Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pykam teraz w Assassin's Valhalla i jest spoko
Widzę że koledzy rżną w god od war, days gone a myślałem że ja mam zaległości 
Też w to gram, ale zrobiłem sobie przerwę, bo gra jest staaaasznie długa, a w game passie tyle perełek, że szkoda czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch miesiącach grania mam za sobą dwie pierwsze części Uncharted, rozpoczęty Wiedźmin 3 (wcześniej skończyłem go na PC) oraz trzecią część Uncharted, któreś (?) Call of Duty oraz Days One - świetna póki co. Ciężko mi ogarnąć jazdę motorem :/
Zainstalowany jeszcze któryś Tomb Raider oraz Horizon Zero Down.
Najbardziej podeszło Uncharted, chociaż... Pierwsza część to świetna przygodówka z elementami strzelanki, druga natomiast to strzelanka z elementami przygodówki

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od paru tygodni zamykam Red Dead Redemption 2 na serii X i wymiata konsola moim zdaniem. Wolnej chwili Forza 4 i 7


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja skończyłem właśnie Disco Elysium, która odkładałem od premiery ale niedawno dali final cut z pełnym voicactingiem. Świetna gra, połączenie rpg i starych przygodówek w stylu Broken Sword. 
 

W piątek nowy Resident Evil wpadnie, na ps5. Peceta nie mam jakiś czas, bo sprzedałem i miałem upgrade robić a tu kart graficznych nie ma. ;)

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deadcells orałem jeszcze jak miałem switcha, świeta gra :) Outriders już mi przeszło, zdążyłem skończyć, trochę potem polatać na wyprawy i to tyle.

 

A Valhala cóż, na pewno najlepszy AC w jakiego grałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.05.2021 o 00:02, Najki napisał(-a):

Ja skończyłem Control, krótka przerwa na starą Fifę 20 i zacząłem God of War :)

Control dziwne, ale fajne te moce protagonistki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Po zdobyciu platynki stwierdzamy że Control to jedna z ciekawszych gier w które ostatnio grałem. 

A God of War rewelacja, ale to pewnie już wiedziałeś albo zdążyłeś sam doświadczyć :)

 

W dniu 4.05.2021 o 12:22, tomaliusz napisał(-a):

Ja pykam teraz w Assassin's Valhalla i jest spoko 😁

Widzę że koledzy rżną w god od war, days gone a myślałem że ja mam zaległości :P

E tam, ja zawsze jestem 2 lata do tyłu za wszystkimi :P ma to swoje plusy. Tańsze gry (czasami w abonamencie PS+), spatchowane (patrz premierowy cyberpunk...) z dodatkami (często w cenie wszystkie dlc). 

A pykam tylko w single player, więc mi to pasi. 

 

W dniu 4.05.2021 o 13:26, Hogg napisał(-a):

Po dwóch miesiącach grania mam za sobą dwie pierwsze części Uncharted, rozpoczęty Wiedźmin 3 (wcześniej skończyłem go na PC) oraz trzecią część Uncharted, któreś (?) Call of Duty oraz Days One - świetna póki co. Ciężko mi ogarnąć jazdę motorem 😕
Zainstalowany jeszcze któryś Tomb Raider oraz Horizon Zero Down.
Najbardziej podeszło Uncharted, chociaż... Pierwsza część to świetna przygodówka z elementami strzelanki, druga natomiast to strzelanka z elementami przygodówki

Hogg
 

Heh, też miałem dziwne wrażenia z jazdy motorem w Days Gone. Ale dosłownie po kilkunastu minutach jazdy wszystko zaczyna śmigać jak należy i jazda jest opanowana do perfekcji. Może dlatego że pierwszy raz oddają motor w ręce gracza gdy trzeba się ściągać w deszczu?... Nie wiem. 

 

Tak czy siak, teraz jeździ mi się świetnie. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie grałem padem, typowy pc-towiec ze mnie. W Wiedźminie na ps4 jazda Płotką to prościzna, jednak motorem to dla mnie mordęga :/

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tym motorkiem, chwila jazdy i po problemie ... no ale jak Ktoś nie gra padem w strzelanki to szybko tego też nie zatrybi ;)😪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem, córcia mnie namówiła na ps4 i powoli ogarniam. Fajna zabawa :)

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł co zrobić z żoną wieczorem... żeby był spokojny czas na konsole? :D

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś bardziej realne rozwiązania? 😶


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja 1:Wysłać żonę do młodego przystojnego sąsiada po szklankę cukru.

Opcja 2; Zająć się żoną a nie pierdołami.

Opcja 3: Dać zonie kasę z 500+, niech idzie w miasto z koleżankami.

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko LoL.... gra ma już 11 lat i dalej grają w nią miliony ludzi



Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko u mnie Euro i wakacje :P

Days Gone - platynka wpadła. Serdecznie polecam wszystkim!

 

A od kilku tygodniu męcze GreeFall. Skończę go chyba tylko dlatego, że jestem fanem RPG. Mało atrakcyjne potyczki, tragicznie wręcz mała ilość umiejętności i czarów, słaby system rozwoju postaci, bardzo kiepskie animacje, powtarzalne lokalizacje itp itd...

Sytuacje ratuje chyba tylko względnie ciekawa otoczka. Technologia połączona z magią w czasach kolonializmu. Poza tym nie ma tu chyba nic nowego. Jeden z gorszych (action) erpegów na PS4.

 

A, że gram mało to dłuży mi się ta giera niesamowicie! Następny musi być jakiś killer.

Może najnowszy Tomb Raider?


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie zainspirowales. Ściągnąłem shadow of the tomb rider i baaaaardzo się podoba. Mój ostatni TR to pewnie 2 albo 3 cześć. Na PS5 hula pięknie. Nie wiem czy nie zmienię poziomu na trudniejszy bo po ok 6-7h w grę wydaje się trochę łatwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie zainspirowales. Ściągnąłem shadow of the tomb rider i baaaaardzo się podoba. Mój ostatni TR to pewnie 2 albo 3 cześć. Na PS5 hula pięknie. Nie wiem czy nie zmienię poziomu na trudniejszy bo po ok 6-7h w grę wydaje się trochę łatwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw na PS4 się odbiłem od Days Gone, ale spróbowałem znów na PS5 i jakoś 35 godzin już wjechało w grę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Ceteth napisał(-a):

No i mnie zainspirowales. Ściągnąłem shadow of the tomb rider i baaaaardzo się podoba. Mój ostatni TR to pewnie 2 albo 3 cześć. Na PS5 hula pięknie. Nie wiem czy nie zmienię poziomu na trudniejszy bo po ok 6-7h w grę wydaje się trochę łatwa.

Reboot serii ma 3 części. Pierwsza była rewelacyjna, druga również udana chociaż już takiego wrażenia na mnie nie zrobiła. Może w weekend też odpalę trzecią część :)

A Days Gone jak pisałem wcześniej też wszystkim polecam, bo to świetny kawał gry z otwartym światem. A wrażenia z ucieczki / walki z setkami zombie na raz są bezcenne ^^

 

Hm.. i muszę pomyśleć o PS5. Mam jakąś kartę podarunkową do RTVEuroAGD, którą pasowałoby wykorzystać na konsolę :D

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gry podciągnięte pod 60 fps to jest rewelacja, inny standard grania :) Mnie po zabiciu kilku Hord trochę DaysGone zmęczyło, ale pogram pewnie trochę w coś innego i wrócę żeby dokończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako "stary pecetowiec" powiem, że do tej pory konsole były dla mnie nieużywalne, ze względu na 30fps i czasem dropy nawet. Miałem ps3/ps4 pod jakieś pojedyncze exy jak Dark Souls (jedynka wyszła najpierw na konsole) czy GoW. Ale ps5 i 60fps to w końcu normalne granie, chyba po raz pierwszy nie czuje się takiej różnicy do pc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.