Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie jak ( lub jakie ?) podłączyć słuchawki z mikrofonem do konsoli Nintendo Swich.

Syn zakupił tą konsolę i zaczął grać w Fortnie, Podłączyłem słuchawki z mikrofonem o ile słuchawki działają to mikrofonu już nie wykrywa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończyłem resident evil 8 village na ps5.

 

Podsumowując:

W porównaniu do poprzedniej wersji zdecydowanie mniej straszny.

Może z wyjątkiem Domu Donny Benneviento gdzie ucieka się przed dzieckiem.

Raytracing ma sens praktycznie tylko w Zamku Lady Dimitrescu.

Niestety troszke wyszła z tego strzelanka.  Dosyć mocno oskryptowana.

Na plus, wersja na PS4 daje bezpłatny upgrade do wersji na PS5. Więc jak ktoś ma PS5 i miałby wybór pudełkową wersje na PS5 lub tańszą na PS4 to wybór jest oczywisty - wersja na PS4.

Ani nie polecam, ani nie odradzam. Dla fanów serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni ogrywam Skyrim Anniversary Edition. Gra sprzed 10 lat i ... to widać. Ewidentnie się zestarzała i to niestety w mało szlachetny sposób. W mojej ocenie sama rozgrywka, grafika etc nie zmieniła się w ogóle. Mechanika gry, grafika pozostały bez zmian. Nie ukrywam, że oczekiwania miałem trochę inne. Na szczęście tylko trochę, więc tym łatwiej mi to przełknąć.  Mimo zapowiadanej implementacji 500 modów póki co nie widzę żadnej rewolucji, ale być może z czasem dostrzegę różnice.
Po staremu oczywiście burdel w ekwipunku postaci, znowu gdy chcemy coś odnaleźć trzeba scrollować zawartość.
Oczywiście będę nadal grał, bo gra sama w sobie jest epicka, ale ... to już było.
Gdyby nie to, że ogrywam grę kumpla, uważam że nie warto wydać na nią grubo ponad 200 zł, 50 to max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.10.2021 o 17:55, jakubos napisał(-a):

skończyłem resident evil 8 village na ps5.

 

Podsumowując:

W porównaniu do poprzedniej wersji zdecydowanie mniej straszny.

Może z wyjątkiem Domu Donny Benneviento gdzie ucieka się przed dzieckiem.

Raytracing ma sens praktycznie tylko w Zamku Lady Dimitrescu.

Niestety troszke wyszła z tego strzelanka.  Dosyć mocno oskryptowana.

Na plus, wersja na PS4 daje bezpłatny upgrade do wersji na PS5. Więc jak ktoś ma PS5 i miałby wybór pudełkową wersje na PS5 lub tańszą na PS4 to wybór jest oczywisty - wersja na PS4.

Ani nie polecam, ani nie odradzam. Dla fanów serii.

Skończyłem serię na 6 mimo, że jestem jej zwolennikiem. Myślę, że w przyszłym roku odpalę 7 (chciałbym jeszcze w między czasie zaliczyć zremasterowaną trójkę). Ostatnio skończyłem dwójkę, ale w sumie ukończyłem ją tylko Leonem. Jakoś nie miałem weny na granie Claire. Jestem cieka nowego podejścia do tematu w 7 i 8. 

 

 

18 godzin temu, Hogg napisał(-a):

Od kilku dni ogrywam Skyrim Anniversary Edition. Gra sprzed 10 lat i ... to widać. Ewidentnie się zestarzała i to niestety w mało szlachetny sposób. W mojej ocenie sama rozgrywka, grafika etc nie zmieniła się w ogóle. Mechanika gry, grafika pozostały bez zmian. Nie ukrywam, że oczekiwania miałem trochę inne. Na szczęście tylko trochę, więc tym łatwiej mi to przełknąć.  Mimo zapowiadanej implementacji 500 modów póki co nie widzę żadnej rewolucji, ale być może z czasem dostrzegę różnice.
Po staremu oczywiście burdel w ekwipunku postaci, znowu gdy chcemy coś odnaleźć trzeba scrollować zawartość.
Oczywiście będę nadal grał, bo gra sama w sobie jest epicka, ale ... to już było.
Gdyby nie to, że ogrywam grę kumpla, uważam że nie warto wydać na nią grubo ponad 200 zł, 50 to max
 

Ograłem Skyrima dwa razy. Na PC i na PS3. Żadnej wersji ultra na PS4, PS5 czy PS6 już tykać nie będę. Czekam na coś nowego.

 

 

A ja szczerze zachęcam wszystkim do przyjrzenia się takiej grze jak:

03897643b71ff806a6578de0cd411f910d70680b

Dla wszystkich fanów XCOM i innych turowych gier. Dla mnie odkrycie roku! Bawiłem się przednio, mimo, że gra nie jest jakoś ultra odkrywcza (dużo pożyczyła od XCOMa). Ciekawa rozgrywka, fajny humor, muzyka oraz oprawa wizualna. Polecam!

 

Dla zachęty trailer :P

 

 

I na koniec. Ktoś ostatnio zaczął grać w Diablo 2 ? 😁 Jeżeli tak, to zapraszam na wspólne wieczorne partyjki 😜

H2x1_NSwitchDS_DiabloIIResurrected_image

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mutant Year Zero może i by mnie zaciekawiło, ale turówka... Nie cierpię tego systemu. W ten sposób jak dla mnie ubito Baldurs Gate 3 czy Divinity Original Sin 1 i 2

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi pasują. Na konsolach ciężko o gry strategiczne, więc turowe muszą wystarczyć :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ceteth napisał(-a):

U mnie wjechali "Strażnicy galaktyki" na PS5. Z 10h pograne, rewelacja :D

Zamówiłem, jutro odbieram ze sklepu.

Diablo też kupię, bo akurat fajna cena, to będzie "na zaś".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, świetna gra :) ja pewnie bym się jeszcze trochę czaił, ale wjechało -100 zł na black friday, to i się skusiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończony Uncharted The Lost Legacy.

Bardzo dobry spin-off. Wiadomo - nic nie może się równać z serią Nathana Drake'a, bo cztery części Uncharted to absolutne TOP w branży i genialna przygoda (jako jedna z nielicznych gier potrafiła mnie trochę wzruszyć serwując epilog na końcu części czwartej 😢 ).

Ale wracając do Zaginionego Dziedzictwa. Zazwyczaj omijam takie spin-offy, ale skusiłem się, bo miałem ochotę na dobry produkt AAA. Po Naughty Dog nic innego, aniżeli wysokiej jakości spodziewać się nie można, więc bez wahania zamówiłem.

 

Po dwóch tygodniach i uzyskanej platynce, wszystkim fanom Uncharted, którzy nie ograli jeszcze The Lost Legacy - mogę powiedzieć: kupować i grać, bo produkcja mimo, że bez Nathana nie straciła nic ze swojej rewelacyjnej grywalności, przyjemności z odkrywania skarbów, eksplorowania świątyń i zaginionych miast oraz eliminowania kolejnych przeciwników!

Szczersze polecam!

 

35725.jpeg


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotąd unikałem, bo z tymi spin-offami to różnie bywa, ale może się skuszę skoro tak polecasz. Tylko najpierw dokończyć drugi raz Death Stranding (tym razem Director's Cut na PS5), z drugą połówką dokończyć Assassin's Creed Origins i jeszcze Hitmana III kupiłem na black friday :)

Ale timing na PS Store :D https://www.ppe.pl/news/163998/uncharted-4-i-uncharted-zaginione-dziedzictwo-usuniete-z-ps-store-gracze-moga-jedynie-kupic-drozszy-pakiet.html

Edytowane przez Najki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Black Friday zakupiłem za grosze stare hiciory, których nie miałem okazji jeszcze ograć - Wiedźmin 3 i Deus Ex: Mankind Divided. Zacząłem od Wieśka i czuć, że trąci myszką, aczkolwiek gra fajna. Ale na prawdziwą ucztę szykuję się później, gdy zasiądę do Deusa i mam nadzieję, że się nie zawiodę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Forze Horizon 5 nikt nie gra? Ja mam już 200 level, a tydzień kompa nie miałem bo procek padł 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, ale okazjnie tylko… nawet nie wiem, ktory Mam lvl.

Jezdze tylko wyscigi po asfalcie, jakos nie chce mi sie tych przelajowych I offroadowych;)

Jakies ulubione samochody masz? Ja Wsumie tylko caterhamem z v8 I awd jezdze:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione to Lamborghini Sesto Elemento, Porsche 918, Ferrari Enzo, McLaren F1, Impreza STI, VW Baja Bug, TVR Cerbera, Mercedes C63 AMG. No i wszystkie samochody Hoonigan zawsze są OP i dają mnóstwo frajdy.

Szkoda, że nie ma Alfy Giulii.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Horizona odkurzyłem kierownicę i co jakiś czas trochę pogram. Nawet moja kobieta się wkręciła, więc czasem mam odpalić jakiegoś Jeepa i jedzie w teren :D

W sumie też najchętniej jeżdżę po asfalcie, ale z sentymentu, złożyłem sobie na rajdówkę Lancera Evo VII i robię nim zielone i pomarańczowe. Najwięcej chyba jeżdżę Ferrari 488, nowszym GT3RS, Huracanem i 720S z racji, że to Cabrio :D A jako właściciel Giulii, przyłączam się do żalu Koorczuka :P

Strażnicy Galaktyki na PS5 w toku.

No i na koniec gra, która jakiś czas chodziła mi po głowie, czaiłem się na black friday jak była za stówkę, ale mówiłem sobie, że poczekam jak będzie taniej. Kilka dni temu zakupiłem w pełnej cenie i nie żałuję. Gra wygląda co najwyżej dobrze, mogłaby być zoptymalizowana zdecydowanie lepiej, ale... gameplay i klimat mnie pochłonęły. Taki miks lightowego survivalu, budowania bazy dla siebie i ekipy, no i oczywiście eksplorowanie Zony. Sama gra zrobiona jest tak, że mamy misję - aktywności w bazie - misję - aktywności w bazie itd. itd. generalnie, gra się dzień po dniu, więc spokojnie można usiąść na 30-60 min, pograć "dzień" i wrócić kiedy się chce. Fabuła nawet daje radę, a nawiązania do obecnego świata/popkultury wywołują czasem uśmiech. Spodziewałem się, że mi się spodoba, ale na pewno nie aż tak :) A tytuł ? - Chernobylite

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze Drodzy. 
mam pytanie. Chcę dla siebie i syna kupić konsolę. Postawiłem na xboxa i początkowo myslalem, że pójdę w kierunku series x ale tak pomyślałem, że moze na nasze potrzeby wystarczy jednak wersja s. Głównie pewnie bedziemy łupać w fifę i ewentualnie jakies wyścigi. Mamy masę innych zajęć i granie ma być tylko jakimś małym i miłym dodatkiem raz na jakiś czas i przy takiej opcji nie wiem czy warto płacić dwa razy więcej. Wiem, że mniejsza konsola nie ma napędu ale ja i tak żadnych gier na płytach nie mam. Z drugiej strony moze to zakup na lata i przy takim podejsciu warto jednak dopłacić?

 

dodam ze syn ma 7 lat, wiec to dla niego naprawde na razie będzie sporadyczne granie. A ja wolę wyjść na trening albo poczytać niż grac w grę 😉 ot taka fanaberia. 

jak to widzicie? 
 

 

Edytowane przez szymar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, szymar napisał(-a):

Gracze Drodzy. 
mam pytanie. Chcę dla siebie i syna kupić konsolę. Postawiłem na xboxa i początkowo myslalem, że pójdę w kierunku series x ale tak pomyślałem, że moze na nasze potrzeby wystarczy jednak wersja s. Głównie pewnie bedziemy łupać w fifę i ewentualnie jakies wyścigi. Mamy masę innych zajęć i granie ma być tylko jakimś małym i miłym dodatkiem raz na jakiś czas i przy takiej opcji nie wiem czy warto płacić dwa razy więcej. Wiem, że mniejsza konsola nie ma napędu ale ja i tak żadnych gier na płytach nie mam. Z drugiej strony moze to zakup na lata i przy takim podejsciu warto jednak dopłacić?

 

dodam ze syn ma 7 lat, wiec to dla niego naprawde na razie będzie sporadyczne granie. A ja wolę wyjść na trening albo poczytać niż grac w grę 😉 ot taka fanaberia. 

jak to widzicie? 
 

 

A jaki TV masz?

Też myślałem nad XSS mając PS4 ale zdecydowałem się na XSX i nie żałuję.

 

Jeśli masz duży TV w 4K to tylko XSX, obraz wymiata! ... a jeśli nie masz to kup ^_^

I jeśli miałbym grać sporadycznie to tym bardziej mało ale konkretnie :D 

 

IMO warto dopłacić, tak jak napisałeś, sprzęt na lata :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

A jaki TV masz?

Też myślałem nad XSS mając PS4 ale zdecydowałem się na XSX i nie żałuję.

 

Jeśli masz duży TV w 4K to tylko XSX, obraz wymiata! ... a jeśli nie masz to kup ^_^

I jeśli miałbym grać sporadycznie to tym bardziej mało ale konkretnie :D 

 

IMO warto dopłacić, tak jak napisałeś, sprzęt na lata :)

 

Dzieki. 
telewizor mam wiekowy lg 42 cale. Wymieniać nie planuję dopóki sie nie zepsuje (a działa juz 10lat). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Series S spokojnie Ci wystarczy. X i tak nie rozwinie skrzydeł na TV, który masz. U mnie obok siebie stoi PS5 i właśnie series S, podpięte do TV 4k. Jak się przyjrzysz, zauważysz różnicę, ale już podczas grania, konia z rzędem temu, kto podczas rozgrywki we wspomnianą przez Ciebie Fifę, wskaże na jakiej konsoli jest odpalona.

Series S spokojnie Ci wystarczy. X i tak nie rozwinie skrzydeł na TV, który masz. U mnie obok siebie stoi PS5 i właśnie series S, podpięte do TV 4k. Jak się przyjrzysz, zauważysz różnicę, ale już podczas grania, konia z rzędem temu, kto podczas rozgrywki we wspomnianą przez Ciebie Fifę, wskaże na jakiej konsoli jest odpalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Ceteth

wlasnie ku tej wersji konsoli sie skłaniam. Jednak oszczędność jest duża a wyglada na to ze S faktycznie zaspokoi moje potrzeby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadło "Disco Elysium" pl, póki co, po kwadransie się odbiłem. Gra jest intrygująca, tylko ja nie ogarniam póki co. Ale wrócę

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpadło "Disco Elysium" pl, póki co, po kwadransie się odbiłem. Gra jest intrygująca, tylko ja nie ogarniam póki co. Ale wrócę

Hogg



Też mi ktoś polecał i mam to na liście tytułów do spróbowania, ale po trailerach wydaje się ciężkim tematem, więc ciagle spycham na potem :P

Ale kupiłem przedwczoraj na promce w PS Store grę „art of rally”. Bardzo fajna! Jeżeli ktoś np. grał wcześniej w wyśmienite „Absolute Drift” tego samego producenta to i tutaj się nie zawiedzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw odbiłem się od angielskiej wersji, nie miałem problemu z językiem, ale sama ilość tekstu mnie trochę przytłoczyła.  Myślałem, że po polsku będzie lepiej, nie było. Może kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.