Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sobie odświeżyć Mafię

 

Też kocham - za muzykę, teksty, fabułę, realistykę tych starych pojazdów, żyjące miasto i całokształt co to się zwie klimatem :) !!!

 

Dobrze, że mi przypomniałeś o tej grze! tylko skąd to zdobyć teraz... Kupiłeś z jakiejś serii classic games w empiku może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pykam w Dead Space- kurde, Doom 3 przy tym wysiada. Klimat jakich mało a i porobić się można w niektórych momentach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia to zdecydowanie najgenialniejsza gra w jaką grałem. Przechodziłem nieraz i nie 2, zaskakiwało mnie, że akcja może potoczyć się na kilka sposobów, dostęp do super misji po zakończeniu gry :) Gra jest genialna, zupełnie jakby się czytało książkę lub oglądało film...

Z niecierpliwością czekam na Mafię 2 i obiecałem sobie, że jak wyjdzie to dla tej gry zmodernizuję kompa :) tak żeby się dało pograć w Full HD :):(

 

Nie słyszałem żeby gdzieś można było ją dostać, a w końcu wypadłoby kupić B) Może będzie jako dodatek do sequela...


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie Fallouta 3 - nie śpieszę się, lubię "wymaksować" wszystko po kolei :) Moim zdaniem gra jest świetna. Równolegle gram w Crysisa, ale po dojściu do "bazy obcych" jakoś tak napięcie opadło - to, co kręciło w Crysisie to dżungla, a nie jakieś słabe SF :\ Ostatnio też kupiłem od kumpla Bioshocka i zacząłem pogrywać - daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fallouta przeszedlem, ale pewnie do niego wróce, jak tylko skoncze GTA IV :)

 

A teraz gram w WH40k DoW II (głównie multi) i Left 4 Dead (tylko multi :) )- jak za 35 zł to gra jest kozacka :)


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem - PL1 v.2 - Fallens :)

 

Piękna gra, ale niestety sporo kosztuje - czasu. I nerwów.

No to fakt - strasznie czasochłonna - hihi teraz gram na S5 , S6 , S9

na S5 końcówka to i nerwówka jest

za chwile bedzie tak samo na S6

Co roku obiecuje sobie ze wiecej nie zagram.......

ale cos mnie do tej gry ciągnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczę GTA4 od dłuższego czasu...Dużo tytułów pozaczynałem na PS3 daleko doszedłem ale nie pokończyłem(efekt zakupu nowego tv:)).Pawle nie wiem czemu wogóle się na Mafię nie przyjąłem a dodam że gangsterskie klimaty bardzo lubię..nie wiem czemu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to fakt - strasznie czasochłonna - hihi teraz gram na S5 , S6 , S9

na S5 końcówka to i nerwówka jest

za chwile bedzie tak samo na S6

Co roku obiecuje sobie ze wiecej nie zagram.......

ale cos mnie do tej gry ciągnie :)

 

W sumie końcówka serwera to już dla mnie odpoczynek był, bo się wszyscy na cudzie skupiali. Ale wcześniej non stop rzeź - byłem na granicy ćwiartek i sojuszy, kocioł był okrutny... Też sobie obiecałem że już nie zagram... :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia fantastyczna gra, da sie ja odpalic na Viscie wio!, w sieci jest odpowiedni patch do pobrania. Tez czekam z niecierpliwoscia na Mafie 2, uwielbiam takie klimaty. A glownie to tluke wyscigi wszelkiego rodzaju obecnie GRID i Dirt na przemian :)


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quake 3

Doom (w II części byłem wicemistrzem 3-miasta :) [1995? rok])

Aliens Breed (?)

 

 

Ale ogólnie nie przepadam za grami....

Jak tylko miałem dostęp do internetu to raczej to się rozwijało- pamięta ktoś jeszcze modemy 9600 ???

Albo sprzęgacz akustyczny?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mafia fantastyczna gra, da sie ja odpalic na Viscie wio!, w sieci jest odpowiedni patch do pobrania.

 

Nie masz linka przypadkiem, bo coś nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Quake 3

Doom (w II części byłem wicemistrzem 3-miasta :) [1995? rok])

Aliens Breed (?)

 

 

Ale ogólnie nie przepadam za grami....

Jak tylko miałem dostęp do internetu to raczej to się rozwijało- pamięta ktoś jeszcze modemy 9600 ???

Albo sprzęgacz akustyczny?

Ech...mój pierwszy twardziel miał pojemność chyba 16mega. A pierwszy komputerek to niezapomniana Amisia CDTV-500 ale z możliwością czytania płyt CD.

A jakie były świetne przerywniki w grach żeby zamieszać dyskietkami. Czy to ktoś jeszcze pamięta? :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znalazłem, mam polska wersje na płycie DVD, więc chyba nic mi ten link nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poker online, giełda, kongregate.com, dosdose.com.

Jakoś ostatnio przeszło mi granie w długie, "pełnometrażowe" gry. Kilka klasyków w rodzaju Deus Ex czy Stalker leży w folii i czeka.


Adriatica 1096 | Casio Lin-169-7AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neverwinter Nights, z kosza w jakimś markecie za 10 pln.

Szukałem ID albo BD, ale nie znalazłem. Kiedyś wiele nocy przez nie nie przespałem.

 

Oprócz tego Crayon Physics Deluxe (małe, ściągnijcie) coś jak niegdysiejsze Incredible Machine, ale tu ograniczeń praktycznie nie ma.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą grą, w jaką grałem, był Metal Gear Solid na Playstation. Świetna. Dziś już kultowa. Grał ktoś z Was? Ja całą przeszedłem.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja notorycznie gram w Mario Brosa i Tetrisa i jak kumpel wpada to w Contre jedziemy nintendo zawsze jest na wierzchu.

PS2 nie tak często:) generalnie na ps2 to lubie grać w Virtua Tennis 3, GT4 (obiecuje sobie ze kupie kierownice, bo innym wypadku to rzeź dla palców i pada) Tekken z kumplami. Na kompie obowiązkowo Colin McRea2 i CS source

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jak kumpel wpada to w Contre jedziemy

;););)

Contra czadzior, też notorycznie z kumplem gramy. Z tym że my na takim starym czymś podłączanym do TV o nazwie Pegazus :)

heh, a już myślałem że tylko my jesteśmy dziwni :)

ps. na tej platformie polecam jeszcze japońską grę w baseball. Emocje jeszcze większe bo tutaj trzeba ze sobą rywalizować.


Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.