Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie każdy gdzieś tam skrycie cos pogrywa. ja gram od paru lat w darmową rewelacyjna grę multiplayer americas army. jest po prostu rewelacyjna, poznałem dużo ciekawych osób z polski i nie tylko dzięki tej grze. gramy druzynami oczywiscie porozumiewajac sie glosowo podczas walki. Srednia wieku grających to 30lat:))), każdy żołnierz armii amerykańskiej ma swoje konto do tej gry. polecam gierę!!

www.americasarmy.com

www.americasarmy.pl

www.americasarmy.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarx

Znam tę grę ale jakoś militarna sieczka nie przemawia do mnie, za to klimat rozgrywek online jak najbardziej. Masę czasu poświeciłem World of Warcraft i kilku innym grom typu MMORPG, zostało mi po tym kilku znajomych i polepszona znajomość języka angielskiego. W chwili obecnej skłaniam sie bardziej ku rozrywce typu arcade na zabytkowej już konsoli Sega Dreamcast [rok produkcji 1998-2001], tym lepszej jeśli z grupą znajomych i buteleczką małego jasnego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi, że to to nie do końca sieczka:) Jedna kula potrafi załatwić na śmierć:( A konsole owszem - Xbox360, bezprzewodowe pady, plazma i kino to jest to!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Americas Army :( spedziłem na tej grze dużo czasu :) chyba sobie znów ściągnę. A teraz meczę UT3 od premiery :)


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yorzo

U mnie obsesyjnie od kilku dobrych lat Diablo,mimo kiepskiej grafiki jak na terażniejsze czasy :( Sam zachodzę w głowę dlaczego znów do niej wracam...lecz wracam.Drugi mój faworyt w celu przyśpieszenia i urozmaicenia rozrywki,również katowany prawie nonstop to Painkiller.Z przygodówek uwielbiałem Neverhood i Najdłuższą podróż. Nie będę z pewnością oryginalny jeśli do ulubionych gier dodam Medal of honor i Call of duty...aha i Heroes(szczególnie 3).Jeśli ktoś zna coś podobnego w klimacie i grywalności do Diablo(nie jestem znawcą tematu)-prosiłbym o podanie tytułów.Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie obsesyjnie od kilku dobrych lat Diablo,

 

grasz na bn? mozliwe ze lada dzien blizz oglosi d3 - cos sie napewno szykuje - pojawianie sie koolejnych run z poszczegolnych gier na glownej, a targi lada moment www.blizzard.com


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie obsesyjnie od kilku dobrych lat Diablo,

 

grasz na bn? mozliwe ze lada dzien blizz oglosi d3 - cos sie napewno szykuje - pojawianie sie koolejnych run z poszczegolnych gier na glownej, a targi lada moment www.blizzard.com

Też dziś czytałem o D3 - mam nadzieję że to prawda :( W Diablo 1 dawno nie grałem, ale w d2 sporo nocy na bn przesiedziałem :) Przestałem grać, po tym jak mi z konta zapierniczyli pala torcha 20/19... Rozdałem Enigmy, SoJe i inne i do nowego laddera nie wchodzę na bn...

Z innych gier to właśnie skończyłem CoD4, Wiedźmina, gram też w Painkillera, Heroes V, Settlersów 2 w nowym wydaniu, FEAR i kilka starych gier :)

A tak poza tym to był już gdzieś taki temat o grach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, to ja widzę, że jestem z innej epoki. Dla mnie współczesne gry to triumf multimediów, powergamingu i konsolizacji nad grywalnością i pomysłem. Po co mi grafika HD, voice-acting i takie bajery we współczesnych roleplejkach, jak mechanika i klimat do pięt nie dorasta produkcjom z lat 90-tych jak Ultimy czy Fallout. Dla mie zostaje klasyka na DosBox i projekty niezależne, tworzone przez pasjonatów, jak np. Eschalon.


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd masz rację Agencie, ale np. taki Wiedźmin ma naprawdę świetny scenariusz i grywalność (pomimo że też jestem fanem starych gier), i dodatkowo ma te elementy o których mówisz negatywnie (grafikę, voice acting), które jeszcze bardziej podnoszą jego poziom :(


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout rządzi :) chyba nikt nie doścignie tej serii pod względem możliwości jakie czekają na gracza - ilość możliwych rozwiązań poraża dzisiejsze gry o 0 grywalności.... niestety grafika to nie wszystko i również niestety twórcy gier już o tym nie pamiętają... :/ Ja kiedyś bardzo lubiłem grać a teraz nie gram w ogóle bo za bardzo nie ma w co (stare już trochę się opatrzyły przez tyle lat :( ) - kolejny wspaniały przykład seria NFS - kiedyś to było coś... zwłaszcza V Porsche - potem już coraz gorzej i z legendarnej serii zrobiła się wypaczona zręcznościówka... dramat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i dodatkowo ma te elementy o których mówisz negatywnie (grafikę, voice acting), które jeszcze bardziej podnoszą jego poziom :(

 

Wiedżmina jeszcze nie testowałem, może kiedyś się skuszę, bo wygląda zachęcająco.

 

Nie jestem gierkowym purystą, który najlepiej się czuje w trybie tekstowym, wpisując komendy z klawiatury :) Nie mam nic przeciwko dobrej grafice i efektom dźwiękowym. Problem polega na tym, że współczesne gry usiłują nadrobić multimediami braki w innym względzie. Prowadzi to do paradoksów, że gra która ledwo chodzi na nowym Core 2 Duo z niezłą grafiką, jest od strony mechaniki prymitywniejsza od gier działających na 386 w pierwszej połowie lat 1990-tych.

 

Vide np. casus Obliviona, obwołanego RPG wszechczasów, gdzie jest niby super fizyka, z której jednak nic nie wynika (nie można np. rzucić obiektem w przeciwnika), gdzie z przyczyn technicznych wyeliminowano możliwość lewitacji (istniejącej we wcześniejszych wersjach sagi!) za to zachwycano się, że jest voice acting i głosu królowi użyczył Patrick Stewart. Na tym tle Ultima Underworld (jeden z pierwszych enginów 3D na PC, 1992 rok) po prostu zwala z nóg swoją złożonością.

 

Dochodzi do tego targetowanie każdej gry dla 14-latków, którzy oczekują zabawy łatwej i przyjemnej. Kurioza typu "level scaling" - dostosowanie się trudności gry do poziomu gracza - w zwykłej grze (niesieciowej), co by się dziecko nie rozpłakało, że nie może tej jaszczurki pokonać. Założenie, że każdy gracz może zrobić wszystko i zobaczyć wszystko podczas jednej gry, np. zostać naraz mistrzem gildii zabójców i gildii paladynów itd. Paniczny lęk producentów przez zmuszaniem graczy do czytania słowa pisanego dłuższego niż jedno zdanie niezłożone. To bardzo pogarsza jakość współczesnych produkcji.

 

Uff, rozpisałem się trochę, ale gry komputerowe (zwłaszcza RPG) to mój konik i jestem z tematem emocjonalnie związany... :smile:


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rFactor, Grand Prix Legends, GTR2, GTL, Richard Burns Rally wszystko co na kierownice i nie jest zręcznościówką pokroju nfs czy kolina.

 

Strategicznie Football Manager od 2004 roku.


E===Antea====>

E===Samurai===>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yorzo
grasz na bn? mozliwe ze lada dzien blizz oglosi d3 - cos sie napewno szykuje - pojawianie sie koolejnych run z poszczegolnych gier na glownej, a targi lada moment www.blizzard.com

Na bn nie gram-zmarnowałem sobie konto już parę lat temu,gdy nie miałem o niczym pojęcia i wyskoczyłem Palem na 1 poziomie :grin: Póżniej nie zaglądałem tam parę miechów i wiadomo-konto przepadło.Z innej beczki-oczekiwanie na D3-oby nie był to tylko triumf grafiki itp. nad klimatem i grywalnością.Fallout...słyszałem,nie grałem :oops: ,wstyd,ale wszystko do nadrobienia.Ogólnie również wolę starsze gry :lol: może dlatego,że też jestem starszy :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- kolejny wspaniały przykład seria NFS - kiedyś to było coś... zwłaszcza V Porsche - potem już coraz gorzej i z legendarnej serii zrobiła się wypaczona zręcznościówka... dramat...

 

NFS poza Porshe to zawsze była zręcznościówka :/

 

Nie ma co demonizować, może gry współczesne nie są już tak rozbudowane jak starsze (vide wymieniany Fallout) ale też można trafić na fajne rodzynki, typu Stalker, czy wspomniany Wiedźmin. Są też gry które mimo liniowości, ociekają miodem i klimatem, takie jak Bioshock. W grach samochodowych to jednak cenię arcadową zajawkę, bo po co mi symulator jak mogę wsiąść w auto i jeździc :) a wyścig w Toca 3, Renaultami Alpine, daje dużo radości :) RPG niestety schodzą na psy, chociaż z nadzieją czekam na Fallouta 3. Przygodówki mają się całkiem nieźle (wbrew pozorom). No i np. nadchodzący Alone in The Dark może zaskoczyć możliwościami, przynajmniej wnioskując z gameplayów dostepnych w sieci i pierwszych recenzji..

 

Dawniej nie było takich możliwości graficznych więc autorzy bardziej przykładali się do treści, teraz niestety trochę się to rozmyło, ale nie powiem, lubię zagrać czasem w grę która jest liniowa do bólu ale ładnie wygląda i daje radość z rozwalania tabunów wrogów :lol:

(Gears of War, czy właśnie sieciowy Unreal Tournament III)


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Gothic 3 ale juz mnie nudzi, podobnie z ostatnim Morrowindem - nie mam czasu i jak zaczynam znowu to juz nie pamietam co sie dzialo,

z moich ulubionych Baldurs:) i Fallout, coz lezka sie kreci,

wiedzmin wielkie rozczarowanie - a laptopa zmienilem by plynnie smigal:)

 

pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vide np. casus Obliviona, obwołanego RPG wszechczasów, gdzie jest niby super fizyka, z której jednak nic nie wynika (nie można np. rzucić obiektem w przeciwnika), gdzie z przyczyn technicznych wyeliminowano możliwość lewitacji (istniejącej we wcześniejszych wersjach sagi!) za to zachwycano się, że jest voice acting i głosu królowi użyczył Patrick Stewart. Na tym tle Ultima Underworld (jeden z pierwszych enginów 3D na PC, 1992 rok) po prostu zwala z nóg swoją złożonością.

 

Dochodzi do tego targetowanie każdej gry dla 14-latków, którzy oczekują zabawy łatwej i przyjemnej. Kurioza typu "level scaling" - dostosowanie się trudności gry do poziomu gracza - w zwykłej grze (niesieciowej), co by się dziecko nie rozpłakało, że nie może tej jaszczurki pokonać. Założenie, że każdy gracz może zrobić wszystko i zobaczyć wszystko podczas jednej gry, np. zostać naraz mistrzem gildii zabójców i gildii paladynów itd. Paniczny lęk producentów przez zmuszaniem graczy do czytania słowa pisanego dłuższego niż jedno zdanie niezłożone. To bardzo pogarsza jakość współczesnych produkcji.

 

Uff, rozpisałem się trochę, ale gry komputerowe (zwłaszcza RPG) to mój konik i jestem z tematem emocjonalnie związany... :smile:

 

Przeszedłem Obliviona.

To levelowanie to dramat. Wygląda to tak:

Wchodzisz do sklepu, "dzieńdobry ma 1000000 złota i poziom trzeci, chciałbym fajną broń. Sprzedawca "aaa trzeci poziom" i chowając pod lade ebonowy miecz mówi "mam tu fantastyczny łuk, troche zardzewiały ale będzie super".

A na poziomie 80 znajdujesz wypasione szklane zbroje w każdej beczce na śmietnisku.... :mad:

 

Albo właźisz do gniazda orków i wampirów mając pierwszy poziom. Do szefa orków przybiega pomagier i krzyczy "szefie, jest bohater, właśnie przylazł ma pierwszy poziom" na co szef "a jak pierwszy poziom to wypuść jednego szczura, a niech się pobawi a reszta zmiatać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie każdy gdzieś tam skrycie cos pogrywa.

 

Od około 10 lat nie miałem żadnej gry na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie każdy gdzieś tam skrycie cos pogrywa.

 

Od około 10 lat nie miałem żadnej gry na dysku.

Ale za to fikołków pół dysku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do nowego laddera nie wchodzę na bn...

nowy ladd mial miejsce bodajze 17stego czerwca :lol:


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko W Counter-Strike Source :lol:

 

:mrgreen: :wink:


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram wyłącznie w piłkę on-line na PS2 ostatnimi miesiacami Fifa 08,oraz obecnie Euro 08.Doskonała zabawa.Najczesciej z czterema znajomymi robimy sobie zawody :cool:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gry to jedynie konsola. Obecnie Xbox360. Gram wlasciwie tylko na Xbox Live.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak gry to jedynie konsola.

Zgadzam się.Dlatego planuję niebawem zakup PS3.Duzym plusem jest wyjscie HD oraz fakt, iz wszystkie gierki ze starej Ps2 mozna na niej odtwarzać.


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarx
Jeśli ktoś zna coś podobnego w klimacie i grywalności do Diablo(nie jestem znawcą tematu)-prosiłbym o podanie tytułów.Dzięki!

 

Record of Lodoss War, ale by w to zagrać potrzebujesz wspomnianą wcześniej przeze mnie konsolę Dreamcast :lol:. Ewentualnie Sacred na PC, ale nie dorasta Diablo do pięt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.