Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Pad nie ma nawet roku, ale możesz mieć rację. Oddam go jutro do reklamacji po prostu. Dziękuję

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra w Ghost of Tsushima Legends? Ja bywam online jakoś w godzinach 22-24. Jakby ktoś chciał razem spróbować to chętnie, bo czasem wkurzają te typki, które wychodzą w połowie rozgrywki :)  Wersja single player była genialna i swego czasu platynę w niej ogarnąłem. Nie mogłem się oderwać. Tutaj też jest nawet spoko w tym co-op. Ranga 18 :) 

Edytowane przez Najki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo? W co tam pogrywacie? 🙂

 

Ja skończyłem miesiąc temu Divinity Original Sin II. Świetny turowy RPG. Polecam!

A od 2-3 tygodni na zmianę męczę FIFE 22 oraz Elden Ring. Czasami nie wiem która bardziej wk**wia 🤣


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio udało mi się wysupłać z dnia kilka a nawet kilkanaście minut na diablo immortal. Pograłem chwilę na telefonie ale chyba można na PC i konsolach. Jak na razie jestem zadowolony fajny powrót do dwójki, jak na razie najbardziej odczułem dźwiękowo od razu wspomnienia odżyły.

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wreszcie znudził trochę Ghost of Tsushima: Legends i odstawiłem.

 

Zacząłem przejęty od Ciebie dodatek Uncharted: Lost Legacy - całkiem spoko. Wydaje mi się, że już ostatnia prosta chyba. Często wracam też na choćby 1 wyścig w genialnym w swej prostocie "art of rally" (codziennie są zawody online z pojedynczym wyścigiem i co tydzień seria 4 wyścigów; wszystkie w trybie czasówki pojedynczo i współdzielona tablica wyników). Przemieniam to czasem z FIFĄ 22, jak Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Szymon G napisał(-a):

Ostatnio udało mi się wysupłać z dnia kilka a nawet kilkanaście minut na diablo immortal. Pograłem chwilę na telefonie ale chyba można na PC i konsolach. Jak na razie jestem zadowolony fajny powrót do dwójki, jak na razie najbardziej odczułem dźwiękowo od razu wspomnienia odżyły.

Jak masz ochotę na naprawdę fajny powrót do dwójki to chyba jednak Ressurected będzie lepszym rozwiązaniem. Ja skończyłem wszystkie 5 aktów i grało mi się bardzo przyjemnie.

Immortal do mnie nie gada (generalnie gry typu free-to-play). 

Nie wiem na ile to sprawdzone wyliczenia, ale 100k USD za pełny upgrade postaci to trochę kasy jednak jest 😱

https://www.thegamer.com/it-costs-over-100000-to-fully-upgrade-your-character-in-diablo-immortal/

 

19 godzin temu, Najki napisał(-a):

Mnie wreszcie znudził trochę Ghost of Tsushima: Legends i odstawiłem.

 

Zacząłem przejęty od Ciebie dodatek Uncharted: Lost Legacy - całkiem spoko. Wydaje mi się, że już ostatnia prosta chyba. Często wracam też na choćby 1 wyścig w genialnym w swej prostocie "art of rally" (codziennie są zawody online z pojedynczym wyścigiem i co tydzień seria 4 wyścigów; wszystkie w trybie czasówki pojedynczo i współdzielona tablica wyników). Przemieniam to czasem z FIFĄ 22, jak Ty ;)

W Legends nie grałem - ale single ogram na pewno (może jeszcze w tym roku).

U: Lost Legacy bardzo fajne (mimo mojego sceptycznego podejścia do spin-offów). Cieszę się, że Tobie też się podoba 🙂

Art of rally? Nie słyszałem, nie widziałem, ale po obejrzeniu właśnie trailera jestem zaintrygowany! Warte 61zł ?

FIFA FUT?


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, evilym napisał(-a):

W Legends nie grałem - ale single ogram na pewno (może jeszcze w tym roku).

Oj warto. Świetna gra! Mogę nie być obiektywny ze względu na dużą sympatię wobec "kraju kwitnącej wiśni", ale jest piękna wizualnie/artystycznie, przyzwoita fabularnie, a rozgrywka to dobrze przygotowany genialny kompromis między wymagającą zręcznościówką, a czymś bardziej przystępnym. Świetna alternatywa dla kogoś, kto z jednej strony lubi wyzwania, a z drugiej strony kogo odstraszył poziom trudności Sekiro (tak, to ja :D).

 

8 minut temu, evilym napisał(-a):

U: Lost Legacy bardzo fajne (mimo mojego sceptycznego podejścia do spin-offów). Cieszę się, że Tobie też się podoba 🙂

Zdecydowanie fajne. Fizyka na dzisiejszy dzień trochę już trąci myszką (mając w kontraście choćby silniki od MGS czy Death Stranding), ale to nadal stare, dobre, Uncharted z pięknymi widokami i filmową fabułą :)

 

10 minut temu, evilym napisał(-a):

Art of rally? Nie słyszałem, nie widziałem, ale po obejrzeniu właśnie trailera jestem zaintrygowany! Warte 61zł ?

Do mnie akurat bardzo trafia. Kilka lat temu kupiłem poprzednią grę tego autora na jakiejś promocji za chyba 10 zł - absolute drift - i byłem zachwycony jej "miodnością" (jak to się kiedyś mówiło ;)). Gdy wypuścił potem "art of rally" to w ogóle się nie zastanawiałem i od razu kupiłem w ciemno. Wracam do tego regularnie już od kilku miesięcy (po części ze względu na to, że jest fajna, a po części jeszcze by sięgnąć po ostatnie trofeum za 1000 wyścigów ;)). Fajne, trochę niestandardowe podejście do rajdów z tą wysoką kamerą (można ją zmienić), ale takie ujęcie daje sporo frajdy, gdy uda się idealnie prześlizgać po ostrym zakręcie :) Do mnie bardzo trafia ta gra. Trochę żałuję, że już nie mam kierownicy, bo przydałaby się do tych czasówek online, ale i bez tego sporo frajdy.

 

Fajnie omówione:

 

17 minut temu, evilym napisał(-a):

FIFA FUT?

Po wielu latach FUT mi się strasznie przejadł i trochę więcej grywałem ostatnimi laty w zwykłą karierę (najlepiej czymś z 3 ligi angielskiej i wspinaczka w górę), ale wróciłem ostatnio do FUT troszkę. Głównie squad battles, bo zawsze w fifie irytowało mnie granie z anonimami z internetu (gdy sam dostaję bęcki to zaciskam zęby, a wkurzają mnie strasznie te leszcze bez honoru, które rozłączają się po stracie 1 czy 2 bramek) :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Najki napisał(-a):

Oj warto. Świetna gra! Mogę nie być obiektywny ze względu na dużą sympatię wobec "kraju kwitnącej wiśni", ale jest piękna wizualnie/artystycznie, przyzwoita fabularnie, a rozgrywka to dobrze przygotowany genialny kompromis między wymagającą zręcznościówką, a czymś bardziej przystępnym. Świetna alternatywa dla kogoś, kto z jednej strony lubi wyzwania, a z drugiej strony kogo odstraszył poziom trudności Sekiro (tak, to ja :D).

Ja akurat jestem zwolennikiem Soulsów, więc "zwykłe" Sekiro będzie na pewno dla mnie 😉

 

Godzinę temu, Najki napisał(-a):

Do mnie akurat bardzo trafia. Kilka lat temu kupiłem poprzednią grę tego autora na jakiejś promocji za chyba 10 zł - absolute drift - i byłem zachwycony jej "miodnością" (jak to się kiedyś mówiło ;)). Gdy wypuścił potem "art of rally" to w ogóle się nie zastanawiałem i od razu kupiłem w ciemno. Wracam do tego regularnie już od kilku miesięcy (po części ze względu na to, że jest fajna, a po części jeszcze by sięgnąć po ostatnie trofeum za 1000 wyścigów ;)). Fajne, trochę niestandardowe podejście do rajdów z tą wysoką kamerą (można ją zmienić), ale takie ujęcie daje sporo frajdy, gdy uda się idealnie prześlizgać po ostrym zakręcie :) Do mnie bardzo trafia ta gra. Trochę żałuję, że już nie mam kierownicy, bo przydałaby się do tych czasówek online, ale i bez tego sporo frajdy.

Lubię sobie od czasu do czasu popykać w jakieś arkadowe ścigałki. Ma być szybko i prosto 😁 I nawet jeżeli poziom trudności jest zdecydowanie wyższy niż w NFS to i tak wrzucam na listę tytułów, które chciałbym ograć. Może będzie na nią jakaś super promka, wtedy będzie mi łatwiej podjąć decyzję 😜

 

2 godziny temu, Najki napisał(-a):

Po wielu latach FUT mi się strasznie przejadł i trochę więcej grywałem ostatnimi laty w zwykłą karierę (najlepiej czymś z 3 ligi angielskiej i wspinaczka w górę), ale wróciłem ostatnio do FUT troszkę. Głównie squad battles, bo zawsze w fifie irytowało mnie granie z anonimami z internetu (gdy sam dostaję bęcki to zaciskam zęby, a wkurzają mnie strasznie te leszcze bez honoru, które rozłączają się po stracie 1 czy 2 bramek) :D 

Ja grałem tylko w FIFE 15 (dużo), 18 (chwilę) i teraz w 22 (ok. 100 meczów). Wszystko w FUT. 15 do momentu zmian w płynności gameplayu które miałem, to była rewelacyjna gra.

Teraz widzę, że problemy z którymi borykała się Fifa 15 nadal występują po 7 latach (ale to temat na osobny wątek 😶 ).

A takich co odpuszczają po 2 bramkach to ja akurat bardzo lubię - szczególnie jak mi brakuje wygranej do awansu w Division Rivals 🤣

Jak będziesz chciał zagrać jakiś mecz towarzyski to daj znać 🙂


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, evilym napisał(-a):

Lubię sobie od czasu do czasu popykać w jakieś arkadowe ścigałki. Ma być szybko i prosto 😁 I nawet jeżeli poziom trudności jest zdecydowanie wyższy niż w NFS to i tak wrzucam na listę tytułów, które chciałbym ograć. Może będzie na nią jakaś super promka, wtedy będzie mi łatwiej podjąć decyzję 😜

Ceny art of rally jeszcze nie za bardzo chcą spadać, ale ta ich starsza gra - Absolute Drift - jest właśnie w promce za 21 zł i ją również polecam

 

7 minut temu, evilym napisał(-a):

Jak będziesz chciał zagrać jakiś mecz towarzyski to daj znać 🙂

Tylko wieczorami, gdy dzieci śpią, ale może się uda. Szukaj po "NajkiPL"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skonczyłem Skyrima z dodatkami tymi oficjalnymi.

W sensie główny wątek i większość wątków pobocznych (a przynajmniej te które się nie zabugowały)

Jakieś nieciekawe zbieractwo w stylu "przynieś 20 marchewek" odpuściłem.

 

To siadam do cyberpunka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie ogrywam nowe wolfensteiny. Teraz męczę Wolfenstein 2: the new collosuss. Jest spoko, fajnie się reza niemiaszków. 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Wolfenstein: The New Order bo wlecial za darmo na Epic Games :)

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Battefield 2042 i gra sìę dużo lepiej.Nowa mapa jest ekstra i stare poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Fifę porzuciłem jakoś 2 tygodnie temu. Grałem FUT od premiery, ponad 1k meczy rozegrane. Najlepszy gameplay od lat, ale z drugiej strony frustracja beznadziejnością nagród itd. wzięła górę. Czekamy na kolejną Fifę :P

 

Teraz z kumplami na PC ogrywamy Valheim, a na konsoli Horizon FW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ceteth napisał(-a):

Czekamy na kolejną Fifę

 

Nie wiem na czym stanęło, ale niedawno słyszałem, że podobno tracą licencję i to ostatnia FIFA wydana przez EA Sports. Następna FIFA miałaby być wydana przez innego producenta, a EA Sports miałoby wydawać serię pod inną nazwą. Nie wiem czy jestem na bieżąco z tą informacją, ale to by tłumaczyło czemu wypuścili Fifę 22 w ramach PS+, a także czemu nadal wydają aktualizacje z poprawkami, choć jest już czerwiec i zostały 3 miesiące do teoretycznej premiery kolejnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego świadom, natomiast jedyną zmianą będzie tylko i wyłącznie nazwa. FIfa od EA to akurat tak marka, że zmiana nazwy nie wpłynie na nic innego. 2k ma niby rozmawiać o licencji na nazwę i tak jak im kibicuje bo produkt EA nie ma obecnie konkurencji, to myślę, że potrwa kilka lat zanim game playem itd. dorównają samej Fifie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w Dragon Ball Z Kakarot Z jednej strony fajna nostalgia do dzieciństwa, gdy to oglądałem. Z drugiej strony strasznie monotonna rozgrywka…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tylko w Wolfensteiny, niestety  najlepszy jest stary Rtcw - ma klimat. Te nowe bez duszy jednak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy przeszedłem Kroniki Myrtany, mod na Gothic II , rozmiarami i jakością jak podstawka. Pełne polski voiceacting nawet profesjonalnie zrobiony, polecam fanom serii. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ukończyłem Dying Light 2... Fajna przygoda. W końcu muszę usiąść do jedynki

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2022 o 02:12, Najki napisał(-a):

Zacząłem grać w Dragon Ball Z Kakarot emoji28.png Z jednej strony fajna nostalgia do dzieciństwa, gdy to oglądałem. Z drugiej strony strasznie monotonna rozgrywka…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Grałem w demo i zapowiadało się ciekawie - planowałem zakupić pełną wersję. W wolnej chwili tłukę się z ludźmi w DB Figther Z 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2022 o 15:36, Solve napisał(-a):

Grałem w demo i zapowiadało się ciekawie - planowałem zakupić pełną wersję. W wolnej chwili tłukę się z ludźmi w DB Figther Z 

Fighter Z to jednak typowa bijatyka. W Kakarocie w sumie można zamknąć oczy i mashować przyciski :P Grało się przyjemnie, ale gdyby nie nostalgia, nie zaszedłbym tak daleko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pkwrót do Outriders z powodu dlc.Gierka w stylu Gears of war.Bardzo przyjemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę tytułów ostatnio zaliczyłem:

Rozstałem się definitywnie z FIFĄ22 (sorki @Najki że nie było czasu pograć 😢 ) - ale matchmaking w tej grze to jakiś żart. Z moją drużyną z ratingiem 88 (naciąganym bo imo bardziej 87) nie mogłem znaleźć nikogo do gry poniżej 93 😲 Nie widzę, problemu żeby grać z kimś z lepszą drużyną, ale kuźwa nie non stop. A już nie marzyłem, żeby mi dopasowało kogoś >88. Odpuściłem.

 

Ukończyłem Elden Ring - świetna przygoda, platynka wpadła z wielką przyjemnością (tak jak w poprzednich Soulsach). Gra rewelacyjna, chociaż chyba jednak troszkę bardziej wolę zamknięte mapy Demon i Dark Soulsów.

 

A po zakupie nowej usługi PS Plus Extra:

Spider-Man: Miles Morales. Pierwowzór lepszy. Taka sobie fabuła, taka sobie postać. Platynka łatwa więc wpadła szybko i bez bólu.

Wreckfest - dobre wspomnienia z Destruction Derby (ktoś jeszcze pamięta ten tytuł ? 😁 ) spowodowały, że odpaliłem festiwal gratów. Grało się miło i przyjemnie. Również zdobyte wszystkie pucharki.

The Last Guardian - a tu już można by napisać dłuższą recenzję. Gra Twórców Ico (nie grałem) oraz Shadow of the Colossus (świetna). Świetna, bardzo minimalistyczna narracja i  przyjemny pomysł na grę łączą się z kiepskim sterowaniem oraz kamerą. Gra powstawała chyba z 10 lat 😶 Dla niektórych arcydzieło. Dla mnie ciekawa, lecz "tylko" niezła gra.

 

A od wczoraj jestem posiadaczem PS5 (w końcu!). Więc już dzisiaj odpalę Horizon Forbidden West 🤩


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.