Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam ogrywacie?

 

Ja wczoraj wreszcie zdobyłem ostatnie trofeum (i platynkę) w Art of Rally za ukończenie 1000 wyścigów :) Tymczasem wróciłem sobie do Hitmana 3, w którym przeszedłem jeszcze trochę misji z Hitmana 1 i 3 oraz jakieś dodatkowe. Jak ktoś nie wie to warto zajrzeć, bo niedawno pojawiła się jakaś nowa mapa za darmoszkę. Jeszcze w nią nie grałem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam do zagrania w końcu w Wiedzmina 3. 14 grudnia wychodzi patch - lepsza grafa, ray tracing takze ten :)


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się ucieszyłem na wieść o tej darmowej aktualizacji do odświeżonej wersji, bo byłem przekonany, że pudełkowa wersja kurzy się na półce. Okazało się, że pamięć zawiodła i sprzedałem już jakiś czas temu… No trudno. Ale polecam gorąco :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni męczę Jedi Fallen Order, który dostałem z PS+. Nigdy nie lubiłem Star Wars, ale za darmo to uczciwa cena :D Wygląda pięknie, ale kuleje rozgrywka, fizyka i sztampowa fabuła. Mimo wszystko gra się dość przyjemnie (nie licząc momentów, kiedy chciałem rzucić padem w telewizor - głównie w trakcie walki z Malicusem). Za darmo na pewno warto ograć, bo odbijanie laserowych "pocisków" mieczem świetlnym zawsze spoko :D 

 

Kupiłem też pod koniec roku Fifę 23. Strasznie słaba ta edycja. Jeszcze słabsza niż poprzednia. No i dżizas ile tam błędów jest 🤔 Nawet takich trywialnych jak wyświetlanie identyfikatorów tekstów na ekranie z pominięciem przepuszczenia ich przez system tłumaczeń. Albo, gdy wykorzystamy w meczu limit zmian z ławki to potem nie możemy już nawet zamienić pozycjami dwóch grających zawodników, bo twierdzi, że limit zmian wyczerpany. Kto to testował...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Najki napisał(-a):

Od kilku dni męczę Jedi Fallen Order, który dostałem z PS+. Nigdy nie lubiłem Star Wars, ale za darmo to uczciwa cena :D Wygląda pięknie, ale kuleje rozgrywka, fizyka i sztampowa fabuła. Mimo wszystko gra się dość przyjemnie (nie licząc momentów, kiedy chciałem rzucić padem w telewizor - głównie w trakcie walki z Malicusem). Za darmo na pewno warto ograć, bo odbijanie laserowych "pocisków" mieczem świetlnym zawsze spoko :D 

 

Kupiłem też pod koniec roku Fifę 23. Strasznie słaba ta edycja. Jeszcze słabsza niż poprzednia. No i dżizas ile tam błędów jest 🤔 Nawet takich trywialnych jak wyświetlanie identyfikatorów tekstów na ekranie z pominięciem przepuszczenia ich przez system tłumaczeń. Albo, gdy wykorzystamy w meczu limit zmian z ławki to potem nie możemy już nawet zamienić pozycjami dwóch grających zawodników, bo twierdzi, że limit zmian wyczerpany. Kto to testował...?

Mi Jedi nie wszedł ponieważ miecz świetlny, najpotężniejsza broń w galaktyce jest... słaby. Najsłabszy przeciwnik potrafi przyjąć na morde 2-3 ciosy. Psuje immersję.

Edytowane przez Funky_Koval

quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat Fallen order się podobał, choć grałem bliżej premiery :) na pewno ogram część, która jest właśnie w produkcji. 

 

Odgrzałem za to Control, za które nigdy wcześniej się nie zabierałem i na PS5 gra się rewelacyjnie :) W sumie teraz na tapecie razem z GranTurismo7 na kierownicy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamiast usiąć wreszcie do cyberpunka wróciłem ponownie do RE Village.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo Control - podchodziłem do tego z dystansem i... byłem bardzo mile zaskoczony. Spoko tytuł, choć wątki porusza niełatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend wjechał PS VR2 do Playstation5. Ja pierdziele jakie to jest dobre. Nigdy wcześniej nie grałem na VR, ale gogle + kierownica + GT7 i nie ma mnie na kilka godzin. Jeśli ktoś się zastanawia, to niech po prostu idzie do sklepu i kupi. Gram całe życie, będzie już jakoś 30 lat i nie pamiętam czy kiedyś, coś, zrobiło na mnie aż takie wrażenie.

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ModernWarfareII_Keyart_MWII.thumb.jpg.36efdf5427980b08e79675d3eb0c0f9b.jpg

 

Dobrze myślę, że upewniłem się na tyle iż mogę napisać coś więcej. Call of duty: Modern Warfare 2 (2022). Moja ostatnia przygoda z CODem miała miejsce w 2009 roku więc kawał czasu. Kampania singlowa starej wersji to kultowy klasyk (przy okazji polecam jej zremasterowaną wersję) ale multi... w multi dostawałem zawsze baty. Potem spróbowałem jeszcze szczęścia w COD: Black Ops ale męczyły mnie gimbusy walące mi co 5 sekund headshota, wyzywający od pe****w i kazące mi popełnić samobójstwo. Brrr.

 

Teraz mam 40 lat, zacząłem grać miesiąc temu w nową wersję MW2 z zeszłego roku i... jest petarda💥. Kampania singlowa miodzio ale multi przeszło gruntowną przeróbkę i da się w to grać! Camperów jest mało (bo teraz luneta snajperki z daleka ma silny błysk). Agresji innych nie zaobserwowałem - Activision zaczęło banować takich delikwentów. Gram w trybie "invasion" czyli mix botów i żywych ludzi. Feeleng strzelania jeat fenomenalny, pukawki brzmią mięsiście,  nawet nie wiem kiedy wbiłem 129 poziom :D Szczerze polecam, gra jest świetnie zbalansowana, szczególnie w trybie Invasion :D jest moc

 

20230319_220526.thumb.jpg.bd2588de931eeffde2f9e15cb21974ef.jpg


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś z Was czeka na Diablo IV? W weekend otwarte beta testy - chyba zerknę z ciekawości. 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ktoś z Was czeka na Diablo IV? W weekend otwarte beta testy - chyba zerknę z ciekawości. 
Jakbym miał jeszcze czas na granie czekałbym obgryzając paznokcie bo wg mnie zapowiada się niezwykle ciekawie bardzo chciałbym pograć ale lista tytułów które muszę nadrobić ciągle się tylko wydłuża

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Solve napisał(-a):

a ktoś z Was czeka na Diablo IV? W weekend otwarte beta testy - chyba zerknę z ciekawości. 

Nie czekam. Uwielbiam diablo ale to nowe.... sam nie wiem 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy D2 spędziłem dzieciństwo i nauczyłem się angielskiego, więc dla mnie to bardzo specjalna gra, ale po zamkniętej becie 4 zbiera raczej słabe recenzje. Na pewno przetestuje, na pewno kupię na premierę i przejdę choćby z sentymentu, ale czy zostanę na dłużej z grą, nie zanosi się niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze mroczny klimat wręcz wylewa się z telewizora. Grałem na PS5 w pierwszą turę bety (dostep po preorderze), niedługo, powiedzmy przez 5h, bo nie było więcej czasu, ale mnie się podoba. W najbliższy weekend planuje kontynuować, i ciągle rozwazam zakup na premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo 4 na filmikach wygląda ciekawie.Na premiere napewno nie kupie,poczekam na opinie po premierze,bo ostatnio gry wychodza bardzo niedoeobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Ceteth napisał(-a):

Ja przy D2 spędziłem dzieciństwo i nauczyłem się angielskiego, więc dla mnie to bardzo specjalna gra, ale po zamkniętej becie 4 zbiera raczej słabe recenzje. Na pewno przetestuje, na pewno kupię na premierę i przejdę choćby z sentymentu, ale czy zostanę na dłużej z grą, nie zanosi się niestety.

Ciekawe bo głównie czytałem pozytywne opinie. Podobno super mroczny klimat, fabuła ciekawa i dobry gameplay. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej obczaić samemu. Ja czytałem kilka opinii, że to mieszanina gameplayu D3 i D Immortal, gdzie mnie najbardziej bawi D2 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że gra nie jest nowa, ale zupełnie zmiotła z planszy. Mówię o Detroit: Become Human. 
Tydzien temu to skończyłem i ciagle o niej myśle.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rok kończe 30 lat, a siedze co wieczor zakochany w hogwarts legacy rzucam zaklęcia i latam na miotle imo ta gra to sentymentalny strzal w dziesiatke dla mojego pokolenia

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja czekam aż będzie jakaś promocja, bo chętnie ogram, ale nie jestem aż takim fanem żeby robić to w pełnej cenie :)

 

U mnie obecnie na tapecie dalej PS VR2 + kilka tytułów i odświeżony Dead Space już klasycznie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliście już w nową Zeldę? Ja się zakochałem w tej grze. To chyba jest najlepsza gra w jaką grałem w życiu. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi soulslike to do pobrania jest demo gry Lies od P. Warto przetestować. Czekacie na dlc do Cp2077?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.