Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Disco to jedna z najlepszych gier jakie grałem w tej kategorii. Ale ja jestem wychowany na starych Falloutach, Tormencie , Grim Fandango etc. Ta gra łączy cechy starych crpg i przygodowek point and click. Pod względem kreacji świata, dialogów, voiceactingu to absolutnie dzieło wybitne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie opinie czytałem, więc się skusiłem. Jestem przekonany, że to bardzo dobra gra. Pytanie, czy ja jestem dość ogarnięty na nią.
PS
Jeśli chodzi o RPG, to ja się "wychowałem" na serii Baldurs Gate :) O Diablo 2 nie wspomnę, bo to chyba nie do końca erpeg

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.01.2022 o 09:10, tbn napisał(-a):

Disco to jedna z najlepszych gier jakie grałem w tej kategorii. Ale ja jestem wychowany na starych Falloutach, Tormencie , Grim Fandango etc. Ta gra łączy cechy starych crpg i przygodowek point and click. Pod względem kreacji świata, dialogów, voiceactingu to absolutnie dzieło wybitne. 

Coraz mniej takich tytułów. Od czasu do czasu powstanie cos pokroju Torment: Tides of Numenera, Divinity: Original Sin czy Pillars of Eternity. Czasy inne, gracze inni to i też parcie na takie tytuły mniejsze.

W Disco Elysium nie grałem, ale chyba trzeba będzie szybko nadgonić zaległości 🙂


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.01.2022 o 09:26, evilym napisał(-a):

Coraz mniej takich tytułów. Od czasu do czasu powstanie cos pokroju Torment: Tides of Numenera, Divinity: Original Sin czy Pillars of Eternity. Czasy inne, gracze inni to i też parcie na takie tytuły mniejsze.

W Disco Elysium nie grałem, ale chyba trzeba będzie szybko nadgonić zaległości 🙂

Widzę, że trochę obrodziło w rpgach od czasu Morrowinda:) Szkoda, że nie mam tyle czasu, żeby pykać po naście godzin dziennie i wykonywać absolutnie wszystkie questy idealnie rozwiniętą postacią. Łezka w oku...

Do dziś wspominam, jak próbowałem godzinami załatwić demi-licha w BG2, albo załatwić Drizzta, żeby zdobyć jego pałasze:) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Wuj napisał(-a):

Widzę, że trochę obrodziło w rpgach od czasu Morrowinda:) Szkoda, że nie mam tyle czasu, żeby pykać po naście godzin dziennie i wykonywać absolutnie wszystkie questy idealnie rozwiniętą postacią. Łezka w oku...

Do dziś wspominam, jak próbowałem godzinami załatwić demi-licha w BG2, albo załatwić Drizzta, żeby zdobyć jego pałasze:) 

 

Dobrych RPGów od czasów Morrowinda powstało trochę więcej :)

Raczej miałem na myśli te "klasyczne" z zrzutem izometrycznym.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xbox Gamepass wjechała odświeżona trylogia Mass Effect, już ściągnięte i jedynka zaczęta :D zanosi się na długą historię, bo niby już grałem w Mass Effect 1 i 2, ale było to na premierę, więc praktycznie nic nie pamiętam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że trochę obrodziło w rpgach od czasu Morrowinda:) Szkoda, że nie mam tyle czasu, żeby pykać po naście godzin dziennie i wykonywać absolutnie wszystkie questy idealnie rozwiniętą postacią. Łezka w oku...
Do dziś wspominam, jak próbowałem godzinami załatwić demi-licha w BG2, albo załatwić Drizzta, żeby zdobyć jego pałasze:) 
 
Jak już poznałem myki, to załatwiałem Kaangaxa pułapkami złodzieja lub miniaturowymi meteorami Melfa :D

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja lubię grać na Xboxie :D Super opcja muszę przyznać, my w domu mamy bardzo dużo różnych gier, no ale najczęściej FIFA 22 PS5 jest odpalana. Gramy w nią z dziećmi, a też i jak przyjdą znajomi. Online jakoś to nie to samo jak granie z kimś obok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić laptopa tylko do gier. Budżet 7.000. 15 cali. Amd vs Intel? Nie znam się kompletnie, na co zwracać uwagę? Co polecacie?
 

Nie mam preferencji co do marki, wygląd bez znaczenia. To ma być trwały sprzęt na lata. 
 

Kiedyś miałem dwa gamingowe msi i zawsze były problemy sprzętowe. Psuły się tuż po gwarancji. 
 

PS proszę nie polecać stacjonarki i konsoli. Dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.01.2022 o 14:58, XoneX napisał(-a):

Chcę kupić laptopa tylko do gier.

 

W dniu 22.01.2022 o 14:58, XoneX napisał(-a):

To ma być trwały sprzęt na lata. 

 

To się nie może udać 😜


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od trzech dni choruję, więc nadrabiam: aktualnie God of War na PS4. Gra całkiem niezła, chociaż teraz grafika i świat zrobił się dość cukierkowy jak na mój gust. Może z kolejnym światem będzie troszkę mroczniej. Podobnie jak Diablo 3 v Diablo 2. Nie wiem dlaczego, ale... ta gra wogóle kojarzy mi się z Diablo, tylko nie w rzucie izometrycznym :)

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadło Disco. I kurde wypadło po godzinie. Kompletnie nie mogę złapać klimatu. Nie chce mi się w to grać. Szkoda... Paradoksalnie chyba już jestem za stary bo bardziej bawią mnie durne gry z dużą ilością akcji niż ambitne tytuły wymagające sporo mojej uwagi. To samo było z RDR2. Nie do przejścia dla mnie. Nie mam na to już trochę czasu. 

Co do durnych ale dosyć fajnych gier to polecam Titanfall 2. Fabuła dno. Rozgrywka jednak jest naprawdę fajna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfalla już dawno zrobiłem, ale wspominam super :)

 

Do RDR2 robię drugie podejście, ale strasznie to rozwlekam i nie wiem czy skończę.

 

Obecnie na tapecie odświeżona trylogia Mass Effect i bawię się super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu skończyłem Watch Dogs: Legion. Zgadzam z się @Najki, że seria mocno popłynęła w kierunku młodszej widowni. Pierwsza cześć była świetna - fabuła, główny bohater, miasto. Nawet bawił mnie on-line. Druga już widocznie słabsza. Legion najgorszy - kupowanie ciuchów, brak głównego bohatera, rebelianckie klimaty, mało interesujące misje. Co jednak nie powstrzymało mnie przed wbiciem platynki 🤪 

 

Aktualnie: The Last of Us 2. Kilka rzeczy fajnych, kilka mniej. Generalnie Naughty Dog postawiło na podobny schemat jak w Uncharted. Czyli za dużo nie kombinować przy sequelu i zrobić po prostu porządną grę. Zbliżam się ku końcowi, więc powstrzymam się przez oceną, ale chyba lepiej będę wspominał pierwszą część (i kwestie homoseksualności bohaterów czy maskulinizacji nie mają tutaj nic do rzeczy).

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj zacząłem, od jedynki się odbiłem, dwójka ma robić inaczej rzeczy, które nie siadły w poprzedniczce. Zobaczymy, na razie jakieś 2h ograne i się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromnie napiszę 6h grania i na razie jestem na początku - Sakiro mnie rozwala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina grania i weszła, jest ok. Jedynka w porządku, ale grałem na PC, po kilku godzinach odpuściłem. Dla mnie ta gra jest konsolowa. Będzie grane :)

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kilka H wleciało, gra wygląda super, kolory, światła itd. wszystko na plus. Chociaż granie na jakimkolwiek trybie poza wydajnościowym wydaje mi się pomyłką. Niestety wyższe detale można mieć kosztem płynności (PS5), a tej grze nie można tego robić :P

 

@Miszkolc

Jeśli chodzi o Sekiro to trochę CI zazdroszczę, że przechodzisz pierwszy raz. Dla mnie najlepszy "soulslikowy" tytuł na rynku. Jak człowiek wczuje się w system walki po kilku H, zaczyna się robić bajka w walce.

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No kilka H wleciało, gra wygląda super, kolory, światła itd. wszystko na plus. Chociaż granie na jakimkolwiek trybie poza wydajnościowym wydaje mi się pomyłką. Niestety wyższe detale można mieć kosztem płynności (PS5), a tej grze nie można tego robić
 
@Miszkolc
Jeśli chodzi o Sekiro to trochę CI zazdroszczę, że przechodzisz pierwszy raz. Dla mnie najlepszy "soulslikowy" tytuł na rynku. Jak człowiek wczuje się w system walki po kilku H, zaczyna się robić bajka w walce.
Dziękuję za słowa otuchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz jak trochę podkręcisz postać i umiejętności, to będzie jak taniec. Chyba w żadnej grze nie miałem aż tak, że nagle kliknęło i walka stała się łatwiejsza i przyjemniejsza :)

Zobaczysz jak trochę podkręcisz postać i umiejętności, to będzie jak taniec. Chyba w żadnej grze nie miałem aż tak, że nagle kliknęło i walka stała się łatwiejsza i przyjemniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawiłem sobie  nowego laptopa - gamingowego, zacznę od zaległych spraw czyli Wolfenstein the new order  na początek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dalej na tapecie Dying Light 2. Po około 20 godzinach chcę więcej :) Poruszanie się po mieście super, czuć rozwój postaci w elementach parkourowych, fabuła ok, bardzo polecam.

 

Po drodze około 10h w LostArk. Nie dla mnie, chyba za stary już jestem na takie gry. Ale sama walka bardzo efektowna i przyjemna.

 

Elden Ring kupię na jakiejś promocji, tak samo jak nowego Horizona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam spostrzeżenia co do Dying Light 2. Ogrywam na ps4 i jest super :)
Na kompie Skyrim,a na lapku pewnie sto któryś raz Baldurs Gate :D

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.