo, że nowa wersja różni się od oryginału, to nadal czuć świetny klimat.

Polecam wszystkim!

113075PxnarzRek4cRpjrRWSpLfrcBd23B5e_Yj2

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co tu taka cisza? :)

Ja pykam teraz w Days Gone. Całkiem przyjemna. Otwarty świat, motor i apokalipsa zombie...


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem Control, krótka przerwa na starą Fifę 20 i zacząłem God of War :)

Control dziwne, ale fajne te moce protagonistki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rozstrzał spory bo na PC Pillars of Eternity, a na PS5 Returnal. O pierwszym wiele już powiedziano, drugi - trudny i świetny :D uczę się powoli, ale progres jest i gra jest diabelnie satysfakcjonująca. Wieczorkiem słuchawki, spory TV i wciąga jak bagno. Tak gameplayem jak i klimatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pykam teraz w Assassin's Valhalla i jest spoko 😁

Widzę że koledzy rżną w god od war, days gone a myślałem że ja mam zaległości :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do kompletu xones dokupilem ps4, chodziło to za mną od dawna, god of war już za mną, kończę the last of us2, jeszcze tylko uncharted 4, ghost of tsushima i plejka można sprzedać

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.