Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja raz czy dwa kupowałem tu (chyba jeszcze jakiś dodatkowy kod rabatujący miałem) 

https://www.eneba.com/pl/psn-playstation-network-card-365-days-poland-psn-key-poland?currency=PLN&gclid=CjwKCAjw7fuJBhBdEiwA2lLMYS1OUOYDQtYQRY5rtCtw8LxZFgbNW0k5Vfv2alkPe6HS3c30sOiIJxoCFlkQAvD_BwE

 

Minecraft to nie moje klimaty więc nie poradzę :) Ja kupuję używane pudełka na allegro / olx albo w promocjach na PlayStation Network wersje cyfrowe. 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Solve napisał(-a):

Ludziska na 40 dostałem PS4 - o dziwo jest to moja pierwsza konsola - zawsze grałem na PC - więc zaczyna się jazda. Gdzie najlepiej i najtaniej kupić ps plus - słyszałem, że na łowcy gier czasami są jakieś promocje. A po drugie - minecraft - czy muszę wybulić 100 zł lub więcej na pełną wersje czy można kupić coś taniej jeśli tak to gdzie i jak?:) Z góry dzięki za wszelkie porady :) 

Na Pepperku wpisz w szukajce eneba i dojdziesz co i jak ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Hogg napisał(-a):

Dobra, instaluj Wiedźmina, bo szkoda czasu ;)

Mnie Wiedźmin zmęczył w połowie ale teksty są wypaśne :) 

Mój ulubiony dotychczas to będąc w karczmie na wychodne słyszysz ...

"Pojadłeś? ... popiłeś? ... to ...

... wy***rdalaj" :D 

No i weź nie zrób rozróby tylko spokojnie odejdź 🤭 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co to jest wpier..l korekcyjny? :D
Fakt, teksty wymiatają

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.09.2021 o 08:22, Hogg napisał(-a):

A wiesz co to jest wpier..l korekcyjny? :D
Fakt, teksty wymiatają

Hogg
 

Mówimy o trójce? 

 

Ukończyłem ją po angielsku i po polsku.

To jedna z niewielu gier, które brzmią zdecydowanie lepiej w naszy rodzimym języku :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem The Outer Worlds. 

Polecam wszystkim fanom RPG. Taki mix Fallouta z Borderlandsem i okraszony Bioshockiem 😁

 

Grało się baaaardzo przyjemnie! 

TOW_EGS_LandscapeProductImage_2560x1440-


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram teraz, a dokładniej próbuję grać w Diablo 2 Resurrected. Niestety po sieci gra jest niegrywalna przez padające serwery. Szczerze nie mam pojęcia skąd te ciągle problemy z serwerami gier sieciowych. Nie da się zrobić gry, która będzie poprawnie działać od premiery? Przecież programiści mają już ponad 20 lat doświadczenia w robieniu tego typu gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego cierpliwie odczekam te kilka miesięcy żeby znowu zmierzyć się z Panem Grozy

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ukończyłem normal Amazonką i teraz cisnę drugi akt na koszmarze. No ale jak już wspomniałem, serwery skutecznie psują zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jakoś nie ograłem tej klasy. Barb, necro, czarodziejka, druid i troszkę paladyn. Pierwsza klasa, którą zacząłem w ogóle przygodę z Diablo 2 to barbarzyńca :D
Kurcze... Tyle LAT w to grałem, ehhh

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee to ja juz smiter na 83lvl I teraz zabieram sie za czarodziejke:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wiecie Panowie jak na ps 4 minecrafcie zmienić game mode  na creative? I czy trzeba wtedy zaczynać od nowa czy mogę już na istniejącym świecie to zrobić? 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eeee to ja juz smiter na 83lvl I teraz zabieram sie za czarodziejke:D
Aż mnie korci, żeby zapytać o drzewko postaci :D
A w czarce w co idziesz? :D

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sorcę na 81lvl, trochę itemów już pozbierane więc zastanawiam się co dalej :D wychowałem się na D2 :P Mogę zawsze z Taxi pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę poczekam z zakupem. Najpierw czuję że wskoczy Skyrim na ps4 :)

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim taka niekończąca się historia 😛 the Outer Worlds polecam :) w miarę zwarta, ciekawa historia. Skyrim jest świetna gra, ale jednak trochę archaiczną :) ja z dwóch podejść nie skończyłem żadnego a w sumie ponad 20h pograłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co powiedzieć o Diablo 2 default_biggrin.png To dopiero arcyarchaizm, a jednak trochę się jaram na przyszłość. Skyrima też ograłem już dawno, ale na PC, teraz chce na plejce

Hogg



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Ceteth napisał(-a):

Skyrim taka niekończąca się historia 😛 the Outer Worlds polecam :) w miarę zwarta, ciekawa historia. Skyrim jest świetna gra, ale jednak trochę archaiczną :) ja z dwóch podejść nie skończyłem żadnego a w sumie ponad 20h pograłem.

20h? 🤣

Są tacy co tyle to w tutorialu siedzą 😜

 

Ja ukończyłem raz na PC i raz na konsoli. Ale mimo wszystko, "letnie klimaty" Oblivionu milej wspominam. 

 

A wczoraj skończyłem Ace Combat 7. 

Powrót do serii po jakiś 20 latach (na PSX ogrywałem AC2). Rewelacyjny arcadowy symulator! Polecam! 

 

ace-combat-7-skies-unknown-ogimage.png

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do serii The Elder Scrolls to moim zdaniem, a przeszedłem te o których wspomnę, to nie Skyrim, nie Oblivion ale Morrowind tutaj zdecydowanie wygrywa. Może nie graficznie ale to z racji wieku oczywiste lecz ten klimat, muzyka, grywalność. To co cenię w starych grach RPG najbardziej czyli , nazwę to tak logiczna trudność. Żeby wykonać zadanie trzeba przeczytać dziennik z jego opisem nie pokieruje Cię strzałka lub podświetlona droga na mapie albo nawet ekranie. Szczęśliwie całkowita swoboda została w kolejnych odsłonach zachowana co sprawia, że to również są wspaniałe gry.

P.S Części 1 i 2 czyli arena i daggerfall nie podołałem jedynie udało mi się je przez dosboxa zainstalować i uruchomić.
P.P.S The Elder Scrolls Online wydawało się też fajne i jak czytałem opinie dość przychylne jednak tutaj już mój laptop nie podołał, a teraz to już właściwie w ogóle nie gram.

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Morrowind był... Wyjątkowy, epicki, z cudownym niepokojącym klimatem. I ta oprawa dźwiękowa.
W takiego remastera bym zagrał i tylko jedną rzecz bym chciał, żeby zmieniono. Możliwość biegania ;)
PS
Lewitacja rulez :D

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.10.2021 o 12:30, Hogg napisał(-a):

Aż mnie korci, żeby zapytać o drzewko postaci :D
A w czarce w co idziesz? :D

Hogg
 

Paladyn smiter to fanatyzm, smite i holy shield, dodalem jeszcze zeal, zeby szybciej z tlumami optworkow sobie radzic;);)

 

czarka juz lvl80, zrobilem Ja na lightning, bo wszyscy znajomi cold, ale juz widze, ze to nie za bardzo ma sens bez griffona na glowie i infinity w najemniku;);)… a zeby takie itemy zorganizowac, to juz raczej nie bede mial ani cierlpiwosci, ani czasu;);)

 

Jakby ktos chcial jakies podstawowe rupiecie, zeby sobie na poczatek pograc, to pisac…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paladyn smiter to fanatyzm, smite i holy shield, dodalem jeszcze zeal, zeby szybciej z tlumami optworkow sobie radzic;);)
 
czarka juz lvl80, zrobilem Ja na lightning, bo wszyscy znajomi cold, ale juz widze, ze to nie za bardzo ma sens bez griffona na glowie i infinity w najemniku;);)… a zeby takie itemy zorganizowac, to juz raczej nie bede mial ani cierlpiwosci, ani czasu;);)
 
Jakby ktos chcial jakies podstawowe rupiecie, zeby sobie na poczatek pograc, to pisac…
Odezwę się jak w końcu kupię :D

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.